خصومت بین سارا جسیکا پارکر و کیم کاترال ریشه های نجومی دارد

[ad_1]

داستان عاشقانه هرگز خارج از فصل می رود همین را می توان در مورد کمی گفت نمایش.

با ورود سریال HBO Max به نام “درست مثل آن” در 9 دسامبر، که یک اسپین آف از مجموعه نمادین Sex and the City است، طرفداران بی صبرانه منتظر ورود به فصل دیگری با شخصیت های مورد علاقه خود هستند. این سری جدید با یک تریلر نمایش داده می‌شود که به بازیگران متنوع‌تر و همچنین شخصیت‌های کمدی رمانتیک مدرن از جمله برنامه‌های دوستیابی اشاره دارد. با استقبال از سارا جسیکا پارکر 56 ساله در نقش کری بردشاو افسانه ای و همچنین کریستین دیویس 56 ساله، سینتیا نیکسون 55 ساله و کریس نات 67 ساله، طرفداران هنوز از نبود بچه گربه جنسی کیم کاترال 65 ساله ناراضی هستند.

و با این حال، آیا اصلاً این یک شگفتی است؟

برای سال‌ها، طرفداران در مورد ادعای “فرهنگ دختران شرور” که سریال را از درون نابود کرد – و طبق گزارش‌ها سومین فیلم SATC را لغو کرد، حدس و گمان می‌زدند. در حالی که کاترال نوشت که آن فصل را بسته است – و او با پارکر یا سایر بازیگران “دوست” نبود – نات اخیراً برای محافظت از همکارش پارکر با چیزی جز حمایت از اتهامات وارد عمل شد.

کیم کاترال و سارا جسیکا پارکر در حالی که با سینتیا نیکسون، تام کروز و کریستین دیویس در مراسم جوایز گلدن گلوب 2003 می‌نشینند، بوسه‌های صمیمانه را می‌بوسند.
FilmMagic, Inc.

بنابراین چه چیزی باعث این آشفتگی آتشین شد – و آیا شانسی وجود دارد که بازیگران دوباره با آرامش متحد شوند؟ بیایید با ستاره ها مشورت کنیم، زیرا این بهترین کاری است که من انجام می دهم!

کارت تولد سارا جسیکا پارکر قدرت او را نشان می دهد

سارا جسیکا پارکر در 25 مارس 1965 متولد شد. نمودار تولد او بیشتر از آتش و زمین تشکیل شده است – به این معنی که او کسی است که می تواند اشتیاق او را بگیرید و آن را مهار کنید در عمل تقریباً بدون زحمت او به همان اندازه که یک مجری است، رویایی است – آماده است نه تنها خود را به عنوان یک رهبر ثابت کند، بلکه بدون ترس از گرفتن شغل. این پشتکار او را می سازد نیروی قابل محاسبهبه همین دلیل است که او چنین حرفه ای نمادین و گسترده ای دارد. اولین آشنایی ام با او را در فیلم اصلی “Hocus Pocus” به یاد دارم – ما هر سال برای هالووین آن را در خانه مادربزرگم تماشا می کردیم. او قطعاً بخشی از بیداری همجنس گرایان من بود، زیرا به یاد دارم که 8 ساله بودم و فکر می کردم: “Wهی او عالی است

سارا جسیکا پارکر
سارا جسیکا پارکر به همان اندازه که یک مجری رویایی است.
گتی ایماژ

نمودار تولد پارکر نشان می دهد که او بسیار تاکید دارد و مریخ او، سیاره پیشران، با پلوتون، سیاره سلطه، متحد شده است. او عمیقا تشنه قدرت است و این ذهنیت با اراده او را به جایی که الان هست رسانده است. او است گستاخ، نترس و حسابگر – او زنی است که به آنچه می خواهد می رسد. من مشتاقانه منتظرم که یک روز از او جدا شوم!

نمودار تولد کیم کاترال نشان می دهد که او برای تغییر خود زندگی می کند

کیم کاترال
کیم کاترال در ماه کامل به دنیا آمد، به این معنی که او بزرگ در کانون توجه زندگی می کند.
WireImage

سپس ما کیم کاترال پویا را داریم! او در 21 آگوست 1956 به دنیا آمد. این باعث می شود او خورشید لئو با ماه دلو باشد. من بلافاصله می بینم که او در ماه کامل به دنیا آمده است – به این معنی که او همیشه است تمایل به زندگی گسترده و در کانون توجه بودن. از آنجایی که او یک لئو است، این موضوع حتی بیشتر می شود. شیرها به خاطر وجودشان شناخته شده اند درخشش خلاق و قدرت ستاره ای.

اما چیزی که برای من جالب بود این است که خورشید او دقیقاً در همان مکان پلوتون است، سیاره شدت، دگرگونی و قدرت. این بدان معنی است که او منابع عظیمی از قدرت و اراده در خود دارد. او از بیان باورهایش و رویارویی با آنها نمی ترسد. برای او، تغییر خود یک روش زندگی است. او در طول زندگی خود تجسم های زیادی را پشت سر می گذارد، مدتی در یک تجسم، مرحله یا رابطه زندگی می کند – تا زمانی که هر چه می تواند از او یاد می گیرد و سپس او را مانند ققنوس می سوزاند تا دوباره زنده شود.

سارا جسیکا پارکر و کیم کاترال
سارا جسیکا پارکر و کیم کاترال، بازیگران سکس و شهر، فضا را به چنگ می آورند.
برادران وارنر
"جنسیت و شهر"
ستاره های Sex and the City سینتیا نیکسون، کریستین دیویس، سارا جسیکا پارکر و کیم کاترال آن را در فصل دوم تجربه می کنند.
گتی ایماژ

این به این معنا نیست که ماهیت ویرانگر است، اما به این معناست که نمی‌توان آن را برای مدت طولانی به یک داستان یا شخصیت محدود کرد، زیرا – زمانی که از آن فراتر رفت – حتی دیگر نمی‌تواند به این مکان ارتباط داشته باشد. این امر او را برای تماشای روی صفحه و رسانه جذاب می کند، اما همچنین ایده روشنی از اینکه چرا کار خود را در این سریال به پایان رسانده است. او این سفر را برای مدت طولانی دنبال کرده بود، فراتر از نقطه ای که احتمالاً در نظر داشت. کاترال فراخوانده شده است تا همه چیزهایی را که زندگی ارائه می دهد، در یک حالت ثابت از آغازهای جدید تجربه کند.

جنبه مهم دیگری که باید به آن توجه کرد این است که ماه او، که زندگی عاطفی درونی او را اداره می کند، در تضاد شدید با زحل، سیاره چالش ها است. این نه تنها نشان می دهد که او در تمام زندگی اش در بیان احساسات خود دچار انسداد شده است، بلکه به خصوص در موقعیت هایی با زنان دیگر! زحل او همچنین با خورشید و پلوتون خود روبرو می شود، که نشان می دهد که او ممکن است عمیقاً بر روی شناخت تمرکز کند، اما اگر احترام یکسانی دریافت نکند، ممکن است با سایر افراد صاحب قدرت احساس خصومت کند. به نظر می رسد یک طوفان عالی است – این “سکس و شهر” همه چیز را از او گرفت! دیوانه است، اینطور نیست؟

چه چیزی باعث درام بین سارا جسیکا پارکر و کیم کاترال شد؟

لحظه حقیقت: چرا این همه نفرت آیا ما نمی توانیم فقط یکدیگر را در آغوش بگیریم و درک کنیم؟

خوب، همانطور که در هر یک از تحلیل های نمودار تولد پارکر و کاتول توضیح دادم، می توانید درک کنید که چرا چنین احساس اصطکاک وجود دارد. پارکر ستاره سریال بود و در نهایت به تولید اجرایی رسید – و مهم نیست که کاتال در ابتدا چقدر در مورد رفاقت هیجان‌زده بود (مقایسه‌های نمودار تولد آنها در واقع بسیار دوستانه و سازگار است)، اصطکاک و تنش همیشه افزایش می‌یابد. چقدر پلوتون در هر دو نقشه آنها قوی است.

پلوتون همیشه نشان دهنده تسلط، کنترل و نفوذ کامل و کامل است – و بنابراین هر دو با این قدرت می شوند. یک نبرد طبیعی وجود دارد. همچنین، پلوتون می تواند یک سیاره مضر باشد که باعث جنگ قدرت (و جنگ آشکار … ik) می شود. از آنجایی که پارکر یک برج حمل است، احتمالاً در مورد چیزی احساس گرما می‌کند، اما سپس ادامه می‌دهد و ترجیح می‌دهد در آغوش گرفته و آرایش کند. با این حال، Katral لئو است و این یک علامت ثابت است. لئوها سرسخت هستند و از رها شدن خودداری می کنند – به خصوص زمانی که پلوتون با خورشید در ارتباط است.

سارا جسیکا پارکر و کیم کاترال در قسمتی از "جنسیت و شهر"
سارا جسیکا پارکر و کیم کاترال در قسمتی از سریال Sex and the City.
HBO

دوباره در به هیچ وجه آیا این جنبه‌ها باعث می‌شوند که هر یک از آن‌ها افراد سمی باشند – در واقع بخش‌های کاملاً شیرین، دوستانه و شگفت‌انگیزی در نمودارهای زایمان آنها وجود دارد. (هی، خانم ها – با من تماس بگیرید و در حین خواندن نمودارهای شما، کاسمو بگیریم، k؟ دور اول برای من است!).

بقیه بازیگران – از جمله ماهی های بامزه کریستین دیویس، قوچ قوچ قدرتمند سینتیا نیکسون و عقرب مغناطیسی کریس نورث – خوشحال هستند که از سلسله مراتب تثبیت شده پیروی می کنند زیرا آنها به این عادت کرده اند. هر کدام به شیوه خود می درخشد.

آیا کیم کاترال به شروع مجدد «سکس و شهر»، «و درست مثل آن» بازخواهد گشت؟

"و همینطور..." آنها بازگشته اند: سینتیا نیکسون در نقش میراندا هابز، سارا جسیکا پارکر در نقش
“و همینطور” آنها برمی گردند: سینتیا نیکسون در نقش میراندا هابز، سارا جسیکا پارکر در نقش “آری بردشاو و کریستین دیویس” در نقش شارلوت یورک ایفای نقش می کنند.
HBO Max

گرچه برای اطلاع دقیق نیاز به زمان تولد او دارم و او در آن زمان مستقیماً آن را به من نداده است، پیش بینی صادقانه من با گفته های او مطابقت دارد: این نیست. با این حال، تنها راهی که ممکن است برای بازگشت وسوسه شود این است که خط داستانی سامانتا به طور قابل توجهی متفاوت باشد و او در واقع به عنوان یک بازیگر و شخصیت در حال کشف قلمرو جدیدی باشد. این به خاطر خورشید او است که با پلوتون متحد شده است. در مورد حرفه او، من چندان نگران نیستم، زیرا کاتال در سال های آینده همسویی های سیاره ای بسیار مثبت زیادی دارد که به او کمک می کند نقش های جدیدی را بازی کند و به رسمیت شناخته شود.

پارکر همچنین سال‌های فوق‌العاده‌ای را در پیش دارد – به خصوص با پیوستن مشتری به نشانه خورشیدی خود از ماه می تا اکتبر 2022 و دوباره در پنج ماه اول سال 2023. از بسیاری جهات، پارکر اکنون دستاوردهای زندگی خود را جشن می‌گیرد و از میراث خود لذت می‌برد – و او متوجه خواهد شد که در سال های آینده شادی و خلاقیت بیشتری را تجربه خواهد کرد. اگر سومین «Hocus Pocus» با «And Just Like That» وجود داشته باشد که حداقل برای دو تا سه فصل اجرا شود، شوکه نخواهم شد. به بسیاری از طرفداران پارکر بچسبید. با آتش می آید!


کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به دلیل هدایت فضایی برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او از قدرت ستارگان از نظر سبک زندگی سرگرمی و گرایش هایی که مردم سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksisüleymaniye serpme kahvaltısu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma