مد قدیمی و جدید در راه اندازی مجدد

[ad_1]

“سکس و شهر” است و ما نمی توانیم کمک کند اما تعجب … نه، نه، نه اینکه آیا کری و آقای بزرگ اقامت با هم و یا چه اتفاقی برای سامانتا – اما آیا کری هنوز هم بعد از این همه سال، شرکت او را حمل گردنبند با بشقاب.

مولی راجرز و دنی سانتیاگو، طراحان لباس، درباره اینکه آیا کری (با بازی سارا جسیکا پارکر) برخی از برجسته‌ترین دیدگاه‌های خود را در «درست مثل آن» که دنباله‌ای 10 قسمتی بر سریال اصلی SATC است که پنجشنبه در شبکه HBO عرضه می‌شود، احیا خواهد کرد یا خیر، سکوت کرده‌اند. حداکثر اما آنها اعتراف کردند که برخی از علاقه مندی های قدیمی را از آرشیو پارکر حذف کرده اند، که این ستاره گفت که حاوی “تک تک چیزهایی” است که او در نمایش نمادین پوشیده است.

«ما یک کاتالوگ کوچک در پشت سرمان داشتیم [of items] طرفداران احتمالاً از دیدن دوباره آن، مانند کمربند راجر، خوشحال خواهند شد، “راجرز با اشاره به قفل میخ دار که کری در فیلم اول استفاده کرد، گفت: “راجرز به The Post گفت. «پیدا کردن چیزی خاص واقعاً سرگرم کننده بود [moments] برای نمایش این قطعات آرشیوی، اما ما سعی کردیم با دقت از آنها استفاده کنیم و واقعاً به آنها “لحظه” بدهیم.

راجرز در طول پخش اولیه نمایش از سال 1998 تا 2004 با طراح لباس افسانه‌ای پاتریشیا فیلد کار کرد و سانتیاگو برای فیلم‌های بعدی به تیم آنها پیوست. این امر باعث صمیمیت زوج با سه شخصیت اصلی و ستاره‌های پارکر، سینتیا نیکسون و کریستین دیویس شد و باعث ایجاد نوعی خودانگیختگی خلاقانه در مورد لباس‌ها شد.

کمربند میخ دار که کری در فیلم اول بسته بود (سمت چپ) در «و درست مثل آن» ظاهر می شود – همراه با یک کیف باگت برای بازگشت!
WireImage

سانتیاگو گفت: ما فقط با طراحان سطح بالا کار نکردیم. “ما با طراحان ناشناس کار کردیم، با برداشت کار کردیم، با صنعتگران کار کردیم – ما عناصر را از همه جا وارد کردیم… ما واقعاً این کار را انجام دادیم. [the dressing room] آنقدر فضای باز است که بتوانید هر کاری را که واقعاً می‌خواهید انجام دهید و بدون محدودیت خلاقیت داشته باشید.»

همچنین به معنای شگفتی های زیادی بود: میراندا در پاپوش! با یک کیف برزنتی حمل کنید! “ما می خواستیم ادامه دهیم [with the characters’ styles]”او گفت. “این سریال بعد از کووید نام و زمان متفاوتی دارد.” سانتیاگو اضافه کرد” چیزهای زیادی در زندگی آنها اتفاق افتاده و تکامل یافته است.” در اینجا نگاهی کوتاه به ظاهر خانم های پیشرو در آن زمان و اکنون داریم.

کری برادشاو

در فصل 1، کری یک باندل کوچک پوشید.  در فصل ششم و آخر، او یک نسخه صدف جسورانه را با Big in Paris به نمایش گذاشت.  که در "و همینطور" ظاهر توری به طول کامل می رسد.
در فصل 1، کری یک باندل کوچک پوشید. در فصل ششم و آخر، او یک نسخه صدف جسورانه را با Big in Paris به نمایش گذاشت. در «و فقط همینطور» ظاهر توری تمام طول می‌کشد.
HBO، جیسون هاوارد / بائر گریفین / تصاویر جی سی

اولین باری که کری برادشاو (پارکر) در سال 1998 روی پرده ظاهر شد، یک لباس تنبل 5 دلاری، تاپ تاپ و صندل های بنددار پوشیده بود. این شمایل شکنی با گذشت 25 سال از آن زمان هنوز محو نشده است.

راجرز گفت: “کری همچنان بالا و پایین را با هم ترکیب می کند: این DNA اوست.” او یک محقق و یک آزمایشگر است.

این سبک تجربی در 25 سال گذشته فراوان‌تر شده است، زیرا کری با لباس‌های تنگ فصل 1 که با پوست و کفش‌های رکابی پوشیده شده بود، برای ظاهری زاغی‌تر، همراه با کلاه‌های مجلل، منسوجات غنی و کیف‌های متعددی که به‌صورت همزمان پوشیده می‌شوند، فراوان‌تر شده است.

اولین حضور شخصیت در نمایش را در نظر بگیرید: در یک لباس مجلسی بژ کلاسیک کلود مونتانا، یک ژاکت Dries Van Noten با گل، یک کلاه حصیری با پر و دو کیف پول صلیب که روی هم پوشیده شده اند.

اولین نمایش این سه نفر یک تعطیلات مد برای چشمان است.  کری حتی دو کیف دستی به همراه دارد، انتخاب عجیبی که او در روزهای تنهایی انجام می‌داد.
اولین نمایش این سه نفر یک تعطیلات مد برای چشمان است. کری حتی دو کیف دستی به همراه دارد، انتخاب عجیبی که او در روزهای تنهایی انجام می‌داد.
رسانه وارنر

“این بهتر از هیچی است [the character has] زمانی که سانتیاگو در مورد کیسه های دوتایی از او پرسیده شد، گفت: در گذشته انجام شده است. او و راجرز در حین نصب یک کیسه لوازم آرایش فلزی قدیمی Paco Rabanne را بیرون آورده بودند که پارکر یک کیف کوچک فیروزه ای رنگ با یک قفل لاک پشت را دید. ما قصد نداشتیم آن را بپوشیم – این چیزی بود که ممکن بود برای آن از بند استفاده کنیم – اما آن را گرفتیم و از ترکیب آن خوشمان آمد. [with the more high-end Rabanne]،” او گفت.

این خودانگیختگی منجر به چندین لباس کلیدی دیگر در سری جدید شد، مانند یک ژاکت راه راه پهن که با دامن کامل بالرین پوشیده شده بود – کرینولین یک لباس مجلسی قدیمی که دو طراح به اشتراک گذاشته بودند – که نه تنها مجموعه معروف کری از تیتراژهای اولیه را منعکس می کند. دامن توری سبزی که در آخرین اپیزود سریال اصلی وقتی دوباره با Big متحد شد پوشید. و سپس مجموعه زیبای ابریشمی که با یک ژاکت سفید بزرگ و سنجاق گل آبی که کری اغلب در فصل 3 می پوشید، پوشیده شده است.

راجرز در مورد این “نقطه دادن” های کوچک به سریال اصلی گفت: “همه چیز واقعاً ارگانیک در تمرین اتفاق افتاد.” “شما قرار است یک ژاکت گشاد داشته باشید و فقط زمان خوبی برای یک گل در آنجا خواهد بود.”

سنجاق سینه فصلی کری از فصل 3 (سمت چپ) به بلیزر باز می گردد "و همینطور."
SJP با الهام از سنجاق گلدار کری در فصل 3 (سمت چپ)، هنگام راه اندازی مجدد، یک گل رز روی کت خود می پوشد.
HBO، HBO MAX

میراندا هابز

این فمینیست با موهای آتشین، از لباس‌های گران‌قیمت اولیه‌اش تا لباس‌های زیبای پیسلی و گوشواره‌های لوستری در فیلم‌ها، از یک وکیل شرکتی در منهتن تا یک مادر ساکن بروکلین که برای یک شرکت قدیمی‌تر کار می‌کند، راه درازی را پیموده است. و با این حال، زمانی که سینتیا نیکسون بازیگر زن با لباس نقره ای ظریف ظاهر شد، رویکرد کاملا جدیدی را به سبک شخصیت باز کرد.

راجرز گفت: “می دانید، وقتی به سراغ موهای نقره ای می روید، اعتماد به نفس دارید.” “شما اعتماد به نفس دارید، رنگ موی واقعی خود را پنهان نمی کنید و حرکت می کنید و احساس خوبی دارید. بنابراین من فکر می کنم که در محل کار و زندگی شخصی خود می توانید کمی راحت تر لباس بپوشید و چندان مناسب نباشید.

شیک شرکتی میراندا در طول سال ها تکامل یافته است.  هنگام راه اندازی مجدد، وکیل شرکت خود را دارد، بنابراین لباس های او راحت تر است.
شیک شرکتی میراندا در طول سال ها تکامل یافته است. هنگام راه اندازی مجدد، وکیل شرکت خود را دارد، بنابراین لباس های او راحت تر است.
HBO، HBO MAX

این به معنای پاپوش های ضخیم، ژاکت های نرم تر برای کت و شلوار در رنگ های روشن و لباس هایی با طرح های گرافیکی توسط طراحان مستقل مانند Dries Van Noten و Altuzarra است – و همچنین یک کافتان شناور از کابینت H’s Cabinet کره جنوبی، برگرفته از بوتیک Park Slope Min- ک.

با میراندا، بیشتر در مورد به روز رسانی ظاهر او با طراحان جدید مدرن بود. «به همین دلیل است [with this new show]، به لطف اینترنت و اینستاگرام که با آن توانستیم طراحان و افرادی را پیدا کنیم که واقعاً از همکاری با آنها هیجان زده بودیم و آنها را در لیست قرار دهیم. [the girls’] سبک ها.”

شارلوت یورک گلدنبلات

در سری اصلی، شارلوت (با بازی کریستین دیویس) یکی از دراماتیک ترین شخصیت ها را داشت، تجربه طلاق، تغییر مذهب، سقط جنین و فرزندخواندگی – قبل از اینکه در فیلم اول باردار شود. با این حال، صاحب گالری هنری سابق، که یک مادر Upper East Side شد، به سلیقه‌های خون آبی خود وفادار ماند و در طول شش فصل SATC به مجموعه‌های ژاکت‌های زیبا، طرح‌های خال‌خالی ظریف و کالسکه‌های باربری پایبند بود.

راجرز در مورد ثابت بودن این شخصیت گفت: «شارلوت از نظر سبک به همان شکل باقی ماند. او هنوز در Upper East Side است، خانواده دارد و در این گروه لباس می‌پوشد.»

شارلوت کریستین دیویس کمتر از همه شخصیت ها تغییر کرده است.
شارلوت کریستین دیویس کمتر از همه شخصیت ها تغییر کرده است.
SplashNews.com، Gotham / GC Images

با این حال، این دو طراح توانستند کمد لباس او را به‌خوبی تنظیم کنند و آن را لوکس‌تر کنند، آن‌طور که شایسته وجود خراب‌شده‌اش است، با دامن‌های قد وسط پرتر، بلوزهایی با آستین‌های پف‌دار و لباس‌های گلدار تزئین شده با رفلکس و پاپیون و مینی باربری. کیسه ای برای مدفوع سگش، جزییاتی که به نظر می رسد هدایت کننده هوس های مربی راجرز، پاتریشیا فیلد است، که قبل از به عهده گرفتن مسئولیت لباس های نمایش، توصیه هایی به راجرز کرد.

راجرز گفت: “او گفت که ما باید سعی کنیم خصلت ها و سرگرمی های آن را حفظ کنیم.” “و زیاد جدی نگیرید، عالی خواهد بود.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaAyırma BüyüsüAşık Etme Büyüsüantalya escortbuca günlük daire