عشق واقعی لوسیل بال و دسی آرناز در «ریکاردوس بودن»

[ad_1]

هنگامی که دسی آرناز برای اولین بار در اوایل دهه 1940 چشم لوسیل بال را در کمیسیون RKO Pictures در هالیوود جلب کرد، شروع خوبی برای رابطه آنها نبود.

رهبر کوبایی این گروه که تبدیل به یک بازیگر جوان شد، سخنی تحقیرآمیز در مورد ظاهر بازیگر آن زمان از فیلم های B بیان کرد. داروین پورتر، نویسنده، با اشاره به اینکه بال 28 ساله 5 ساله – یک بزرگسال است، گفت: “او با نامیدن او “فاحشه 10 سنتی”، “p-a” که کلمه اسپانیایی برای فاحشه است، اصلا تحت تأثیر قرار نگرفت. از آرناز برای نقش یک رقصنده بورلسک ارزان در فیلم «رقص، دختر، رقص» با مورین اوهارا لباس پوشیده بود.

بعداً در همان روز، بال با یک ژاکت زرد زیباتر، شلوار بژ و پاشنه بلند، با موهای کاملاً ست شده دوباره ظاهر شد.

لوسیل بال و دسی آرناز که در سال 1940 فرار کردند، شور و شوق زیادی داشتند، اما وفاداری کافی نداشتند.
آرشیو بتمن

پورتر که کتاب جدیدش با نویسنده همکار دانفورث پرینس، “پایان غم انگیز و غم انگیز لوسیل بال: جلد 2” روز سه شنبه منتشر می شود، افزود: “رابطه عاشقانه آنها بلافاصله شروع شد.”

با این حال، این زوج – که یک دهه بعد به عنوان ریکاردوس سالم در کمدی انقلابی “من لوسی را دوست دارم” جاودانه خواهند شد – تقریباً تا زمان ازدواجشان در نوامبر 1940 با افراد دیگر قرار ملاقات کردند.

گفته می‌شود که آرناز جینجر راجرز را – که “احتمالاً” فرزندش را باردار است – از مرز به کانادا برای سقط جنین چند هفته قبل از عروسی منتقل کرده است. پورتر گفت، در همین حال، بال با یک سیاستمدار محلی دوست داشت که او در میلواکی در حین بازدید از مطبوعات با او آشنا شد، و هنوز هم رابطه ای با هنری فوندا داشت که در سال 1939 آغاز شد.

“آی تی [was] پورتر گفت که این تبدیل به باروک می شود و اضافه کرد که عروسی دیوانه وار به هوس “آرناز” تحریک آمیز بود.

قبل از کمدی پیشگامانه، "من عاشق لوسی هستم،" لوسیل بال یک بازیگر مشکل دار لیست B بود که نیاز به ضربه داشت.
قبل از سریال کمدی انقلابی I Love Lucy، لوسیل بال یک بازیگر مشکل دار در لیست B بود که نیاز به موفقیت داشت.
اورت / Everett Col

یک روز صبح، پس از یک شب رابطه جنسی سخت، ظاهراً او را ساعت 6:30 از خواب بیدار کرد و گفت: “ما با هم ازدواج می کنیم.” او برنامه صبحگاهی خود را در Roxy در نیویورک منفجر کرد و آنها عازم گرینویچ، کانکتیکات شدند. بدون هیچ دوست یا حتی لباس عروس سفید. هنگامی که تازه ازدواج کرده در اواخر همان روز برای ملاقات با جورج شفر رئیس RKO به شهر بازگشتند، آرناز فراموش کرد دکمه های شلوار خود را ببندد. بال بدون از دست دادن گفت: “جورج، دسی به تبلیغات اعتقاد دارد.”

در واقع، تقریباً هیچ چیز در مورد زوج داستانی محبوب I Love Lucy واقعی نبود. رابطه جذاب و معصومانه آنها فقط برای نمایش ساخته شده بود، که در آن ریکی، رهبر گروه پر رونق، و لوسی، یک زن خانه دار دیوانه، شوخی می کردند و سر خود را به خنده تکان می دادند.

اکنون، فیلم جدید Being Ricardos، با بازی نیکول کیدمن و خاویر باردم، از جمعه به سینماها می‌آید و در 21 دسامبر در آمازون پرایم پخش می‌شود، این زوج را در زندگی واقعی روشن می‌کند. آنها که به مدت 20 سال متلاطم ازدواج کردند، از تحقیر تحقیرآمیز، از جمله خیانت عمومی و همانطور که در فیلم مشخص شد، تحقیقات FBI در مورد بال به دلیل همدردی های کمونیستی که تهدید به اژدر شدن حرفه او بود، متحمل شدند.

وصلت پر سر و صدا از همان ابتدا دشوار بود: در هفته اول ازدواجشان، آرناز ظاهراً به ملاقات پولی آدلر، مشهورترین خانم در آن زمان در نیویورک رفت. پورتر گفت: «به نظر می‌رسید که او به فاحشه‌های p-as معتاد است.» و افزود: «زمانی که دسی ازدواج کرد، گفت: «همسرت یک چیز است و به همسرت احترام می‌گذاری و دوستش داری، اما این حرامزاده‌ها مرد هستند». وجود دارد طرف بی معنی است. البته لوسیل مخالفت کرد.

خاویر باردم و نیکول کیدمن نقش زوج پرتنش دسی آرناز و نیکول کیدمن را بازی می کنند که ازدواجشان با رسوایی ها و خیانت عمومی همراه بود.
خاویر باردم و نیکول کیدمن نقش زوج پرتنش دسی آرناز و نیکول کیدمن را بازی می کنند که ازدواجشان با رسوایی ها و خیانت عمومی همراه بود.
© آمازون / با حسن نیت از Everett Collec

اما خود بال از حق بسیار دور بود و به روابط خود با صندوق و دیگران ادامه داد. با عنوان “Hussey in Jamestown” شروع شد [a nickname] پورتر در 16 سالگی از سالهای تشکیل بال در شمال نیویورک گفت. «لوسیل واقعاً مردان را دوست داشت. او می گفت: من همیشه عاشق هستم، نمی توانم جلوی خودم را بگیرم. سرگرمی و بی اعتمادی رابطه آنها را تعیین کرد.

پورتر گفت: «آنها هرگز لوسی و ریکی ریکاردو نبودند.

خوشبختانه هیچ وقت فیزیکی نشد.او می‌گوید: «آنها ریچارد برتون و الیزابت تیلور نبودند که با هم مبارزه می‌کردند، اما از نظر احساسی به مرزهایشان می‌رسیدند – همدیگر را صدا می‌کردند و اشیا را پرتاب می‌کردند.»

بال حتی در سال 1944 درخواست طلاق داد، که برخی گفتند تاکتیکی بود برای نشان دادن اینکه منظور او تجارت است. پورتر گفت: “او می دانست که راه جلوگیری از طلاق این است که به خانه برود و او را در رختخواب بیندازد.” طلاق بلافاصله باطل شد.

پورتر گفت: «آنها یک رابطه عاشقانه دیوانه‌وار داشتند و رابطه جنسی تأثیر زیادی در رابطه آنها داشت. او همیشه به اسب های کوبایی خود می بالید. و او آن را به عنوان یک “عدد کوچک داغ” در نظر گرفت. ”

با وجود تئاتری بودن در خانه، حرفه بال متوقف شد.

لوسیل بال و دسی آرناز
لوسیل بال در سال 1944 درخواست طلاق داد، اما دسی آرناز می‌دانست چگونه او را پس بگیرد: “به خانه برو و او را در رختخواب بینداز.” زندگی جنسی این زوج چسبی بود که آنها را کنار هم نگه داشت.
گتی ایماژ

پس از اجرای موفقیت آمیز برنامه رادیویی خود “شوهر محبوب من”، که طی آن بال استیک های کمدی خود را پرورش داد، CBS به بازیگر پیشنهاد کنسرت یک عمر، مجموعه تلویزیونی “I Love Lucy” را داد، اما با یک ترفند: آنها سابق او را می خواستند. همکار ستاره ریچارد دنینگ برای بازی در نقش همسرش.

درد به نمایش نیاز داشت. او یک بازیگر فیلم B بود و حتی این یک سنگ بود – نمایش آخرین فرصت او بود. دارین اشتراوس، نویسنده رمان ملکه سه‌شنبه، می‌گوید: او از RKO اخراج شد و کارش در آخرین مرحله بود.

بال از CBS خواست که آرناز را روی دنینگ پخش کند، اما استودیو در به تصویر کشیدن ازدواج مختلط بین یک زن سفیدپوست و یک کوبایی تردیدی نداشت. اما توپ خستگی ناپذیر، چه به دلایل شخصی و چه به دلایل عملی، جای خود را نمی دهد. اشتراوس می‌گوید: «او می‌دانست که اگر کنارش نباشد، خیانت می‌کند. او گفت: “اگر من برنامه را اجرا کنم و او در تور باشد، ازدواج هرگز دوام نخواهد داشت.”

توپ غالب شد و شوهرش در زندگی واقعی کنسرت را دریافت کرد. متاسفانه بازداشت ارناز نتیجه نداد. اشتراوس گفت: «به هر حال او تقلب کرد. من فکر می کنم که این واقعا به آمریکا در روابط نژادی کمک کرد – محبوب ترین ازدواج در آمریکا بین یک زن سفیدپوست و یک کوبایی بود.

نیکول کیدمن نقش لوسیل بال را بازی می کند "ریکاردوس بودن"
نیکول کیدمن لوسیل بال را در حین تحقیق در مورد ارتباطات کمونیستی گذشته او به تصویر می کشد، طوفانی که او در هنگام طلوع ستاره کمدین تحمل کرد.
گلن ویلسون / © 2021 آمازون ادامه

این نمایش در شش فصل خود از اکتبر 1951 تا مه 1957 موفقیت بزرگی داشت و بال به محبوبیت سرکش آمریکا تبدیل شد. اما ترس سرخ که کشور را فراگرفته بود، محبوب ترین ستاره خود را در معرض دید قرار داد. کمیته بدنام اتاق در مورد فعالیت‌های غیرآمریکایی، که به بررسی کمونیسم در هالیوود و فراتر از آن می‌پردازد، بازیگر زن را در آوریل 1952 و سپتامبر 1953 مورد بازجویی قرار داد.

وقتی والتر وینچل، شخصیت رادیویی او را کشف کرد، بال در یک کنفرانس مطبوعاتی توضیح داد که در سال 1936 در حزب کمونیست ثبت نام کرده است تا به پدربزرگ سوسیالیست خود اطمینان دهد. اما اشتراوس گفت که این همدردی‌ها واقعی بود و بال میزبان جلسات کمونیستی در خانه‌اش در دهه 1930 بود و دو بار به یک نامزد سوسیالیست رای داد. اشتراوس گفت که گرایش های سیاسی او از دوران رکود “با بزرگتر شدن، ازدواج با دسی و تبدیل شدن به یک تاجر و سرمایه دار بسیار موفق” تغییر کرد، اما گذشته او همچنان به او ادامه می دهد.

اما در حالی که بسیاری از مشاغل به دلیل اتهامات کمتر از بین رفته است، “او بسیار دوست داشتنی بود، مردم فقط برای او عذرخواهی کردند، و واقعاً تحقیقات زیادی انجام نشد.” “دسی بیرون آمد و به شوخی گفت: “تنها چیزی که در موهای او قرمز است این است – و حتی این واقعی نیست.”

لوسی و دسی سی "من عاشق لوسی هستم"
کمدی موفقیت آمیز زوج “I Love Lucy” که از سال 1951 تا 1957 پخش شد، تنها چیزی بود که این ازدواج را ادامه داد: “در پایان نمایش، ازدواج کاملاً شکسته شد.”
گتی ایماژ

اما در پشت صحنه، آرناز برای نواختن ویولن دوم برید. مردم او را آقای توپ صدا می کردند – و این ضربه بزرگی به نفس او بود. “او عصبانی بود، اما [the show] معدن طلای او بود پورتر گفت: او طلا را حمل می کرد.

رسوایی دیگری به زودی ازدواج آنها را متزلزل خواهد کرد. در ژانویه 1955، اخبار محرمانه داستانی در مورد رابطه آرناز با “بچه های پولدار” در خانه ییلاقی او در هتل بورلی هیلز منتشر کرد. بول، که همیشه یک دولتمرد بوده است، به طرز ماهرانه ای توجه رسانه ها را با شوخ طبعی منحرف کرد و “با وقاحت آن را انکار کرد.” اما دردناک بود زیرا حقیقت داشت.»

در واقع نمایش تنها چیزی بود که آنها را کنار هم نگه می داشت. اشتراوس گفت: «در پایان نمایش، ازدواج در حال فروپاشی بود.

اشتراوس گفت: “آخرین بوسه ای که تا به حال داشتند، آخرین بوسه آخرین قسمت آخرین نمایش آنها بود.” بال سهام آرناز را در شرکت خرید و همچنان مدیرعامل قدرتمند استودیو بود و آثار موفقی مانند پیشتازان فضا و ماموریت غیرممکن را معرفی کرد.

پس از دو فرزند و دو دهه ازدواج، بول و آرناز طلاق گرفتند، اما او گفت که او عشق زندگی اوست.
پس از دو فرزند و دو دهه ازدواج، بول و آرناز طلاق گرفتند، اما او گفت که او عشق زندگی اوست.
با حسن نیت از مجموعه Everett

این زوج در می 1960 از هم جدا شدند. بال سال بعد با کمدین گری مورتون ازدواج کرد، در حالی که آرناز در سال 1963 با ادیت مک هیرش ازدواج کرد.

با این حال آخرین تماس تلفنی ارناز در بستر مرگ در سال 1986 از طرف بال بود.

اشتراوس گفت: «حتی وقتی دوباره ازدواج می کند.[Ball] گفت [Arnaz] این عشق زندگی او بود – نه چیزی که شوهر دوم شما می خواهد بشنود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksisüleymaniye serpme kahvaltısu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma