2 بازداشت 2 می خواستم در کلیسای جامع شهر تیراندازی که منجر به کشته شدن و مجروح او 11 ساله

مایدزرت | No comments

کلیسای جامع شهر بازداشت دو مظنون هستند و به دنبال دو مطلب در ارتباط با یک جفت از تیراندازی ماه گذشته که یکی از آنها در سمت چپ یک مرد مرده و 11 ساله به شدت مجروح شدند, مقامات گفت.

روز چهارشنبه پلیس اعلام کرد این دستگیری ها از Josue Casas, 23 و اتان براوو 19. مقامات هنوز در حال جستجو برای گابریل هرناندز 22 و جوئل Casas, 18.

پلیس شناسایی هرناندز به عنوان مظنون مسلح. آنها دستگیر براوو به ظن اقدام به قتل در یک تیراندازی و ادعا کسس برادران کمک هرناندز در تیراندازی و پس از آن.

تیراندازی مرگبار رخ داده است حدود 6:45 p. m. در 23 مارس در نزدیکی La Avenida ویستا و Tortuga در جاده, مقامات گفت. زمانی که پلیس وارد آنها یافت 43 ساله روبن هرناندز کشته شده اند. دختر خود را نیز به ضرب گلوله گرفته و برای درمان به بیمارستان.

پلیس گفت: یک فرد مسلح بود با نزدیک شدن به خانه و هرناندز در حالی که او ایستاده بود در نزدیکی درب جلو.

حدود هشت ساعت بعد پلیس با دریافت گزارش از صدای شلیک گلوله در حدود سه مایل دورتر در 33300 جلوگیری از آرزوی خوب دنباله.

افسران تعیین می شود کسی تا به حال با نزدیک شدن قفل درب جلو و فریاد زد: برای یک فرد به بیرون می آیند. این مرد سپس اخراج عکس های متعدد به خانه قبل از فرار.

هیچ کس صدمه دیده بود در این حادثه که افسران مرتبط قبلی عکسبرداری از طریق شهود و شواهد فیزیکی.

در تحقیقات پلیس مشخص شد که روبن هرناندز بود و نه درگیر در هر گونه فعالیت های جنایی. وجود دارد هیچ رابطه ای میان قربانی و شک دارم که به اشتراک گذاشته شده همان نام گذشته, پلیس گفت:.

پلیس را نشان داد و نه انگیزه در تیراندازی.

روز جمعه پلیس دستگیر Josue Casas در دزرت هات اسپرینگز. آنها او را متهم کرد از حمل و نقل مشکوک گابریل هرناندز و سلاح به قتل صحنه و رانندگی او را پس از تیراندازی.

او است که برگزار می شود در $1 میلیون وثیقه, پلیس گفت:. هیچ جزئیات ارائه شد در اتهامات عنوان شده علیه.

براوو دستگیر شد روز چهارشنبه به ظن اقدام به قتل مربوط به آرزوی خوب دنباله حادثه تیراندازی که در آن هیچ کس مجروح شد. او نیز برگزار می شود در $1 میلیون وثیقه.

پلیس به دست آمده حکم برای گابریل هرناندز که پلیس توصیف به عنوان مظنون مسلح. پلیس در آن زمان گفت: از مارس 23 تیر او به قید وثیقه برای یک جنایت های مربوط به سلاح و در اختیار داشتن مواد مخدر.

آنها همچنین ادعا می کنند او مسئول خوب آرزو دنباله حادثه تیراندازی.

پلیس نیز جستجو برای Joel Casas, برادر کوچکتر از Josue کسس. پلیس گفت که آنها باور دارند که او ممکن است با گابریل هرناندز.

هر کسی با اطلاعات در مورد حوادث خواست به تماس کارآگاهان در 760-770-0300 یا کارآگاه گروهبان. ریک سانچز در 760-202-2488. پلیس همچنین می توانید در تماس cathedralcitypolice.com.

ناشناس راهنمایی را می توان با تماس با 800-782-7463 و یا بازدید از wetip.com.

عکسبرداری: کلیسای جامع شهر تیراندازی برگ مرد مرده زخمی شدن دختر جوان

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>