قتلی که الهام بخش توئین پیکس بود، که 100 سال بعد فاش شد: یک کتاب

[ad_1]

با گذشت بیش از 100 سال، مردم هنوز در این فکر هستند: Whodunnit؟ چه کسی هیزل درو 20 ساله را کشت؟

بلوند، بزرگ و چشم آبی، جسد او را به صورت رو به پایین پیدا کردند – جمجمه اش له شد – در دریاچه تیلس در 7 ژوئیه 1908، در منطقه ای دورافتاده از یک دریاچه شنی در نزدیکی ایالت تروی، نیویورک.

دادستان تحقیق با همه محلی‌هایی که او را می‌شناختند، خانواده‌اش، بسیاری از عاشقان پنهانی‌اش و هرکسی که در شب کشته شدن او به طور اتفاقی با او ملاقات کردند، مصاحبه کرد، اما به دو مظنون با نفوذ، که هر دو جمهوری‌خواه در شهر معروف فاسد بودند، مجوز داد.

با این حال، داستان هیزل درو هرگز از بین نرفت. دهه‌ها بعد، دیوید لینچ و مارک فراست، فیلمنامه‌نویسان، ایده‌هایی را برای داستان‌هایی در یک کافی‌شاپ در لس‌آنجلس در نظر گرفتند، زیرا فراست داستان‌های دوران جوانی‌اش را به یاد می‌آورد، داستان‌هایی که مادربزرگش هنگام گذراندن تابستان‌هایش در تابورتون، نیویورک، نزدیک محل قتل درو، تعریف می‌کرد. .

هزل درو در سال 1908 در دریاچه تایلز در شمال نیویورک جسد پیدا شد.
دانیل ویلیام مک نایت

مادربزرگش به او هشدار داد: “شب به جنگل نرو.” گفته می شود که روح هیزل درو در این منطقه ساکن است و منتظر شناسایی قاتل خود است.

فراست و لینچ توافق کردند که این یک پیش نیاز عالی برای یک نمایش تلویزیونی است. آنها از داستان درو به عنوان الهام بخش شخصیت خود لورا پالمر (با بازی شریل لی) استفاده کردند و ناگهان درام جنایی خود یعنی Twin Peaks را به دنیا آوردند که اولین بار در سال 1990 پخش شد.

هیزل درو و لورا پالمر هر دو زیبایی‌های شهر کوچکی بودند که قتل‌های آن جنایات زشت مردم محلی ثروتمند و برجسته را برملا کرد. هر دوی آنها عاشقان پنهانی و روابط بدی داشتند. اما در حالی که بالاخره قتل تویین پیکس فاش شد، طبق کتاب جدید، دیوید بوشمن و مارک گیونز (توماس و مرسر)، قاتلان درو هرگز کشف نشدند.

هیزل درو، بلوند، بزرگ و مرموز، 20 ساله، مستقیماً از حماسه لورا پالمر (با بازی شریل لی، سمت راست) در Twin Peaks الهام گرفت.
هیزل درو، بلوند، بزرگ و مرموز، 20 ساله، مستقیماً از حماسه لورا پالمر (با بازی شریل لی، سمت راست) در Twin Peaks الهام گرفت.

«تحقیق یک پرونده سرد ۱۱۳ ساله آسان نبوده است. با این حال، ما معتقدیم که قاتلان را کشف کرده ایم.» نویسندگان می نویسند.

آنها می گویند: “راه حل انفجاری است.”

در شب 10 ژوئیه 1908، گروهی از نوجوانان چادر خود را در نزدیکی دریاچه تایلز در دریاچه سند، نیویورک برپا کردند و برنامه ریزی کردند که در طول روز ماهی و سنجاب بگیرند، شب ها بخورند و بنوشند.

حتی والدین هیزل از زندگی مخفیانه دخترشان اطلاعی نداشتند - تا اینکه پس از مرگ او یک چمدان و یک جعبه کلاه حاوی نامه های عاشقانه ظاهر شد.
حتی پدر و مادر هیزل از زندگی مخفیانه دخترشان اطلاعی نداشتند تا اینکه پس از مرگ او یک چمدان و جعبه کلاه حاوی اسکناس، رسید و نامه های عاشقانه ظاهر شد.

صبح روز بعد، یکی از پسرها متوجه چیزی شد که در آب راکد شناور بود: جسدی به صورت رو به پایین در حالی که دست‌هایش را دراز کرده بود و فقط سر و شانه‌هایش مشخص بود.

نویسندگان می‌نویسند: «شانه‌های موی هلالی‌شکل مشکی بزرگ با کریستال‌ها و «رت» – اکسسوری هلالی‌شکلی که برای پرکردن پومپادور استفاده می‌شود – محکم به یال مات‌شده او چسبیده است.

یک کلاه حصیری مشکی با تاج بلندی که با شترمرغ های سیاه بزرگ تزئین شده بود در نزدیکی لبه دریاچه پیدا شد. نشان این طراح مد کنده شده بود و یک جفت دستکش مشکی تا مچی به کلاه وصل شده بود.

هیزل به عنوان خدمتکار خانگی برای مقامات محلی، از جمله توماس دبلیو هیسلوپ (سمت چپ)، اولین صندوقدار شهر، و جان اچ. تپر (راست)، از اعضای ارشد انجمن خرده فروشان زغال سنگ، کار می کرد.
هیزل به عنوان خدمتکار خانگی برای مقامات محلی، از جمله توماس دبلیو هیسلوپ (سمت چپ)، اولین خزانه دار تروی، و جان اچ. تپر (راست)، از اعضای ارشد انجمن خرده فروشان زغال سنگ، کار می کرد.

وقتی جسد را بیرون آوردند، پوستش چین و چروک و «مثل نیمه شب سیاه» بود، صورتش یخ زد. شکستگی جسد آنقدر پیشرفته بود که پزشکان در مورد چگونگی مرگ او مردد بودند. حتی پدر درو نمی توانست مطمئن باشد که دختر خودش است تا اینکه روز بعد به او کلاه و سوزن کشش نشان دادند.

تحقیقات پزشکی قانونی دستور خودکشی را صادر کرد اما کسی آن را نخرید.

https://www.youtube.com/watch?v=XDg_vzGvgnM

هیزل درو که یک زیبایی جوان کاریزماتیک و چشمگیر است، از 14 سالگی خدمتکار خانه برخی از برجسته ترین جمهوریخواهان تروی بوده است. اینها عبارتند از توماس دبلیو هیسلوپ، اولین صندوقدار شهر که شغل خود را در میان رسوایی مالی ترک کرد، و جان اچ تاپر، یکی از اعضای ارشد انجمن خرده فروشان زغال سنگ که مسئول سرکوب جنبش کارگری محلی معدنچیانی هستند که به دنبال دستمزدهای بالا هستند.

نویسندگان می نویسند که درو با کار در این خانه ها وارد «دیگ جنایت، سکس، زرق و برق و فساد» شد.

اگرچه درو هفته‌ای 4.50 دلار درآمد متوسطی داشت، اما توانست لباس‌های سفارشی، کلاه‌های لوکس و کفش‌های پاشنه کوبایی را که برای رقص ساخته شده بودند، بخرد. او عاشق خرید، غذا خوردن در رستوران های مجلل و سفر به نیویورک، بوستون و پراویدنس بود.

کارآگاه ویلیام پاورز (چپ) مظنونان فرد دبلیو. شزل (راست) و ویلیام کوشینگ را که هر دو از سیاستمداران جمهوری خواه در تروی بودند، تبرئه کرد، اگرچه شاهدان آنها را به جنایت مرتبط دانستند.
کارآگاه ویلیام پاورز (چپ) مظنونان فرد دبلیو. شزل (راست) و ویلیام کوشینگ را که هر دو از سیاستمداران جمهوری خواه در تروی بودند، تبرئه کرد، اگرچه شاهدان آنها را به جنایت مرتبط دانستند.

نویسندگان می نویسند: «هیزل زندگی پر از اسرار، رازها و تناقضات را داشت.

حتی والدین خودش هم اطلاعات چندانی در مورد فعالیت‌های او نداشتند تا اینکه بسته‌ای از نامه‌ها و کارت پستال‌ها را در صندوق عقب او باز کردند – نامه‌هایی از طرفداران و زیبایی‌های مخفی که عشق و علاقه خود را به دخترشان اعلام می‌کردند. یک خبرنگار نیویورک ورلد که این قتل را پوشش می داد، جعبه کلاهی پر از عکس ها، صورت حساب ها و رسیدهایی پیدا کرد که نشان می داد درو یک بار “قرص های زنانه فرانسوی” را برای کمک به حفظ چرخه قاعدگی و سقط جنین مصرف کرده است.

جارویس اوبراین، دفتر دادستان شهرستان رنسلر، برای تحقیق فراخوانده شد. او به معاون شماره یک و دوست نزدیک خود، کارآگاه دانکن کی، یک “سرباز آتشین” در حزب جمهوری خواه محلی تکیه می کند. دو کارآگاه نیز در کشتی بودند که در سیاست جمهوری خواهان نیز دست داشتند.

بازرسان تحت فشار افکار عمومی و مطبوعات ملی، با مظنونین مصاحبه کردند، که به نظر می رسید یک امر روزمره باشد، اما پرونده حل نشده باقی ماند – حتی پس از اینکه دو شاهد با یک داستان قانع کننده بیان کردند.

قتل هیزل درو در روزنامه های نیویورک هیجان انگیز بود - و حتی امروز توسط مردم محلی در مورد آن صحبت می شود، که می ترسند جنگل های نزدیک به قتل او توسط ارواح ساکن شده باشد.
قتل هیزل درو در روزنامه های نیویورک هیجان انگیز بود – و حتی امروز توسط مردم محلی در مورد آن صحبت می شود، که می ترسند جنگل های نزدیک به قتل او توسط ارواح ساکن شده باشد.

ویلیام و الیزابت هوفی به کارآگاهان گفتند که عصر روز 7 ژوئیه با کالسکه خود در امتداد دریاچه تیلز رانندگی می کردند که در همان شب با کالسکه دیگری در بیرون روبرو شدند – کالسکه ای نفیس و مخصوص ساخته شده با کره ای زیبا که دلالت بر تجملاتی غیرعادی برای منطقه دارد. مردم شهری». هافی گفت که راننده برای جلوگیری از تماس چشمی چرخید و چیزی در پشت سکو وجود داشت، اما آنها نتوانستند بفهمند چیست. هنگامی که زن و شوهر به عقب به دریاچه نگاه کردند، یک چهره دیگر را دیدند که در دوردست کمین کرده بود. ساحل، جایی که بعداً کلاه و عینک هیزل پیدا شد.

هیزل زندگی پر از رازها، رازها و تناقضات را داشت.

دیوید بوشمن و مارک گیونز، نویسندگان و طرفداران Twin Peaks

پلیس داستان این زوج را شنید اما به مدت یک هفته تحقیق نکرد. سرانجام، کارآگاه پاورز نام راننده مظنون را یاد گرفت: فرد دبلیو شزل، مومیایی‌کننده گورکن محلی، و یک سیاستمدار جمهوری‌خواه. معلوم شد که شزل در 6 ژوئیه با لیوری تماس گرفته بود و برای یکی از دوستانش به نام ویلیام کوشینگ، کمیته جمهوری خواهان لشکر یازدهم، درخواست اسب و کالسکه کرده بود. کوشینگ به پلیس اعتراف کرد که شتسل به او کمک کرد تا یک کالسکه را در شب قتل به دریاچه شنی ببرد. هر دو مرد هیزل درو را می شناختند.

اگرچه هوفی به کارآگاهان گفت که می توانند مردانی را که می بینند شناسایی کنند، اما هرگز عکسی از شزل یا کوشینگ به آنها نشان داده نشد. تنها روزنامه‌ای که درباره رهبر گزارش می‌دهد و نام شزله را منتشر می‌کند، دیلی پرس، تنها روزنامه دموکراتیک تروی بود. در یکی از شهرهای تحت کنترل جمهوری خواهان، دو مظنون به سرعت آزاد شدند و پرونده به سرعت منتفی شد.

"قله های دوقلو" مارک فراست، نویسنده همکار، دوران کودکی خود را در تابورتون، نیویورک، در نزدیکی تایلز پاند گذراند، زمانی که برای اولین بار نام هیزل درو را شنید.
مارک فراست، بنیانگذار Twin Peaks، دوران کودکی خود را در تابورتون، نیویورک، در نزدیکی Teals Pond گذراند، زمانی که برای اولین بار نام هیزل درو را شنید.
دانیل ویلیام مک نایت

برای نویسندگان قتل در دریاچه تیل، این برای نتیجه گیری خود کافی بود:

آنها نوشتند: «پس از پنج سال تحقیق و بحث فشرده، ما به این نتیجه رسیدیم که هیزل درو توسط ویلیام کوشینگ و فرد شاتزل کشته شد – و توسط ویلیام پاورز و احتمالاً همکارش کارآگاه دانکن کی از عدالت محافظت شد.

اما انگیزه آنها چه بود؟ آیا کوشینگ و شاتزل برای انجام کارهای کثیف استخدام شده بودند، و اگر چنین است، چه کسی آنها را استخدام کرده است؟ آیا ممکن است خزانه دار سابق توماس دبلیو هیسلوپ یا مرد زغال سنگ جان اچ. تپر بوده باشد؟ آیا هیزل می‌توانست در حین کار برای این مردان قدرتمند، چیز ظالمانه‌ای را شنید، یا می‌توانست با یکی از آنها که حالا می‌خواست به آن پایان دهد، رابطه‌ای عاشقانه داشته باشد؟

مقبره هیزل درو (سمت راست) یک ابلیسک بلند در گورستان محلی است.
مقبره هیزل درو (سمت راست) یک ابلیسک بلند در گورستان محلی است.
دانیل ویلیام مک نایت
قتل در دریاچه تیلس
قتل در دریاچه تیل

نویسندگان می نویسند: “هر یک از این افراد می تواند انگیزه ای برای کشتن هیزل داشته باشد.” «در آن زمان هیچ کس به طور جدی مورد بازجویی قرار نگرفت. همه آنها با حزب جمهوری خواه پیوند داشتند، و به نظر می رسد راحت تر فرض شود که اوبراین و / یا برخی از کارآگاهان او انگیزه ای برای سرپوش گذاشتن بر فعالیت های کوشینگ و شاتزل داشته باشند، اگر آنها برای شخصی با نفوذ در تروی عمل کنند – به ویژه شخصی از حزب. . اما این احتمال نیز وجود دارد که آنها از شزل و کوشینگ صرفاً به دلیل رازهایی در مورد کارهای داخلی حزب که دو مرد جوان می دانستند، دفاع کرده باشند.

افسوس، عمیق ترین اسرار هیزل درو را می توان برای همیشه دفن کرد. اما نویسندگان با افشای نقش شزل و کوشینگ در قتل او می نویسند: “امیدواریم روح او اکنون در آرامش باشد.”

یک چیز مطمئن است – مخصوصاً برای طرفداران «توئین پیکس» که به یکی از ماندگارترین آثار تلویزیونی کلاسیک تبدیل شده است، همه اینها به خاطر داستان های یک مادربزرگ در مورد قتلی در جنگل است.

نویسندگان می نویسند: “هیزل درو یک روح در زندگی بود.” “در مرگ – یک سوپراستار.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy verified stripe accountcasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaVan EscortPendik Olgun Escortinstagram gizli hesap görmerekorbetbetboogenco bahisaviator sinyal hilesi