2020 انتخابات: پالم بای شهردار فروم اتفاق می افتد دوشنبه در ظهر

فلوریدا تودی | No comments

فلوریدا امروز برگزار خواهد شد انتخابات انجمن برای کف خلیج شهردار مسابقه روز پنج شنبه در ظهر.

این فروم خواهد شد از ویژگی های چهار نامزد: آلفرد رمزی Agarie آلن راندولف Borkowski غارت مدینه و کی Maragh. صندلی باز است.

همه ثبت نام رای دهندگان در پالم بای واجد شرایط برای بازیگران برگه های رای در Aug. 18 انتخابات بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی. دور اتفاق خواهد افتاد در Nov. 3 انتخابات اگر هیچ نامزد می شود بیش از 50 درصد آرا.

انجمن ها در حال همکاری با اتحادیه زنان رای دهندگان از فضای ساحل و شرقی ایالت فلوریدا در کالج. در حالی که در انتخابات قبلی انجمن ها اتفاق افتاده است در فرد با مخاطبان در EFSC را پردیس, آنها در حال حاضر در حال وقوع عملا از طریق ویدئو زندگی می کنند به دلیل COVID-19.

شما می توانید در فروم floridatoday.com در Facebook صفحه از فلوریدا امروز اتحادیه زنان رای دهندگان و EFSC و همچنین یوتیوب. ثبت فروم خواهد ماند در فلوریدا امروز وب سایت و Facebook صفحه: (facebook.com/Floridatoday) و پخش خواهد شد ژوئیه 21 در 8 p. m. در WEFS, Brevard را عانه ایستگاه تلویزیون توسط EFSC. برای اطلاعات در مورد چگونه برای پیدا کردن WEFS بر روی تلویزیون خود را, رفتن به easternflorida.edu/community-resources/wefs-tv/.

در اینجا دیگر انجمن ها اتفاق می افتد این سال انتخابات:

اولیه انتخابات:

پالم بای شهردار: 23 ژوئیه در ظهر·

هیئت مدیره مدرسه مناطق 3 و 4: ژوئیه 29 در ظهر

فلوریدا خانه منطقه 53: Aug. 6 و 7 p. m.

انتخابات:

شهرستان کمیسیون منطقه 1: سپتامبر. 24 در 7 p. m.

شهرستان کمیسیون منطقه 5: Oct. 1 در ظهر.

Brevard County Sheriff: Oct. 8 در 7 p. m.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>