رابطه جنسی مخفیانه، هدایای مجلل و غیره

[ad_1]

یک برنامه واقعیت‌نمای جدید در WEtv به نام «عشق در بازداشت» که در 7 ژانویه پخش می‌شود، به بررسی رابطه بین افرادی می‌پردازد که با زندانیان «پایین می‌روند». در اینجا The Post با سه زن از مردانی که در پشت میله های زندان هستند ملاقات می کند.

https://www.youtube.com/watch?v=VK-DHSTHM0E


“نامزدم پشت میله های زندان برای من یک BMW به قیمت 20000 دلار خرید”

گابریل نیوز از شنیدن این که “اسکیت” دوست پسر زندانی پسر عمویش عکس او را دیده تعجب کرد – و می خواست از زندان با او تماس بگیرد.

ساقی 27 ساله در اورنج، نیوجرسی گفت: “این چیزی نبود که من واقعاً بخواهم انجام دهم.” اما بالاخره منصرف شدم و از همان جا شروع به صحبت کردیم.»

ستایشگر او، کریس، که شش سال به دلیل سرقت و نگهداری مواد مخدر به سر می برد، اصرار دارد که قبض تلفن او را بپردازد تا بتوانند تماس های منظم و پیام های متنی داشته باشند.

گابریل نیوز با نامزدش کریس از طریق یک دوست مشترک در زندان با کریس آشنا شد.
تلویزیون ما

این دو از سال 2019 با هم بودند و سخاوت او به پرداخت اجاره بها، خرید حلقه نامزدی 5000 دلاری الماس برای او و خرید یک BMW کارکرده به قیمت 20000 دلار برای او گسترش می یابد که به گفته او “به نظر جدید می رسد.”

نیوز توضیح داد که پول ارسال شده به صورت اقساط از طریق وکیل کریس از معامله 150000 دلاری که دوستش با مقامات زندان پس از اینکه گفته می شود توسط زندانبانان در جزیره رایکر مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، منعقد کرده است.

نیوز گفت: “او دنده هایش شکسته بود، اما ما زیاد در مورد آن صحبت نمی کنیم زیرا چیزهای دیگری برای بحث داریم.” او این پیشنهاد را رد کرد که کریس 31 ساله را می توان با یک “پدر قند” مقایسه کرد.

ما درگیر رابطه 50/50 خود هستیم. من می دانم چگونه با او رفتار کنم و او می داند که چگونه با من رفتار کند.”

ممکن است این رابطه عاشقانه در میان دوستان و خانواده او ابروهایی را برانگیخته باشد، اما نیوز یک “نگرش بی خیال” ایجاد کرده است و توضیح می دهد: “هر کسی که با من است با من است و کسی که نیست، متاسفم که باید باشد.”

لباس عروسی گابریل در قسمتی از "عشق در طول قفل."
گابریل در قسمتی از سریال «عشق در زندان» لباس عروس می‌پوشد.
تلویزیون ما

کریس در دوران محکومیتش به یک سری زندان منتقل شد. او در حال حاضر پشت میله‌های زندان در آلن‌تاون، پنسیلوانیا به سر می‌برد و قبلاً در زندان کلینتون در شمال نیویورک نگهداری می‌شد.

نیوز که هر شنبه قبل از محدودیت‌های کووید، ملاقات‌های شخصی را محدود می‌کرد، گفت: “هر دو مکان حداقل سه ساعت رانندگی در هر جهت دارند.”

پیراهن که با احتیاط با دستانش به کریس لذت می‌برد، به یاد می‌آورد: «ما زیر میز را لمس کردیم. سایر زندانیان و بازدیدکنندگان به دنبال ما گشتند تا مطمئن شوند که نگهبانان نگاه نمی کنند.

با این حال، به زودی این زوج می توانند هر چند وقت یکبار که مایلند از همراهی خود لذت ببرند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، کریس اواخر امسال اکران خواهد شد.

نیوس که می خواهد هر چه زودتر بچه دار شود، گفت: “من کاملاً انتظار دارم که با او باشم.” او افزود: «درست زمانی که او بیرون آمد. “من آماده ام.”


“من به طور همزمان با چهار زندانی ملاقات می کنم”

در گذشته، هنگامی که دوستان از مادر مجرد تیا سیمپسون می‌پرسیدند که چرا هرگز نتوانسته‌اند دوست پسرش را ملاقات کنند، او با خیال راحت بازی می‌کرد و دروغ می‌گفت. او گفت: “او در خارج از کشور در ارتش است یا در جاده کار می کند.”

اما اکنون این مرد 36 ساله اهل بوفالو، نیویورک، با افتخار می گوید: “او یک پادشاه زندانی است.”

سیمپسون، که حدود 20 سال پیش شروع به ملاقات با زندانیان کرد، گفت: “مردم باید اجازه داشته باشند هر کسی را که انتخاب می کنند دوست داشته باشند.”

تای در حال حاضر با زندانی ریو که به آن نیز معروف است در رابطه است "عزیزم" - و چندین مورد دیگر
تای در حال حاضر با زندانی ریو، که به نام “هوتی” نیز شناخته می شود – و چندین نفر دیگر در رابطه است.
تلویزیون ما

«دیدن یک زندانی چیزی نیست که بتوان از آن خجالت کشید. من می خواهم این ننگ را بشکنم. وقت آن است که از یک فرد خوب که ممکن است تصمیمات بدی در زندگی شما گرفته باشد، دوری کنید.»

سیمپسون، یک گورکن، از سوء ظن تعدادی از زندانیان سود می برد. او در حال حاضر به جای دیدن یک زندانی خاص، عشق خود را با حداقل چهار جنایتکار زندانی در زندان های ساحل شرقی و غرب میانه در میان می گذارد.

BB، 38 ساله، در نیویورک زندانی است. دونته، 31 ساله و همچنین در نیویورک. و هاتی، 33 ساله، اکنون در ایلینویز وقت می گذرانند. سپس سیمپسون 25 ساله است که نامی از او نمی‌برد، زیرا به گفته او، جزئیات هویت می‌تواند یک اسپویلر برای داستان Love Under Lockup باشد. سایر مردان در حال گذراندن حبس بین 10 تا 40 سال هستند که عمدتاً به دلیل جرایم جدی مرتبط با مواد مخدر است.

هیچ یک از آنها در مورد دیگران نمی دانستند، و به گفته سیمپسون، اگر می دانستند “به اندازه همه افراد حسادت می کردند”.

تای جعبه کفشی با اسنادی در دست دارد که حاوی اطلاعاتی درباره بسیاری از زندانیان، پرونده های آنها و جزئیات محکومیت و زندگی آنها است.
تای جعبه کفشی با اسنادی در دست دارد که حاوی اطلاعاتی درباره بسیاری از زندانیان، پرونده های آنها و جزئیات محکومیت و زندگی آنها است.
تلویزیون ما

سیمپسون برای اولین بار سه ماه قبل از اینکه در سال 2017 دستگیر شد و به دلیل جرایم مرتبط با مواد مخدر به حبس ابد محکوم شد، با بی بی به صورت آنلاین ملاقات کرد. او یادآور شد: «او برای سومین بار متخلف بود. “این سه ضربه بود و شما بیرون هستید.”

آنها چندین ماه رابطه استثنایی داشتند – سیمپسون گفت: “من خیلی تلاش کردم تا سیستم حمایتی او باشم” – و در طول ملاقات های زندان او حتی در حالی که وانمود می کرد از یکی از دستگاه ها استفاده می کند رابطه جنسی دهانی را از دست داد.

سیمپسون گفت: «بازدیدکنندگان از یکدیگر مراقبت می کنند.

امروزه، همه چیز با BB بیشتر افلاطونی است – او به یاد می آورد: “او به من گفت که من سزاوار آزادی هستم” – و سیمپسون به پرورش دیگر عاشقانه های خود ادامه داد. در سال 2019، آرایشگرش تشویق شد که با هاتی تماس بگیرد، که فکر می‌کرد آن‌ها اشتراکات زیادی دارند. در واقع، آنها بلافاصله درگیر شدند. در مورد دونته، وقتی سیمپسون در اتاق مهمان با بی بی، یکی از دوستانش صحبت می کرد، توجه او را جلب کرد.

سیمپسون گفت:[Donte] او زیبا بود و همیشه به من چشمک می‌زد، در حالی که من جواب می‌دادم. او دوست خوبی داشت، اما وقتی شنیدم یکی از نگهبانان نامش را گفت، شماره زندانی را در سایت زندان جستجو کردم و شروع کردم به نوشتن برای او».

او پرونده‌های مجرمانی را که توجه او را به خود جلب کرده بود، به صورت آنلاین نگهداری می‌کرد و اطلاعاتی مانند جنایات، محکومیت‌ها و دستگیری‌های قبلی آنها را ثبت می‌کرد و گفت که ردیابی آنها از طریق وب‌سایت‌های اصلاحی مختلف نسبتاً آسان است.

“[The research] سیمپسون گفت: «این یک نوع فرآیند مصاحبه است، زیرا باید بدانم که به روی چه کسی باز هستم.

او همه آنها را با یک تابلوی بینایی که عکس های زندانیان و تاریخ انتظار آزادی را نشان می دهد، زیر نظر دارد.

او در پایان گفت: “من حدس می‌زنم بزرگ‌ترین چیز در ملاقات با یک زندانی این است که شما برای آنها همه نوع زن می‌شوید.” “شما باید ترکیبی از الف باشید [caring] مادر و نماد جنسی فوق العاده آنها به شما نیاز دارند زیرا میل به توجه و تمایل دارند.»


ما هرگز ملاقات نکرده‌ایم، اما من از ایالت‌ها نقل مکان می‌کنم تا با او باشم.»

سانتیبا وب طلاق گرفته پس از تماشای یک مستند تلویزیونی که وب سایت دوستیابی WriteaPrisoner.com را نشان می داد، با دوست پسر زندانی خود، تالسی، تماس گرفت.

وب به The Post گفت: “این در مورد زنی بود که با یک قاتل که مادام العمر در زندان بود ازدواج کرد.” “تصمیم گرفتم بدهم [the online agency] تجربه. ”

او در ژوئیه 2019 پس از ملاقات با “پسران اشتباه” به WriteAPrisoner.com مراجعه کرد و بلافاصله به جنایتکار خالکوبی شده علاقه پیدا کرد. این تحلیلگر 39 ساله صورتحساب می گوید: «دور است، زیباست». لبخند او بسیار زیبا و بزرگ است.

اگرچه او هنوز شخصاً با تالسی 40 ساله ملاقات نکرده است، اما وب قصد دارد از پورتلند، مین، به ایالت زادگاه دوستش جورجیا قبل از آزادی مورد انتظارش در سال جاری نقل مکان کند.

سانتیبا وب صد پوند از دست داد و مرد رویاهایش را برد: زندانی تالسی (راست).
سانتیبا وب صد پوند از دست داد و مرد رویاهایش را برد: زندانی تالسی (راست).
تلویزیون ما

وب به The Post گفت: 100 درصد احساس می کنم دارم ریسک می کنم. “تمام زندگی من در مورد ریسک کردن و مقابله با عواقب آن است. اما وقتی خوشبختی اتفاق بیفتد، می‌دانم.»

مادر یک فرزند که در چند سال گذشته نزدیک به 100 پوند از دست داده است، گفت که کاهش وزن چشمگیر به افزایش اعتماد به نفس او کمک کرده و به او انگیزه می دهد تا به دنبال عشق در مکان های غیر سنتی باشد.

او و تالسی – که به دلیل داشتن سلاح گرم و جرایم مواد مخدر به 10 سال زندان محکوم شده بود – به عنوان دوستان نوشتن شروع کردند، اما به زودی شروع به اشتراک گذاری متن و ایمیل کردند.

وب گفت: “او همه آن چیزی است که من در یک مرد به دنبالش هستم.” او یک مرد خانواده با چندین دختر است و دوست دارد مانند من بیرون باشد.

او افزود: «او به من می‌گوید من زیبا هستم» و فاش کرد که عکس‌های «قبل و بعد» خود را برای او ارسال کرده است. با این حال، مکاتبات و عکس‌ها توسط مقامات برای محتوای صریح جنسی بررسی می‌شوند و «نقاط خاصی از بدن» مجاز به نمایش در تصاویر نیستند.

او با خنده گفت: «می‌خواهم با پاهایم در یک زاویه روی هم قرار گرفته و دست‌هایم نوک سینه‌ام را پوشانده، سلفی بگیرم.

وب اعتراف کرد که برخی از افراد در زندگی او از درگیری او با یک زندانی انتقاد داشتند.
وب اعتراف کرد که برخی از افراد در زندگی او از درگیری او با یک زندانی انتقاد داشتند.
تلویزیون ما

در همین حال، در حالی که برخی از دوستان وب از این رابطه “حمایت می کنند”، برخی دیگر کمتر تحت تاثیر قرار می گیرند و می گویند که “احمقانه” است، “اشتباه بزرگی می کند” یا “استفاده از آن”.

اما هیچ چیز او را از نقل مکان به گرجستان پس از ملاقات با تالسی در دروازه زندان و بردن او به خانه ای که باید حدود دو ماه در آنجا بماند، باز نمی دارد.

وب اعتراف کرد: «از ملاقات با او واقعاً عصبی هستم. “اما من در مورد کل موضوع نیز بسیار هیجان زده هستم.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinopersugar rush oynabomb bonanza oynaAyırma BüyüsüAşık Etme Büyüsüantalya escortbuca günlük dairegates of olympus oyna