صحنه جنایت فساد واقعی قاتل میدان تایمز را فاش می کند

[ad_1]

در اوایل دسامبر سال 1979، هنگامی که آتش سوزی در اتاق 417 رخ داد، آتش نشانان به هتل تراول این موتور در خیابان 42 فراخوانده شدند. اگرچه کارکنان کمک های اولیه با دود غلیظی در اتاق مواجه شدند، اما یکی متوجه شکل اجساد روی این زوج شد. تخت های دو نفره و سعی کرد از CPR استفاده کند.

اما یک مشکل بزرگتر وجود داشت. بدن زنان سر و بازو نداشت.

جیم ریگل، کارآگاه بازنشسته پلیس شهر نیویورک، که در آن روز به عنوان افسر پلیس کار می کرد، به یاد می آورد که گروهبانش در سریال جدید نتفلیکس Crime Scene Investigator: The Assassin of Times Square به او گفت: «یک حرامزاده واقعاً بیمار این کار را کرد. چهار شنبه.

اما قاتل هم یک حرامزاده باهوش بود. بازرسان خاطرنشان کردند که صحنه جنایت “فقدان شواهد” بود و نتوانستند قربانیان را شناسایی کنند. با این حال، او لباس‌های آن‌ها، از جمله یک شلوار جین Bonjour، یک کت شلواری سفید و یک کت چرمی مشکی را به‌خوبی در وان تا کرده بود.

پلیس که گیج شده بود، از مانکن های فروشگاه های بزرگ اطراف استفاده کرد و لباس قربانیان را به آنها پوشاند، به این امید که دوستان یا خانواده ای که لباس ها را می شناختند شناسایی کنند.

یکی از دوستان مقتول حاضر شد و بعداً زن مقتول با اسکار سزارین و عکس قفسه سینه به عنوان دیده گودرزی روسپی 22 ساله شناسایی شد. تا به امروز هویت زن جوان دیگر مشخص نشده است.

دید گودرزی، روسپی درجه یک، 22 ساله، توسط کاتینگهام در متل خیابان 42 به طرز وحشیانه ای به قتل رسید و معلول شد.
iamjenniferweiss / فیس بوک

شکارچی معروف به “قاتل تنه” در می 1980 بار دیگر به هتل سویل حمله کرد، جایی که ژان راینر، مادری 25 ساله را خفه کرد که در تجارت جنسی برای تامین هزینه نبرد حضانت بر سر یک کودک کار می کرد. .

ورنون گبرت، فرمانده سابق جوخه قتل برانکس و یک جنایتکار، با اشاره به اینکه او را به یک چیز متقاعد کرده است، گفت: «در آن صورت، او سینه‌های او را برداشت و روی تخته‌ای تکان‌دهنده گذاشت.

“من یک قاتل زنجیره ای دارم. این است.”

با این حال، در آن زمان، هیچ کس به دامنه اثر قاتل این سادیست جنسی، که در سراسر ایالت گاردن امتداد دارد و بیش از یک دهه پیش آغاز شد، مشکوک نبود.

حدود پنج ماه پس از قتل‌های وحشتناک در مسافرخانه مسافرت‌ها طول می‌کشد تا بازرسان مردشان را دستگیر کنند، پدری متاهل از سه فرزند اهل لودی، نیوجرسی، که در حال شکار کارگران جنسی در میدان تایمز بود، و سپس هسته‌ای ضعیف از پورنوگرافی، فحشا و جرم.

“آنها کارگران جنسی به حاشیه رانده شده بودند”

در مجموعه مستند جدید، دومین مورد از گلچین نتفلیکس «صحنه جنایت»، کارگردان جو برلینگر به تحلیل قتل های قاتل تنه با پس زمینه متهمان جنسی، فرهنگ جنایی میدان تایمز از دهه 70 می پردازد و اینکه چگونه شکارچی را بارور کرد. شکار زمین

علی‌رغم ماهیت وحشتناک قتل‌هایش، قصابی به نام ریچارد کاتینگهام هرگز پوشش خبری «پسر سم» برکوویتز دیوید را که سه سال قبل سیب بزرگ را فلج کرده بود، توجیه نکرد.

“من برنامه های قاتل زنجیره ای زیادی اجرا کرده ام و همیشه از این موضوع شگفت زده شده ام [Ted] باندی، [John Wayne] گیسی، [Jeffrey] برلینگر به The Post گفت، دامر و برکوویتز نام‌های معروفی بودند، به طرز انحرافی.

اما کوتینگهام دقیقاً به این دلیل بود که قربانیان خود را چگونه انتخاب کرد و قربانیانش چه کسانی بودند. آنها کارگران جنسی به حاشیه رانده شده در میدان تایمز بودند، که در بهترین حالت زمانی که پلیس از طرف دیگر نظارت می کرد تقریباً غیرقانونی بود.

این سریال شامل مصاحبه‌هایی با روسپی‌های سابق، از جمله باربارا آمایا است که توسط مردی که او را کاتینگهام می‌داند مورد تجاوز قرار گرفت و با اسلحه مورد سرقت قرار گرفت، اگرچه به‌طور غیرقابل توضیحی از او در امان ماند.

نویسنده، وکیل و فاحشه سابق باربارا آمایا، برس خود را با متجاوزی که اسلحه‌ای را حمل می‌کند به اشتراک می‌گذارد که او آن را کاتینگهام می‌داند.
باربارا آمایا، نویسنده، وکیل و فاحشه سابق، مسواک خود را با متجاوز اسلحه ای به اشتراک می گذارد که معتقد است قاتل زنجیره ای کاتینگهام است.
نتفلیکس

«دورانی بود که کارگر جنسی جرم انگاری شد. برلینگر گفت: «اگر بیرون می‌رفتند و می‌گفتند مورد حمله قرار گرفته‌اند، به‌خاطر فحشا دستگیر می‌شدند، بنابراین دلیلی برای صحبت کردن وجود نداشت».

بدتر از آن، قوانین تجاوز به عنف بسیار سخت بود و باید شاهدی برای اتهام تجاوز به عنف ارائه می‌دادید.» همه این عوامل این بوته را در مرکز شهر منهتن برای رشد ریچارد کاتینگهام ایجاد کردند.

کاتینگهام، یک اپراتور موفق کامپیوتر در سپر آبی کراس آبی در منهتن، در حالی که بدون توجه به میدتاون رانندگی می‌کرد، مرتکب آزار جنسی سادیستی و گاهاً قتل در مهمانسرای کوالیتی، متلی در هاسبروک هایتس، نیوجرسی شد.

مجوز صحنه جرم نیوجرسی

ثروت کاتینگهام در اوایل ماه مه 1980 شروع شد، زمانی که یک خدمتکار در مسافرخانه کوالیتی جسد برهنه زنی را با دستبند در زیر تخت کشف کرد.

قربانی، خیابان والری، به تازگی در میامی به دلیل فحشا دستگیر شده بود و آخرین بار توسط مردی در نیویورک دستگیر شده بود. قاتل باهوش لیز خورد و اثر انگشت روی دستبندش باقی ماند. این پرونده همچنین مشابهی با قتل ناشناخته پرستار ماریان کار دارد که سه سال قبل در همان متل جسدش پیدا شد.

حدود یک هفته بعد، مقامات اپل بزرگ جسد رینور را پیدا کردند، اما هنوز “هیچکس در نیوجرسی آنها را به قاتل در میدان تایمز ربط نداده است.”

گبرت خاطرنشان کرد که این قبل از گسترش دوربین های نظارتی و استفاده از تجزیه و تحلیل رایانه ای برای ایجاد مدل ها و به اشتراک گذاری اطلاعات بین حوزه های قضایی بود.

ورنون گبرت، فرمانده سابق ترور برونکس و جنایتکار، در حال کار بر روی پرونده کاتینگهام است و جزئیات وحشتناکی از قتل ها را به یاد می آورد.
ورنون گبرت، فرمانده سابق گروه عملیات ترور برونکس و دانشمند پزشکی قانونی، در حال کار بر روی پرونده کوتینگهام است و جزئیات وحشتناکی از قتل ها را یادآوری می کند.
نتفلیکس

«وقتی امروز شما یک سری جنایات دارید، همه چیز از طریق رایانه می گذرد، و ما تجزیه و تحلیل رایانه ای و راهی برای انتقال آنها به خارج از مرزهای قضایی داریم. و در آن زمان، نگاه کردن به فراتر از نیویورک فراتر از توان ما بود.

در 22 مه، کاتینگهام سپس لسلی آن اودل، یک فراری 19 ساله را که به شدت می خواست از دلال محبت او فرار کند، گرفت، کاری که او قول داد در حین نوشیدن در میدتاون به او کمک کند. در عوض، او را به مسافرخانه Quality Inn برد و در آنجا ساعت ها او را شکنجه، ضرب و شتم و تجاوز جنسی کرد در حالی که خدمتکار صدای جیغ او را شنید.

وقتی کارگری آمد تا او را بررسی کند، اودل در را باز کرد و با اشاره به او کمک خواست. با پلیس تماس گرفته شد و کاتینگهام هنگام تلاش برای فرار بازداشت شد. این مرد 33 ساله یک دستبند، چسب نواری و داروهای آرام بخش به همراه داشت.

بازرسان شهرستان برگن دریافته‌اند که موارد متعددی از تجاوز جنسی با ویژگی‌های مشابه وجود داشته است: کاتینگهام آنها را از میدان تایمز ربود، آنها را مواد مخدر داد و به آنها حمله کرد.

به قاتل نزدیک می شوم

همانطور که مطبوعات نیوجرسی در مورد دستگیری کاتینگهام گزارش دادند، پلیس نیوجرسی شروع به توجه کرد. مقامات دستوری را برای خانه او در لودی اجرا کردند که دارای یک اتاق خصوصی بود که حاوی مدارکی بود که او را با قاتل تورسو مرتبط می کرد.

گبرت گفت: «او آثار هنری پورنوگرافی، نوار، کتاب‌های S&M داشت. همچنین قفلی پر از غنائم مربوط به قتل او بود، از جمله کلید آپارتمان ماریان کار و یک گردنبند متعلق به ژان رینور. این اقلام به همراه اثر انگشت او روی دستبندهایش به عنوان مدرک توسط دادستان در جریان محاکمه علیه وی ارائه شد.

عکس قاتل زنجیره ای ریچارد فرانسیس کاتینگهام از سال 1980.
قاتل سریالی ریچارد کاتینگهام، که در دهه 1970 در میدان تایمز به وحشت کارگران جنسی می‌پرداخت، موضوع آخرین مستند نتفلیکس به نام Crime Scene Investigation است.
دفتر دادستانی شهرستان برگن

کاتینگهام به پنج فقره قتل و چندین فقره آدم ربایی و تجاوز جنسی مجرم شناخته شد و به 173 تا 197 سال در زندان ایالتی ترنتون، نیوجرسی محکوم شد.

اما در سال 2009 هنگامی که با روزنامه‌نگار نادیا فتزانی درباره انگیزه و تعداد بدن‌هایش مصاحبه‌ای هولناک انجام داد، دوباره ظاهر شد و موج زد.

کوتینگهام در حال حاضر در ترنتون بسته است زیرا مدافعان و بازرسان امیدوارند اطلاعاتی را منتشر کند تا پرونده های سرد بسته شود.
کوتینگهام در حال حاضر در ترنتون بسته است زیرا مدافعان و بازرسان امیدوارند اطلاعاتی را منتشر کند تا پرونده های سرد بسته شود.
دپارتمان تعمیرات نیوجرسی

“این یک بازی برای من بود. بیشتر جنبه روانی داشت. من توانستم تقریباً هر زن را وادار کنم تا آنچه را که می خواستم انجام دهد. . . تقریباً الهی است. او در فیلمی از این سریال به فضونی گفت: تو کاملاً بر سرنوشت کسی مسلط هستی. او افزود: «هرگز فکر نمی‌کردم مرا بگیرند».

او همچنین ادعا می کند که مرتکب “80 قتل کامل” شده است که هیچ کس از آن اطلاعی ندارد. سپس کاتینگهام به قتل های بیشتری اعتراف کرد، از جمله نانسی ووگل، که در سال 1967 او را کشت، و پنج قربانی نوجوان از نیوجرسی، که هیچ یک از آنها در تجارت جنسی دست نداشتند. او در مجموع به 11 قتل متهم است.

برلینگر گفت ما هرگز نمی دانیم که چند زن به دست کاتینگهام مرده اند، اما داستان او مدت هاست که کارگردان را مجذوب خود کرده است، او جنبه ای از عدالت اجتماعی را در روایت داستان خود می بیند.

«این مرد مخصوصاً بی رحم بود. او زنان را قبل از کشتن آنها شکنجه می کرد و کارهای وحشتناکی با آنها انجام می داد، اما ما هنوز نمی دانیم که او کیست زیرا او قربانی روسپی ها است. موارد سرد بیشتر

«همه طبق قانون مستحق عدالت هستند».

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinopersugar rush oynabomb bonanza oynaAyırma BüyüsüAşık Etme Büyüsüantalya escortbuca günlük dairegates of olympus oyna