2020 انتخابات: دیدار با نامزدهای انتخابات در 18 مدار قاضی گروه 15 مسابقه

فلوریدا تودی | No comments

18 مدار قاضی گروه 15

مدت: 6 سال

حقوق و دستمزد: $160,688

تاریخ انتخابات: Aug. 18

که می تواند رای: همه ثبت نام رای دهندگان در بروارد و شهرستان سمینول

چه بعدی: برنده طول می کشد پس از اوت. 18 اولیه.

Tesha Scolaro Ballou (وقت)

زادگاه: Viera

سن: 50

شغل: 18 قضایی مدار قاضی

آموزش و پرورش: قانون مدرک مدرسه جدید انگلستان از قانون مدرک لیسانس خود را از Stonehill کالج

سیاسی/دولت/مدنی تجربه: به طور کلی دادرس; وکیل; مدیر برای سازمان های دولتی; عضو و گذشته کمیته صندلی های دوار; عضو Brevard County غیر نظامی شورای نظامی; عضو بروارد نوار پایه; عضو دادگاه اطفال قوانین کمیته; هیئت مدیره مرکزی فلوریدا قانون خانواده مسافرخانه; عضو Vassar B. کارلتون مسافرخانه دادگاه; عضو Brevard County انجمن حقوقدانان; عضو Brevard County کانون; عضو قضایی سلامتی کمیته; هجدهم قضایی مدار Pro Bono کمیته, گذشته, شرکت, صندلی

تماس با ما: [email protected]; judgeteshaballou.com

چه هستند بالا 2 تا 3 مسائل خود را در مسابقه ؟ چه خواهد شد شما به آدرس آنها را در صورت انتخاب شدن ؟

با توجه به همه گیر چندین فرد در جلسات شده بود قادر به ادامه طبق دستور دیوان عالی کشور است. من ادامه خواهد داد به استفاده از فناوری به آدرس جلسات و اطمینان از ایمنی اقدامات در حال اجرا و به دنبال آن برای کسانی که مایل به در فرد ظاهر می شود. ارائه هر دو گزینه اجازه می دهد تا دسترسی مداوم به دادگاه. برای تسریع مورد تعطیلی و جلوگیری از تاخیر ایجاد یک ویژه دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای هدف خاص از وضعیت و مذاکره باید انجام شود. این اجازه خواهد داد که طرفین به بحث در مورد قطعنامه های ممکن در حالی که ردیابی فرآیند و حرکت موارد رو به جلو به دادگاه و عدالت برای شهروندان ما.

مایکل Bross

محل سکونت: ملبورن

سن: 64

شغل: وکیل

تحصیلات: مدرک حقوق از دانشگاه کمپبل دانشکده حقوق

سیاسی/دولت/مدنی تجربه: 2018 Space Coast خدمات عمومی “ایجاد تفاوت” جایزه 2018; مرکزی فلوریدا بشردوستانه جایزه سال; خریداری و بازسازی خانه برای توانبخشی برای سوء مصرف مواد; مربی و حامی محلی بیس بال و سافتبال و لیگ فوتبال.

تماس با ما: [email protected]; 3219607253; vote.teambross.com

آنچه در بالا به مسائل در جامعه/قضایی شما در حال اجرا به نمایندگی و چه اقدامات خاص شما را به آدرس آنها را در صورت انتخاب شدن ؟

افزایش تعداد جنایات و دزدی و سرقت و جعل و غیره. به طور مستقیم مرتبط با مواد مخدر اعتیاد/سوء استفاده از مسائل در جامعه است. اگر انتخاب بر اساس فرد سابقه متهم معتادان به مواد مخدر من را به ویژه تحریم های چنین به عنوان بستری توانبخشی و گسترده خدمات اجتماعی در ترکیب با و یا به عنوان یک جایگزین برای حبس. اما تکرار مجرم خواهد بود ملاقات با شدیدترین مجازات در دسترس تحت قانون به این نمایندگی از جوامع ما. ما county زندان که در حال ترکیدن در درزهای و backlogged صندوق. به عنوان قاضی من کار خواهد کرد با هر کس برای سریع قطعنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>