2020 آمار همچنان در چهره COVID-19 — مقدار زیادی وجود دارد به از دست دادن اگر تعداد خاموش است

فلوریدا تودی | No comments

در حالی که COVID-19 بحران انداخته است سال 2020 آمار ایالات متحده برنامه توسط ماه فشار همچنان به تعداد دقیق از Brevard County ساکنان.

و تاپیک های زیادی در معرض خطر در این مقام هر 10 سال به تعداد جمعیت ایالات متحده. Brevard County رقابت برای سهم خود را از $675 میلیارد در بودجه فدرال که بر اساس تعداد توزیع خواهد شد از طریق کمک های مالی مستقیم پرداخت وام و وام تضمین توزیع سالانه به دولت ها و افراد است.

سرشماری — در دسترس آنلاین برای اولین بار در این سال کمک می کند تا تعیین بودجه برای همه چیز از کتابخانه ها و مراکز پزشکی و بزرگراه. نتایج سرشماری نیز استفاده می شود به reapportion ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان.

با توجه به محدودیت مجبور coronavirus مهلت برای خود و پاسخ به صورت آنلاین از طریق تلفن یا از طریق پست — رانده شده و به Oct. 31 با آمار داوطلبان شروع به رفتن به خانه از آن تکميل نشده است تکمیل شده در Aug. 11.

“ده سال پیش هیچ کس پیش بینی آنچه در سال 2020 خواهد بود” گفت: Amanda ویلهلم, Brevard صحیح تعداد کمیته مدیر پروژه.

“ما نیاز به خودمان را به بهترین شیوه ممکن برای آنچه که ممکن است در دهه آینده. مسیر این است که در آینده بودجه … من نمی تواند دولت به اندازه کافی چقدر ضروری است که هر کس می شود محسوب می شود.”

همانطور که از ژوئن 8, آخرین تاریخ های موجود از سرشماری جمعیت شهرستان Brevard در 66.3% در خود پاسخ دهی پیش از دولت (58.3 درصد) و ملی (60.8%) نرخ. وقتی که دولت undercounted این بدان معناست که کمتر از دیگران برای فلوریدا. فلوریدا بود سوم-بدترین آمار مشارکت در سراسر کشور در سال 2010 undercounted حدود 1.4 میلیون نفر و از دست دادن در حدود 20 میلیارد دلار در بودجه فدرال.

بروارد سرشماری اعضای کمیته تعیین می شود به محلی پاسخ درصد و حتی بالاتر با هدف از 80 درصد است.

تاپیک های زیادی در معرض خطر در اینجا آنها می گویند. در Seminole County برای مثال در سال 2010 تعداد بود 30,000 کوتاه از 500,000 نفر است. که نگه داشته و آنها را از دریافت مستقیم فدرال مراقبت (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی) قانون بودجه پرداخت به دولت های محلی و قبیله ای دولت در برخورد با تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

و در بالای همه گیر هزینه های مربوط به شهرستان فصل طوفان است در بازی. تعداد سرشماری تعیین چقدر بودجه فدرال دریافت کرده است هر سال از طریق مدیریت اضطراری عملکرد گرانت را پوشش می دهد که بخشی از عملیاتی بودجه برای بروارد اورژانس بخش مدیریت.

بیشتر: 10 چیز که در مورد سرشماری ایالات متحده و به همین دلیل مشارکت امور

بیشتر: Coronavirus را همه گیر می گذارد 2020 سرشماری ایالات متحده است که فقط در راه است ؟

با برخی از مناطق از بروارد تنها گزارش در 40 درصد آن به معنی از دست رفته را در بحرانی بودجه برای برنامه های مانند مدرسه ناهار جاده ها و مراقبت های بهداشتی گفت: Rob باران, United راه بروارد جمهور.

درست حساب کمیته است که با تمرکز به شدت در رسیدن به مناطق در نظر گرفته شود “سخت به حساب” به طور معمول پر درآمد ساکنان غیر انگلیسی زبان و گذرا جمعیت.

کسانی که جیب پاشیده countywide — در کاکائو به عنوان مثال در طول Fiske راهرو بین Fiske بلوار و ایالات متحده 1.

برنامه ریزی در آثار کوچک داوطلب متمرکز بر ادبیات جزوه در آن جوامع است. سرشماری مواد موجود در ژوئن 6 مارس برای عدالت در کاکائو و رککلدگ و است که می تواند اتفاق می افتد در رویدادهای آینده همراه با مواد داوطلبان و تکنولوژی به افراد اجازه می دهد خود را برای تکمیل فرم های ویلهلم گفت.

“ما به عنوان جامعه شروع به بازگشایی ما یک فرصت برای گرفتن چکمه بر روی زمین به ما سخت-به-تعداد مناطق” گفت: باران.

“مهم تر از همیشه است. داشتن که مردمی اتصال کمک خواهد کرد که در ارتباط با اهميت و کاهش ترس مردم وقتی که می آید به اتمام سرشماری.”

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

سرشماری نرخ پاسخ

Brevard County را در سال 2010 سرشماری پاسخ دهی در حدود 78 درصد است. 2020 هدف: 80 درصد است.

همانطور که از ژوئن 8: فلوریدا به حال خود پاسخ دهی از 58.3 و Brevard County, 66.3. در سراسر کشور که نرخ 60.8.

در سراسر Space Coast: کیپ کاناورال 49.7%; کاکائو 57.2%; کاکائو ساحل, 52.9%; Indialantic, 69.3%; بندر هند در ساحل 64.8%; ملبورن 64.3%; ملبورن, ساحل, 68.7%; ملبورن روستای 74.9%; Palm Bay 67%; نخل سواحل 64.5%; Rockledge, 72.8%; Titusville, 64.7%; و غرب ملبورن 69.7%.

در حال حاضر تمام خانواده ها باید دعوت نامه با منحصر به فرد سرشماری ID است که اجازه می دهد تا مشارکت و برخی را دریافت کرده اند پس از آن استفاده نمي نماييد.

اطلاعات: https://2020census.gov/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>