علامت زودیاک تریستان تامپسون زندگی عاشقانه آشفته او را توضیح می دهد

[ad_1]

یک بار کلاهبرداری، همیشه کلاهبرداری؟ TBH: در این حقیقت بیش از آنچه شما انتظار دارید وجود دارد و تریستان تامپسون می تواند نمونه کاملی از آن باشد.

این بسکتبالیست حرفه ای 30 ساله رسوایی دیگری را مطرح کرد و تأیید کرد که او پدر پسر تازه متولد شده مارالی نیکولز مدل تناسب اندام 31 ساله است. تامپسون عکسی از طریق اینستاگرام گرفت تا بابت اقدامات خود به خصوص از دوست دختر سابقش کلوئی کارداشیان 37 ساله مادر دختر 3 ساله او ترو عذرخواهی کند.

اما خیلی کم، خیلی دیر، به نظر می رسد با توجه به اینکه این سومین اتهام زنا در هنگام ملاقات با کارداشیان است. در سال 2018، سیکس گزارش داد که تامپسون درست چند روز قبل از تولد یک مدل از معاشرت با یک مدل جاسوسی شده بود، پس از آن ادعای دیگری مبنی بر قرار ملاقات او با دوست خانوادگی خود جوردین وودز منتشر شد.

برای اولین بار است که تصادف می کند، میگویند. اما پس از آن یک مدل است.

بیایید با ستاره ها مشورت کنیم تا دیدگاه روشن تری در مورد آنچه واقعاً در حال رخ دادن است به دست آوریم، زیرا من در آن مهارت دارم – و طالع بینی هرگز دروغ نمی گوید

تریستان تامپسون یک خورشید اثیری در ماهی ها با ماه اجتماعی دلو است.
NBAE از طریق Getty Images

شناسنامه تریستان تامپسون نشان می دهد که او آزاد شده است

تریستان تامپسون در 13 مارس 1990 به دنیا آمد. این باعث می شود که او یک خورشید اثیری با ماه اجتماعی دلو باشد. این یک جفت جالب است، زیرا ماهی ها و دلو طبیعتاً انرژی های بسیار متفاوتی هستند. خورشید حوت او جذاب، عاشقانه و شهوانی است، اما ماه درونی او دلو کمی جداتر است و احساسات خود را روشنفکر می کند تا آنها را به طور منطقی خواسته هایش را توضیح دهد. انرژی دلو به دلیل استفاده استراتژیک از مهارت های ارتباطی خود برای محافظت از خود و به دست آوردن آنچه می خواهند در حالی که سعی می کند دیگران را متقاعد کند که همیشه حق با آنهاست، شناخته شده است.

همچنین نمودار تولد او دارای غلبه سیارات در نشانه های آتش و هوا است. این بدان معنی است که او تکانشی، آتشین و مشتاق خودانگیختگی است. حالا البته هیچکدام از این چیزها هیچ کس را آدم بدی نمی کند و حتی نمی گویم تامپسون آدم بدی است. اما من با او تماس خواهم گرفت: او بارها تصمیمات بدی در مورد رابطه گرفته است.

این از کجا در نمودار او آمده است؟ من بلافاصله می بینم که خورشید او با مریخ او در تضاد است، که به او شخصیتی عجول و خلق و خوی سریع می بخشد. او اعتماد به نفس، بی امان است و تمایل دارد که موقعیت خود را به قیمت تمام شدن دیگران بگیرد. برخورد ماه او با پلوتو، او را به فردی بسیار قوی تبدیل می کند که دوست دارد دیگران را کنترل کند و قدرت خود را برای ارضای یک ناامنی ذاتی که ممکن است به دلیل تربیت او و عدم درک نیازهای عاطفی واقعی و احساس امنیت خود به وجود آمده باشد، اعمال کند. او دوست ندارد زندانی شود یا زنجیر شود و اگر کسی تلاش کند، فرار از چیزی که آرزویش را دارد برایش سخت است. وقتی چیزی دیگر یک چالش یا درام نیست، درخشش خود را از دست می دهد و او در جای دیگری هوس آن را می کند.

اکنون، من می خواهم روشن کنم که در کارم از صداقت بسیار بالایی برخوردار هستم و دهه ها روانشناسی و رفتار انسان را مطالعه کرده اند. به این ترتیب، من می خواهم روشن کنم که تامپسون ذاتاً نه آدم بدی است و نه آدم وحشتناکی. اما او انسانی است که خواسته های متناقضی دارد و گاهی ممکن است آنها را درک نکند، بنابراین برای رفع آن نیازها اقدام می کند.. همه ما مشکلات خود را داریم و اشتباه می کنیم – این بخشی از سفر یک فرد در حال رشد است. امیدوارم در آینده از آن درس گرفته باشد – و با مشورت شناسنامه من معتقدم که او خواهد شد.

آیا تریستان تامپسون با کلویی کارداشیان سازگار است؟

کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون در سپتامبر 2016 در کنار هم به تصویر کشیده شده اند.
کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون در سپتامبر 2016 در کنار هم به تصویر کشیده شده اند.
آبجوسازی ست / startraksphoto.com

تریستان تامپسون و کلویی کارداشیان من شما را به پشت تریبون می خوانم تا با حکم من روبرو شوید! (شوخی می کنم؛ من همیشه خوب هستم.) کلویی کارداشیان در 27 ژوئن 1984 به دنیا آمد. این باعث می شود او خورشید شیرین سرطانی با ماه پر حرف جوزا باشد. ما بلافاصله می بینیم که نشانه های خورشید آنها به زیبایی با هم ترکیب می شوند و رابطه ای نرم و حمایتی برای آنها به ارمغان می آورند. نشانه های ماه آنها نیز بسیار روشنفکر هستند و به خوبی به هم متصل می شوند، زیرا آنها هر دو نشانه هوا هستند و از بحث و مناظره قدردانی می کنند.

اما فقط نگاه کردن به این مکان ها تنها بخش کوچکی از تصویر نهایی است، زیرا با نگاه کردن به سیارات دیگر آنها، می توانیم ببینیم که آنها انرژی طولانی مدت بسیار کمی دارند که آنها را کنار هم نگه می دارد و تعامل مشترک بسیار کمی دارند. آنها اغلب به یکدیگر آسیب می رسانند و با هم برخورد می کنند. در حالی که انرژی عاشقانه و جنسی بین آنها قوی ترین ویژگی آنهاست، حتی من در آنجا می بینم جنگ قدرت. این رابطه مطمئناً برخی از ارتباطات کارمایی دارد، اما به هیچ وجه فکر نمی‌کنم این دو جفت روحی باشند. البته آنها باید ملاقات می کردند، اما از بسیاری جهات معتقدم که این رابطه پرتلاطم و دردناک تر از یک رابطه شیرین است. سازگاری اتصال آنها سالتی 3.5 از 10 است. Womp wop. بیایید واقعی باشیم: هر دوی آنها لایق کسی هستند که در نهایت برایشان بهتر باشد.

این بسکتبالیست حرفه ای 30 ساله با رسوایی دیگری روبرو شده است.
این بسکتبالیست حرفه ای 30 ساله با رسوایی دیگری روبرو شده است.
NBAE از طریق Getty Images

چه چیزی باعث خیانت تریستان تامپسون شد – و چرا اکنون ظاهر شد؟

بنابراین، آیا ستاره ها تامپسون را به خاطر کلاهبردار بودن نفرین کردند؟ در حالی که نمودار تولد او اساساً برای همیشه یکسان خواهد بود، زیبایی نمودار تولد این است که برنامه ای برای رشد و رشد ما در طول زندگی ارائه می دهد. وقتی چرخه های خاصی رخ می دهد، ما مجبور به بلوغ می شویم. تامپسون اینجاست – نقطه عطفی در زندگی او. اگر او تقویت شود و مسئولیت بپذیرد و همچنین فعالانه شروع به مدل های جدید کند، از این موضوع درس می گیرد و در نهایت رابطه کاملتر و هماهنگ تری در پیش خواهد داشت. اما اگر این کار را نکند، بله، احتمالاً حداقل تا 30 سال دیگر این کار را تکرار خواهد کرد.

در حالی که انرژی عاشقانه و جنسی بین تامپسون و کارداشیان قوی‌ترین ویژگی آنهاست، جنگ قدرت همچنان مشهود است.
در حالی که انرژی عاشقانه و جنسی بین تامپسون و کارداشیان قوی‌ترین ویژگی آنهاست، جنگ قدرت همچنان مشهود است.
گتی ایماژ

بنابراین: تامپسون در حال گذراندن بازگشت خود به زحل است. در پایان سال 2019 شروع شد و هنوز هم برای او طنین انداز است. هنگامی که این اتفاق می افتد، ما با کارمای اعمال خود – خوب یا بد – مواجه می شویم. تا پایان سال 2022، او این چرخه را تکمیل می کند، اما اینکه چگونه در برابر آتش مقاومت کند، به او بستگی دارد. علاوه بر این، سال 2022 برای او کاملاً تاریک خواهد بود زیرا زحل یخی بر فراز ماه او حرکت می کند. این برای او احساس انزوا و اندوه به ارمغان می آورد، زیرا او احتمالاً از طرف دیگران و جهان – به خصوص چهره های مهم زن – طرد شده است.

کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون در سپتامبر 2021 با دخترشان ترو وقت می گذرانند.
کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون در سپتامبر 2021 با دخترشان ترو وقت می گذرانند.
عظیم

آخرین چیزی که باید به آن اشاره کنیم این است که زهره واپس‌گرا در دسامبر 2020 آغاز شد و تا پایان زمستان 2021 طنین انداز خواهد شد. زهره بر عشق، زیبایی، باروری و روابط حاکم است و وقتی واپس‌گرا می‌شود، موقعیت‌های گذشته ناگهان به سراغ ما می‌آیند. بسته به اینکه او در هشت سال گذشته زندگی عاشقانه خود را چگونه سپری کرده است، همه این موضوعات مرور می شود.

از یک طرف، او می تواند رستگاری کند و مسیر خود را تغییر دهد. اما اگر این کار را نکند، نفرین خواهد شد – و این دردناک ترین کاری است که هر کسی می تواند انجام دهد. امیدوارم به خاطر او رشد کند و به بهترین نسخه از خودش تبدیل شود که می داند می تواند باشد.


کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به دلیل هدایت فضایی برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او از قدرت ستارگان از نظر سبک زندگی سرگرمی و گرایش هایی که مردم سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinopersugar rush oynabomb bonanza oynaAyırma BüyüsüAşık Etme Büyüsüantalya escortbuca günlük dairegates of olympus oyna