ستاره هایی که در سال 2021 از دکتر سوس تا کریسی تیگن لغو شدند

[ad_1]

طرفداران در سال 2021 روی دکمه “لغو” این افراد مشهور کلیک می کنند.

فرهنگ ابطال در همه جا وجود دارد، و چه با رویه «ابطال» شخصیت‌های عمومی به دلیل دیدگاه‌ها یا ایده‌های مشکل‌ساز احتمالی‌شان موافق باشید، احتمالاً اینجا باقی خواهد ماند.

از چهره‌های سیاسی گرفته تا ستاره‌های سینما، معلوم است که سلبریتی‌ها مانند همه ما سوت‌های عمومی می‌زنند. با این حال، تصادفات آنها برای دیده شدن در سراسر جهان پخش می شود – و طرفداران به “فرماندهی + حذف” این افراد مشهور در رسانه های اجتماعی می رسند و به سرعت محو شدن حرفه آنها را تماشا می کنند.

برای برخی از چهره‌ها مانند مل گیبسون و لوئیس سی‌کی، فرهنگ ابطال به نظر نمی‌رسد وجود داشته باشد، اگرچه آنها بارها و بارها به دلیل اقدامات متناقض خود مورد توجه قرار گرفته‌اند.

اما طرفداران در حال انحراف هستند.

دکتر جیل مک کورکل، استاد جامعه شناسی و جرم شناسی در دانشگاه ویلانووا، پیشتر به The Post گفت که اساس فرهنگ لغو را می توان در طول تاریخ یافت.

او گفت: «فرهنگ لغو ادامه یا تکامل مدرن مجموعه بسیار جسورانه‌تری از فرآیندهای اجتماعی است که می‌توانیم آن را به شکل اخراج ببینیم. “[They] برای تقویت مجموعه هنجارها طراحی شده اند.”

در اینجا تنها تعدادی از ستارگانی هستند که امسال خود را در آب گرم یافتند.

مت دیمون

مت دیمون
Getty Images برای آخرین مهلت

برنده اسکار زمانی که با ساندی تایمز صحبت کرد و توضیح داد که “اف-اسمارن برای یک همجنسگرا” را کنار گذاشته است، مشکلاتی را با جامعه LGBTQ ایجاد کرد.

این مرد 51 ساله در ماه اوت گفت: ماه ها پیش یک شوخی کردم و یک رساله از دخترم دریافت کردم. “او میز را ترک کرد. گفتم بیا این شوخی است! من در فیلم “به تو چسبیده!”

«او به اتاقش رفت و رساله ای بسیار طولانی و زیبا نوشت که این کلمه چقدر خطرناک است. گفتم: “اف اسلار را بازنشسته می کنم!” من درک می کنم، “دیمون ادامه داد. این بازیگر بعداً توضیحات خود را توضیح داد و گفت که “هیچ وقت به کسی توهین نکرده است”.

بازیگر خوب ویل هانتینگ در بیانیه‌ای بعداً به هالیوود ریپورتر گفت: «من هرگز در زندگی شخصی‌ام کسی را «ک» صدا نکرده‌ام و این گفتگو با دخترم یک بیداری شخصی نبود. من از هیچ توهینی استفاده نمی کنم.”

او ادامه داد: “من آموختم که ریشه کن کردن تعصب مستلزم یک حرکت فعال به سمت عدالت است، نه تسلی منفعلانه برای تصور اینکه من “یکی از پسران خوب” هستم.” «و با توجه به اینکه خصومت آشکار با جامعه LGBTQ + غیر معمول نیست، می‌دانم که چرا اظهارات من بسیاری را به حدس و گمان واداشته است. برای شفافیت بیشتر، از جامعه LGBTQ + حمایت می کنم.”

دیو چپل

دیو چپل
دیو چپل
ایوان آگوستینی / Invision / AP

این کمدین با فیلم ویژه نتفلیکس خود “The Closer” که در ماه اکتبر اکران شد و طرفداران آن را ترنس هراسی تلقی کردند، نفرت زیادی از بینندگان را برانگیخت. این ویژه دو کارمند تراجنسیتی نتفلیکس را بر آن داشته است که شکایت هایی را علیه این سرویس استریم ارائه کنند.

منتقدان خواستار برداشته شدن جوکر شده اند و او ماه گذشته در یک ویدیوی اینستاگرام نظرات خود را منتشر کرد. چاپل در ویدئوی خود می گوید که با کارمندان تراجنسیتی ملاقات خواهد کرد. با این حال، او “به خواسته های کسی پاسخ نمی دهد.”

او گفت: “اگر می خواهید با من ملاقات کنید، من بیش از حد آماده هستم، اما شرایطی دارم… اول اینکه اگر فیلم ویژه من را از ابتدا تا انتها تماشا نکرده باشید، نمی توانید بیایید.”

“این ربطی به آن ندارد [the LGBTQ community]. این در مورد منافع شرکت ها و آنچه می توانم بگویم و آنچه نمی توانم بگویم مربوط می شود. برای ثبت و باید این را بدانید، همه کسانی را که از این جامعه می شناسم دوست داشته و حمایت کرده اند، بنابراین نمی دانم این همه مزخرفات برای چیست.

کریسی تیگن

کریسی تیگن
کریسی تیگن
تصاویر GC

این قلدر مخفی جنجالی زمانی که کورتنی استودن مدل ادعا کرد تیگن آنها را در فضای مجازی مورد آزار و اذیت قرار داده و به آنها پیشنهاد خودکشی داده است، خبرساز شد.

استودن در پروفایلی که توسط دیلی بیست منتشر شد، گفت: “او فقط در جمع توییت نمی کرد که می خواهد چرت بزند، بلکه شخصاً برای من نامه می نوشت و به من می گفت خودتم را بکشم.” چیزهایی مانند «من نمی توانم صبر کنم تا تو بمیری».

نویسنده کتاب «هوس ها» با انتشار پستی طولانی در شبکه های اجتماعی پاسخ داد. بسیاری از مردم آنقدر خوش شانس نیستند که در برابر همه گاو نرهای گذشته خود – در مقابل تمام دنیا – پاسخگو باشند. من از آنچه قبلا بودم ناامید و ناراحت هستم.»

او اضافه«من یک ترول ناامن و توجه جو بودم. من از رفتارم شرمنده و کاملاً شرمنده هستم، اما این در مقایسه با احساسی که کورتنی ایجاد کردم، چیزی نیست.»

اندرو کومو

اندرو کومو
اندرو کومو
AP

اندرو کومو فرماندار سابق نیویورک در ماه اوت پس از متهم کردن چندین زن به آزار جنسی از سمت خود استعفا داد. وی در بیانیه ای با اعلام استعفای این بازیکن 64 ساله گفت: فکر می کنم شرایط، بهترین راهی که اکنون می توانم کمک کنم، تسلیم شدن است.

او گفت: «این یکی از سخت ترین دوران برای یک نسل از حکومت است. «دولت واقعاً باید امروز کار کند، دولت باید عمل کند. موضوع مرگ و زندگی است. هدر دادن انرژی برای حواس پرتی آخرین چیز است [the] دولت آمریکا باید انجام دهد.»

کریس کومو

کریس کومو
کریس کومو
ایوان آگوستینی / Invision / AP

این مرد 51 ساله در ماه دسامبر توسط CNN پس از انتشار اتهامات سوء رفتار جنسی اخراج شد. همچنین گزارش هایی وجود داشت مبنی بر اینکه او به دفاع از برادر کشته شده خود اندرو کومو در پی اتهامات آن دومی کمک کرده است.

کریس در بیانیه‌ای پس از برکناری‌اش در اوایل این ماه گفت: «من نمی‌خواهم زمان من در CNN اینطور به پایان برسد. او گفت: “اما من قبلاً به شما گفته ام که چرا و چگونه به برادرم کمک کردم.”

دکتر سوس

دکتر سوس
دکتر سوس
گتی ایماژ

علیرغم این واقعیت که نویسنده کودک مدتهاست مرده است (او در سال 1991 درگذشت)، امسال دکتر سوس لغو شد. شش کتاب او در ماه مارس گذشته به دلیل نژادپرستی ادعایی از انتشار خارج شدند.

شرکتی که این آثار را منتشر کرد تصمیم گرفت عناوین «اگر به باغ‌وحش بدوم»، «و فکر کنم آن را در خیابان توت دیدم»، «استخر مک‌الیگوت»، «آن سوی گورخر!»، «تخم مرغ‌های همزده سوپر» را حذف کند. “و” The Cat’s Quizzer “.

دکتر Seuss Enterprises در بیانیه ای به The Post گفت: “ما معتقد بودیم که زمان آن رسیده است که اقدامی انجام دهیم.” ما به عنوان بخشی از فرآیند بررسی به نظرات مخاطبان خود، از جمله معلمان، دانشگاهیان و متخصصان گوش دادیم و بازخورد دریافت کردیم.»

چکش ارتش

چکش ارتش
چکش ارتش
گتی ایماژ،

ستاره 35 ساله “شبکه های اجتماعی” وقتی متهم به تجاوز “خشونت آمیز” به یک دوست دختر سابق شد هیجان ایجاد کرد. در ماه مارس، او ادعا کرد که او در طول رابطه چهار ساله‌شان از او آزار «ذهنی، عاطفی و جنسی» کرده است. به دلیل این رسوایی، هامر از رامکام جنیفر لوپز “عروسی با تفنگ ساچمه ای” انصراف داد.

وی در واکنش به این اتهامات گفت: من به این اتهامات احمقانه پاسخ نمی‌دهم، اما با توجه به حملات شیطانی و جعلی آنلاین علیه من، اکنون نمی‌توانم فرزندانم را با وجدان راحت به مدت چهار ماه رها کنم تا به یک تیراندازی شلیک کنند. فیلم در جمهوری دومینیکن . . لاینزگیت از من در این امر حمایت می کند و من از آنها به خاطر آن سپاسگزارم.”

مایک ریچاردز

مایک ریچاردز
مایک ریچاردز
از طریق گتی ایماژ

سابق “خطر!” پس از مرگ الکس تربک در تابستان گذشته، تهیه کننده اجرایی به عنوان مجری بازی، شغل مورد علاقه خود را به دست آورد.

با این حال، مدت کوتاهی پس از انتخاب این مرد 46 ساله به عنوان مجری این برنامه، اظهارنظرهای جنسیتی که او هشت سال پیش در یک پادکست مطرح کرده بود دوباره ظاهر شد و او مجبور به استعفا شد.

پدر دو فرزند در بیانیه‌ای عذرخواهی کرد و گفت: مواجهه با یک لحظه خجالت‌آور قضاوت نادرست، بی‌احتیاطی و بی‌حساسیت از نزدیک به یک دهه پیش، تحقیرکننده است. “البته که اکنون به گذشته نگاه می کنم، هیچ بهانه ای برای نظراتی که در این پادکست کردم وجود ندارد و من عمیقا متاسفم.”

دابیبی

    دابیبی
دابیبی
WireImage،،،

دبیبی زمانی که شروع به صحبت همجنسگراهارانه در طول مجموعه Rolling Loud خود کرد بسیار هیجان زده بود. این خواننده رپ سپس چندین اظهار نظر در مورد اطلاعات نادرست در مورد ایدز ارائه کرد.

بعداً توسط معاملات تأیید برند و جشنواره های موسیقی، از جمله Lollapalooza، جشنواره موسیقی ALC و رادیو iHeart کنار گذاشته شد. او سپس در توئیتر نیمه عذرخواهی کرد و نوشت: «هرکسی که تا به حال تحت تأثیر ایدز/اچ‌آی‌وی قرار گرفته است، همه شما حق دارید ناراحت باشید، آنچه من گفتم بی‌رحمانه بود، اگرچه قصد توهین به کسی را ندارم. پس معذرت میخوام اما جامعه LGBT درگیر همه شما نمی شود، اینطور نیست؟ همه کسب و کارها همه کار شماست.”

دمی لواتو

دمی لواتو
دمی لواتو
Getty Images برای iHeartMedia

ستاره سابق کانال دیزنی که در ماه می ورشکست شد، زمانی که یک فروشگاه ماست یخ زده را منفجر کردند، واکنش نشان داد و از آنها به خاطر داشتن محصولات بدون شکر در فروشگاهشان انتقاد کرد.

خواننده Sorry Not Sorry گفت که این یک “محرک” است زیرا فردی که از یک اختلال خوردن بهبود می یابد می تواند میان وعده های رژیمی را ببیند. آنها در یک استوری در ماه آوریل در اینستاگرام نوشتند: “برای شما بسیار دشوار است که فرویو را از @thebiggchillofficial هنگامی که مجبور هستید از کلوچه های بدون قند یا سایر غذاهای رژیمی قبل از رفتن به پیشخوان استفاده کنید، سخت است.” “بهتر عمل کن لطفا.”

آنها بعداً عذرخواهی کردند و گفتند که “عواطف آنها غالب شد” در هنگام مبادله آنها با فروشگاه، زیرا آنها “بسیار پرشور” در دعوت به فرهنگ غذا خوردن بودند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy verified stripe accountcasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaVan EscortPendik Escortinstagram gizli hesap görmerekorbetbetboogenco bahisaviator sinyal hilesi