کسب و کار چند میلیارد دلاری کی پاپ به «مشکل نازی» BTS متکی است.

[ad_1]

مد رایش سوم کی پاپ یک شکست درجه یک است.

بوسه ارغوانی، یک گروه محبوب دختران کره جنوبی، در آخرین نمونه از یک کمپین در حال انجام برای کم‌اهمیت جلوه دادن نمادهای نازی برای شوک و هیبت – و پول نقد، بر اساس گفته‌های گروه‌های حقوق بشری که میلیاردها دلار از صنعت کی‌پاپ به پول می‌گیرند، مشارکت دارد. ارتکاب آنچه آنها مدعی هستند عمداً دسیسه ها را تحریک می کنند.

پس از اینکه برچسب گروه، Rainbow Bridge World (RWB)، عکس های تبلیغاتی محصول تعطیلات خود را منتشر کرد، یکی از اعضای گروه، Goeun، واکنشی را برانگیزد برای یک چیز اسپورت که شبیه یک پارتیادلر بود – یک نشان نازی که عقابی را با بال‌های دراز بالای یک صلیب شکسته نشان می‌دهد – با ظاهری شبه جنگی که با متن “نیروی هوایی ایالات متحده” در یک تکه جداگانه تکمیل شده است.

همه اینها بخشی از آن چیزی است که برخی از منتقدان می گویند فرمول هولوکاست به دلیل هیاهو برای شهرت بزرگ پس از BTS در پردرآمدترین بازار آمریکا مقصر شناخته شده است.

خاخام آبراهام کوپر، معاون رئیس و مدیر برنامه جهانی اقدام اجتماعی مرکز سیمون ویزنتال، در بیانیه ای آتشین از The Post گفت: “این بخشی از یک مشکل مداوم است.” “از نمادهای نازی برای به دست آوردن روابط عمومی استفاده کنید، سپس یک عذرخواهی خالی ارائه دهید.”

بر اساس گزارشی در ساوت چاینا مورنینگ پست، زمانی که طرفداران توجه خواننده 22 ساله Purple Kiss را به جعلی مد رسوایی جلب کردند، Goeun چنین عذرخواهی کرد و از برچسب او خواست که در مورد آن تحقیق کند. پس از آن، تصویر اخته شد، نشان نازی با یک عقاب معمولی جایگزین شد و هیچ اثری از نماد آتش زا باقی نگذاشت.

آسیا به طور کلی، اما کره به طور خاص، متاسفانه مشکل نازی ها دارد.

خاخام آبراهام کوپر از مرکز Simon Wiesenthal به The Post گفت

RWB مستقر در کره جنوبی همچنین از یک سایت طرفدار عذرخواهی کرد و نوشت: «ما صمیمانه از این که نگرانی‌هایمان را با بررسی کامل تمام لباس‌ها و لوازم جانبی پوشیده شده توسط این هنرمند در طول عکاسی GREETINGS 2022 مطرح کردیم، عذرخواهی می‌کنیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: «مسئولیت این موضوع کاملاً بر عهده ما، آژانس هنرمندان است، زیرا نتوانستیم جزئیات لباس را بررسی کنیم. «ما عمیقاً فکر می‌کنیم که بیشتر مراقب مسائل حساس تاریخی نبوده‌ایم. با توجه به شرایطی که در حین عکاسی پیش آمده، مایلیم به صراحت بگوییم که این هنرمند مسئولیتی در قبال این حادثه ندارد “- و ما قول دادیم که کارکنان” در آینده به مسائل تاریخی توجه جدی کنند “.

اما همه قلپای ناچیز را نمی خرند.

در توییتر کوپر با تاکید بر اینکه اینها کمپین هایی که به دقت طراحی شده اند این روزها بیش از حد معمول هستند، او افزود: «حرکات منزجر کننده ارزان برای عموم. بزرگسالانی که @SonyMusic_Kpop را اجرا می کنند دقیقاً معنی نمادهای نازی را می دانند، اما همچنان از آنها استفاده می کنند. اگر یک گروه پاپ از نمادهای ارتش امپراتوری ژاپن در تبلیغات استفاده کند، کره ای ها چه احساسی خواهند داشت؟

در حالی که بوسه بنفش بخشی از سونی نبود، کوپر – که بعدها توییت خود را تنظیم کنید به طور خاص این برچسب را RWB نامید – گفت که این حادثه بخشی از یک مشکل موذیانه تر با گروه های کی پاپ با شهرت بزرگ است، از جمله رکورد BTS و GFriend.

کوپر، 71 ساله، ادعا می کند که این گروه ها توسط برچسب هایی که می خواهند از جنجال هایی که چنین رسوایی های عمدی دامن می زند، به عنوان پیاده استفاده کنند.

گروه هفت نفره دخترانه Purple Kiss پس از اینکه نشان نازی ها در یک عکس تبلیغاتی منتشر شده توسط برچسب آنها ظاهر شد، درگیر جنجال شده بود. خاخام آبراهام کوپر به طور انحصاری پس از آشفتگی بوسه بنفش به The Post گفت: «این درباره نوجوانان نیست، بلکه درباره بزرگسالان اتاق است که همه جنبه های زندگی خود را کنترل می کنند.
RBW

در اوایل سال جاری، ساون از گروه دختران کره‌ای جی‌فریند به سرعت عکسی را در اینستاگرام که در آن مانکنی با یونیفورم نازی‌ها را تحسین می‌کرد، پس از اطلاع از تاثیرات این تصویر، حذف کرد. برچسب کره جنوبی او Source Music از طرف او عذرخواهی کرد و توضیح داد که او اکنون “معنای تصویر را فهمیده” و اضافه کرد که ستاره “بسیار شوکه شد و بلافاصله تصویر را حذف کرد.” [and] او آسیب دیده است و مسئولیت عمیقی برای انتشار چنین تصویری احساس می کند[s]”

کوپر عمیقاً از اینکه این حادثه رخ داد، شوکه و ناامید شد، به خصوص پس از آن که آژانس حقوق بشر مستقر در لس آنجلس به کره جنوبی سفر کرد تا با هنرمندان بزرگ ترین گروه های کی پاپ ملاقات کند.

کوپر به طور انحصاری پس از آشفتگی Purple Kiss به The Post گفت: «این درباره نوجوانان نیست، بلکه درباره بزرگسالان اتاق است که همه جنبه های زندگی خود را کنترل می کنند.

وی افزود: «آسیا به طور کلی، اما کره به طور خاص، متأسفانه مشکل نازی ها دارد.

این یک رویداد مجزا در دنیای بسیار محبوب کی پاپ نبود، که تاج آن گروه پسرانه BTS است که تنها تا امسال با سونی همراه بود. در سال 2018، جیمین یکی از اعضای گروه تی شرتی پوشید که تصویری از ابر قارچ های هسته ای در حال افزایش را بر فراز هیروشیما، شهری ژاپنی که توسط بمب اتمی پرتاب شده توسط ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم با خاک یکسان شده بود، به تن داشت. این حادثه منجر به لغو کنسرت زنده تلویزیونی توسط یک ایستگاه ژاپنی شد.

یک هفته بعد، این گروه پس از استفاده از کلاه های سبک نازی برای یک عکسبرداری دوباره مورد انتقاد قرار گرفت.

سونی موزیک انترتینمنت (ژاپن) نیز در سال 2016 پس از پوشیدن لباس های نظامی گروه دختر ژاپنی Keyakizaka46 که یادآور لباس های دوران نازی ها بود، عذرخواهی کرد. سونی در بیانیه ای ترجمه شده به زبان ژاپنی که در وب سایت خود منتشر شده است، گفت: «ما از صمیم قلب برای توهین … به دلیل عدم درک ما عذرخواهی می کنیم. ما این حادثه را جدی می‌گیریم و برای جلوگیری از تکرار چنین حادثه‌ای در آینده تلاش خواهیم کرد.»

سونی موزیک و RWB به درخواست های The Post برای اظهار نظر در مورد اتهامات کوپر پاسخ ندادند.

خاخام خاطرنشان کرد که GFriend و BTS هر دو توسط Big Hit Entertainment اداره می شوند، یک شرکت کره جنوبی که فقط 7.6 میلیارد دلار در سال گذشته عرضه کرده است.

کوپر در اوایل سال 2021 در دیلی بیست نوشت: “شرکت های کی پاپ یک مشکل جدی دارند: اتخاذ نژادپرستی و نئونازیسم برای افزایش رتبه. این حرکت را ابداع کنید هر جنبه ای از زندگی K-idol تحت کنترل است [many layers]”

کوپر به The Post گفت که با حدود 100 میلیون طرفدار کی پاپ در سراسر جهان، طبق داده‌های بنیاد کره‌ای برای سال 2021، این مسئولیت بر عهده دارد و این ژانر را با یک دستگاه خودپرداز مقایسه کرد، چیزی که کره جنوبی را روی نقشه قرار داد. ”

پارتیادلر، نماد نازی عقاب با صلیب شکسته، پس از یک واکنش فرسوده شد.
پارتیادلر، نماد نازی عقاب با صلیب شکسته، پس از یک واکنش فرسوده شد.
توییتر / @RBW_PURPLEKISS

«برای شروع، این وظیفه است که شش میلیون یهودی کشته شده در اردوگاه های مرگ نازی ها در طول جنگ جهانی دوم را تحقیر نکنیم. کوپر برای دیلی بیست نوشت: مسئولیت تحریک نئونازی های نژادپرست امروزی نیست.

موارد جسورانه – و آشکار – اجراکنندگان عالی رتبه که با نمادهای قدرتمند نازی ژست گرفته اند، برای کوپر عمیقاً نگران کننده است. او گفت: «در مورد کره جنوبی، بزرگسالان حاضر در اتاق دقیقاً می دانند که چه می کنند. و در این مرحله، آنها فکر می کنند، “چه راهی بهتر از ژست گرفتن با نمادهای نازی برای دریافت تبلیغات رایگان؟”

“آنها در این مرحله به این فکر می کنند، “چه راهی بهتر از ژست گرفتن با نمادهای نازی برای دریافت تبلیغات رایگان؟”

خاخام آبراهام کوپر

در حالی که او اعتراف کرد که “مکان هایی در آسیا وجود دارد که صلیب شکسته معنایی ندارد [as] آنها این آموزش را ندارند “، صنعت موسیقی بین المللی در این دسته قرار نمی گیرد.

او گفت: «وقتی در مورد پدیده ای جهانی به نام کی پاپ صحبت می کنید، به هیچ وجه نمی توانید آن را داشته باشید. “شما می خواهید یک پدیده جهانی باشید و از برندهای جهانی سودهای هنگفتی به دست آورید و سپس وقتی به این رفتار خود بی اعتنایی کردید، بدانید که از آن تبلیغات خواهید کرد.”

کوپر همچنین معتقد است که بعد از آن هیچ پشیمانی واقعی وجود ندارد، زیرا “عذرخواهی بی معنی است”.

کوپر با اشاره به ترفند ارزان عنوان عنوان گفت: “این فقط راهی است برای فشار دادن یک دکمه در یک میدان شلوغ برای جلب توجه.” اگر شرکت‌ها نگران بودند که این امر بر کاهش دلار آنها تأثیر بگذارد، یا اگر رهبران سیاسی یا رسانه‌ها می‌گفتند «توقفش کن»، متوقف می‌شد». خیلی ناراحت کننده است.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksisüleymaniye serpme kahvaltısu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma