2020 برترین دانشمندان: آینده مثل همیشه نامشخص در انتظار شما

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: هر سال فلوریدا امروز افتخارات Brevard County فارغ التحصیلی دبیرستان سالمندان انتخاب شده توسط مدیران مدرسه. سالانه جوایز صبحانه و همراه با داستان تا به حال به لغو این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به افتخار این سال بالا علمای ما خواسته سابق فلوریدا امروز کارآموز, اولیویا McKelvey یک سال 2020 فارغ التحصیل از فلوریدا فن آوری به نوشتن نامه ای به کلاس 2020 در مورد آنچه در چهار سال آینده ممکن است آنها را نگه دارید. دیدن صفحات به یادگیری در مورد این سال به بالا از دانشمندان است.

نامه سرگشاده ای از یک فارغ التحصیل به دیگری

عزیز بالا علمای 2020,

فقط از شما می خواهم من یک سال 2020 فارغ التحصیل فقط یک آموزش و پرورش “سطح” بالاتر است. من فارغ التحصیل از مؤسسه فناوری فلوریدا این بهار با مدرک لیسانس در بازاریابی و جزئی در ارتباطات است.

من می دانم که آن لطمه می زند به احساس می کنید مانند شما تا به حال فرصت های پاره پاره دور به دلیل COVID-19 — فارغ التحصیلی و مراسم ورزشی ضیافت ارشد خود را مدل و بیشتر. من می خواهم به شما یادآوری می کنند که آن را می شود درست است. شما باید تا حد زیادی به نگاه به جلو به رغم عدم قطعیت است که ممکن است شما را احاطه کرده در حال حاضر. دانشگاه یک کلمه بزرگ; ترسناک به شانس دوم برای دیگران نمادی از آزادی برای بسیاری از.

من قصد ندارم به دروغ چهار سال گذشته بوده است rollercoaster از احساسات: خوب, بد و زشت است. شما در حال رفتن برای رسیدن به حرکت در روز هیجان زده می شود با شروع فصل جدیدی از زندگی خود را. برخی از شما در حال رفتن به سعی کنید با فشار دادن پدر و مادر خود را از درب, اما لازم نیست. شما آن را پشیمانی زمانی که استرس شما تماس مادر خود را دو هفته بعد در مورد COM 1010 واگذاری و یا این واقعیت است که لباس های شسته شده است ظالمانه گران است.

به عنوان سال اول خود را شروع می شود وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از چیزهای جدید: دوستان جدید جدید معلمان جدید عشق جدید با فرصت های جدید, آزادی جدید اشتباهات. من نمی توانم پیش بینی آینده خود را, اما من می توانم به شما بگویم که در جایی در امتداد سوار شدن شما به احتمال زیاد رفتن به از دست دادن تماس با برخی از دوستان قدیمی شکوفه به دیگر گروه های اجتماعی شاید سقوط در عشق شاید قلب شما را شکسته است.

بیشتر: دیدار فلوریدا امروز 2020 برترین دانشمندان

کالج تجربه خواهید به صورت متفاوت برای هر یک از شما. زندگی به ارمغان می آورد تاب غیر منتظره و بنابراین انتظار می رود که. برخی از شما ممکن است در سالن سخنرانی با صدها نفر از همسالان و یا برخی از شما ممکن است مانند من و حضور کوچکتر دانشگاه که در آن شما به اطراف نگاه کنید و ببینید شاید 30 چهره های دیگر.

وجود این هاله از زرق و برق همراه با کلمه “کالج.” در یک معنا می توان آن را “پر زرق و برق.” شما در حال حاضر توانایی تصمیم گیری خود را بدون راهنمایی والدین. همچنین شما می خواهد پیدا کردن یک احساس تعلق. منظورم این است که شما در حال رفتن به پیدا کردن “خود مردم است.” افرادی که خود را تبدیل خواهد شد دوستان مادام العمر. من می دانم که من مردم هستند. من ترک دانشگاه با یک پسر که دوست دارد از من چه کسی هستم و سه تا از بهترین دوستان شما است که می تواند من را به خنده خیلی سخت من خروپف اما همچنین اجازه دهید من گریه روی شانه های خود را زمانی که من نیاز به.

نیز وجود دارد نه چندان پر زرق و برق طرف به نفرت را به شکستن آن را به شما. با آزادی بیشتر می آید مسئولیت بیشتر. مطمئن شوید که خود را به تعادل تکالیف زیرا استادان وجود دارد به دست خود را نگه دارید.

اجازه دهید بحث در مورد خانواده در حال حاضر. من زندگی را با تمام انواع از افراد مختلف در چهار سال گذشته. یک چیزی که من می توانم به شما بگویم که بر اساس آن تجربه است که هم اتاقی خود را یا رفتن به تبدیل شدن به برخی از دوستان نزدیک خود و یا بدترین دشمنان خود را بنابراین عاقلانه را انتخاب کنید.

در شرایط از آنچه شما را تجربه خواهید کرد در این درس شما باید بدانید که آموزشی مسیرهای ممکن است تغییر حرفه ای حرکت می کند یک چیز و تغییر رشته شایع تر از شما فکر می کنم. در حالی که من وارد کالج انتظار برای تبدیل شدن به یک کسب و کار گورو, من در حال حاضر یک شور و شوق برای گزارش دهی و می خواهید برای ورود به این زمینه شغلی به عنوان یک روزنامه نگار.

وجود خواهد داشت زمان هنگامی که شما تصمیم درست و تشکر خود را برای آن در آینده وجود دارد نیز به زمان که در آن شما را به آنهایی که اشتباه است. توصیه من از آنها یاد بگیرند و در حرکت است. قبول و مسئولیت خود را گسل ها و در رفتن نگه دارید. شما ممکن است شکست های گاه به گاه اقتصاد امتحان مثل من, شما ممکن است قربانی به دانشجوی سال اول 15, شما ممکن است در نهایت در یک سازمان دانشجویی شما هرگز انتظار می رود اما همانطور که قشنگ به عنوان آن را برای تلفن های موبایل شما همچنین ممکن است پیدا کردن یک کل جدید شما.

شما در حال رفتن به تکامل است. گونه های تکامل این یک واقعیت است. من می توانم به شما بگویم که من همان شخص من بود و چهار سال پیش. من تعریف فنی رانده برونگرا و بیشتر همان باقی می ماند اما بخش هایی از من و برخی از دیدگاه های تکامل یافته اند.

برخی از آخرین لحظات راهنمایی من می خواهم برای اضافه کردن: از دست ندهید در این شب کارائوکه در مرکز شهر میله اواخر شب اجرا می شود به Steak ‘n Shake طول پایانی هفته و حتی گاه به گاه حزب درب عقب اتومبیل.

داستان کوتاه وجود دارد در حال رفتن به یو پی اس و فراز زندگی. هر کس احتمالا گفت این را به شما به عنوان یک فارغ التحصیل دبیرستان ارشد اما همان قاعده در کالج. آن را سریع می رود تا از آن لذت ببرید. زمانی که من فارغ التحصیل دبیرستان من آماده به فرار به حومه شهر من, میشیگان, محله به سواحل فلوریدا. من درک می کنم برخی از شما ممکن است آماده برای یک شروع جدید به عنوان شما باید باشد اما لذت بردن و انطباق با آنچه که شما می توانید در حال حاضر.

این بی سابقه است زمان. من نمی دانم فردا چه اتفاقی در حال رفتن به مانند و یا روز بعد از آن, اما من می دانم آنچه که ورود در دانشگاه در اولین روز رفتن به مانند —سعادت مطلق با یک خط تیره از ترس گچ بری در سراسر صورت خود را. کلاس 2020, من فکر می کنم شما در حال رفتن به خوب بود. به سلامتی به ناشناخته پررنگ باشد و به مناسبت افزایش یابد.

صمیمانه

اولیویا McKelvey — فلوریدا فناوری کلاس 2020 فارغ التحصیل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>