ضربان قلب و داستان های بیشتر

[ad_1]

خدای گیتار ادی ون هالن در 11 آوریل 1981 با والری برتینلی بازیگر یک روزه ازدواج کرد و پذیرایی 35000 دلاری در عمارت نمایش داده شده در نسخه ستاره ای متولد شده توسط باربرا استرایسند برگزار شد.

اما در حالی که در روزهای ابتدایی ازدواجشان به عنوان یک زوج رویایی به تصویر کشیده می شود، کتاب جدید پل برانیگان، آزاد شده: داستان ادی ون هالن (Permuted Press) که در 28 دسامبر منتشر شد، نشان می دهد که چگونه سبک زندگی وحشیانه ادی، رابطه جنسی، مواد مخدر و راک و راک. رول از ابتدا منجر به مشکلاتی شد.

جشن عروسی یک مهمانی غیرعادی بود زیرا دیوید لی راث، خواننده ادی و ون هالن، “ضربه های ضخیمی به او وارد کرد. [cocaine] در توالت، به طور متناوب برای نگه داشتن دور کمر [they didn’t] سر خود را از گزگز خشک در توالت فرو کنید.

این صحنه به زودی با برتینلی تکرار خواهد شد، همانطور که مدیر تور نوئل مونک وقتی تازه ازدواج کرده را در حمام پیدا کرد متوجه شد.

ادی ون هالن در سال 1981 با والری برتینلی ازدواج کرد و در سال 2007 طلاق گرفت.
مجموعه ران گاللا از طریق گتی ایماژ

مونک در کتاب به یاد می‌آورد: «در آنجا والری را در لباس عروس توری سفید و زیبایش یافتم که هر اینچ شبیه یک فرشته بود – به جز اشک‌هایی که روی گونه‌هایش می‌ریختند». والری سر شوهرش را روی یک کاسه توالت نگه داشت و موهای او را عقب کشید تا مطمئن شود که با استفراغ منبت کاری نشده باشد.

ادی ون هالن، که در اکتبر 2020 بر اثر سرطان در سن 65 سالگی درگذشت، یک گیتاریست مبتکر بود که پس از جیمی هندریکس، ساز را دوباره تعریف کرد.

ادی یک مهاجر هلندی که در سال 1962 با خانواده اش در هفت سالگی به ایالات متحده آمد، از کودکی با پدرش یان و برادر بزرگترش الکس کنسرت اجرا می کرد. در این برنامه ها، ایان عادت ناخوشایندی را به ادی معرفی کرد که بیشتر زندگی او را تعیین می کند.

ادی به یاد می آورد: «در 12 سالگی پدرم مرا وادار به نوشیدن و سیگار کرد.

من عصبی بودم، بنابراین او به من گفت، اینجا. یک ودکا بنوشید بوم – من دیگر عصبی نبودم.”

برادران بزرگ شدند تا گروه خود را با نوازنده بیس مایکل آنتونی و خواننده دیوید لی راث تشکیل دهند.

یکی از اولین فرصت های بزرگ ون هالن در اوایل سال 1976 بود، زمانی که آنها برای راک های بریتانیایی UFO در سالن طلایی وست بال در نوروالک، کالیفرنیا باز شدند.

در مراسم عروسی ادی ون هالن، دیوید لی راث (سمت چپ) گیتاریست را در آغوش گرفت تا آن‌ها گرفتار الکل و کوکائین مصرفی‌شان نشوند.
در مراسم عروسی ادی ون هالن، دیوید لی راث (سمت چپ) نوازنده گیتار را در دست گرفت تا آنها درگیر تمام کوکائینی که مصرف کرده‌اند نیفتند.

آنها تماشاگران را غافلگیر کردند و پس از نمایش، یک فروشنده مواد مخدر محلی به ادی پیشنهاد “هیت پویا” داد که او پذیرفت. ده دقیقه بعد الکس برادرش را دید که بیهوش می شود و به سمت او دوید. ادی ناخودآگاه روی PCP خرخر کرده بود.

او دچار اسپاسم شد و به سرعت به بیمارستان منتقل شد و در آنجا او را به میز عمل بستند، زیرا لوله اکسیژن به گلویش فشار داده شد.

ادی بعداً گفت: “در واقع سر میز مردم.” “وقتی از خواب بیدار شدم، دکتر گفت: “قلب شما ایستاد. اگر سی ثانیه بعد بود، هیچ راهی وجود نداشت که شما را برگردانیم.

اولین آلبوم ون هالن با همین نام که در سال 1978 منتشر شد و با رژیم غذایی ثابت از آبجو صبحگاهی و کوکائین ضبط شد، دنیای راک را با گروه افسانه ای بعدی معرفی کرد و اعضا هر روز سعی کردند با روحیه مهمانی هماهنگ شوند.

شکست بزرگ ون هالن در سال 1976 اتفاق افتاد، زمانی که آنها برای UFO شروع کردند و تماشاگران را شگفت زده کردند.
شکست بزرگ ون هالن در سال 1976 اتفاق افتاد، زمانی که آنها برای بشقاب پرنده باز شدند و جمعیت را غافلگیر کردند – اما قلب ادی (نفر دوم از چپ) پس از خرخر کردن PCP متوقف شد.
ردفرنز

«هیچ کس کاندوم نمی پوشید و این فقط یک جشن بزرگ استخوان بود، روز به روز

پس از اجرای اولین نمایش قهرمانی خارج از ایالت در باشگاهی در مدیسون، ویس. آنها نبردهایی را با کپسول های آتش نشانی در راهروها ترتیب دادند، ماهی های یخ زده را به سقف ها چسباندند و مبلمان اتاق ها را به اندازه چوب کم کردند.

در ماه مه، در خلال افتتاحیه Black Sabbath در آبردین، اسکاتلند، گروه دریافت کرد که اولین آلبوم آنها طلایی شده است، به این معنی که بیش از 500000 نسخه فروخته شده است. آن‌ها با «بریدن کامل خود با ویسکی Glenmorangie» جشن گرفتند.

ادی بعداً به یاد می آورد: «ما لاک کفش گرفتیم و لوگوی خود را روی تمام دیوارها نقاشی کردیم. صبح روز بعد پلیس ها آمدند و ما را از کشور خارج کردند، نه به این دلیل که هتل آنها را هدر دادیم، بلکه به این دلیل که یکی از خدمه بالش ما را دزدید!

این گروه شخصیت وحشی خود را بازی می‌کردند، اتاق‌های هتل را ویران می‌کردند، مواد مخدر زیادی مصرف می‌کردند و با افراد مورد علاقه بی‌پایان می‌خوابیدند.
این گروه به رهبری دیوید لی راث، شخصیت وحشی خود را با شکستن اتاق های هتل، مصرف مقدار زیادی مواد مخدر و خوابیدن با افراد مورد علاقه خود ایفا کردند.
ردفرنز

ون هالن چنان عمیقاً در نقش خود به عنوان خدایان صخره ای در حال ظهور افتاد که در یک لحظه شخصی یک فیلم “گرافیک، درجه ایکس، خانگی” را شلیک کرد. [pornographic film] با حضور اعضای گروه و هواداران مشتاق.

به گفته برانیگان، این منجر به اتفاق عجیبی شد که در آن مدیر آنها مارشال برل – برادرزاده کمیک میلتون برل، که MC در مهمانی در کلاب استریپ تمام برهنه بادی شاپ است، جایی که گروه اولین آلبوم های پلاتینی خود را ارائه می کند – است. فیلمی از کارمندان برچسب Van Halen، برادران وارنر را نشان داد. سوابق.

گروه از این خیانت به قدری خشمگین بودند که علاوه بر اخراج مارشال برل، انتقام مناسبی راک اند رول نیز پخش کردند.

“[They] برای انتقام از طریق نفوذ انتخاب شده است [Marshall’s] دفتر هالیوود با نوئل مونک و حذف اتاق از هر چیزی که ون هالن نام دارد – سی دی طلا، سوغاتی، اقلام تبلیغاتی و موارد دیگر.

والری برتینلی، بازیگر یک روز در یک زمان، بلافاصله تحت تاثیر گیتاریست ادی قرار گرفت و به برادرش پاتریک گفت:
والری برتینلی، هنرپیشه یک روز، زمانی که ادی ون هالن را برای کمک به برادرانش، طرفداران بزرگ ون هالن، برای بازگشت به پشت صحنه، استخدام کردند، ملاقات کرد.
مجموعه عکس LIFE از طریق Getty Images

تا زمان تور اروپایی آنها در سال 1980، ون هالن تبدیل به یک عیاشی در سفر شد زیرا به گفته مونک، “سکس هرگز متوقف نشد و گروه هرگز ترک نکرد.”

نیل زلوسور، عکاس کهنه کار راک در این کتاب می گوید: «همه دوست دارند فکر کنند که آدم های بدی در راک اند رول هستند، اما چیزهایی که من با ون هالن دیدم بدترین چیزها بود.

“[They] داغ ترین جوجه هایی بودند که می توانید تصور کنید. حدود 75 دختر در اتاق هتل خواهند بود. قبل از ایدز بود، هیچ کس کاندوم نمی پوشید، و فقط یک تعطیلات بزرگ بود، روز به روز. حتی به عنوان یک عکاس، هر شب دو یا سه جوجه داشتم.»

ادی و الکس ون هالن سعی کردند یک جفت دیگر از خواهر و برادرهای راک اند رول را اغوا کنند

در خاطرات خود در سال 2013، آن و نانسی ویلسون، برادران و خواهران مقابل قلب، به یاد می آورند که در سال 1979 با برادران ون هالن ملاقات کردند.

برادران ون هالن از خواهران ویلسون پرسیدند که آیا با آنها می خوابند؟  خانم ها امتناع کردند.
برادران ون هالن سعی کردند خواهران قلب، آن (سمت چپ) و نانسی ویلسون را اغوا کنند. خانم ها امتناع کردند.
مجموعه ران گاللا از طریق گتی ایماژ

نانسی نوشت: “ادی و الکس به صراحت گفته اند که اگر من و آن بخواهیم با آنها بخوابیم، تسلیم خواهند شد.” “مفهوم این بود که دو برادر با دو خواهر… با این تفاوت که آنها ما را در یک تخت می خواستند. این تنها باری نبود که این پیشنهاد را داشتیم و مانند هر درخواست دیگری آن را رد کردیم.

برای تور سال 1980، ون هالن سوارکار خود را – قراردادی که الزامات گروه را در پشت صحنه دیکته می کرد – تغییر داد تا شامل تقاضا برای M&M شود، با این شرط که “مطلقاً هیچ قهوه ای وجود ندارد”. این امر به افسانه ای تبدیل شد و بسیاری آن را به عنوان نشانه ای تعبیر کردند که گروه از یک پایان خودخواهانه خارج شده است.

در واقع، بند رسوایی هدف بزرگتری داشت. الزامات مرحله فنی گروه دقیق و قابل توجه بود و عدم انجام آنها می توانست به گروه آسیب برساند. اگر اتاق رختکن آن‌ها M&M قهوه‌ای بود، می‌دانستند که سوارکار خوانده نشده است – و باید برای امنیت خود صحنه را بررسی کنند.

برای کسانی که آن را نخوانده اند، عواقب آن می تواند جدی باشد، زیرا این گروه تجربه خود را در تخریب هتل ها در اتاق های رختکن در پشت صحنه به کار می گیرد.

اما این ماده غیرمعمول نتیجه بسیار مثبتی داشت، زیرا بدون آن ادی هرگز با همسر آینده خود برتینلی ملاقات نمی کرد.

پس از هوشیاری، ادی یک تور موفق با ون هالن و پسرش ولفگانگ روی صحنه با او داشت.
پس از هوشیاری، ادی یک تور موفقیت آمیز با ون هالن تجدید شده – از جمله پسرش ولفگانگ (سمت چپ) داشت.
WireImage

زمانی که ون هالن برای نمایشی در آگوست 1980 وارد شریوپورت، لوئیزیانا شد، بند قهوه ای M&M تبدیل به نماد شده بود. یک دی جی رادیویی بود که به برادران محلی دیوید و پاتریک برتینلی – طرفداران بزرگ ون هالن – بلیط و گذرنامه در پشت صحنه پیشنهاد داد که اگر می توانستند خواهرشان را به یک سلبریتی ببرند تا به هر یک از چهار عضو یک کیسه M & Ms بدهد. پشت صحنه».

والری که در آن زمان 20 سال داشت و یکی از بازیگران سریال کمدی موفق “یک روز در یک زمان” بود، از طرف برادرانش موافقت کرد. اما در همانجا، او به سرعت عاشق ادی گیتاریست شد و به برادرش پاتریک گفت: “اوه خدای من، چه بامزه ای!”

این زوج به مدت 20 سال با هم ماندند، در سال 2001 از هم جدا شدند و در سال 2007 طلاق گرفتند. ادی در حدود سال 2008 برای همیشه از هم جدا شد و سال بعد با بازیگر و روزنامه‌نگار جیانی لیزفسکی ازدواج کرد.

ون هالن آخرین آلبوم خود را با استقبال خوب راث با خواننده اصلی و پسر ادی و والری، ولفگانگ، در سال 2012 منتشر کرد و پس از آن یک تور جهانی موفق را دنبال کرد.

برای کسانی که در آن زمان ادی را در حال عمل دیدند، او مانند مردی بازی می کرد که سرانجام شیاطین خود را آرام کرده بود.

کریس اپتینگ در وب سایت هوی متال Noisecreep نوشت: به نظر می رسد که مبارزات شخصی اخیر او تمام شده است.

او کمی سنگین‌تر به نظر می‌رسد، اما بسیار سالم‌تر، و با شادی یک نوجوان می‌نوازد، در حالی که تک‌نوازی وحشیانه یکی پس از دیگری در موسیقی گم می‌شود. مثل تماشای دوباره ویدیوهای کلاسیک ون هالن دهه 80 بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy verified stripe accountcasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaVan EscortPendik Olgun Escortinstagram gizli hesap görmerekorbetbetboogenco bahisaviator sinyal hilesi