این در طالع بینی به چه معناست

[ad_1]

چه چیزی شما را خوش شانس می کند؟

در طالع بینی، سیاره ای وجود دارد که ثروت، لطف، معجزات و برکات را به ارمغان می آورد – مشتری. او که به عنوان “خیر بزرگ” نیز شناخته می شود، به ما فرصت هایی می دهد برای رشد، گسترش و شادی. بسته به جایی که در نمودار تولد ما قرار دارد، می توانیم چیزهای زیادی در مورد آن بیاموزیم چگونه شانس خود را جذب می کنیم.

در حالی که بسیاری از مردم نشانه خورشید، صعود (علامت طلوع) و علامت ماه خود را می شناسند، درک موقعیت شخصی در مشتری توضیح می دهد که چگونه تجربیات زندگی خود را دنبال می کنیم و خود را به روی خرد، ایمان و معنویت بیشتر باز می کنیم.

انرژی مشتری خوش بین، امیدوار، دلسوز و سخاوتمند است. من اغلب او را a “فرشته ی محافظ” کسی که همیشه آنجاست تا زندگی شما را راهنمایی و غنی کند. مشتری برای گردش به دور خورشید به 12 سال زمان نیاز دارد، بنابراین معمولاً 12 تا 13 ماه را در هر علامت زودیاک سپری می کند. هنگامی که سیاره در نهایت راه خود را به همان علامت زودیاک و درجاتی که در زمان تولد داشت باز می کند، بازگشت مشتری نامیده می شود. این اغلب یک دوره باورنکردنی خواهد بود شروع و رشد جدید.

در این دوره‌ها، می‌توان انتظار شانس بیشتری داشت، اما عاقلانه است که از قبل برنامه‌ریزی کنید و از روز استفاده کنید تا مطمئن شوید که یک مدل 12 ساله جدید را شروع کرده‌اید که پر از عمل و افق‌های جدید است. زندگی هم در ایجاد مسیر شما و هم در کار با عوامل قدرتمند کیهانی است که بر سفرهای ما تأثیر می گذارد.

در مورد مشتری نشانه خود بخوانید و بدانید که برای شما چه معنایی دارد!

مشتری در قوچ

گتی ایماژ / iStockphoto

مشتری در برج حمل مکانی قدرتمند برای این سیاره قدرتمند است. در علامت زودیاک کاردینال آتش، افرادی که این انرژی را دارند، بیشترین شادی خود را زمانی می یابند که پیش قدم شوند و در کانون توجه قرار گیرند. آنها زمانی که دست به کار می شوند می توانند رفاه و فرصت ها را بیابند و به جای اینکه منتظر باشند دیگران آن کار را برایشان انجام دهند، از روز بهره ببرند. وقتی آنها نوآوری، الهام بخشیدن به دیگران و نشان دادن شجاعت خود را انتخاب می کنند، جهان راحت تر از اراده آنها اطاعت می کند. این افراد تمایل دارند گسترده فکر کنند، می دانند چه زمانی ریسک کردن ایده آل است و توانایی های خود را نشان می دهند. هنگامی که خورشید در برج حمل، شیر یا قوس است، شما به شدت می درخشید.

مشتری در ثور

مشتری در برج ثور برای جذب شانس از طریق سخت کوشی، صبر و عملی بودن مکان بسیار خوبی است. این افراد تمایل دارند فرصت های بهتری برای پول و ثروت داشته باشند، به خصوص زمانی که ذاتا سخاوتمند و خیرخواه باشند. این افراد با تمرکز بر نتایج ملموس و ایجاد برنامه های قوی، اغلب سرمایه گذاری و موفقیت بلندمدت را می بینند. با این حال، آنها باید از زیاده روی یا لذت بیش از حد بر حذر باشند. هنگامی که خورشید در برج ثور، باکره یا برج جدی است، شما مقدار بیشتری از ثروت را در کنار خود دارید.

مشتری در جمینی

مشتری در جوزا با ارتباط با دیگران و استفاده از ارتباطات برای به ارمغان آوردن رفاه و خوش شانسی همراه است. افراد با این گرایش با نوشتن، صحبت کردن و رسانه ها متمایز می شوند. فرصت های آنها زمانی به دست می آید که اجتماعی، باز و چندوجهی باشند. با نشان دادن کنجکاوی به افراد دیگر و جهان، زندگی آنها به میزان قابل توجهی غنی می شود. جست و جوی دانش و گشودن ادراکات آنها به روی جهان به کشفیات جذابی منجر خواهد شد. بیشترین برکت را در فصول جوزا، ترازو و دلو انتظار داشته باشید. مشتری در اینجا به عنوان “در مسیر آسیب” شناخته شده است، به این معنی که کمی ضعیف تر از سایرین است – اما این بدان معنا نیست که هیچ کس به هیچ وجه بدشانس نخواهد بود.

مشتری در سرطان

طالع بینی سرطان زودیاک
گتی ایماژ / iStockphoto

مشتری در سرطان یکی از شادترین مکان ها برای خیر بزرگ ما است! این به این دلیل است که این سیاره به عنوان “برآمده” در اینجا شناخته شده است – به این معنی که به راحتی می تواند باشکوه ترین نعمت های خود را به راحتی ارائه دهد. این به این دلیل است که سرطان علامت زودیاک است که به عنوان آب کاردینال شناخته می شود و به خوبی با تمایلات طبیعی مشتری طنین انداز می شود. افرادی که این را در نمودار تولد خود دارند، وقتی دلسوز، حساس و خیرخواه باشند، می توانند انتظار داشته باشند که شانس زیادی پیدا کنند. با کمک به دیگران، آنها نیز از هر نظر ثروتمندتر می شوند. علاوه بر این، افراد دارای این انرژی اغلب حواس شهودی بالایی دارند. حوزه های ثروت می تواند در صنایع غذایی، مهمان نوازی یا املاک و مستغلات باشد. در فصول سرطان، عقرب یا حوت شانس بیشتری خواهید داشت.

مشتری در یک شیر

مشتری در لئو یک مکان بسیار سلطنتی برای زندگی در این سیاره است! افراد دارای این انرژی اغلب بسیار خلاق، با اعتماد به نفس و مشتاق هستند که در کانون توجه قرار گیرند. این افراد می توانند در زمینه سرگرمی، رسانه و هنر یا صنایع کودکان سرآمد باشند. انرژی شادی آور و جوان آنها دیگران را ترغیب می کند تا با آنها ارتباط برقرار کنند. سخاوتمندانه و مهربان هستند، می توانند خیلی دور بروند. با این حال، این افراد باید مراقب باشند که بیش از حد بیهوده، خود محور و خود محور نشوند. این کار دیگران را از خود بیگانه می کند نه اینکه به آنها اجازه می دهد جذب نور درونی خود شوند. شادترین دوره های سال برای آنها زمانی خواهد بود که خورشید در برج حمل، اسد یا قوس باشد.

مشتری در باکره

طالع بینی سنبله زودیاک
گتی ایماژ / iStockphoto

مشتری در باکره با استفاده از کار سخت و صبر برای تحقق رویاهای شما همراه است. افراد با این تمایل اغلب بر روی خدمت به دیگران تمرکز زیادی دارند و زمانی که انجام دهند به موفقیت بزرگی دست خواهند یافت. آنها یک مزیت طبیعی در تجارت و مدیریت دارند. واقع بین بودن و درست بودن به آنها این امکان را می دهد که در طول زمان سود و ثروت زیادی ببینند. داشتن جهت گیری روشن و تلاش، نتایج بلندمدتی به همراه خواهد داشت. این افراد ممکن است خیلی اوقات نتایج فوری یا خوش شانسی را نبینند، زیرا مشخص است که مشتری در باکره در “زیان” خود است، که یک مکان کمی ضعیف در آسمان است. با این حال، این بدان معنا نیست که آنها ذاتا بدشانس هستند – آنها فقط باید به راه خود ادامه دهند تا به موقع بیشترین مزایای را ببینند. بهترین زمان سال برای این افراد در فصول ثور، باکره و برج جدی خواهد بود.

مشتری در ترازو

مشتری در ترازو تمایل طبیعی به یافتن خوش شانسی در هنگام نزدیک شدن به جهان از دیدگاه منصفانه و متعادل دارد. غالباً این افراد جذب شراکت می شوند و یافتن ثروت باعث برکت این اتحادها می شود، گویی که با یافتن آینه عالی خود در تجارت یا عشق، دنیا راحت تر برای آنها کار می کند. این افراد با آوردن قضاوت خوب، شوخ طبعی و جذابیت در تعاملات خود، اغلب بسیار محبوب و بسیار اجتماعی هستند. ارتباطات و فعالیت های فکری نیز برای آنها خوب عمل می کند. در نهایت، آنها همچنین می توانند در صنایع زیبایی یا طراحی سرآمد باشند. وقتی خورشید در جوزا، ترازو یا دلو باشد، فرصت های بیشتری برای رشد پیدا می کنند.

مشتری در عقرب

مشتری در عقرب برای کسی شخصیتی مغناطیسی و قدرتمند به ارمغان می آورد. این به آن‌ها کمک می‌کند تا بهترین شانس خود را پیدا کنند وقتی همه چیزشان را در یک پروژه، برنامه، تلاش یا رابطه بگذارند. آنها با تمرکز بر قدرت عاطفی و ذهنی شدید خود، به طور موثر سرنوشت را به نفع خود منحرف می کنند. این افراد با بهره گیری از توانایی های حساس و شهودی خود می توانند به خود و دیگران کمک کنند تا تجربیات را به درس های زندگی معنادار تبدیل کنند. صنایع شانس می تواند هر چیزی باشد که تحقیقات، جراحی، بانکداری یا روانشناسی باشد. هر سال وقتی خورشید سرطان، عقرب یا حوت را تزئین می کند، این افراد احساس شادی بیشتری خواهند داشت.

مشتری در کمان

مشتری در قوس یکی از شادترین مکان ها برای خیر بزرگ ما است! این به این دلیل است که سیاره در این علامت زودیاک “مسکونی” – یا خانه – است، زیرا حاکم طبیعی این علامت آتشین است. افراد با این انرژی خوش بین، الهام بخش، دانشگاهی و معنوی هستند. آنها اغلب مشتاق تجربه همه چیزهایی هستند که زندگی ارائه می دهد و به دنبال هر فرصتی برای یادگیری بیشتر در مورد مردم و جهان هستند. آنها معمولاً زمانی خوش شانس هستند که بی طرف باشند و آزادی خود را ابراز کنند، به جای اینکه برای مدت طولانی در یک برنامه حبس شوند. صنایع موفقیت می تواند سفر، تحصیل، رسانه یا تجارت بین المللی باشد. فصول برج حمل، لئو و قوس آنها را روشن می کند.

مشتری در برج جدی

مشتری در برج جدی شخصیتی را برای شخصی به ارمغان می آورد که بر روی اهداف منضبط و عملی برای دستیابی به موفقیت بلندمدت تمرکز می کند. بیشترین ثروت و شانس زمانی توسط آنها جذب می شود که از نظر برنامه ریزی روشمند و واقع بین باشند. اخلاقی بودن در زندگی، امور مالی و تجارت به آنها این امکان را می دهد که برکات بیشتری را ببینند. افراد با این خلق و خوی برای تحقق اهداف خود بسیار جاه طلب و حیله گر هستند. با این حال، از آنجایی که مشتری در این علامت زودیاک ضعیف شده است، که به عنوان “سقوط” خود شناخته می شود، افراد با این گرایش باید مشارکت و کمک به دیگران را تمرین کنند و همچنین آنچه را که فکر می کنند شایسته آن هستند، انجام دهند. فصل ثور، باکره و برج جدی فرصت های جدیدی را برای آنها به ارمغان می آورد.

مشتری در دلو

طالع بینی برج زودیاک دلو
گتی ایماژ / iStockphoto

مشتری در دلو یکی از بهترین مکان ها برای مشارکت اجتماعی، پروژه های اجتماعی و ایجاد یک شبکه گسترده است. به این ترتیب، افراد با این انرژی می توانند ثروت و شانس زیادی را برای لبخند زدن به آنها از افراد خیرخواهی که ملاقات می کنند و می شناسند ببینند. همکاری و همکاری با دیگران برکات فراوان و فرصت های شادی را برای این افراد به ارمغان می آورد. داشتن ذهنی باز، پیشرو بودن و تفکر خارج از چارچوب به آنها این امکان را می‌دهد که قوانین را زیر پا بگذارند و به ضرب طبل خود حرکت کنند – در حالی که در این روند معجزه‌هایی را به خود جلب می‌کنند. صنایع شانس، فناوری، علم یا فعالیت اجتماعی خواهد بود. وقتی خورشید از جوزا، ترازو یا دلو می گذرد، رشد بیشتری را می توان انتظار داشت.

مشتری در ماهی

مشتری در ماهی ها یکی از شادترین مکان ها در نمودار زایمان است، زیرا ذینفع بزرگ ما یکی از حاکمان این علامت آبی است – که در اینجا در “محل اقامت” شناخته شده است. سرنوشت به این افراد لبخند می زند، زیرا اغلب به نظر می رسد که آنها توسط یک قدرت بالاتر هدایت می شوند تا در زمان مناسب در مکان مناسب قرار گیرند! آنها می توانند با لمس شفقت، خلاقیت، معنویت و شهود خود، قفل نعمت های نامحدود را از کائنات باز کنند و شادی را برای آنها به ارمغان آورند. خدمت کردن، شفا دادن و کمک به دیگران برای آنها خوشبختی زیادی به ارمغان می آورد، زیرا نه تنها نور خود را به جهان می آورند، بلکه درمی یابند که دارند دنیا را به مکانی بهتر می سازند. برخی از این افراد ممکن است مجذوب هنرهای عرفانی یا جنبه های باطنی زندگی شوند و با دست زدن به آنها پاداش بزرگی پیدا کنند. هر سال، زمانی که خورشید از میان سرطان، عقرب و حوت عبور می کند، احساس روشنایی بیشتری خواهند داشت.

سیاره مشتری
مشتری برای گردش به دور خورشید به 12 سال زمان نیاز دارد، بنابراین معمولاً 12 تا 13 ماه را در هر علامت زودیاک سپری می کند.
شاتر استاک

کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به دلیل هدایت فضایی برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او از قدرت ستارگان از نظر سبک زندگی سرگرمی و گرایش هایی که مردم سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy verified stripe accountcasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaVan EscortPendik Olgun Escortinstagram gizli hesap görmerekorbetbetboogenco bahisaviator sinyal hilesi