کارت تولد بریتنی اسپیرز آزاد شد و او را متحول کرد

[ad_1]

افسانه. آیکون. ملکه پاپ

همه او را می شناسند.

نام او بریتنی اسپیرز است.

سال‌هاست که دنیا مجذوب ستاره‌ای است که به شهرت رسید و توجه همه را به خود جلب کرد. اما همانطور که مستندهای اخیر نشان داده اند، داستان پشت صحنه ای که او را از بریتنی شیرین به یکی از مشهورترین و تأثیرگذارترین افراد روی زمین تبدیل کرد، داستان خوبی نبود. او نه تنها توسط هر کسی که ملاقات می‌کرد زنده زنده خورد – به ظاهر در قفسی محبوس شده بود تا هر طور که می‌خواستند مورد استفاده قرار گیرد و مورد سوء استفاده قرار گیرد – بلکه او در مورد اینکه فکر می‌کرد حتی خانواده‌اش هم بخشی جدی از مشکل هستند به شدت پر سر و صدا شد.

ستاره ها در مورد طالع بینی بریتنی اسپیرز، حرفه طولانی حفاظت از او، که اخیراً در “بهترین روز” او به پایان رسیده است، چه می گویند – و آینده چیست؟ خوب است که من یک طالع بین فرهنگ پاپ هستم، زیرا می بینم زیاد از آنچه در پیش است وقتی او به سنگ بنای تولدش رسید و 40 ساله شد.

آزادی بریتنی اسپیرز در ستارگان نوشته شد

بریتنی اسپیرز در 2 دسامبر 1981 به دنیا آمد. این باعث می شود او یک قوس خورشیدی با ماه دلو باشد. از آنجایی که ما زمان دقیق تولد او را نداریم (و از آنجایی که من به زمان تولد آنلاین اعتماد ندارم، مگر اینکه یک فرد مشهور در مورد اطلاعات تولد او پیامی شخصی برای من ارسال کند)، ما او را برای این خواندن خاص کنار می گذاریم – زیرا هنوز ادامه دارد. من می توانم چیزهای زیادی را ببینم که برای او اتفاق می افتد.

بریتنی اسپیرز در سال 2016 در جوایز موسیقی MTV در نیویورک شرکت کرد.
WireImage

اول از همه، اکنون همیشه زمانی بود که او باید آزاد می شد. چرا؟ ستارگانی که مطابق با رتبه خاص او هستند، فرصت های مقدری را در مسیر او حمل می کنند. کسوف – که در اینجا بارها به آن اشاره خواهم کرد – حوادث سرنوشت ساز و از پیش تعیین شده زندگی را آغاز می کند که زندگی ما را برای همیشه تغییر می دهد. هر زمان که آنها بیایند، بسته به نحوه تأثیر آنها بر روی علامت زودیاک و نمودار تولد ما یک نقطه عطف چشمگیر را تجربه می کنیم.

از ژوئن 2020 ما در قوس و جوزا ماه گرفتگی داریم. این خسوف‌ها هر شش ماه تکرار می‌شدند – تا زمانی که تنها هفته‌ها با آخرین خسوف در 4 دسامبر 2021 فاصله داریم. فقط دو روز بعد از تولدش. در کمان – علامت خورشید بریتنی – در طول این مدت 1 و نیم سال، چهار ماه گرفتگی رخ خواهد داد که منحصراً بر این واقعیت تمرکز دارد که او بیش از همیشه به قدرت رسیده است. این بر پیروزی های شغلی تأکید نمی کند – منحصراً روی آن تمرکز می کند صمیمانه ترین حس قدرت او که در آن زندگی می کند این در مورد خلاص شدن از شر همه چیز و همه کسانی است که دیگر به آینده او خدمت نمی کنند. این اغلب یک تجربه دراماتیک و فریبنده است، اما برای بریتنی، او در نهایت به این نقطه رسید که “کن یا بمیر، حالا یا هرگز.”

علاوه بر این، در طول سال 2021، دو سیاره بسیار قدرتمند – زحل و مشتری – را در بخش ارتباطات و قوانین خورشیدی خود پناه داده است. این سیارات در طول سال تا 12 نوامبر، تاریخ رسمی پایان حفاظت از آن، خواب آلود بودند. از آنجایی که این سیارات به سرعت در این عرصه برای او حرکت می‌کردند، او سرانجام قدرت سیاره‌ای را پشت سر داشت تا در تمام مراحل قرارداد و دادگاه به نفع او حکم کند – چیزی که قبلاً در زندگی‌اش هرگز تجربه نکرده بود. با این حال، کلید این کار، کسوف‌هایی بود که روح او را بیدار کرد تا بگوید دیگر بس است: او آماده بود تا این فصل جدید زندگی‌اش را آغاز کند.

در وهله اول چه چیزی باعث محافظه کاری بریتنی اسپیرز شد؟

بریتنی اسپیرز در سال 2016
بریتنی اسپیرز در سال 2016 در سن خوزه، کالیفرنیا شرکت کرد.
گتی ایماژ

بریتنی اسپیرز مورد خشونت رسانه های جهانی قرار گرفت. آنها او را به عنوان بزرگترین ستاره بزرگ کردند و سپس او را قربانی کردند. اما چرا این اتفاق افتاد؟

بیایید از ابتدا شروع کنیم. پلوتون سیاره قدرت، شدت، تولد دوباره و دگرگونی است. این سیاره هر کجا که برود، تجربیات عمیقی را در زندگی انسان به ارمغان می آورد – چه خوب چه بد. همانطور که قبلاً اشاره کردم، بریتنی اسپیرز یک قوس است. پلوتون در 10 نوامبر 1995 وارد قوس شد و تا 27 ژانویه 2008 در علامت زودیاک خود قرار داشت. دلیل مهم بودن این تاریخ ها این است که بریتنی اسپیرز در اواسط دهه 1990 شروع به به قدرت رسیدن کرد تا اینکه در اواخر موفقیت بزرگ خود را به دست نیاورد. دهه 90 و تبدیل به نمادی از جهان شد.

در نگاه اول عالی به نظر می رسد، اینطور نیست؟ با این حال، این بسیار ظریف تر از این است، زیرا پلوتو همانقدر که سیاره ای با عظمت عمیق است، سیاره سلطه، کنترل و تخریب نیز هست. همانطور که بریتنی بلند شد، او نیز دستکاری و نابود شد. پلوتون سیاره عالم اموات است، گذشته از همه اینها. بعد از بیش از یک دهه مبارزه با این انرژی، دیگر نتوانست آن را تحمل کند. که منجر به فروپاشی آشکار آن در سال 2007 شد. اندکی پس از آن، در 27 ژانویه 2008، پلوتون علامت زودیاک خود را مانند خدای تاریکی پشت سر گذاشت که به او اجازه داد قطعات را جمع کند.

بریتنی اسپیرز و پدرش
بریتنی اسپیرز و پدرش جیمی.
رویترز

و با این حال، به محض اینکه پلوتون او را ترک کرد، وارد بخش خورشیدی مالی، درآمد و پول او شد – و از آن زمان تاکنون اینجا بوده است! او به زودی این منطقه از رتبه خود را در سال 2024 ترک خواهد کرد. این نشان می دهد که از سال 2008، تمام سلطه، کنترل و تخریب توسط پول و منابع مالی آن دامن زده شده است. – سلب تمام آزادی او، زیرا در نهایت اطرافیان او فقط می خواستند پول او را کنترل کنند. حالا: من خانواده یا دوستان شخصی او را نمی شناسم، بنابراین طالع بینی ظریف تر از این است، اما در قلب آن همه چیز بود فساد پیرامون ثروت. برای در نظر گرفتن آن، پلوتون در 27 ژانویه 2008 وارد شد – و حفاظت از آن در فوریه 2008 آغاز شد.

سالها گذشت. با این حال، در سال 2014، اسپیرز شروع به صحبت آشکار در مورد کارهای حفاظتی خود کرد. پس چرا؟ خوب، زیرا زحل – سیاره سختی ها و درس های زندگی – در سال 2014 وارد قوس شد و تا پایان سال 2017 در آنجا ماند. این دوره به خصوص برای او تاریک بود، زمانی که متوجه شد باید دفاع از خود را شروع کند. زحل حدود 30 سال طول می کشد تا به دور خورشید بچرخد، بنابراین این دوره ای بود که او متوجه شد که باید مدل های جدیدی را شروع کند و دیگر نمی تواند بنشیند.

هنرستان به دلیل کسوف شروع به فروپاشی کرد

بریتنی اسپیرز در سال 2016
بریتنی اسپیرز برای 102.7 KISS-FM Jingle Ball 2016 روی صحنه می رود.
WireImage

در ژانویه 2019، اسپیرز پس از بیماری تهدید کننده زندگی پدرش، وقفه نامحدودی از اقامت خود در لاس وگاس را اعلام کرد. آن موقع دلیل این اتفاق چه بود؟

اول، جیمی اسپیرز، پدرش، سرطان است. از سال 2017 تا پایان سال 2020، زحل، سیاره چالش ها، درست در آن سوی آسمان از آن قرار داشت. به این می گویند تقابل زحل و یکی از وحشیانه ترین و سخت ترین دوره های زندگی است که با آن روبرو هستیم. این نشاط و نشاط او را ضعیف می کرد. اما این همه چیز نیست – در آن زمان او گرفتگی های شدیدی را در Cancer-Capricorn تجربه می کرد که برای او بر تغییرات پیرامون انرژی و شراکت او متمرکز بود. این همان چیزی بود که شراکت او را در آن زمان بهم ریخت. در واقع، چون او محافظه‌کاری اسپیرز را تماشا می‌کرد، او شریک زندگی او بود – و بعد همه چیز شروع به فروپاشی کرد.

سپس، در سراسر سال 2019 – وقتی فاش شد که او در یک مرکز بهداشت روان ثبت نام کرده است – کسوف هایی که بر نقشه خورشیدی او تأثیر می گذارد در مورد تغییرات در مشارکت های مشترک، شهرک ها و دارایی های آن بود.

نقاط عطف فرا رسیده بود – و آنها در ستارگان محکوم به فنا بودند.

سریع به آگوست 2020 بروید. او در نهایت گفت که آزادی خود را می خواهد، که درست در آن زمان اتفاق افتاد، زیرا همانطور که قبلاً اشاره کردم، کسوف در کمان – علامت زودیاک او – برای اولین بار در نزدیک به یک دهه رسید و او را با قدرت تغذیه تغذیه کرد. از یک سلول رها شوید و به قدرت آن قدم بگذارید. این زمانی بود که چرخه آزادی او واقعاً شروع شد.

جاده پیش روی بریتنی اسپیرز

در آینده، بریتنی اسپیرز می تواند هر طور که می خواهد بازآفرینی کند و در نهایت یک پرنده آزاد خواهد شد.
در آینده، بریتنی اسپیرز می تواند هر طور که می خواهد بازآفرینی کند و در نهایت یک پرنده آزاد خواهد شد.
گتی ایماژ

طالع بینی بریتنی اسپیرز برای آینده او چه پیش بینی می کند؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

اول از همه، خورشید گرفتگی همیشه شروع یک فصل جدید را نشان می دهد و فرصت های هیجان انگیز جدیدی را برای شروع یک سفر جدید به ارمغان می آورد. با آخرین خورشید گرفتگی در قوس در 4 دسامبر 2021 – تنها دو روز پس از تولد او – این یکی از مهم ترین شروع های جدید در کل زندگی اوست. در واقع، او نزدیک به 19 سال است که فصل جدیدی به این شکل شروع نشده است!

بریتنی اسپیرز را می‌توان هر طور که می‌خواهد بازسازی کرد و بالاخره یک پرنده آزاد شد.

سپس مشتری قدرتمند، سیاره شگفتی ها و برکت ها، در بیشتر سال 2022 از بخش خورشیدی خانواده خود دیدن خواهد کرد. این به او فرصت می دهد تا با خانواده اش آشتی کند – با این حال، از آنجایی که مشتری حاکم سیاره آن است، با شرایط او خواهد بود.

بریتنی اسپیرز و سام عسگری در اولین نمایش برای "روزی روزگاری ... در هالیوود" در لس آنجلس در سال 2019
بریتنی اسپیرز و سام عسگری در اولین نمایش “یکی روزگاری در هالیوود” در لس آنجلس در سال 2019 آرام می شوند.
گتی ایماژ

همچنین، وقتی به نمودار او نگاه می‌کنم، می‌بینم که مدتی طول می‌کشد تا واقعاً روی نحوه مدیریت زندگی‌اش تمرکز کند. معنویت برای او اهمیت فزاینده ای پیدا خواهد کرد – به ویژه در سال های 2022 و 2023. او آزادی را در آغوش می‌کشد که همان چیزی باشد که هست و همیشه می‌خواسته باشد، و همچنین دوست داشته باشد آنطور که می‌خواهد دوست داشته باشد..

آیا او موسیقی بیشتری خواهد نواخت؟ آیا او باید به حرفه خود بازگردد؟ من این پیش بینی ها را برای بعدی زمان. با ما همراه باشید و لطفا این مقاله را با همه کسانی که بریتنی اسپیرز و طالع بینی را دوست دارند به اشتراک بگذارید. اول اینجا شنیدی


کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به خاطر راهنمای فضایی اش برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او قدرت ستارگان را از نظر سبک زندگی اوقات فراغت و گرایش هایی که بر مردم سراسر جهان تأثیر می گذارد، مهار می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksisüleymaniye serpme kahvaltısu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma