کارت تولد ماریا کری نشان می دهد که چرا او ملکه کریسمس است

[ad_1]

دیوای پاپ، ملکه کریسمس و یکی از با ارزش ترین سلبریتی های جهان، هیچ راهی برای گفتن “او را نمی شناسید” وجود ندارد.

ماریا کری!

در واقع، احتمالا حداقل آن را شنیده اید 10000 بار زیرا آهنگ های تعطیلات او – به ویژه “All I Want for Christmas Is You” – از زمانی که روی آنتن در سراسر جهان ظاهر شدند به سرودهای خوش بینی تبدیل شدند. با ورود افراد بیشتری به حال و هوای جشن روز بعد از هالووین (هی، قضاوت نکن؛ زندگی کن)، می توان تضمین کرد که کری 52 ساله شاهد بالا رفتن آهنگ هایش در نمودارهای رادیویی خواهد بود. و همانطور که آنها انجام می دهند، تابلوهای دلار شروع به باریدن می کنند درست مثل جزر و مدی از دانه های برف زمستانی. (بگیر عزیزم!) با نمایش “کریسمس ماریا: جادو ادامه دارد” در AppleTV + در 3 دسامبر 2021، ققنوس همیشه در حال رشد مطمئناً طعم، گرما و درام بیشتری را به ارمغان خواهد آورد – و جدید. موسیقی – در هفته های آینده. این سوال را ایجاد می کند: آیا کری به همان اندازه که ما فکر می کنیم عاشق کریسمس است – یا فقط در راه بانک می خندد؟

بیایید نمودار تولد او را برداریم و حقیقت را دریابیم.

ماریا کری بزرگتر از زندگی است – به همین دلیل است که ما او را دوست داریم

روحیه جشن ماریا کری با نسخه ویژه او از Apple TV + “Mariah’s Christmas: The Magic Continues” ادامه دارد.
مایکل بکر

ماریا کری در 27 مارس 1969 به دنیا آمد. این باعث می شود او یک برج حمل خورشیدی خشن با ماه سرطانی باشد. ما هیچ تأییدی در مورد زمان تولد او نداریم، بنابراین تا زمانی که شخصاً با من تماس نگیرد، از این جزئیات از شناسنامه او چشم پوشی می کنیم.

اول، لحظه ای که من نمودار زایمان او را می سازم، در واقع آتش بازی را می بینید که به آسمان شلیک می شود، زیرا این دیوا شدید، عالی و اهمیتی نمی دهد مردم در مورد او چه فکر می کنند برای آن زندگی کنیم. کارت تولدش داغ است و او در راه است زندگی بزرگتر از زندگی بدون محدودیت. مشتری، سیاره انبساط که ما را تشویق می کند تا 10 برابر از نقطه بی بازگشت عبور کنیم، مستقیماً فراتر از آسمان از خورشید آتشین خود قرار دارد – بنابراین، بله، به معنای واقعی کلمه توسط ستارگان برکت داده شده است. هر چه او بیشتر نفس خود را رها کند، بیشتر از غرور او می ترسیم. او همیشه خوش شانس بوده و برای تجمل و اسراف زندگی می کند. در هیچ هزینه ای صرفه جویی نمی شود – زیرا هدف آن چیست؟

وقتی نوبت به او می رسد، این را دست اول دیده ام زیرا در اوایل سال 2021، من در یک بخش تلویزیونی نمایش داده شدم که در آن در حال فیلمبرداری در یک عمارت دیوانه کننده زیبا و خیره کننده در بورلی هیلز بودیم، که خانم کری “مدعی شد” مدت کوتاهی پس از پایان فیلمبرداری ما علاقه مند به اجاره آن بود. قدم زدن در این عمارت مانند نگاه کردن به قلب و روح کسی بود که در حال پوسیدگی است و مشکلی برای خرج ندارد. به این بخش زنگ بزن عزیزم چون تو صاحب دنیا هستی!

اما، TBH: فقط ویدیو را تماشا کنید و متوجه خواهید شد که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. مقصدی لوکس است.

نمودار تولد ماریا کری نشان می دهد که چرا او ملکه کریسمس است

بعد از ارزیابی نمودار تولد او برای یک دقیقه داغ، من واقعاً باید بنشینم و فکر کنم برای او چیست این به او این رشته برد می دهد ملکه کریسمس مقاومت ناپذیر باشید.

و بعد متوجه شدم.

اول، کری یک ماه در سرطان دارد – که واقعا زیبا است زیرا ماه دوست دارد در این علامت زودیاک باشد. این بدان معناست که او از نظر درونی روح بسیار حساسی است و به مدت زمان طولانی نیاز دارد تا باتری های عاطفی خود را دوباره شارژ کند. او “فضای” خود را دوست دارد و نیاز دارد که زندگی خانگی اش آرام و بی سر و صدا باشد. به اندازه بقیه نمودار او درام فریاد می زند، از نظر درونی بسیار همدل است و دوست دارد نقش مادری را به عهده بگیرد. TBH: و بنابراین فکر می کنم من و او دوست خواهیم بود.

بعدی: کری دارد یک تن سیارات موجود در برج حمل به عنوان مثال، بیشتر نمودار تولد او در برج حمل است. این بدان معنی است که هر بار که خورشید از دیگر نشانه های آتش (فصل لئو یا قوس) عبور می کند، بار قابل توجهی دارد. از آنجایی که سیارات برج حمل تمام طیف علامت زودیاک را پر می کنند، هر بار که خورشید شروع به شلیک به سمت قوس می کند. هر سال، به معنای واقعی کلمه از 22 نوامبر تا 22 دسامبر به طور تصاعدی مشتعل می شود. هر کس. مجرد. سال من آن را نمی سازم. خورشید در این مدت به معنای واقعی کلمه در الهی ترین هماهنگی با او است و او را ستایش می کند.

دوستان، از آهنگ های تعطیلات حمایت کنید، زیرا چه زمانی مردم از نظر قانونی شروع به انفجار با آهنگ های او می کنند؟ اوه، درست در حوالی روز شکرگزاری در ایالات متحده. ذهنم به باد رفته است.

سپس، با مریخ ناتال او نیز در قوس، خورشید می گذرد هر سال این مدرک خاص حدود 3 دسامبر – روز واقعی که نمایش او در سال 2021 برگزار می شود. من با شما شوخی نمی کنم. می سوزد و نمی توان آن را متوقف کرد!

بالاخره از 22 دسامبر هر ساله تا حدود (جدی، من حتی نمی توانم تصورش را بکنم که) 25 دسامبر، خورشید در نمودار تولدش به گوشه ای می رسد، که انرژی شدیدی برای موفقیت برای او ایجاد می کند – گویی در حال رشد است – که حتی قوی تر از جنبه نجومی یک کل است. ماه، که قبلا آمده است. گویی نحوه ایجاد نمودار تولد او را به معنای واقعی کلمه به این نقطه می رساند هر سال. و سپس شروع به جشن می کند و آرام آرام ناپدید می شود. در مورد آنچه در ستاره ها نوشته شده است صحبت کنید.

ماریا کری زنی است که در تعارض و مخالفت تسلط دارد

به اندازه ستاره ها او را با موفقیت بزرگ جشن برای همیشه برکت داده اندخانم کری همیشه در مورد روابط خوش شانس نبوده است. دلایل زیادی برای این وجود دارد و من به مهمترین آنها می پردازم. اساساً، کل نمودار او حول تضاد تنظیم شده است. این بدان معنی است که او نیز همیشه به زندگی به عنوان یک جنگ نگاه کرده است. رشد نمی کند مگر اینکه در جایی تنش وجود داشته باشد.

وقتی صحبت از تعارض به میان می آید، فرد دو انتخاب دارد: مبارزه (خود) یا فرار (تسلیم شدن به دیگری). با تعداد زیادی از سیاراتش در برج حمل – علامت زودیاک که به معنای واقعی کلمه بر قدرت آتش و نفس حاکم است – او در طول زندگی خود بارها انتخاب کرده است که او رئیس است. برای او مذاکره و شکست وجود ندارد. این راه او است – یا هیچ راهی. از یک طرف، این احتمالاً آن را از دیگران (و واقعیت) جدا کرده است، اما همچنین یک مکانیسم دفاعی روانشناختی بسیار قدرتمند است.

نیک کانن و ماریا کری در سال 2012 برای یک نمایش جوایز با هم ظاهر شدند.
نیک کانن و ماریا کری در سال 2012 برای یک نمایش جوایز با هم ظاهر شدند.
گتی ایماژ

کری دو بار ازدواج کرد – با تامی موتولا 72 ساله و نیک کانن 41 ساله. رابطه بین کری و موتولا بر اساس رتبه بندی آنها بسیار کنترل کننده به نظر می رسید. او حتی وارد رکورد شد تا بگوید احساس می کند یک زندانی است. با این حال، رابطه بین کری و کانن از نظر نجومی بسیار همسوتر است، زیرا او ترازو خورشیدی با میزان ماه است – که انرژی کری را خیلی راحت‌تر متعادل می‌کند. او که می دانست کانن از او الگو خواهد گرفت، احتمالاً ترجیح داد به این رابطه اعتماد کند و حتی از او بچه دار شود.

آینده ماریا کری چیست؟

هشدار اسپویلر: ماریا کری برای مدت طولانی ملکه کریسمس خواهد بود. تا زمانی که او در این قطار تعطیلات می ایستد و این جا یا آنجا تبلیغات می کند، در اوج خواهد ماند. آهنگ‌های او جایگاهی افسانه‌ای در فرهنگ پاپ جشن پیدا کرده‌اند، بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که فرزندان و نوه‌هایتان حتی درباره این عوضی داغ بدانند. جهنم، حیوان خانگی شما احتمالاً او را هم اکنون می شناسد!

در مورد اینکه او کجا رفته است، بیایید نگاهی بیندازیم!

وقتی صحبت از روابط جدی به میان می‌آید، فکر می‌کنم تغییرات مهم بعدی او زمانی خواهد بود که خسوف‌ها در پایان سال‌های 2023 و 2024 آنها را برای او فعال کنند. یا نه یا نه). از آنچه من از نمودار او می توانم بگویم، او شخصی تر می شود و آنچه را که با جهان به اشتراک می گذارد محدود می کند.

در تابستان 2022، مشتری – سیاره عجایب – در علامت زودیاک خود خواهد رقصید. این انرژی را در ماه‌های اول سال 2023 تکرار خواهد کرد. این باعث می‌شود که او تمایل زیادی برای شروع فصل‌های جدید، پروژه‌های جدید و دنبال کردن افق‌های جدید داشته باشد – نه لزوماً فقط به معنای حرفه‌ای. فکر می‌کنم او حتی بیشتر روی شادترین بودنش تمرکز خواهد کرد، مهم نیست که چقدر به حرفه‌اش مربوط می‌شود. احساس می‌کنم او از جابه‌جایی بسیار لذت خواهد برد و علاقه بیشتری به املاک و مستغلات خواهد داشت. املاک و دیدن مناظر جدید، ملاقات افراد جدید، تا طعم غذاهای عالی را بچشند و حتی بیشتر دنیا را کشف کنند. در واقع، من فکر می کنم آنچه او دنبال خواهد کرد یافتن “جواهرات پنهان بیشتر” است در حالی که او هنوز احساس مالکیت نسبت به چیزی که قبلاً عاشق آن است را حفظ می کند.

ماریا کری
ستاره ها می گویند که ماریا کری هنوز هم سنگ های قیمتی زیادی در فن شاپ دارد.
دنیس لئوپولد

زحل، سیاره بزرگ درس های زندگی و کارما، در تابستان 2025 وارد علامت زودیاک خود می شود، اما برای مدتی ترک می کند – و از سال 2026 تا 2028 باز می گردد. این ممکن است برای او کمی سخت تر باشد، زیرا او شروع به درک می کند. چگونه او می خواهد خود را با چرخه 30 ساله آینده وفق دهد. من فکر می‌کنم او تصمیم خواهد گرفت که آیا زمان بازنشستگی فرا رسیده است، بی سر و صدا دروغ می‌گوید یا اینکه چگونه می‌خواهد میراث خود را برای سال‌های آینده بیشتر تنظیم کند. مهم نیست چه اتفاقی می افتد، در این زمان تغییر بسیار مهمی برای او رخ خواهد داد، زیرا او عمدا تصمیم می گیرد چه چیزی برای او مهم است و می خواهد دوباره چه کسی باشد.

به بالا رفتن ادامه بده، ملکه ستاره ها در کنار شما هستند.


کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به خاطر راهنمای فضایی اش برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او قدرت ستارگان را از نظر سبک زندگی اوقات فراغت و گرایش هایی که بر مردم سراسر جهان تأثیر می گذارد، مهار می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy verified stripe accountcasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaVan EscortPendik Olgun Escortinstagram gizli hesap görmerekorbetbetboogenco bahisaviator sinyal hilesi