تیرانداز نبرد خوب را رهبری می کند

[ad_1]

چشمان اقیانوسی، پر از دل، نمی توانند ببازند.

بازگشت مکرر به خورشید خانم بیلی آیلیش درخشان. بیلی در طول اقامت کوتاه خود در زمین، صدایی اصلی تولید کرد که با گوش دادن به کسی که دفترچه خاطرات رویایی خود را با صدای بلند، زیر آب، روی غذا می خواند، تفاوتی نداشت. ما عاشق شنیدن آن هستیم.

همانطور که دختر ما وارد بیابان 20 ساله‌اش می‌شود – هم میزبان و هم اجرای برنامه زنده شنبه شب در 11 دسامبر – بیایید نگاهی بیندازیم که کارت تولد او چه چیزی را برای شخصیت عمومی او و من نشان می‌دهد.

خورشید در قوس

بیلی آیلیش، متولد 18 دسامبر 2001، خورشید خود را در نشانه آتش آرمانگرای قوس دارد. در طالع بینی، خورشید طاق زندگی ما است، سفر قهرمان – یا، در مورد بیلی، خاکستری – برای به روز رسانی. انرژی قوس مهم، خوش بین و گسترده است. این افراد به دنبال سواحل عجیب و افق های جدید از نظر شخصی و حرفه ای هستند و فلسفه اصلی آنها “چرا نه؟”

تیرانداز توسط تیرانداز نشان داده می شود، قنطورسی که تیرها و جاه طلبی های خود را به آسمان پرتاب می کند، استعاره ای مناسب برای مسیر شغلی آیلیش «یک روز در اتاق خوابم موسیقی ضبط می کنم تا روزی دیگر صاحب اینترنت شوم». Sagittarius نهمین خانه آموزش عالی را اداره می کند، و آیلیش – که از ابتدا در خانه آموزش دیده است – طبق گزارش ها امتحان دبیرستان خود را در سن 15 سالگی قبول کرده است و ثابت می کند که راه رسیدن به عظمت اغلب از مسیری آسفالت نشده آغاز می شود.

بیلی آیلیش در اولین نمایش جهانی «زمانی برای مردن نیست» در لندن در ماه سپتامبر شرکت کرد.
WireImage

کمانداران آزادی را بالاتر از هر چیز دیگری ارزش قائل هستند و از چیزی بیشتر از محبوس شدن در قفس یا تحت کنترل شدن نمی ترسند. پاسخ آیلیش به این ترس در امتناع صریح او از دادن کنترل موسیقی یا تصویرش به کسی است. اگرچه اقتدار خلاق برای تیراندازان ضروری است، اما آنها همکارانی گشاده‌فکر و طبیعی هستند، واقعیتی که از مشارکت موسیقیایی مداوم آیلیش با برادر بزرگترش، فینیاس اوکانل، مشهود است.

صداقت تزلزل ناپذیر از مشخصه های قوس است و آیلیش نیز از این قاعده مستثنی نیست. او کاملاً و شجاعانه در مورد مبارزه اش با افسردگی، افکار خودکشی، اضطراب و سوء استفاده صادقانه صحبت می کرد. آیلیش مبارزات خود را به یک آهنگ تقطیر کرده است، از جمله مطالعه اخیر در مورد پویایی و بهره برداری از قدرت در آهنگ “قدرت تو”.

اقتدار اخلاقی خاصی در میان مردم محلی قوس وجود دارد. آنها از پرتاب یک تیر به آسمان یا یک مشت به هوا نمی ترسند. این انرژی آنها را وادار می کند که موضع بگیرند و آن را بیان کنند، همانطور که آیشیش روی صحنه در تگزاس انجام داد و تقریباً ممنوعیت کامل سقط جنین را محکوم کرد. آیلیش همچنین از موقعیت مشهور خود برای حمایت از حیوانات استفاده می کند. او موافقت کرد که لباس افسانه‌ای اسکار د لا رنتا را در مراسم مت گالا 2021 تکان دهد – البته اگر شرکت فروش چرم را متوقف کند.

برای مبارزه با یک نبرد خوب و شبیه یک سکه در حین انجام آن.

فینیاس اوکانل به خواهرش می پیوندد تا شرکت کند "بیلی آیل: دنیا کمی مبهم است."
فینیاس اوکانل برای بازی در Apple TV + فیلم “Billie Eilish: The World is a Little Blurred” به خواهرش می پیوندد.
© Apple TV / با حسن نیت از مجموعه Everett

ماه در دلو

اگر خورشید من هستم، ماه روح است. در طالع بینی، ماه با نیازهای ما و سبک عملکرد ما مرتبط است. این نشان می دهد که برای احساس امنیت به چه چیزهایی نیاز داریم و بدون چه چیزی نمی توانیم زندگی کنیم، چگونه گوش می دهیم و چگونه واکنش نشان می دهیم. از آنجایی که ماه با اصل زنانه الهی مرتبط است، به رابطه ما با مادر و/یا تأثیر مادر و نوع غذایی که در کودکی دریافت کرده یا نگرفته ایم نیز اشاره دارد.

بیلی قمر خود را در رهبر فرقه علامت هوای بیگانه دلو دارد. دلو عجیب و دیوانه، نابغه و تحریک کننده است. در میان آنها تمایل به روشنفکری احساسات وجود دارد و گروه دوستان آنها بسیار شبیه به جزیره اسباب بازی های نامناسب است. کسانی که در این ماه قرار دارند تنها زمانی احساس امنیت می کنند که باور داشته باشند آزادی آنها تضمین شده است. آنها برای تکیه بر دیگران عمیقا انعطاف پذیر هستند، زیرا این باعث می شود در برابر فرار و ویرانی های پس از آن آسیب پذیر باشند. قمرهای هوا ترجیح می دهند از طریق منطق پردازش کنند تا از طریق یک احساس خشن که به آنها احساس جدایی سرد و جهان بینی بدون قضاوت می دهد. شما نمی توانید ماه را در دلو شوکه یا بیگانه کنید. هدیه آنها به جهان، پذیرش رادیکال و وفاداری تزلزل ناپذیر آنهاست، روشی که در ادای احترام عمومی و موسیقیایی بیلی به دوستش، رپر جنجالی و فقید XXXtentacion دیده می شود.

در ارتباط با کهن الگوی مادری، ساکنان ماه دلو معمولاً در یک خانواده غیر سنتی توسط یک شخصیت مادر بزرگ می شوند که برای استقلال و تفکر آزاد ارزش قائل است و فعالانه با انتظارات سنتی یا نقش های مراقبتی مخالفت می کند. مادر بیلی بازیگر، فیلمنامه نویس و برنده PETA، مگی برد است. در مورد رژیم غذایی واقعی، بیرد یک گیاهخوار است، یک انتخاب سبک زندگی که او به فرزندانش منتقل کرده است، بوقلمون لانه سازی کرده و از پوست متنفر است.

ماه آیلیش با نپتون، سیاره رویاها، شهود و شفقت همزمان است. این تمایل مستعد افزایش حساسیت عاطفی و در مورد آیلیش، تاری نادر و شدید ادراک حسی به نام سینستزی است. آیلیش شرایطی را که از نظر بصری و موسیقی به او الهام گرفته است نسبت می دهد و حتی با عطری به همین نام به او ادای احترام می کند. این ارتباط به یک سد باز بین میهن و انرژی دیگران اشاره دارد. آنها اساساً به عنوان یک عصب خام عمل می کنند، حس می کنند و جذب می کنند. چالش در این جنبه این است که یاد بگیرید چگونه چیزهای واقعی و ضروری را از مزخرفات وحشتناک و / یا تیرکمان ها و فلش های بچه های کوچک خود فیلتر کنید.

عطارد در برج جدی

Billy Isle در 2 اکتبر در جشنواره Austin City Limits در تگزاس اجرا می کند.
Billy Isle در 2 اکتبر در جشنواره Austin City Limits در تگزاس اجرا می کند.
گتی ایماژ

بیلی دارای عطارد، سیاره ارتباط و بیان در برج جدی است. برج جدی که یکی از نشانه های زمین است، به مسئولیت مالی شهرت دارد و صرفه جویی مشابهی را در مورد زبان اعمال می کند. بیشتر در مورد تأثیر تا تعداد کلمات، آنچه را که در پرحرفی کم دارند، با قاطعیت جبران می کنند. مثال ذکر شده: همکار مرکوری در Capricorn، متولد استیون هاوکینگ. در حالی که مرزهای آیلیش وضعیت انسان است، نه دوردست های جهان، اما در متون و اعلامیه های شخصی آن چیزی جز مستقیم و مؤثر نیست. آیلیش ثابت می‌کند که عمل‌گرایی می‌تواند شاعرانه باشد، زیرا او در آهنگ «علت گمشده» به خواستگار سابق لباس می‌پوشد و به اخراج هزار ساله غمگین می‌گوید: «می‌دانم که فکر می‌کنی چنین دزدی هستی/اما شغلی نداری».

حقیقت صدمه می زند – و عطارد در برج جدی دقیقاً می داند کجا آن را بچسباند.

زهره در قوس

زهره سیاره عشق، دارایی، زیبایی شناسی و محبت است. بیلی زهره را در یک قوس آزاد دارد. کسانی که این روحیه دارند تعجب می کنند. در عشق، آنها فقط می خواهند که شما جالب باشید، آنها می خواهند که روابط مانند یک ماجراجویی با گسترش ذهن و کنار زدن مرزها باشد. گذار دشوار به یکنواختی و نقش‌های متعارف جنس‌ها و یک «آری» مشتاقانه به رابطه جنسی در فضای باز، بحث‌های فلسفی، سفرهای بداهه و گل‌های کنده‌شده از گورستان در طول راه گذشته است.

بیلی با آخرین عشق خود، متیو تایلر ورس، آن را مخفی نگه می دارد، اما اگر این پوستر مشکل دار با سه نام می خواهد او را حفظ کند، باید با میل مستقیم و روحیه خودانگیختگی با آن روبرو شود.

زهره بیلی با پلوتون منطبق است، جنبه ای که خود را به تجربیات عاطفی شدید و اغلب آسیب زا و پتانسیل شیدایی عاشقانه جدی می دهد. مثال: دلبستگی بیل در دوران کودکی با جاستین بیبر آنقدر شدید بود که مادرش فکر کرد او را تحت درمان قرار دهد.

بیلی آیل
بیلی آیل زهره را در یک قوس آزاد در حال چرخش دارد.
Getty Images برای Spotify

رابطه بین زهره که بر ظاهر حاکم است و پلوتو که مرگ و دگرگونی را اداره می کند، به احتمال چالش هایی با ظاهر فیزیکی و اعتماد به بدن در بین افراد دارای این جنبه اشاره دارد. بیلی اعتراف کرد که ترجیح او برای لباس های بزرگ ناشی از ترس از خجالت است و در مصاحبه ای با Vanity Fair گفت که خودآزاری او به احساس او نسبت به بدنش مربوط می شود.

با این حال، به نظر می رسد که دختر ما در حال قدرت گرفتن است و از درد خود به عنوان بستری برای به چالش کشیدن و تغییر وضعیت موجود استفاده می کند، همانطور که با فیلم کوتاه خود “مسئولیت من نیست”، در حالی که سوتین سیاه را درآورده است، صدایی را پشت سر خود ارائه می کند. . روایات فرهنگی سمی کالایی شدن بدن زنانه را زیر سوال می برد. «اگر لباس راحتی بپوشم، زن نیستم. اگر لایه ها را بردارم، شلخته هستم. اگر چه هرگز بدن من را ندیده ای، اما هنوز در مورد آن قضاوت می کنی و مرا به خاطر آن قضاوت می کنی. چرا؟ ما بر اساس اندازه افراد در مورد آنها فرضیات می کنیم. ما تصمیم می گیریم که آنها چه کسانی باشند، ما تصمیم می گیریم که چقدر هزینه کنند. اگر بیشتر بپوشم، اگر کمتر بپوشم، چه کسی تصمیم می گیرد چه چیزی باعث شود؟ این یعنی چی؟ ارزش من فقط بر اساس برداشت شماست؟ یا اینکه نظر شما در مورد من مسئولیت من نیست؟

تشویق عزت نفس و پذیرش رادیکال و در عین حال برانگیختن وزن ظالمانه نگاه مردانه؟ همه تگرگ.

مریخ در ماهی ها

در طالع بینی، مریخ که از نام خدای جنگ رومی نامگذاری شده است، نشان دهنده رویکرد ما به رابطه جنسی، درگیری و موفقیت است. این نشان می دهد که چگونه و چرا به مردم و تحریکات واکنش نشان می دهیم یا واکنش نشان می دهیم. مریخ بیلی در رویا، صلح طلب است، “من هرگز از لباس خوابم بیرون نمی روم” واترمارک ماهی ها.

مریخ در ماهی ها نمی خواهد مبارزه کند و نمی تواند احساس کند. این افراد به جای رفتن به جنگ، ترجیح می دهند 9 ساعت حمام کنند تا بقایای عاطفی را که از دیگران جمع آوری می کنند پاک کنند. سطح بالای جذب آنها باعث می شود که افراد دارای مریخ در ماهی ها مستعد افسردگی باشند. آنها باید از دنیا عقب نشینی کنند تا از آن خلاص شوند، تاکتیکی که آیلیش در آهنگ خود “NDA” به آن اشاره می کند.

با این حال، این آسیب‌پذیری است که به مریخ یک مغناطیس جدی در ماهی‌ها می‌دهد. شما این احساس را دارید که هرگز واقعاً آنها را درک نخواهید کرد و من لعنت خواهم کرد اگر این نوع رمز و راز باعث شود که لژیونی از طرفداران بخواهند تلاش کنند.

حضور سیاره عمل در نشانه الهام نشان می‌دهد که انرژی عظیمی برای بیان خلاقانه و هدایت درد تولید به کار می‌رود. آیلیش، مانند هموطن خود در مریخ در حوت، به نام ونسان ون گوگ، نشان داد که نه تنها قادر است، بلکه از نظر نجومی نیز مجبور به خلق کردن است. و برای آن ما حتی بهتر هستیم.

تولدت مبارک عزیزم، ما بی صبرانه منتظریم تا ارتفاعات و اعماق بعدی را که ما را به آن خواهید برد، ببینیم.


ستاره شناس تکان دادن قرمز تحقیقات و گزارش های بی احترامی در مورد پیکربندی سیاره ها و تأثیر آنها بر هر علامت زودیاک. طالع بینی او تاریخ، شعر، فرهنگ پاپ و تجربه شخصی را با هم ادغام می کند. او همچنین یک نویسنده فارغ التحصیل است که هنرمندان و مجریان مختلفی را معرفی کرده است و همچنین تجربیات خود را در طول سفر به تفصیل شرح داده است. در میان بسیاری از موضوعات جذابی که او با آنها سروکار داشت، آداب معاشرت در قبرستان، عشق او به بارهای غواصی، Airbnbs کوبایی، “راهنمای دختران” برای کلوپ های استریپ، و “عجیب ترین” غذاهای موجود در خارج از کشور بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy verified stripe accountcasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaVan EscortPendik Olgun Escortinstagram gizli hesap görmerekorbetbetboogenco bahisaviator sinyal hilesi