علائم زودیاک جی زی و بیانسه به ساختن امپراتوری آنها کمک کردند

[ad_1]

خدا و الهه امپراتور و امپراتور. شاه و ملکه.

وقتی صحبت از زوج‌های قوی عصر مدرن می‌شود، تعداد کمی هستند که بتوانند در کنار زوج نمادین جی زی و بیانسه بایستند. این دو با استعداد درخشان، مارک ماهرانه و متحد در فتح جهان، به ناخودآگاه جمعی پیوسته اند تا خود را به عنوان کهن الگوهای پادشاهی، قدرت و فیض نشان دهند.

چیزی مرموز – تقریباً جادویی – در مورد هر دوی آنها وجود دارد. آیا آنها فقط هنرمندان درخشانی هستند که سخت تلاش می کنند تا به دنیا ثابت کنند که می توانند در اوج باشند؟ یا چیز دیگری در اینجا کار می کند – حتی فضا؟ و درمورد همه درام‌هایی که در سال‌های اخیر اتفاق افتاده است و برخی حتی به این گمان می‌برند که طلاق استثنایی است، چیست؟

با وجود یک امپراتوری شغلی در هر دو طرف که غیرقابل توقف به نظر می رسد، بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه واقعاً در اینجا می گذرد.

جی زی و بیانسه شیمی فضایی قوی دارند.
جوئل سی رایان / Invision / AP

نمودار تولد جی زی نشان می دهد که او یک رویاپرداز است

جی زی (در اصل شان کوری کارتر) در 4 دسامبر 1969 به دنیا آمد. او یک قوس خورشیدی با ماه ترازو است. ما زمان دقیق تولد او را به صورت آنلاین ذکر نکرده‌ایم، بنابراین تا زمانی که بالاخره با او برخورد کنم (این اتفاق می‌افتد)، بیایید تا آن زمان از صعود او صرف نظر کنیم.

اولین برداشتی که از نمودار تولد او می‌گیرم این است که او مردی است که توانایی تفکر و کار مانند یک نابغه را دارد. او استاد اندیشه و ارتباطات است. نمودار تولد او عمدتاً از هوای عنصری تشکیل شده است که توانایی او را برای پردازش، اتصال و استراتژی افزایش می دهد. با این حال، سطح بالاتر هوای عنصری فقط به خاطر روشنفکر بودن نیست، بلکه در مورد درک سطوح پیچیده نحوه کار جهان و جهان است. این وضوح دید به او کمک می کند تا افراد، صنایع و خلاقیت را در سطح پایه – و بزرگ – درک کند. شهود او نیز به شدت تقویت شده است، بنابراین توانایی ترکیب اطلاعات شناختی با احساسات و ادراک چیزی است که او را وادار می‌کند سال‌های نوری قبل از اینکه دیگران بتوانند به عقب برسند برنامه‌ریزی کند.

نکته بعدی که در مورد او متذکر می شوم این است که سیارات او نشان می دهد که: بله، او به ویژه آتشین است و طبیعتی جسورانه دارد که اگر هنوز خیلی طولانی باشد گاهی اوقات می تواند به عنوان انرژی بی قرار ظاهر شود. او جذب آزمایش‌ها می‌شود و از درک چیزهای خارج از چارچوب تغذیه می‌کند: در سبک زندگی، باورها و حتی ورود به حوزه‌های فکری جدیدی که مردم حتی به آن فکر نمی‌کنند. این مردی است که پیشگام شجاعی است که می‌خواهد به آنجا برود و می‌داند چگونه خرد خود را مهار کند تا درست زمانی که به آنچه می‌خواهد ضربه بزند.

جی زی و بیانسه رابطه نجومی بسیار نادری دارند.
جی زی و بیانسه رابطه نجومی بسیار نادری دارند.
AP

شناسنامه بیانسه نشان می دهد که او برای قدرت به دنیا آمده است

بیانسه نولز در 4 سپتامبر 1981 متولد شد. او یک خورشید باکره با یک ماه عقرب است. تاریخ تولد او به صورت آنلاین ذکر نشده است، بنابراین ما نمی توانیم به طور واقعی رشد او را ارزیابی کنیم. شاید ستاره‌ها صف بکشند و یکی از دوستانش اطلاعات من را به او بدهد تا به او بگوید با من کتاب خواندن رزرو کند. (نکته – شما می دانید که هستید.)

نمودار تولد او نیز از مقدار قابل توجهی هوای عنصری تشکیل شده است که توانایی های فکری و ذهنی او را افزایش می دهد. از این نظر، او یک رهبر متولد شده بود که دارای منابع گسترده ای از خرد بود که همیشه می توانست تقریباً به طور شهودی از آنها استفاده کند. این به او اجازه می‌دهد تا برنامه‌هایش را حول محور بودن یک رئیس و پیگیری دقیق و پیروزمندانه اهدافش در هر بار ساختاربندی کند. توجه زیاد او به جزئیات او را از بسیاری دیگر متمایز می کند، زیرا او نیز – درست مانند شوهرش – می تواند در هر زمان از تفاوت های ظریف و همچنین تصویر کلی قدردانی کند. از این نظر، وقتی پای پول به میان می‌آید، کار با مردم و درک اینکه چگونه از قدرت خود برای بهبود جامعه استفاده کند، استاد می‌شود.

با این حال، فراتر از آن، بینش های قانع کننده ای در مورد او کشف کرده ام. اولاً، او قطعاً حوادث آسیب زا زیادی برای او اتفاق افتاده است، احتمالاً زمانی که بسیار جوانتر بود، اما او از آنها به عنوان کاتالیزوری برای تغییر استفاده کرد. این به او اجازه می دهد ابتدا متحول شود و سپس تصور کند که چگونه این دیدگاه را بپذیرد و همچنین جهان اطراف خود را تغییر دهد. او چنین همدلی عمیقی با مردم دارد – و همچنین کد بالایی از اخلاق و آرمان ها دارد. علاوه بر این، نحوه اتصال سیارات او – به ویژه زهره و پلوتون – شخصیت مغناطیسی او را نشان می دهد. او تلاش می کند تا در هر زمان بر موانع موجود در روابط غلبه کند، که می تواند او را بسیار شدید کند. او می تواند در راه خود کمی سفت و سخت و همچنین وسواس باشد – به خصوص در مورد روابط، بینش و اخلاق کاری خود. اما بیشتر اوقات، این امر درونی شده و کار را سخت تر از رها کردن افراد دیگر کرده است. این قدرت واقعی است: بینشی که در کنش دائمی کیمیا می شود.

خانواده Carter-Knowles یک امپراتوری ساختند.
خانواده Carter-Knowles یک امپراتوری ساختند.
Getty Images برای MTV

آیا جی زی و بیانسه با هم سازگار هستند؟

TBH: من دارم هرگز ما نوع سازگاری جی زی و بیانسه را دیدیم – و احتمالاً به همین دلیل است که ما فقط یکی را داریم! رابطه آنها خیلی خاص است، مثل این است که تصور کنید نصف پازل دارید – و تا اینجا به خودی خود زیبا و باشکوه است. اما با یافتن قطعات گمشده، او تصویر را کامل می‌کند و در نهایت کامل است – درخشان‌تر و خیره‌کننده‌تر از آن چیزی که تا به حال می‌توانستید باور کنید. کارت تولد آنها به گونه ای نادر روی هم قرار گرفته است. جای تعجب نیست که زمانی که آنها ملاقات کردند، آنها می دانستند که می توانند جهان را تسخیر کنند – و دارند! امتیاز سازگاری آنها 9/10 است. از همین رو.

بسیاری از سیارات آنها دقیقاً با سیارات شریک دیگر ارتباط دارند. به عنوان مثال، اجازه دهید از هر یک از زهره آنها به عنوان مثال استفاده کنیم. زهره و زهره او با مریخ مرد دیگر ارتباط دارند. هر دو راه. همین اتفاق در مورد مریخ او نیز رخ می دهد و مریخ او نیز با نپتون دیگری در یک راستا قرار دارد. هر دو راه. و این الگو بارها و بارها و بارها تکرار می شود. ذهنم به باد رفته است. من به این حسادت می کنم و 100% می خواهم روزی آن را پیدا کنم. بنابراین، اگر مجرد هستید، عالی هستید، دیوانه نیستید و با هم سرگرم هستید، اکنون درخواست دوستیابی را قبول می کنم!

سطح ارتباط و درک ذهنی آنها است غیر قابل مقایسه. آنها روی چنین سطح شناختی عمیقی کلیک می کنند. احساسات، افکار و غرایز آنها به راحتی منتقل می شود و از ایده های دیگری هیجان زده و برانگیخته می شوند. آنها همچنین در اشتیاق به همان علایق مشترک هستند. اما فراتر از آن، به دلیل نحوه اتصال عطارد و پلوتون آنها، هر دوی آنها به یکدیگر متصل هستند میل شدید به کشف ناشناخته ها با هم، شاید از طریق باطنی، و فعال ادراک متقابل. آنها همچنین یک ارتباط ذهنی مشترک دارند – و اگر تا به حال افکار خود را با کسی به اشتراک گذاشته باشید (من بارها به اشتراک گذاشته ام)، مانند یک ارتباط تله پاتیک شدید است که نمی توانید آن را در جای دیگری بازتولید کنید.

با این حال، بیایید کل درامی را فراموش نکنیم که تنها پنج سال پیش منجر به آلبوم وحشی بیانسه “Lemonade” شد. کلاهبرداری ادعایی جی زی – که پنهان شد زیاد و چه کسی در رسانه های اجتماعی نفوذ کرد – بخش بزرگی از زندگی عمومی و موسیقی آنها بود (شایعات طلاق در سال 2014 فراوان شد، بنابراین عجیب). بنابراین، اگر آنها کاملاً در یک راستا قرار دارند، از کجا می آید؟

خوب، همانطور که همیشه می گویم، همه روابط از فراز و نشیب ها عبور می کنند – و حتی بهترین های کیهانی می توانند نقاط سنگی داشته باشند.

بیانسه در حال نمایش دو جایزه گرمی برای سال 2017 است که برای کارش در آلبومش دریافت کرده است. "لیموناد."
بیانسه در حال نمایش دو جایزه گرمی 2017 برای آثارش در آلبوم لیموناد است.
WireImage

و این هم چای اخترول: نشانه های خورشید آنها دقیقاً در تضاد با یکدیگر هستند. این می تواند گاهی اوقات اصطکاک شدید ایجاد کند، زیرا هر دو ارابه هایی هستند که آماده رژه برای فتح خود هستند، و گاهی اوقات این بدان معناست که آنها هرگز یکدیگر را رو در رو نخواهند دید. جی زی یک قوس است که در آزادی رشد می کند و نمی توان او را به زنجیر کشید. او هوس خطر، خودانگیختگی و هیجان دارد، به همین دلیل است که ممکن است با بیانسه روبرو شود. او یک باکره است که زمین گیر، حسابگر و به روز مرگش وفادار است. این درگیری نشان می‌دهد که اگر آن‌ها چیزهای زیادی در نمودارهای خود نداشتند، در یک نبرد شدید با هم ملاقات می‌کردند – و در نهایت به راه‌های جداگانه خود می‌رفتند.

با این حال، این سطح از تنش همچنین می تواند افراد را به صورت مغناطیسی به هم نزدیک کند و به آنها کمک کند تا بفهمند که البته می توانند خود را مدیریت کنند، در غیر این صورت می توانند بسیار فراتر بروند و با هم رانندگی کنید اگر هر یک از آنها راهی برای برقراری ارتباط پیدا کنند – که همانطور که قبلاً گفتم بزرگترین ویژگی آنهاست. هر دوی آنها احساس می کنند که با هم بخشی از یک هدف بسیار بالاتر هستند، جایی که می توانند تغییرات اجتماعی را ایجاد کنند و در عین حال منافع اقتصادی زیادی ایجاد کنند. بنابراین، حتی اگر بیانسه به خاطر چشم سرگردانش از بین برود، ظاهراً به اندازه کافی باهوش است که بداند آنها می توانند از عهده آن برآیند، با “مرد عادی” ارتباط برقرار کنند و در راه بانک بخندند. او بسیار درخشان است – من او را دوست دارم!

دختر جی زی و بلو آیوی کارتر در مراسم جوایز ویدئو موزیک 2014، پیشتاز ویدیویی مایکل جکسون را به بیانسه اهدا کرد.
دختر جی زی و بلو آیوی کارتر در مراسم جوایز ویدئو موزیک 2014، پیشتاز ویدیویی مایکل جکسون را به بیانسه اهدا کرد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

از نمودارهای آنها، این احساس وجود دارد که جی زی به تمرکز روی بیانسه در طول رابطه آنها کمک کرده است. اگرچه این می تواند تا حدودی رفتار کنترل کننده یا محدود کننده تلقی شود، اما به آنها کمک می کند تا به عنوان شرکای تجاری کار کنند و نظم و انضباط قوی را به اهدافشان می رساند. اوه و ثروت و زندگی عالی؟ بله، آنها هم این را دارند، و مشتری و زحل نیز شانس و قدرت را به اتحاد خود اضافه می کنند.

اما این فقط در مورد فراوانی فیزیکی نیست: این در مورد ثروتمند بودن معنوی است برای هر دوی آنها، انرژی دلسوزانه خود را وارد می کنند تا به معنای عرفانی با الهی ارتباط برقرار کنند، آن را به سمت خود جذب کنند و سپس هنر، فیلم و موسیقی خلق کنند.


کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به دلیل هدایت فضایی برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او از قدرت ستارگان از نظر سبک زندگی سرگرمی و گرایش هایی که مردم سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksisüleymaniye serpme kahvaltısu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma