2 جدید کروناویروس موارد تایید شده در می سی سی پی.

لدگر | No comments

وجود دارد دو مورد بیشتر از coronavirus در می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت و درمان گفت: صبح روز جمعه از جمله یک زن بیمار بیش از سن 65.

قرار می دهد که تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در سه تا کنون. تمام بیماران از شهرستان فارست.

این گروه در انتشار اخبار گفت: یکی از موارد شامل یک نر بالغ بیش از سن 65 که به تازگی از سفر به کارولینای شمالی. او در بیمارستان بستری شده است.

مورد دیگر این است که یک فارست شهرستان نر بالغ که به تازگی از سفر به فلوریدا. او شده است خود منزوی در خانه با توجه به این بخش است.

اولین presumptive مورد گزارش شده بود چهارشنبه شب در یک نر بالغ نیز از فارست شهرستان است. مقامات بهداشت در روز پنج شنبه گفت: این مرد همراه در سفر اخیر خود به فلوریدا شده بود را آزمایش کردند. آن نامشخص است در این مرحله اگر دو مورد مرتبط هستند.

“ما در حال انجام تحقیقات بیشتر برای تعیین اینکه آیا و چگونه این موارد ممکن است متصل به اولین presumptive مورد. در این نقطه است که روشن نیست اما ما به طور کامل بررسی تمام احتمالات” گفت: دولت بهداشت و درمان, افسر, دکتر توماس دابز.

این اداره در روز پنج شنبه گفته است که گسترش دسترسی به تست. آن را در حال حاضر اجازه می دهد تا پزشکان برای ارسال نمونه به می سی سی پی بهداشت عمومی آزمایشگاه یا تجاری labs بدون مشاوره قبل.

دابز خواست توقف فعالیت های گروه و ملاقات در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

“ما می دانیم که این ویروس به راحتی گسترش فرد به فرد بنابراین ما توصیه می کنیم با محدود کردن ملاقاتها و قطع هر گروه فعالیت های اجتماعی در دراز مدت مراقبت از امکانات,” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>