جراحی پلاستیک یواشکی که توسط افراد مشهور استفاده می شود تا بهتر از شما به نظر برسند

[ad_1]

آیا فکر می کنید سلبریتی های جوان امروزی تقریباً بیش از حد بی عیب و نقص هستند؟

احتمالا فقط در سر شما نیست.

هنرمند محبوب اینستاگرام دانا عمری متعهد به ماموریت خود برای ستاره شدن در عمل جراحی پلاستیک ظریف خود است. حساب کاربری او در IGFamousByDana که در حال حاضر بیش از 200000 دنبال کننده دارد، عکس های شگفت انگیزی را در کنار افراد مشهور، مدل ها و ستاره های واقعیت منتشر می کند که اغلب با اشاره به ادعاهای عمومی آنها مبنی بر اینکه هرگز کاری انجام نداده اند، همراه است. اما چگونه می توانم کوچک شدن بینی، تغییر شکل چشم ها و انواع بدن در حال تکامل را توضیح دهم؟

ستارگان – و مدافعان سرسخت آنها – خواهند گفت که این تغییرات ممکن است به دلیل مواردی مانند کاهش وزن و افزایش سن باشد. اما عمری 32 ساله، کارآگاه خوداشتغالی که به عنوان مشاور در یک آبگرم پزشکی کار می کند، آن را نمی خرد. “به افرادی در زندگی خود فکر کنید که می شناسید، زمانی که وزن کم کردند، چند ساله هستند. آنها دیوانه وار و در عرض چند سال تغییر نمی کنند، مگر اینکه واقعاً کاهش وزن شدید بوده باشد یا رفته باشند و کار را انجام داده باشند، می دانید؟

همین امر در مورد پیشنهادی که گاهی توسط طرفداران وفادار ارائه می شود نیز صدق می کند که زنان رده بالای 20 ساله خود – مانند آریانا گرانده 28 ساله; کندال جنر، 26 ساله; و کایلی جنر 24 ساله هنوز در سن بلوغ هستند. عمری گفت: “اگر در 25 سالگی هنوز در سن بلوغ هستید، مشکلی وجود دارد، باید به پزشک مراجعه کنید، این طبیعی نیست.”

دانا عمری اکانت محبوب اینستاگرام در جراحی پلاستیک IGFamousByDana را مدیریت می کند.

در واقع، افراد مشهور جوان روز به روز بیشتر زیر چاقو می روند و روش هایی را دریافت می کنند – از جمله لیفت صورت – که معمولاً مربوط به مشتریان سالخورده است. عمری، یک متخصص تغذیه ثبت شده که در هیوستون، تگزاس زندگی می کند، معتقد است که این به دلیل فشارهایی است که بازیگران زن و مدل ها در دنیای امروزی روابط فوق العاده با آن مواجه هستند. «ما دسترسی مستقیم داریم [on social media] انتقاد کردن از آنها، انتقاد کردن، تعریف کردن از آنها، هر چه باشد، و من فکر می کنم که این نقش مهمی در تمایل به ظاهر کامل یا اینستاگرامی در هر زمان ایفا می کند.

عمر به سرعت اشاره می کند که حساب او برای شرمساری کسی نیست – به استثنای یک استثنا.

“من احساس راحتی می کنم که برخی از این افراد مشهور را مسئول می دانم، [particularly] افرادی که بسیار مصمم هستند که طبیعی هستند در حالی که نیستند، و/یا چیزی را می فروشند. وقتی صحبت از استفاده خانم‌های برجسته از پلت‌فرم‌ها و ظاهر شیک‌شان می‌شود، محصولات هاوک – چه مولتی ویتامین‌ها و چه سرم‌های مراقبت از پوست – ادعا می‌کند وقتی ظاهر بی‌نقص خود را انتخاب سبک زندگی و مراقبت از خود می‌داند، در آستانه “غیر اخلاقی” است.

در عوض، عمر از افراد ثروتمند و مشهور می خواهد که در مورد روابط خود با جراحان خود صادق تر باشند. او گفت: «همه این افراد بسیار زیبا هستند. “[But] آنها یوگا و آب انجام ندادند.”

در ادامه بخوانید تا در مورد پنج عمل جراحی ابلهانه که راه خود را در میان هالیوود جوان باز می کند، بیاموزید. هیچ یک از افراد مشهور ذکر شده در زیر به کار خود اعتراف نکرده اند (و برخی علنا ​​آن را تکذیب کرده اند).

لیفت چشم روباهی

بلا حدید در سال های 2018 و 2021
عمری گفت که تغییرات در چشم ها و ابروهای حدید می تواند حداقل تا حدی به دلیل بالا بردن چشم های روباه باشد.
گتی ایماژ (2)

مخترعان امروزی – مانند کندال جنر و بلا حدید، 25 ساله – چگونه این نگاه مدرن و صاف را به اطراف چشمان خود می آورند که یادآور فیلتر اینستاگرام است؟ عمری گفت این فقط آرایش خوب نیست. در عوض، ستاره‌های ستاره‌ای به «روباه‌های بلندکننده چشم» گران‌قیمت می‌چسبند که به آن کانتوپلاستی نیز می‌گویند، که در آن گوشه بیرونی چشم با جراحی تغییر می‌کند. عمر گفت: “این میل چشم شما را تغییر می دهد، چشم شما را کمی بزرگتر می کند، اما وقتی آن را می کشید، کمی متمایل می شود.” او گفت که اغلب با عمل جراحی لیفت ابرو (با قیمت از 3000 تا 8000 دلار بسته به جراح و شخص) ترکیب می شود که همچنین می تواند چشم ها را بازتر و روشن تر نشان دهد.

بلند کردن دم اسب

آریانا گرانده در سال های 2018 و 2021
عمری گفت که ظاهر فشرده و بلند گرانده در «صدا» (سمت راست) ممکن است نتیجه یک بالابر گران قیمت دم اسبی باشد.
گتی ایماژ (2)

لیفت صورت – آنها دیگر فقط برای مشتریان با سن خاصی نیستند! عمر توضیح داد که به اصطلاح لیفت صورت روی دم اسبی – “دلیل نامیده شدن آنها این است که روی شقیقه ها بسیار بالا می کشد، که می تواند به شما ظاهری برجسته بدهد” – در میان ستاره های جوانی که بیش از 20 سال سن دارند موقعیت های بیشتری به دست می آورند. (او حدس می‌زند که بلا حدید و آریانا گرانده این روش را طی کردند که ممکن است بیش از 100000 دلار هزینه داشته باشد). عمری ادامه داد: برخلاف بلند کردن یک زن سالخورده، وقتی این کار را با فردی انجام می‌دهید که بافتش هنوز تکان نخورده است زیرا در 20 سالگی است، او را فراتر از نقطه شروع طبیعی خود می‌کشد و به او ظاهر چشم روباهی می‌دهد. علاوه بر ظاهر شگفت‌انگیز و براقی که می‌توان به طور موقت با بوتاکس و پرکننده‌ها نیز به آن دست یافت.

کاشت موس

مسلسل کلی در سال 2012 و 2021
عمری معتقد است که ماشین تفنگ کلی قبل از رسیدن به سوپراستار، پیوند مو داشته است.
گتی ایماژ (2)

وقتی به افراد مشهوری فکر می کنیم که کاشت مو انجام می دهند، معمولاً به مردی در 40 یا 50 سالگی فکر می کنیم. اما نشانه‌های طاسی با الگوی مردانه می‌تواند به محض رسیدن یک مرد به اواسط 20 سالگی آغاز شود، به همین دلیل است که عمری پیشنهاد می‌کند که قلب‌بازهای جوانی مانند ماشین تفنگ کلی، 31 ساله، در انجام زودهنگام این عمل فعال بوده‌اند. عمری با توضیح اینکه هرکسی که این کار را انجام داده است، نازک شدن کاملاً پنهانی در پشت سر خود، جایی که فولیکول‌ها وجود دارد، می‌گوید: «وقتی پیوند مو انجام می‌دهید، اساساً فولیکول‌های زنده را از جایی که نمی‌توانید از دست بدهید، می‌گیرند. جمع آوری شدند. یکی دیگر از نشانه های گویا؟ عمری گفت: در ابتدا، نتیجه “تقریباً خیلی خوب، خیلی متراکم در همان ناحیه به نظر می رسد” و اضافه کرد که این روش بسته به درجه طاسی ممکن است 10000 دلار یا بیشتر هزینه داشته باشد. این ضخامت غیر طبیعی به دلیل کاشت مجدد است[ing] … ممکن است رشد نکند، بنابراین آنها چند فولیکول بیشتر از آنچه شما به طور طبیعی دارید پیوند می زنند، زیرا برخی از آنها قبول نمی کنند.

ایمپلنت های کوچک سینه

اولیویا رودریگو در سال های 2018 و 2021
عمری معتقد است که نگاه ضعیف رودریگو به جوایز موسیقی آمریکا (سمت راست) کاشت سینه های متناسب را نشان می دهد.
WireImage / Getty Images

عمر گفت که ظاهر خرگوش پاملا اندرسون، Playboy رسما به پایان رسیده است، و زنان – چه ستاره‌ها و چه مردم عادی – اکنون به دنبال افزایش متناسب هستند. “بیشتر خانم ها، به جز یک دوره بسیار ناگوار در اواخر دهه 90 و اوایل دهه 2000، اندازه ای را انتخاب می کنند که مناسب آنها باشد. این هدف است. اگر کوچکتر یا حتی خیلی ضعیف نباشند، معمولاً از کمبود بافت سینه به Dهای سه گانه نمی رسند. ابتکاراتی مانند کندال جنر و اولیویا رودریگو 18 ساله – که عمری معتقد است این روش بین 8000 تا 15000 دلار بوده است – ممکن است به دنبال “طرح بیشتر، گردی بیشتر … و البته” باشند.[looking] آن را بردار، “او گفت.

مجسمه سازی بدن

کندال جنر در سال های 2019 و 2021
عمری گفت که شکل ساعت شنی در حال تکامل کندال جنر را می توان با تزریق یک پرکننده پوستی به نام Sculptra به دست آورد.
گتی ایماژ (2)

پرکننده های پوستی برای نیشگون گرفتن صورت محبوب هستند، اما یک کاربرد کمتر شناخته شده استفاده از آنها برای ایجاد منحنی است. عمری گفت: Sculptra مانند پرکننده لب، حجم را پر می‌کند، اما کلاژن می‌سازد که می‌تواند بر اندازه یا شکل تأثیر بگذارد و حدود 3 سال دوام می‌آورد. با این حال، گران است، به همین دلیل عمری گفت که برای زنانی مانند کارداشیان که می توانند “15000 دلار برای افزایش باسن خود با Sculptra خرج کنند” مقرون به صرفه ترین است. این اغلب همراه با لیپوساکشن استفاده می شود، زیرا “در واقع می تواند هر گونه فرورفتگی روی ران، باسن، باسن را در هر جایی صاف کند.” اما برای شخصی مانند کندال جنر که ذاتاً کاملاً لاغر است، عمری پیشنهاد می کند که ظاهر ساعت شنی لاغر او یک پرکننده کامل است. اما عمری افزود: “این دائمی نیست”، به همین دلیل است که هزینه های نگهداری می تواند به ویژه برای مشتریان عادی بالا باشد.



[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaAyırma BüyüsüAşık Etme Büyüsüantalya escort