کارت تولد نیکی میناژ نشان می دهد که چرا او جذاب و عجیب است

[ad_1]

او را دوست داشته باشید یا از او متنفر باشید نیکی میناژ یک شیدایی است!

این ستاره بزرگ – که به خاطر آهنگ‌ها، لباس‌ها و ویدیوهای بدنامش شناخته می‌شود – مانند آتش‌سوزی به صحنه پاپ رپ وارد شد. چالش بی شرمانه او برای بیان نظرش به او کمک کرد برای هم زدن قابلمه با جنجال‌های فراوان، خواه خصومت بین سلبریتی‌ها باشد یا بی‌اعتمادی او به دستورات واکسن. در برخی سطوح، برخی ممکن است فکر کنند که میناژ 38 ساله، چند رسوایی را دوست دارد تا خودت را به عنوان فردی که نباید با او درگیر شوی تثبیت کنی. ظهور او برای اداره صنعت رپ و دنیای پاپ همیشه واضح بوده است و طرفداران خود را نگه می دارد زیرا نشان می دهد که او مسلط است و رام شدنی نیست.

میناژ با دوستان بزرگی از سلبریتی ها، شریکی که مورد انتقاد قرار گرفته است و چندین شخصیت متفاوت زیاد ادامه می دهد. بیایید ببینیم کارت تولد او در مورد ملکه چه می گوید!

نیکی میناژ در مورد شدت است

نیکی میناژ در 8 دسامبر 1982 به دنیا آمد. این باعث می شود او یک خورشید قوس با یک ماه باکره باشد. در زمان نوشتن، ما زمان دقیق تولد او را نداریم، بنابراین تا زمانی که این اتفاق نیفتد (یا او شخصاً برای خواندن با من تماس بگیرد – hollllllllllaaaaa)، ما روی مکان‌های اصلی بدون صعود او تمرکز خواهیم کرد.

کارت تولد نیکی میناژ به شدت بر اساس آتش است – آیا شک داشتید؟
آماندا شواب / استارپیکس

اول، نمودار تولد میناژ به شدت بر اساس آتش است. یعنی بیا شک داشتی؟ با این حال، قوی‌ترین جنبه نمودار او این است که مریخ او، که جستجوی او را اداره می‌کند، در تضاد بزرگی با پلوتو، سیاره دگرگونی است. این یک نیاز غیر قابل حل برای او به ارمغان می آورد تلاش برای قدرت و دگرگونی مداوم، تنها پس از هیچ چیز دیگری. او دارای سطوح بالایی از اشتیاق و جاه طلبی است، اما به همین دلیل گاهی اوقات می تواند به رفتارهای بی رحمانه یا انفجاری متوسل شود.

با این حال، این به این دلیل نیست که او ذاتاً یک انسان غم انگیز پر از انرژی انتقام جویانه است. در واقع، به این دلیل است که او در زیر همه چیز احساس ناامنی عمیقی دارد و باید آن را تقریباً سرزده جبران کند.

عامل مهم دیگری که باید به آن توجه کرد این است که چگونه ماه او که به دنیای عاطفی درونی خود وابسته است، با بسیاری از سیارات نیز در تضاد شدید است. این بدان معناست که برای او جنگ های عاطفی عرصه ای است که در آن احساس راحتی می کرد و او می داند که چگونه زنده بماند آنجا. این نشان می‌دهد که وقتی صحبت از ذهنیت نبرد یا فرار می‌شود، او اولین کسی است که در رینگ برای محافظت از خود یا کسانی که دوستشان دارد ضربه می‌زند.

از یک طرف، این می تواند او را تشویق کند – اما آسیب های زیادی را نیز در زندگی اش به همراه دارد. او آسیب دیده است، به خصوص در روابط نزدیک، که دیوارهای او را سخت تر کرده است تا او را غیرقابل نفوذ کند. این بدان معناست که میناژ زنی بسیار حسابگر و روشمند است که در درون عمیقاً حساس است – اما چون به دیگران اعتماد ندارد، از آسیب پذیری خودداری می کند. در واقع، مردم باید پیوسته ظاهر شوند، از او الگو بگیرند و کاملاً به او احترام بگذارند. در غیر این صورت او به ندرت می بخشد.

آلتر ایگوی نیکی میناژ را می توان در نمودار تولد او دید

نیکی میناژ در حین بازی در سال 2018 درخشش زیادی دارد.
نیکی میناژ در حین بازی در سال 2018 درخشش زیادی دارد.
Vianney Le Caer / Invision / AP

لطفا، نیکی میناژ واقعی بلند خواهد شد؟ او با همه درخشش و تئاتری بودنش کیست؟ او مرتباً آلتر ایگوهای جدیدی را ارائه می کند – مانند باربی، رومن زولانسکی، چون-لی، ملکه اسلیز و دیگران – و طرفدارانش را مجذوب خود می کند. TBH: با نگاهی به نمودار زایمان او، دقیقاً می توانم بفهمم که چرا او خود را اینگونه نشان می دهد.

در وهله اول، این به دلیل وقفه در نمودار او در مورد احساسات و تمایل به جدا شدن از جنبه هایی از خود است که ادغام در کامل بودن او ممکن است دشوار یا گیج کننده باشد. از نظر روانشناسی، ما می توانیم این را بارها در نمودار او مشاهده کنیم. با زندگی در یک دنیای فانتزی، او می تواند این شخصیت های مختلف را به عنوان کهن الگوها درک کند – نسخه های متفاوتی از خودش که ممکن است متفاوت از او عمل کنند. باز هم، بیشتر این از نشانه قمری او و نحوه برخورد آن با سیارات دیگر مانند عطارد، زهره و نپتون ناشی می شود.

از یک طرف، او می تواند خلاقیت درخشان را لمس کند بنابراین، آن را به عنوان یک شکل هنری و یک اجرا آشکار می کند. اما در اصل این راهی برای درمان و درک تجربیات، روابط و آسیب‌ها است او با تجربه است بسیاری از رتبه بندی او از تمایل به عاشقانه، زیبایی و آرامش صحبت می کند. اما بسیاری از نمودارهای زایمان او نیز عطش تغییر و دگرگونی را فریاد می زند، زیرا ثابت نشستن می تواند ترس از حبس شدن در قفس یا کنترل شدن را ایجاد کند. چیزی که او هرگز اطاعت نخواهد کرد.

میناژ آسیب دیده است، به خصوص در روابط نزدیک، که دیوارهای او را سخت تر کرده است تا او را غیرقابل نفوذ کند.
میناژ آسیب دیده است، به خصوص در روابط نزدیک، که دیوارهای او را سخت می کند تا آنها را غیر قابل نفوذ کند.
سیپا آمریکا از طریق AP

مریخ – سیاره آرمان، پرخاشگری و تمایلات جنسی – مشهورترین سیاره روی نقشه او است که نشان می دهد او حول این موضوعات می چرخد ​​و می تواند از آنها برای رشد مثبت استفاده کند یا تسلیم خواسته های بی پروا برای تسلط شود.

باز هم به هیچ وجه نمی‌خواهم این را به مادر توصیه کنم که غیرفعال باشد. اما گرسنگی او برای غلبه بر ترس و ناامنی شدید است، بنابراین تمایل طبیعی او این است که مانند یک شیر غرش کندبه جای اینکه منتظر بمانید که چگونه کسی می تواند اول او را بزند.

آیا نیکی میناژ و کنت پتی از نظر طالع بینی با هم سازگار هستند؟

نیکی میناژ و کنت پتی با هم در یک شوی مد در سال 2020 در نیویورک ظاهر شدند.
نیکی میناژ و کنت پتی با هم در یک شوی مد در سال 2020 در نیویورک ظاهر شدند.
تصاویر GC

اگرچه بسیاری از میناژ به خاطر ازدواجش با کنت پتی انتقاد کردند، اما او کسی را پیدا کرد که ذهن و روح او را درک کند و بتواند با انرژی او مطابقت داشته باشد. این به این دلیل است که کنت پتی در 7 آوریل 1978 به دنیا آمد و او را خورشید و ماه برج حمل کرد. بیشتر نمودار او به طور منحصربه‌فردی با نمودار او همراستا است، که نشان می‌دهد می‌توان آنها را اساساً در طول موج یکسان به هم متصل کرد. آنها هر دو به ویژه پرشور هستند، مشتاق زندگی کاملاً وفادار به اراده واقعی خود هستند و کسی نیست که آنها را رام کند. TBH: آنها ارواح خویشاوند هستند و این یک چیز نادر برای میناژ است، زیرا درام و آشفتگی در روابط یک موضوع کلیدی برای او در این زندگی بوده است.

پیش بینی ها برای نیکی میناژ کجاست؟

آینده ملکه قدرتمند رپ ما چیست؟

خوب، بسیاری وجود دارد – پس ببند

از سال 2018، پلوتو، سیاره تولد دوباره، در نزدیکی مریخ مادرزادی خود می رقصد. این تقریباً تا سال 2026 ادامه خواهد داشت و نشان می دهد که در حال تشدید عطش قدرت است و بیش از هر زمان دیگری در حال افزایش است. این بیشتر در روابط او آشکار خواهد شد، اما مطمئناً در کار او دیده می شود.

اما او هم همینطور است نگرش او به قدرت، جنسیت، پرخاشگری و سلطه را تغییر می دهد. از یک طرف، او احساس خواهد کرد در تمام اعمال زندگی اش عاقل تر است. اما او همچنین با مقاومت روبرو خواهد شد، که در نهایت ممکن است به او کمک کند تا قدرت واقعی را – که برای رشد مثبت استفاده می شود – به جای تخریب بهتر درک کند.

میناژ در سال 2022 از نظر عاطفی بیشتر احساس می کند که از نظر کائنات برکت دارد.
میناژ در سال 2022 از نظر عاطفی بیشتر احساس می کند که از نظر کائنات برکت دارد.
گتی ایماژ

مشتری، سیاره شانس و شگفتی ها نیز به خوبی بر روی آن خواهد درخشید – به ویژه در تابستان 2022 و حتی بیشتر در سال 2023. در واقع، من احساس می کنم که اینطور خواهد بود. احساس می کنید بیشتر از نظر عاطفی متمرکز شده و از سوی کائنات برکت دارید در سال 2022، زمانی که مشتری به خوبی با ماه خود ارتباط برقرار می کند – ثروت را به زندگی درونی، خانواده و شراکت های خود می آورد. و 2023 خواهد بود فوق العاده خلاقانه برای او، همانطور که احتمالاً احساس خواهد کرد فوق العاده عاشق.

اوه، و اگر او فرزند دیگری می خواهد – این نیز ممکن است به زودی با فعال شدن زیادی در این زمینه ها در حال کار باشد. در عوض، او به سادگی می توانست احساس کند که فرزند فعلی اش در حال رشد و شکوفایی است که برای او شادی بیشتری از آنچه که می توانست بداند به ارمغان می آورد.

ستاره ها برای میناژ می درخشند. من احساس می کنم که برخی از سال های مورد علاقه او هنوز در راه است. اول اینجا شنیدی


کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به دلیل هدایت فضایی برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او از قدرت ستارگان از نظر سبک زندگی سرگرمی و گرایش هایی که مردم سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaVan EscortPendik Olgun Escortinstagram gizli hesap görmerekorbetbetboogenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü