1 زن می سی سی پی, دیوان عدالت می میرد

لدگر | No comments

کلمبوس از دست ندهید. — اولین زن به عنوان یک خدمت می سی سی پی, دیوان عدالت مرده است در سن 88.

بازنشسته دادگستری Lenore محبت Prather درگذشت, شنبه در خانه اش در کلمبوس با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط دادگاه دوشنبه.

Prather منصوب شد و نه عضو دادگاه در سال 1982 توسط رژیم صهیونیستی است. ویلیام زمستان. او همچنین اولین زن به عنوان رئیس دادگستری برگزاری آن نقش از ژانویه سال 1998 تا بازنشستگی اش در ژانویه 2001.

“او خدمت با کلاس, شخصیت, بورس تحصیلی و بی عیب و نقص صداقت” یکی از دیوان عالی کشور, همکاران, لایحه والر جونیور در انتشار اخبار گفت:.

Prather شد رییس جمهور موقت از دانشگاه می سی سی پی برای زنان از ماه جولای سال 2001 تا ژوئن 2002. او به دست آورده او مدرک لیسانس خود را از مدرسه در سال 1953 هنگامی که آن را هنوز هم به نام ایالتی می سی سی پی کالج برای زنان است. او یکی از تنها سه زن در دانشکده حقوق در دانشگاه می سی سی پی, زمانی که او شروع به مطالعه وجود دارد در سال 1953. او به اتمام مدرک حقوق در سال 1955.

Prather شد شهر قاضی در زادگاه او را از وست پوینت در سال 1965. او برگزار شد این پست تا سپتامبر سال 1972 زمانی که آن رژیم صهیونیستی است. جان بل ویلیامز منصوب او به عنوان یک خزانه قاضی برای Chickasaw, رس, Lowndes, Noxubee, Oktibbeha و وبستر شهرستانهای استان است. او اولین زنی است که در خدمت به عنوان یک خزانه قاضی. روسای’ وظایف عبارتند از: شنوایی زمین اختلافات, طلاق, حضانت فرزند موارد است.

به عنوان دیوان عدالت Prather نوشت: تصمیم گیری در یک مورد که مشخص شده عوامل برای تعیین منافع کودک در حضانت اختلاف بین پدر و مادر است. او نوشت: تصمیم گیری در یک مورد دیگر که مجموعه ای از دستورالعمل ها به صورت عادلانه توزیع دارایی های زناشویی در طلاق که شامل دادن زنان اعتباری برای عدم کمک های مالی به خانواده است.

والر بازنشسته به عنوان رئیس دادگستری در اوایل سال 2019. او گفت: در انتشار اخبار دوشنبه که او در نظر گرفته Prather یک مربی. او گفت: او با بازی بخش مهمی در طراحی و بودجه فعلی Gartin عدالت ساختمان در جکسون که در خانه های دیوان عالی کشور و دادگاه تجدید نظر.

می سی سی پی دانشگاه برای زنان اهدا Prather آن مدال تعالی در سال 1990 و MUW فارغ التحصیلان جایزه دستاورد در سال 1993. دانشگاه می سی سی پی القاء او را به آن سالن از شهرت در سال 1986. دانشگاه می سی سی پی, دانشکده حقوق به نام او alumna از سال 1995 و القاء او را به آن قانون فارغ التحصیلان Hall of Fame در سال 2012. پس از آن-رژیم صهیونیستی. هیلی باربور اعطا Prather می سی سی پی مدال سرویس در سال 2009.

مقدمات مراسم تشییع جنازه بودند ناقص دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>