مرکز خسته کننده منهتن در حال تبدیل شدن به یک فضای مستقل عالی است

[ad_1]

اگر در این فصل از تور تعطیلات مرکز توریستی می ترسید، یک شگفتی در انتظار شماست: مرکز راکفلر تکان دهنده است!

در پشت نمای آرت دکو 30 راکفلر پلازا، در فضایی مملو از حدود 10000 صفحه وینیل، اکنون بهشتی برای دوستداران راک زندگی می کند. Rough Trade، یک فروشگاه مستقل ضبط موسیقی در لندن، پس از بسته شدن مکان ویلیامزبورگ خود در ماه مارس، در 30 Rock در ماه ژوئن افتتاح شد.

با ارائه اجراهای زنده هم در پلازا در فضای باز و هم در اتاق معروف رنگین کمان در طبقه 65، به القای روحیه بالا در منطقه قدیمی کمک می کند. ماه گذشته، این محل میزبان گروه بریتانیایی پست پانک Dry Cleaning و The Muckers of Brooklyn بود.

«من احساس می‌کنم که هنرمندان مستقل و آلترناتیو زیادی را جذب می‌کند [those who wouldn’t] حتماً آن‌ها را بشنوید یا ببینید. “این فقط رنسانسی را که شهر می تواند داشته باشد را نشان می دهد، و دائما در حال تغییر است – و این عالی است.”

با بسته شدن فروشگاه‌های زنجیره‌ای پس از کووید، مرکز منهتن اکنون فضایی تند با رستوران‌ها و مغازه‌های جدید مدرن دارد که ریشه در مرکز شهر و بروکلین دارند.
کامپوزیت عکس NY Post
Rough Trade مشتریان مدرنی را جذب کرده است که سوابق فروشگاه را در زمان محبوبیت رو به رشد وینیل مشاهده می کنند.
Rough Trade مشتریان مدرنی را جذب کرده است که در میان محبوبیت فزاینده وینیل به دنبال رکوردهای فروشگاه جدید هستند.
استفانو جیووانینی

یکی دیگر از خریداران، گرت تروی 33 ساله، که در نزدیکی پاسگاه سابق ویلیامزبورگ زندگی می کند، گفت: “از دست دادن آنها در همسایگی ناخوشایند بود، اما این یک قرعه کشی خوب برای مرکز است – و شاید این بخشی از چیز بزرگتر باشد. دور زدن.”

خریداران وینیل به مرکز تجارت خشن راکفلر که در ژوئن افتتاح شد، هجوم می‌آورند.
خریداران وینیل به مرکز تجارت خشن راکفلر که در ژوئن افتتاح شد، هجوم می‌آورند.
استفانو جیووانینی

Rough Trade در شرکت خوبی است – و موارد جالب بیشتری برای آمدن به مرکز وجود دارد. هفته گذشته، Ace’s Perfect Pizza به سبک دیترویت در ویلیامزبورگ 30 Rock Outpost – و همچنین فروشگاه سالم و “آگاهانه اجتماعی” سوهو، The Goods Mart را افتتاح کرد که 5.75 دلار بشکه گوشت گاو تحویل هفتگی از لس آنجلس را می فروشد. در افق: اتاق شیر آبجوسازی دیگر نیمه مستقر در بروکلین در راکفلر پلازا. و در طرف دیگر خیابان ششم در خیابان 50 W. 135، یک بازار غذا به سبک سنگاپور از Urbanspace و گورو غذای خیابانی KF Seetoh، که قرار است سال آینده افتتاح شود.

راف ترید همچنین کنسرت های زنده ای را در اتاق معروف رنگین کمان برگزار کرده است، مانند نمایش نوامبر با Dry Cleaning و The Muckers.
Rough Trade میزبان کنسرت‌های زنده در اتاق معروف رنگین کمان بود که نوامبر گذشته شامل اجرای Dry Cleaning و The Muckers بود.
اعتبار: مرکز راکفلر

اگرچه تعدادی از این سایت‌ها قبل از همه‌گیری در حال بررسی جابه‌جایی مرکز راکفلر بودند، COVID-19 آنها را به دلیل بسته شدن مکان‌های نزدیک فروشگاه‌های زنجیره‌ای مانند The Gap و Duane Reade به بهره‌برداری رساند.

این لحظه به ما این فرصت را داد تا به منطقه ای از شهر که عاری از فرهنگ ضد فرهنگ بود، حرکت کنیم، که خواستار یک فعالیت فرهنگی خلاقانه مستقل بود که به طور گسترده “شیطان” تلقی می شد. [while] استفن گادفروی، مالک 48 ساله و مدیر Rough Trade، در ایمیلی از لندن گفت: در عین حال، این منطقه ای است که به راحتی قابل دسترسی است.

محل مرکز راکفلر در جیل لیندسی که تا دسامبر باز است، لباس‌های خانگی و کالاهای خانگی می‌فروشد.
محل مرکز راکفلر جیل لیندزی که تا دسامبر باز است، پوشاک و کالاهای خانگی ساخته شده توسط صنعتگران محلی را می فروشد.
استفانو جیووانینی

به گزارش نیویورک تایمز، در چند سال گذشته، مالک خانه، تیشمن اسپایر، به شرکت‌های محلی کوچک‌تر روی آورد تا مرکز راکفلر را برای مقابله با وجود زنجیره‌ها باز کند. علاوه بر این، آنها معاملات اجاره معقولی انجام می دهند.

برای جیل لیندسی – که صاحب بوتیک ترکیبی، کافه و مرکز سلامتی در فورت گرین، بروکلین است – یک سرمایه گذاری در مرکز شهر فرصتی منحصر به فرد برای آموزش طراحان تازه کار در محله ای است که به غول یک برند بزرگ معروف است.

لیندسی از سال 2014 یک بوتیک، کافه و مرکز سلامتی در فورت گرین دارد.
جیل لیندسی از سال 2014 بوتیک، کافه و مرکز سلامتی خود را در محله فورت گرین بروکلین اداره می کند.
استفانو جیووانینی

لیندزی، 43 ساله، موسس و مالک، به The Post گفت: “این یک نفس خوب از صحبت های مردم بود.” “مردم می گفتند، “وای، مرکز شهر محلی؟” این دیوانه است! این چیزی است که نیویورک به آن نیاز دارد و باید انجام دهد.»

نوامبر گذشته در میان یک فصل تعطیلات تنهایی افتتاح شد و لباس، لوازم جانبی و کالاهای خانگی – مانند شمع‌های Greentree Home و کیف‌هایی که با همکاری KZ_K Studio و 1 Atelier طراحی شده‌اند – در یک معامله 13 ماهه که تا دسامبر ادامه دارد، به فروش می‌رساند.

لیندزی تعدادی اقلام خانگی مانند شمع‌های معطر و کبریت می‌فروشد که دوبرابر بخور دادن هستند.
جیل لیندسی تعدادی اقلام خانگی مانند شمع‌های معطر و کبریت می‌فروشد که دو برابر عود هستند.
استفانو جیووانینی

اخیراً، این فروشگاه به لطف موقعیت مکانی خود در مقابل تالار موسیقی رادیو سیتی، شاهد ترافیک گردشگرانی بوده است که امضای سایت “نمایش کریسمس” را می بینند. و هواداران راکتز با تیم وفادار او در بروکلین، که از رودخانه عبور کردند تا خرید کنند، مخلوط شدند: “آنها کسانی بودند که ما را اینجا نگه داشتند و آنها واقعاً از ما حمایت کردند. [us]گفت لیندسی.

جیل لیندسی به دنبال طراح قدیمی جواهرات مرکز شهر کارن کارچ بوده است، کسی که هرگز تصور نمی کرد در مرکز شهر تجارت کند تا یک پنجره پاپ آپ کوچک در فضای خود راه اندازی کند.
جیل لیندسی به دنبال طراح قدیمی جواهرات مرکز شهر کارن کارچ بوده است، کسی که هرگز تصور نمی کرد در مرکز شهر تجارت کند تا یک پنجره پاپ آپ کوچک در فضای خود راه اندازی کند.
استفانو جیووانینی

لیندسی حتی پاپ آپ هایی از طراحان محلی را در فروشگاه خود میزبانی کرد، از جمله یکی با طراح جواهرات 57 ساله کارن کارچ، که 16 سال قبل از نقل مکان به Gramercy یک فروشگاه در سوهو به مدت 16 سال داشت. سپتامبر گذشته به دلیل COVID-19 بسته شد.

کارچ گفت: “من این مرکز را دوست دارم زیرا مانند رادیو سیتی موزیک هال، مرکز راکفلر است – نیویورک بسیار است… اما هرگز به آن فکر نکرده ام جایی که دوست دارم یک فروشگاه یا حضوری داشته باشم.”

“من دیدم چیه [Lindsey] او کاری را که در مورد منطقه بسیار جالب بود انجام داد – و او به من گفت که مدیریت می‌خواهد شرکت‌های محلی نیویورک را به منطقه بیاورد تا گردشگران نتوانند همان چیزی را که در هر کجا که زندگی می‌کنند ببینند.”

هفته گذشته، راشل کروپا یک پایگاه در مرکز The Goods Mart، یک فروشگاه سلامت محور، در لابی 30 Rock افتتاح کرد.
هفته گذشته، راشل کروپا یک پایگاه در مرکز The Goods Mart، یک فروشگاه سلامت محور، در لابی 30 Rock افتتاح کرد.
استفانو جیووانینی

ریچل کروپا، بنیانگذار و مدیر عامل 41 ساله The Goods Mart، با مشاهده نشانه هایی از وعده، از فرصت استفاده کرد و مرکز را گسترش داد. او در یک غرفه لابی 30 سرسرا افتتاح شد و صخره‌های با فضیلت برای تنقلات، مانند ساندویچ‌هایی به سبک چیتوس ساخته شده از نخود و شیشه‌های روغن بادام به فروش می‌رساند.

The Goods Mart که در یک غرفه روزنامه سابق در لابی واقع شده است، تنقلاتی مانند چیپس صخره‌ای تهیه شده از نخود و بوریتوهای کوچک گوشت گوساله را می‌فروشد که هر هفته از لس‌آنجلس تحویل داده می‌شود.
The Goods Mart که در یک دکه روزنامه فروشی سابق قرار دارد، تنقلاتی مانند ساندویچ چیتوس به سبک نخود، شیشه های روغن بادام و بوریتوهای گوشت گوساله را که هر هفته از لس آنجلس تحویل داده می شود، می فروشد.
استفانو جیووانینی

“به عنوان بخشی از مرکز در قلب شهر، ما قادریم [reach] کروپا در مورد پست جدید گفت: افراد بیشتری دارند، و هدف “The Goods” این است که گزینه های بهتری را برای شما به راحتی در دسترس همه قرار دهد.

الی سوزمن، مالک 36 ساله رستوران شاورما سریع روزانه Samesa – که آخرین بار در خارج از ویلیامزبورگ شرقی قبل از بسته شدن به دلیل کووید-19 در سپتامبر گذشته فعالیت می کرد – همچنین بویی از اولین بوی مرکز شهر نبرد.

الی ساسمن گفت که افتتاحیه در مرکز شهر مدتهاست که هدفی مطلوب برای آزمایش مفهوم فست فود Samesa است که غذاهای شاورما سرو می کند.
الی ساسمن گفت که افتتاحیه در مرکز شهر به هدف دیرینه آزمایش فست فود Samesa که غذاهای شاورما را سرو می کند، دست یافته است.
استفانو جیووانینی

در ماه مارس، ساسمن و برادر 39 ساله‌اش، مکس، یک رستوران در سطح سرپوشیده در مرکز راکفلر افتتاح کردند و هدف دیرینه این دو را برای آزمایش مفهوم خود در یک منطقه شلوغ محقق کردند.

برادران ساسمن Samesa 2020 خود را با درپوش آوردند، آخرین بار در ویلیامزبورگ شرقی، در سالن مرکز راکفلر.
برادران ساسمن سامسا را ​​که آخرین بار از ویلیامزبورگ شرقی کار می کرد، قبل از تعطیل شدن در سال 2020 به دلیل COVID-19 در مرکز راکفلر آوردند.
استفانو جیووانینی

ساسمن می‌گوید: «میدتاون جانور بسیار متفاوتی است، و اگرچه ممکن است مانند وست ویلج یا دهکده شرقی، یا جایی در بروکلین جذاب نباشد، اما اگر می‌خواهید رستورانی موفق داشته باشید، باید جایی باشید که مشتریان هستند.

“من فکر می کنم ما چیز جالبی را به مرکز خواهیم آورد. چیزی جدید و تازه، چیزی که فقط یک کوکی نیست.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksisüleymaniye serpme kahvaltısu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma