2020 انتخابات: دیدار با نامزدهای انتخابات در فلوریدا خانه District 52

فلوریدا تودی | No comments

فلوریدا خانه District 52

مدت: 2 سال

حقوق و دستمزد: $29,697 در هر سال

تاریخ انتخابات: Aug. 18

که می تواند رای: ثبت نام جمهوری خواهان در منطقه 52

چه بعدی: برنده جمهوری خواه اولیه را به صورت دموکراتیک چلنجر لوید Dabbs در Nov. 3 انتخابات عمومی.

مرزهای منطقه: مرکزی شهرستان Brevard از جمله Viera Suntree نخل سواحل, ملبورن, ملبورن, روستای ماهواره ساحل بندر هند در ساحل Indialantic و ملبورن ساحل.

تاد آلتمن (R) (وقت)

زادگاه: Indialantic

سن: 64

شغل: مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی

آموزش و پرورش: Rollins College B. S.; شرقی ایالت فلوریدا در دانشگاه, A. A.; ملبورن مرکزی کاتولیک دبیرستان

سیاسی/دولت/مدنی تجربه: Brevard County, کمیسر, 1984 تا 1992; فلوریدا در مجلس نمایندگان 2003 به 2008; فلوریدا در سنا در سال 2008 به 2016; فلوریدا در مجلس نمایندگان 2016 به ارائه

تماس با ما: [email protected]; 321-543-8780; thadaltman.com

چه هستند بالا 2 تا 3 مسائل خود را در مسابقه ؟ چه خواهد شد شما به آدرس آنها را در صورت انتخاب شدن ؟ حفظ فلوریدا موقعیت به عنوان یک رهبر در اکتشافات فضایی با سرمایه گذاری در زیرساخت های پیشرفت و گسترش تکنیکال و بنیادی فرصت های آموزشی.

من ادامه خواهد داد به کار برای حفاظت و مرمت از فلوریدا با ارزش زیست محیطی منابع به خصوص تالاب رودخانه هند با دنبال بودجه برای فلوریدا برای همیشه لطفا برای و پروژه های محلی و حمایت از راه حل های نوآورانه مانند بازگرداندن تاریخی جریان آب دریا به مرداب.

اطمینان فلوریدا باقی می ماند یک جانباز و نظامی-دوستانه دولت با حمایت از قانون که برطرف بار در خانواده های نظامی و طول می کشد مراقبت از جانبازان ما.

مت نای (R)

زادگاه: Suntree

سن: 48

شغل: مدیر منطقه ای در Verteks مشاوره

آموزش و پرورش: جنگل دبیرستان فارغ التحصیل; حضور داشتند مرکزی فلوریدا, جامعه, کالج

سیاسی/دولت/مدنی تجربه: ملی رئیس جمهوری خواه و آزادی حزبی; خزانه دار, Rotary Club of Suntree; کمیسر منصوب به توسعه اقتصادی کمیسیون; عضو منشور بررسی کمیسیون (از سال 2010 تا 2016)

تماس با ما: [email protected]; 321-626-9791; mattnye.com

چه هستند بالا 2 تا 3 مسائل خود را در مسابقه ؟ چه خواهد شد شما به آدرس آنها را در صورت انتخاب شدن ؟ هر دو دولت و اقتصاد محلی ما ویران شده اند دولت در پاسخ به COVID-19. با وجود بسته محرک بیکاری در بالاترین رکورد. من مبارزه خواهد کرد برای حذف غم انگیز مقررات و کاهش مالیات بر کسب و کارهای کوچک است که در حال مبارزه برای نگه داشتن درهای خود را باز کنید. یک راه برای ارائه تسکین فوری در اینجا و در سراسر کشور است که با لغو 5.5% تجاری اجاره مالیات فلوریدا است که دولت تنها در کشور است که هنوز هم تحمیل این مالیات. ما باید با کاهش, هزینه, افزایش مالیات را برای COVID مربوط به کمبود درآمد دولت در بودجه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>