2020 انتخابات: ما توصیه می کنیم Tesha Scolaro Ballou در 18 مدار قاضی گروه 15 | نظر ما

فلوریدا تودی | No comments

نظر

یادداشت سردبیر: فلوریدا امروز هیئت تحریریه انتخاب کرده است توصیه می شود داوطلبان در حال اجرا برای صندلی در شهرستان Brevard در سال 2020 است. ما پایه توصیه های ما در مصاحبه با نامزدها و تحقیقات به پس زمینه خود را. هیئت تحریریه نظر است دست از فلوریدا امروز و در عمل به طور جداگانه و مستقل از اخبار ما طرف است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توصیه ها اینجا را کلیک کنید.

در مسابقه برای 18 قضایی مدار قاضی, گروه 15 رای دهندگان را انتخاب کنید بین یک وقت با پشتیبانی گسترده ای از جامعه حقوقی و چلنجر با ایده های جسورانه.

فلوریدا امروز هیئت تحریریه توصیه قاضی Tesha Scolaro Ballou.

او حریف مایکل Bross تا به حال موثر 34 سال فعالیت حرفه ای و کار در پرونده های جنایی از جمله مجازات اعدام هستند. اما نگرش خود به یک مشتری که شکایت علیه او در سال 2012 — و بود که بعد از اخراج با Bross در نظر گرفتن انحراف برنامه — به ما قابل تامل است.

انتخابات برای صندلی 15 را پوشش می دهد که بروارد و سمینول شهرستان اتفاق می افتد در Aug. 18 اولیه و باز است به همه رای دهندگان بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی.

بیشتر: 2020 انتخابات: ما توصیه می کنیم سام Bookhardt برای 18th مدار قاضی گروه 25 | نظر ما

بیشتر: 2020 انتخابات: ما توصیه می کنیم دانا Goerner در 18 مدار قاضی گروه 21 | نظر ما

بیشتر: 2020 انتخابات: ما توصیه می کنیم استیو هندرسون برای 18th مدار قاضی صندلی 18 | نظر ما

Ballou منصوب شد به نیمکت توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در سال 2019 برای پر کردن جای خالی. او انتصاب بحث برانگیز شد چرا که Ballou بود و نه در میان چهار نامزد 18 مدار قضایی معرفی کمیسیون مستقل حزبی که انتخاب قضایی نامزد در ابتدا توصیه می شود. دفتر والی خواسته است که نام او و نام دیگری وکیل شود اضافه شده است.

ما نمی مانند که Ballou را نامزدی سیاسی یک فرایند است که باید عاری از دخالت سیاسی (دفتر والی را رد کرده بود که این پرونده در آن زمان). او گفت: بحث ندارد “آنچه را به انجام با مدارک و یا توانایی یک قاضی است.” ما به توافق برسند.

در 18 مدار قضات چرخش سالانه, جلسه, جنایت, جنایی از جمله پایتخت موارد اقدامات عمرانی که در آن مقدار در اختلاف است $15,000 یا بیشتر و مواردی که به طور سنتی را شامل نمی داوران مانند انحصار وراثت از املاک, وام مسکن, فروش اموال به رهن, نوجوان, موارد, احکام انحلال ازدواج اقدامات و فرزندخواندگی. Ballou در حال حاضر ریاست بیش از پرونده های جنایی.

در طول مصاحبه ما با کاندیداهای ما نبودند تحت تاثیر قرار با Ballou را در پاسخ به آنچه قضات باید به آدرس یکی از بزرگترین موانع برای عدالت: توانایی خود را برای شنیدن موارد به موقع و کاهش انباشت. Ballou گفت که او اجرا می شود یک “کارآمد docket” که او بسته می شود تعداد زیادی از موارد و درک آنچه در آن مانند برای وکلا به انتظار برای جلسات. ما به امید شنیدن جسورانه ایده های نوآورانه است که موضوع مهم تبدیل شده است که حتی بیشتر از فشار دادن با تاخیر ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

اما ما همچنین می دانیم که اگر چه قضات به انتخاب خود کار نیست به وای مخاطبان — اما به دنبال قانون عادلانه باشد بیمار همدلی و شنونده خوب.

Ballou, دختر ایرلندی و یک نسل دوم مهاجر سیسیلی پدر می خواستم به یک قاضی پس از سن 9. که روشن در آرامش و احترام و متشکل رفتار است.

“من ساخته شده است شهرت جامد برای عادلانه بودن برای درمان طرفین دعوا و وکلای با حسن نیت و احترام” او گفت:. “این موضوع در محدوده زمانی معین است که من آگاه وجود دارد و مودب و بیمار است و من حق خلق و خوی.”

قبل از Ballou انتصاب او به طور کلی دادرس و قبلا به عنوان یک دادستان برای مدار 5 دادستانی و به عنوان یک مدیر منطقه ای وزارت فلوریدا کودکان و خانواده ها. او تایید شده توسط 18th مدار دادستان فیل آرچر و مدافع بلز Trettis. ما معتقدیم رای دهندگان را تشکیل می دهند باید ذهن خود را بدون در نظر گرفتن تاییدیه از جمله خود ما توصیه, اما گرفتن پشتیبانی از هر دو طرف از اتاق دادگاه قابل توجه است.

Bross که صاحب خود را در شرکت حقوقی در شهرستان Brevard ما را تحت تاثیر قرار با او در پاسخ به اینکه چگونه او می خواهم آدرس افتاده. او عاشقانه در برابر قضات “به طور تصادفی” به تعویق انداختن جلسات “از آنجا که آنها نمی خواهند به کار در برخی از مسائل.”

“عدالت با تاخیر است عدالت را تکذیب کرد و ما باید بیش از حد بسیاری از تاخیر بدون توجیه و استدلال دادگاه اجازه داده است که به اتفاق می افتد و آنها را اجرا کنید این موارد برای سال و آنها تعجب می کنم که چرا خود را به صندوق ها پس از لود,” او گفت:.

Bross متمرکز بر حقوق کیفری و او نیز به کار گرفته اداری و مدنی جبران خسارت کارگران و خانواده, قانون, موارد, او گفت:.

ورقکاری شده است در مشکل با فلوریدا بار سه بار. دو اتفاق افتاد به اندازه کافی وقت پیش و نباید تعداد در برابر او: 1997 عمومی توبیخ برای رفتن به تعطیلات و گم شده و محاکمه او در آن زمان گفت: او فکر موکول شد و 10 روز تعلیق در سال 1998 برای اعتماد حسابداری قانون نقض شده است.

اخیر خود موضوع را با نوار نمی کند در نتیجه اقدام انضباطی. اما پس از خواندن فایل های مورد آن مطرح شده سوالات خود را در مورد خلق و خوی.

در سال 2014 Bross مورد نیاز بود را به یک “تمرین و حرفه ای برنامه تقویت” پس از یک دادگاه منصوب داور یافت او نیست “به وضوح ارتباط” با مشتری خود در مورد پرونده جنایی.

Bross فاش آنچه در ظاهر به اطلاعات محرمانه در مورد مشتری خود را در پاسخ به شکایت (او را تکذیب کرد انجام این کار) و “توهین و تحقیر اظهارات” مورد مشتری از جمله این که او باید به اتهام مشتری هزینه کامل از یک نگهدارنده و گفت امیدوار است که “دولت وکیل و دادگاه را به شما می دهد اندازه گیری کامل از قانون شما تا به نيكي” با توجه به اسناد دادگاه.

فلوریدا نوار بسته انضباطی فایل مورد پایان ندارد تا در سابقه خود را به عنوان حرفه ای سوء سوابق نشان می دهد.

Bross به ما گفت که مشتری شکایت به خاطر او ناراحت شد او نیست و درخواست رسیدگی کند. ما درک می کنیم درگیری بین وکلا و متهمان اتفاق می افتد. شکایت به خودی خود مشکل نیست اما Bross’ سرزنش کردن مشتری خود را نگران ما است. خواهد او حفظ ادب انتظار ما از یک قاضی ؟

فلوریدا امروز سرمقاله تصمیم جمعی توسط آن هیئت تحریریه. لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری محلی. برای پاسخ به این سرمقاله در نامه ای به سردبیر ایمیل تا 250 کلمه به [email protected] خود را شامل نام و نام خانوادگی و محل اقامت و شماره تلفن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>