چرا گرین گابلین برای مقام اول شخصیت شرور، بن را شکست می دهد

[ad_1]

بیایید با آن روبرو شویم، تعدادی بودند بد آدم های بد برای ورود به فیلم ها و نمایش های ابرقهرمانی مورد علاقه ما در دو دهه گذشته.

بنابراین وقتی بزرگان واقعاً تماس دومی دریافت می‌کنند، مانند ویلیام دفو در نقش گرین گابلین در مرد عنکبوتی: راهی برای خانه نیست، طولی نمی‌کشد که اینترنت بحثی را در مورد اینکه در نهایت چه کسی بر دنیای شر حکمران می‌کند، به راه می‌اندازد.

این تکرار نورمن آزبورن بود ژست گرفتن در توییتر در برابر دیگرانی مانند تانوس (جاش برولین) و بان از دی سی (تام هاردی) که کدام یک از این سه نفر شرور برتر است – حداقل از نظر دیالوگ و قصد.

به نام روزنامه نگاری خوب قدیمی، امروز خیلی به این موضوع فکر کردم و به این نتیجه تا حدی غم انگیز رسیدم که فقط گابلین شایسته سه نفری است که باید به عنوان 5 شرور برتر برای حضور روی پرده در دوران مدرن سینما در نظر گرفته شوند. برای قهرمانان

این بدان معنا نیست که تانوس و باین شرور بزرگی نیستند، اما موارد قانع‌کننده‌تری وجود دارد که مظهر شر شر است، خواه صحنه آنها بزرگ‌تر باشد، کوچک‌تر، یا شاید حتی شناخته نشده باشد که یکی از متخلفان باشد.

بنابراین، پس از بررسی دقیق، در اینجا آنها آمده اند: پنج نفر از بزرگترین ابرشرورهای کتاب های مصور که در هر دو صفحه بزرگ و کوچک دیده شده اند، بدون ترتیب خاصی.

گابلین سبز

رقابت با گرین گابلین برای نام بردن از بهترین افراد بد بسیار سخت است.
© Sony Pictures / با احترام از اورت

خواه خنده شوم باشد، درگیری داخلی دردناک، یا فقط یک زیپ هاوربرد جفت شده با سلاح های پیچیده و مخرب بمب کدو تنبل، همیشه می توانید برای دزدیدن صحنه روی گرین گابلین دفو حساب کنید.

چیزی که گابلین را به چنین شرور قدرتمندی تبدیل می کند این است که مرد خوب، نورمن آزبورن، پس از آزمایش بدنامی که اشتباه پیش رفت، همچنان در ذهن گابلین گیر افتاده است.

گاه به گاه، شر گرین گابلین بر آزبورن بیگناه غالب می شود و از بدن او برای برآورده کردن اراده تاریک جامعه شناسی ناشی از مواد شیمیایی استفاده می کند. بیشتر از دعوای او علیه مرد عنکبوتی (تام هالند، توبی مگوایر)، باعث بدی گابلین می شود. او از یک کشتی بی گناه استفاده می کند تا تخریب خود را به شیوه ای مشابه دستکاری سرباز زمستان (سباستین استن) انجام دهد.

آهنربا

در طول سال ها، مگنیتو هم قدرتمند و هم بد به جهان ثابت شده است.
در طول سال ها، مگنیتو هم قدرتمند و هم بد به جهان ثابت شده است.
© 20thCentFox / با حسن نیت از Everett C

داستان مگنیتو همانطور که در «مردان ایکس: درجه اول» روایت می‌شود، مطمئناً دشوار است.

اریک لانچر به دنیا آمد، پسری که مادرش را در حالی که هر دو در یک اردوگاه کار اجباری در طول جنگ جهانی دوم نگهداری می‌شدند از دست داد، او به دلیل شرایط وحشتناک خود هرگز نتوانسته است خوبی انسانیت را ببیند.

زمانی که مگنیتو به یکی از قوی‌ترین جهش‌یافته‌های جهان تبدیل می‌شود، از طریق توانایی‌اش در دستکاری فلز، از خشونت شدید و همه ابزارهای لازم برای تنبیه افراد عادی به خاطر رفتار بدشان با جهش‌یافته‌ها استفاده می‌کند.

وحشت واقعی در مجنتو قدرتمند، که توسط سر ایان مک‌کلن و مایکل فاسبندر به‌خوبی به تصویر کشیده شده است، توانایی او در تلقین به جهش‌یافته‌های دیگری است که در غیر این صورت احتمالاً قهرمان خواهند شد. مجنتو از طریق قدرت کلاه ایمنی مقاوم خود در برابر تله پاتی، تنها صدای عقلی را که می تواند او را از اشتباه منحرف کند، دوست صمیمی سابقش چارلز خاویر (پاتریک استوارت، جیمز مک آووی) حذف می کند.

جوکر

بازی پربار هیث لجر در نقش جوکر، نگاه ما به این شخصیت را تغییر داد.
بازی پربار هیث لجر در نقش جوکر، نگاه ما به این شخصیت را تغییر داد.
© برادران وارنر / با اجازه اورت سی

می توان ادعا کرد که جوکر (جک نیکلسون، هیث لجر، جرد لتو، خواکین فینیکس) به دلیل مشکلات روحی شدیدش، کنترل اعمال خود را ندارد. از این گذشته، در شوالیه تاریکی، شرور بی نام گفت: “من مثل سگی هستم که در حال تعقیب ماشین ها است. نمی دانم اگر یکی را بگیرم چه کار کنم، می دانید، من فقط دارم کارهایی می کنم.”

این یک نظریه خوب است، با توجه به اینکه صلیبی پوشیده هرگز جوکر را نمی کشد، و از دری که برای راس الغول (لیام نیسون) استفاده می کند، “من تو را نمی کشم، اما نباید تو را نجات دهم” بیرون خواهد کشید. در «بتمن آغاز می‌کند» این ابهام قصد، که در سلطنت وحشت جوکر بافته شده است، چیزی است که شرور نابغه را به دشمنی هیجان‌انگیز تبدیل می‌کند.

شما هرگز نمی دانید در سر جوکر چه می گذرد یا اینکه آیا واقعاً می توان او را کنترل کرد.

کینگ پین

کینگ پین باید در پروژه های آینده مارول نشان دهد که چه آدم بد بزرگی است.
کینگ پین باید در پروژه های آینده مارول نشان دهد که چه آدم بد بزرگی است.
© نتفلیکس / با اجازه اورت کول

شاید به عنوان یک نیویورکی، من به گنجاندن نسخه MCU تونی سوپرانو معتاد هستم. اما این باعث می شود ویلسون فیسک (وینس دونوفریو)، دشمن قسم خورده دردویل (چارلی کاکس) بسیار متفاوت باشد: او هیچ توانایی غیرمعمولی ندارد، اما همچنان به ابرقهرمانان ساکن نیویورک اجازه می دهد تا برای پول خود بجنگند.

فیسک با چیزی جز یک پیراهن به پشت، به مخوف ترین رئیس جنایتکار مسئول پلیس، سیاست و تجارت در نیویورک تبدیل شده است و برای باقی ماندن یک سگ برتر – حتی اگر مجبور شود یک روزنامه نگار را تا حد مرگ کتک بزند – دست از کار نمی کشد. زمان. همانطور که طرفداران احتمالاً در پایان فصل چهارشنبه در Disney + Hawkeye خواهند دید، مغز جنایتکار جایگاه عمیق تری در MCU دارد و حتی ممکن است با سه گانه مرد عنکبوتی آینده مرتبط باشد.

جادوگر قرمز مایل به قرمز

واندا ماکسیموف از زمانی که تانوس به زمین آمد، از ظلم افتاده است.
واندا ماکسیموف از زمانی که تانوس به زمین آمد، از ظلم افتاده است.
© Disney + / با حسن نیت از Everett Colle

مهم نیست که چقدر آن را شیرین کنید، کنترل ذهن و ربودن کل شهر در نیوجرسی – کودکان و هر چیز دیگری – به عنوان راهی برای مقابله با مرگ قهرمان همکار ویژن (پل بتانی) یک عمل شیطانی است.

انتقام‌جوی سابق واندا ماکسیموف (الیزابت اولسن) اگرچه پشیمان است، مسئولیت واقعی رویدادهای WandaVision را بر عهده نمی‌گیرد و از Garden State فرار می‌کند تا قدرت‌های خود را کنترل کند و احتمالاً به دنبال خانواده واقعی خود در جهان چندگانه باشد، بدون توجه به نیازهای کسانی که زندگی‌شان با آن‌ها ساخته شده است.

با توجه به اینکه Winter Soldier پس از رهایی از سال‌ها شستشوی مغزی به دنبال رستگاری بود، این به سادگی باعث می‌شود که اقدامات واندا شبیه یک قهرمان به نظر نرسد، بلکه به جای کسی که توسط نیرویی که نمی‌فهمد گیج شده است. داستانی مانند این تقریباً مطابق با بسیاری از شرورهای کمیک است که اقدامات منزجر کننده آنها قابل توجیه نیست. با این وجود، به احتمال زیاد جادوگر اسکارلت شانس زیادی برای رستگاری در فیلم آینده «دکتر استرنج در چند جهان جنون» خواهد داشت.

چرا تانوس یا بانه نه؟

آیا تانوس بهترین شرور است؟  نه دقیقا.
آیا تانوس بهترین شرور است؟ نه دقیقا.
© شرکت والت دیزنی/ با حسن نیت از Evere

به دلایلی خارج از بازیگری، تانوس و بن نادیده گرفته می‌شوند، زیرا برولین و هاردی پسران بد خود را زنده کردند و لحظات فوق‌العاده‌ای را برای طرفداران ما به یادگار گذاشتند که دوران نوجوانی یا مثلاً بزرگسالی ما را شکل داد. شخصیت‌های آن‌ها به دلیل ترکیبی از گناهان فیلم و اقتباس‌های عجیب و غریب کمیک که – مهم نیست که چقدر در گذشته به دنبال بخش‌های بزرگ فیلم‌هایشان باشیم – خوب نمی‌نشینند، از دست رفته‌اند.

تانوس شکست می‌خورد زیرا تلاش تایتان دیوانه برای اصلاح جهان، کهکشانی دور از کمیک‌های Infinity Gauntlet است که بیشتر فیلم‌های The Avengers بر اساس آن ساخته شده‌اند. در ابتدا، او از سنگ های بینهایت به دلایل بسیار سطحی تر استفاده کرد – فقط برای تحت تاثیر قرار دادن مرگ بانو با توانایی های خود. در این فیلم ها، تانوس به عنوان شخصیتی بسیار معنوی تر به تصویر کشیده می شود که میل شدید او برای از بین بردن نیمی از زندگی اش به نفع کیهان و پایان دادن به همه مشکلات مرتبط با افزایش جمعیت است. خط داستانی بشردوستانه اشتباه احساس می کند که مجبور است جای خود را بگیرد و بهانه ای برای یک نبرد بزرگ و یک قربانی قهرمانانه همراه با قراردادهای در حال انقضا است. از این گذشته، واقعیت اغلب ناامید کننده است.

مرگ ضد اقلیم بانه از نظر هواداران علیه او وحشیانه بود.
مرگ ضد اقلیم بانه از نظر هواداران علیه او وحشیانه بود.
© برادران وارنر / با اجازه اورت سی

در مورد Bane که آماده بود گاتهام را با هسته بمب اتمی از روی زمین منفجر کند، آخرین صحنه های او در «شوالیه تاریکی برمی خیزد» مرد بزرگ را از جنجال اینجا دور می کند. بعد از اتفاقات بد یک فیلم، از جمله ماندن بتمن در خاک در حالی که یک مونولوگ وحشتناک وحشیانه در مورد تعلق به سایه های جهان، منفجر کردن هاینز فیلد در اواسط شروع بازی و گروگان گرفتن کل شهر با حیله گری و در رحمت جنایتکاران، Bane فاش می شود. تنها مهره قربانی تالیا الگل (ماریون کوتیار) باشید. حتی پس از فهمیدن اینکه او همیشه در حال کشیدن ریسمان است، اگر زن گربه ای (آن هاتاوی) لحظاتی بعد، بن را به جنجالی ترین و ناامیدکننده ترین شکل نکشته بود، این پیچیدگی توطئه قابل بخشش بود. فقط باید تصور کنید که جزو 5 تای برتر هستید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy verified stripe accountcasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaVan EscortPendik Olgun Escortinstagram gizli hesap görmerekorbetbetboogenco bahisaviator sinyal hilesi