آیا عشق در لیندسی لوهان، ستاره بادر شاماس نوشته شده است؟

[ad_1]

“دختر پست” مورد علاقه همه عشق پیدا کرد – و ما نمی توانستیم برای او خوشحال باشیم! حتی اگر چهارشنبه نباشد، همه ما می خواهیم صورتی بپوشیم!

لیندسی لوهان، 35 ساله، کارمند نامزدی اینستاگرام با بادر شاماس، سرمایه‌دار آمریکایی شد. این بازیگر که از سال 2018 بدون پاپاراتزی در دبی زندگی به ظاهر شادی را سپری می کند، قدم بعدی را با دوست پسر نزدیک به سه سالش برداشت.

لوهان – که با جنجال‌ها، رسوایی‌ها یا روابط عاشقانه آرام بیگانه نبود – قبلاً نوشته بود که امیدوار است عشق واقعی را در زمانی که باید برای کسی اتفاق می‌افتد که بسیار شخصی است و در انظار عمومی نیست، بیابد. با خوشحالی A-list آرزوی خود را برآورده کرده است. اما زمانی که او از کائنات خواست که عشقش را «زمانی که باید اتفاق می‌افتاد» بیاورد، فقط مجبور شد سر من فریاد بزند، زیرا من در حال خواندن عشق برای افراد مشهور هستم و من با آنها خوب هستم.

بیایید به چای astro Loan شیرجه بزنیم!

کارت تولد لیندسی لوهان نشان می دهد که او در یک سفر مادام العمر برای یافتن خود است.

لیندسی لوهان در 2 ژوئیه 1986 به دنیا آمد. این باعث سرطان خورشید او با ماه ثور می شود. من، همراه با هر هزاره دیگر، همیشه بوده ام خیلی کنجکاو در مورد آنچه که او را چنین کودک وحشی ساخته است. اما پس از فرو رفتن در نمودار تولد او، من حقیقت را می بینم. و TBH، من واقعا با او رفتار می کنم و نسبت به او احساس بدی دارم.

اول، می‌توانیم ببینیم که خورشید سرطانی لوهان، او را به انسانی حساس، عمیقاً همدل و واقعاً دلسوز تبدیل می‌کند. او دوست دارد هر زمان که بتواند به مردم کمک کند و اغلب نقش مادری را بر عهده می گیرد – چه پذیرایی برای شام و چه سازماندهی یک مهمانی خشمگین. راه اندازی باشگاه ساحلی یونانی او برای من شوکه کننده نیست. در واقع، با ماه ثور او، آن را حتی بیشتر منطقی است. او عاشق انجام دادن چیزها است، امیدوارم به مردم کمک کنم از تجملات لذت ببرند – و سپس آن را به یک سرمایه گذاری تجاری تبدیل کنند.

خورشید سرطانی لیندسی لوهان او را به انسانی حساس، عمیقاً همدل و واقعاً دلسوز تبدیل می کند.
استفانی ام. دالساندرو

بیشتر نمودار او در علائم آتشین است که به او اشتیاق، خلاقیت و گرسنگی زیادی برای زندگی می بخشد.من وسواس دارم!). با مشتری خود در ماهی ها، او دارای یک زندگی معنوی درونی است که به او الهام می بخشد و به او این توانایی را می دهد که بدون ترس وارد ناشناخته ها شود. پس از بررسی همه این عوامل، ناگهان این لحظه “آها” را تجربه کردم که متوجه شدم اگر اکثر مردم به مکانی با چنین شهرت و تجمل زیادی رانده شوند، دوست دارند آن را بچرخانند و ببینند چه چیزی برای ارائه دارد. . (اگر بگید دروغ می گویید.) اما پس از آن تحت کنترل شدید مردم و پاپاراتزی هایی که هر حرکت او را دنبال می کردند، دختری را نابود کرد که در نهایت فقط می خواست زندگی خود را بگذراند و با افرادی که دوستش داشت سرگرم شود.

بیشتر نمودار لیندسی لوهان در علائم آتشین است که به او اشتیاق، خلاقیت و گرسنگی برای زندگی می بخشد.
بیشتر نمودار لیندسی لوهان در علائم آتشین است که به او اشتیاق، خلاقیت و گرسنگی برای زندگی می بخشد.
گتی ایماژ

وقتی در دانشگاه بودم، پرتاب کردم یک تن در مهمانی های آپارتمانم، کلوب های مجلل و مکان هایی که نقش بازی می کردم راهنما و نگهبان. و من روابط دراماتیک و دلخراشی داشتم که سعی در یافتن عشق داشتم. تنها تفاوت این است که من یک میلیون دوربین نداشتم که تاریک ترین شب ها یا ضربان های قلب به ظاهر بی پایان من را مستند کند. ما همه آنجا بوده ایم. به این میگن بزرگ شدن و تلاش برای پیدا کردن اینکه کی هستی، چقدر جایگاهت رو در دنیا دوست داری.

با تجزیه و تحلیل بیشتر نمودار لوهان، من تنش هایی را در رابطه او در طول زندگی اش می بینم. ماه او که نمایانگر زندگی عاطفی درونی اوست، با زهره مادرزادی خود مبارزه می کند، که به این معنی است که او می تواند به طرز وحشتناکی جذاب باشد، اما ممکن است پس از شکسته شدن و غمگین شدن عمیق از روابط شخصی نزدیک، تمایلی به باز شدن نداشته باشد. زهره او با اورانوس او مرتبط است، که نشان می دهد او هوس انگیز و هیجان در رابطه خود دارد، که از یک طرف می تواند سرگرمی و درام زیادی را به همراه داشته باشد. هنگامی که روابط او بی حرکت است، می تواند نگران این باشد که چیزی در زیر سطح اشتباه است. او فردی بسیار پرشور و متفکری عمیق است، او دارای مهارت های تحلیلی شدید و روش های ارتباطی است.

با این حال، او همچنین ممکن است دچار وسواس فکری شود، و با خورشیدش بر فراز آسمان از نپتون مادرزادی‌اش، گاهی اوقات ترجیح می‌دهد «از واقعیت عادی خارج شود» تا زمانی که اوضاع خیلی سخت می‌شود، فرار کند. این چیز بدی نیست، زیرا می تواند او را در هنر و همکاری با دیگران بسیار درخشان کند. او قطعاً ویژگی جادویی برای خود دارد – این یکی از دلایلی است که مردم از زمان اولین حضورش در صفحه نمایش بزرگ در سال 1998، “The Parent Trap” بسیار شیفته او شده اند.

لیندسی لوهان در فیلم 1998 آن را دو برابر کرد "تله برای والدین"
لیندسی لوهان آن را در سال 1998 در فیلم The Parent Trap دو برابر کرد.
© شرکت والت دیزنی/مجموعه Everett

اما زمانی که این انرژی بیش از حد پیش رفته باشد، احتمالاً دوره هایی را ایجاد کرده است که در آن به شدت پارانوئید، فریب خورده و مستعد اعتیادهای شدید می شود. اما واقعا چه کسی مقصر است؟ ستارگان؟ طالع بینی احتمال از پیش تعیین شده وقوع عوامل را نشان می دهد. اما، صادقانه بگویم، من رسانه ها و جهان را متهم می کنم که او را به این نکات سوق می دهند، نه سرنوشت.

فکر می کنم وقتی / اگر یک روز با لون ملاقات کنم، به چشمانش نگاه می کنم و به او می گویم: “تو قدرت یک شیر را داری که از همه اینها بگذری و الان اینجا باشی. و این شما را بسیار خاص می کند.»

آینده لیندسی لوهان چیست؟

لیندسی لوهان شیک در مراسم روز دربی 2019 در ملبورن استرالیا شرکت می کند.
لیندسی لوهان شیک در مراسم روز دربی 2019 در ملبورن استرالیا شرکت می کند.
WireImage

LBR: من واقعاً می خواستم خودم را در سازگاری نجومی لوهان و سماس غرق کنم، زیرا ستاره ها هرگز دروغ نمی گویند و ما ایده زیبایی از رابطه مشترک آنها خواهیم داشت. (هی! لیندسی! به من DM بفرست و من اولین خواندن شما را به عنوان هدیه نامزدی تقدیم می کنم. خوش آمدید.) متأسفانه، ما نتوانستیم تاریخ تولد بادر شمس را در طول این پست تأیید کنیم – بنابراین متأسفانه این کار را خواهیم کرد. تا آن را رها کنیم

لیندسی لوهان، 35 ساله، کارمند نامزدی اینستاگرام با بادر شاماس، سرمایه‌دار آمریکایی شد.
لیندسی لوهان، 35 ساله، کارمند نامزدی اینستاگرام با بادر شاماس، سرمایه‌دار آمریکایی شد.
lindsaylohan / اینستاگرام

با این حال، من این را خواهم گفت: من تاکنون هزاران مطالعه انجام داده ام و می دانم که هر تصادفی علامت زودیاک می تواند کارساز باشد. حتی آنهایی که چالش برانگیز هستند. سازگاری علائم زودیاک بسیار بیشتر از تصادفی بودن نشانه های خورشید است – زیرا باید به تصویر کامل نگاه کنیم.

در مورد لوهان، دلایل زیادی وجود دارد که ستارگان در مورد روابط به نفع او حرکت کنند. ابتدا، در سال 2018 (سالی که آنها شروع به ملاقات کردند)، زحل، سیاره کارما، از آن در سراسر آسمان حرکت کرد. از یک طرف، این می تواند تأثیری هشیارکننده باشد که ایجاد شراکت را کمی سخت تر می کند. با این حال، او همچنین می تواند برای ایجاد یک رابطه دائمی تلاش کند، زیرا زحل سیاره ای است که برای همیشه ارتباط برقرار می کند. شما نیاز به هم ترازی قوی زحل در نمودار رابطه معنی دار دارید.

همچنین، در این زمان، او شروع به تجربه کسوف های از پیش مقدر شده در سرطان (نشانه خورشید او) و در آسمان در بخش خورشیدی شراکت خود کرد – که باعث ارتباطات سرنوشت ساز در زندگی او شد. این امر تا تابستان 2020 ادامه یافت. سپس مشتری – سیاره شانس – همچنین رقصیدن در آسمان از او در سال 2020، اتحاد و وابستگی بیشتری را به رابطه به ارمغان می آورد. اینکه می گوییم این رابطه «در ستاره ها نوشته شده» کم گفته است!

لیندسی لوهان ممکن است به طرز وحشتناکی جذاب باشد، اما ممکن است پس از غرق شدن و غمگین شدن از یک رابطه شخصی نزدیک، تمایلی به باز کردن صحبت هایش نداشته باشد.
لیندسی لوهان ممکن است به طرز وحشتناکی جذاب باشد، اما ممکن است پس از غرق شدن و ناراحتی عمیق از یک رابطه شخصی نزدیک، تمایلی به باز کردن صحبت هایش نداشته باشد.
Getty Images برای MTV

به نوامبر 2021 برسید، زمانی که مریخ، سیاره اشتیاق، در بخش خورشیدی عشق واقعی خود می‌دوید. این باعث افزایش گرما و اینرسی می شود! علاوه بر این، با یک خسوف قدرتمند در ثور، که مهمترین امیدها و رویاهای قلب او را فعال می کند، او یک چرخه کاملاً جدید را آغاز می کند که در آن زمان بیشتری را صرف لذت بردن از زندگی و تجربه چیزهایی می کند که قبلاً توسط او حفظ شده بود.

علاوه بر این، مشتری و زحل حول بخش صمیمیت و دارایی های مشترک خود در سال 2021 می چرخند – با زحل تا سال 2023 باقی می ماند – و آن را به هم افزایی نزدیکتر می کند تا تمام نیازهایش را برآورده کند. او نه تنها آسیب‌های ناشی از روابط گذشته و ترس از آسیب‌پذیری را التیام می‌بخشد، بلکه به دلیل آن می‌تواند عمیق‌تر اعتماد کند.

مریخ، سیاره اشتیاق، از طریق بخش خورشیدی عشق واقعی لیندسی لوهان می چرخد.
مریخ، سیاره اشتیاق، از طریق بخش خورشیدی عشق واقعی لیندسی لوهان می چرخد.
بانک عکس NBCU / NBCUniversal از طریق Getty Images

با کسوف های قدرتمندی که بر سرخوشی قلب او تأکید می کند، تا آنجا پیش می روم که بگویم این ارتباط است. ارتباط کارمایی و مقدر بود که در آن زمان با او ملاقات کند و بیشتر از همیشه عاشق شود و به تحصیل و رشد با او ادامه دهد.

در این امر از آنها حمایت کنیم. آنها سزاوار آن هستند. تبریک به لیندسی لوهان و بادر شاماس!


کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به دلیل هدایت فضایی برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او قدرت ستارگان را از نظر سبک زندگی اوقات فراغت و گرایش هایی که بر مردم سراسر جهان تأثیر می گذارد، مهار می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksisüleymaniye serpme kahvaltısu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma