طبق طالع بینی این افراد مشهور سال 2022 چالش برانگیز خواهند داشت

[ad_1]

با شروع سال 2022، ستارگان بالا بر روی برخی از افراد مشهور بیش از دیگران می درخشند.

سیارات همیشه در حال حرکت هستند و همانطور که انجام می دهند، فرصت ها و چالش های جدیدی را در زندگی ما به ارمغان می آورند. کسوف و جابه‌جایی سیاره‌ها می‌توانند باعث طوفانی شدن هوا شوند، اما گاهی اوقات بهتر است زیر باران رقصید.

بنابراین کدام افراد مشهور باید بر موانع بزرگ غلبه کنند، برای تولد دوباره تلاش کنند یا ما را نگران کنند؟ خوب است که من یک طالع بین فرهنگ پاپ هستم و همیشه چای اختر را عرضه می کنم. نگاهی بیندازید تا ببینید آیا فرد مورد علاقه شما به کمی TLC نیاز دارد یا خیر لیست نهایی من.

کانیه وست

گتی ایماژ

در حالی که 2022 قطعاً نیروگاه کانیه وست جمینی را در کانون توجه قرار خواهد داد، اما ممکن است آنطور که او امیدوار است نباشد. ماه‌گرفتگی‌های شدید سال آینده آغاز می‌شود و سلامت روحی و جسمی او را برجسته می‌کند که می‌تواند باعث شود او احساس شکننده‌ای داشته باشد. مریخ، سیاره خشم نیز در نیمه دوم سال در علامت زودیاک خود به عقب برمی گردد و ممکن است به او این احساس را بدهد که دنیا با آن مخالف است. اگر حملاتی را آغاز کند، در نهایت او را شکست خواهند داد. او در 8 ژوئن به دنیا آمد.

بن افلک

بن افلک
گتی ایماژ

بن افلک، قهرمان هالیوود، سهم خود را از فراز و نشیب ها می داند. با این حال، سال 2022 می تواند برای او بسیار دشوار باشد، زیرا زحل، سیاره درس ها و چالش های زندگی، در مقابل او ایستاده است تا قدرت، انرژی و اراده او را آزمایش کند. تصمیمات کارمایی در مورد شراکت مطمئناً در راه است، زیرا او باید گذشته خود را تصدیق کند و احساس تعادل پیدا کند، حتی زمانی که همه چیز در زندگی او ناپایدار است. ستاره لئو در 15 آگوست متولد شد.

الن دی جنرس

الن دی جنرس
WireImage

الن دی جنرس به عنوان نماد مورد علاقه (اگر بحث برانگیز) و ملکه تاک شوها، نوزدهم را می پرستد.شما او در فصل نمایش خود به همین نام، بدون شک سنگینی دنیا را احساس می کند. زحل، سیاره درس های زندگی، در دایره زودیاک او می چرخد ​​و او را وادار می کند تا با واقعیت روبرو شود و در مورد هر کاری که تاکنون انجام داده است فکر کند. به نوعی، او ممکن است احساس کند که سال 2022 کمی تاریک است زیرا او از آنچه قبلا بوده دست می کشد و تلاش می کند تا بفهمد در 30 سال آینده می خواهد چه کسی باشد. او در 26 ژانویه به دنیا آمد.

جاستین بیبر

جاستین بیبر
گتی ایماژ برای موزه مت /

جاستین بیبر که از سنین کودکی یاد گرفته است در کانون توجه زندگی کند، از نظر جامعه با فراز و نشیب های اجتناب ناپذیر زندگی بیگانه نیست. اگرچه سال 2022 مطمئناً خبرهای خوب و شروعی جدید برای او به ارمغان خواهد آورد – و حتی فرصتی عالی برای پدر شدن – او همچنین با برخی شیاطین و ترس های درونی مبارزه خواهد کرد. در حالی که او سعی می کند با سلامت روان خود کنار بیاید، موضوع آرامی خواهد بود، اما در نیمه دوم سال این موضوع برای او برجسته تر خواهد شد. ناامیدی در خانه و خانواده‌اش می‌تواند به این دلیل باشد که او احساس آشفتگی بیشتری می‌کند – مشتاق رفتن به یک راه در حالی که دیگران ممکن است او را رو در رو نبینند. او در 1 مارس به دنیا آمد.

مدونا

مدونا
گتی ایماژ

ملکه پاپ و اسطوره زنده لئو مدونا هرگز از هوای طوفانی نترسیده است. او همیشه یاد گرفته است که به سمت چالش ها پرواز کند و از آنها به عنوان یک ابزار خلاقانه استفاده کند. با این حال، کسوف های قدرتمند امسال او را بسیار احساساتی می کند و به نظر می رسد که در وسط یک زلزله گرفتار شده است. اورانوس و زحل، دو سیاره بسیار قدرتمند، در حال حاضر و در سال‌های آینده نیز به سمت او شلیک خواهند کرد و او را مجبور می‌کنند تا سطوح حتی عمیق‌تری از قدرت را پیدا کند. او در سال 2022 مجبور خواهد شد تصمیمات بسیار دشواری بگیرد. او در 16 آگوست متولد شد.

وندی ویلیامز

وندی ویلیامز
Getty Images برای Spotify

ملکه تاک شو وندی ویلیامز در حال حاضر سال های سختی را پشت سر می گذارد – و سال 2022 ممکن است او را مجبور به تصمیم گیری های بسیار شدید کند. از آنجایی که زحل به تدریس دروس فشرده او در زمینه سلامت روحی و جسمی ادامه می دهد، حتی ممکن است تصمیم بگیرد که زمان آن رسیده است که در مسیر دیگری در زندگی حرکت کند. در حالی که روابط شخصی باید در سال 2022 شادی زیادی برای او به ارمغان بیاورد، حرفه او گرم خواهد شد. این او را مجبور می کند تصمیم بگیرد که آیا آماده است مشعل شغلی تازه باز شده را حمل کند، بازنشسته شود یا در نهایت بسوزد و کانون توجه را به گونه ای ترک کند که نور میراث او را پنهان کند. او در 18 جولای به دنیا آمد.

کیتلین جنر

کیتلین جنر
گتی ایماژ

عقرب ها از جنجال نمی ترسند، چیزی که کیتلین جنر می تواند با لبخند از عهده آن برآید. با این حال، از آنجایی که زحل و اورانوس به ایجاد تنش در سال 2022 ادامه می دهند، نامزد فرمانداری کالیفرنیا ممکن است احساس کند که هر کجا که می رود – به خصوص در نیمه دوم سال – به گاوبازی می پیوندد. احساسات او با شروع ماه گرفتگی در علامت زودیاک او می تواند ناپایدار باشد، و سپس، او می تواند دشمنان زیادی پیدا کند که در نهایت به دنبال سقوط او بودند. او در 28 اکتبر به دنیا آمد.

مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ
Getty Images برای Breakthrough P

مارک زاکربرگ به عنوان یک رهبر قدرتمند در یک متاورز رو به رشد، رویاهای بزرگی برای امپراتوری خود و جهان دارد. با این حال، هنگامی که اورانوس از میان برج ثور، علامت زودیاک خود می خزد، با بسیاری از سیارات دیگر برخورد می کند. از یک طرف، او تمام تلاش خود را می کند تا یک رویا باشد، اما از طرف دیگر، می تواند به دور در فضا بچرخد! همچنین در علامت زودیاک او در سال 2022 خسوف هایی رخ می دهد که ممکن است باعث شود او بزرگ شود یا به خانه برود – یا در این روند انرژی او را ضعیف کند. او در 14 اردیبهشت به دنیا آمد.

دمی لواتو

دمی لواتو
Getty Images برای iHeartMedia

ستاره پاپ لئو، دمی لواتو در سال 2022 با عشق سنگینی روبرو خواهد شد. زحل، سیاره درس های زندگی، درست در مقابل آسمان می ایستد و آنها را مجبور می کند تا با تمام آنچه در 15 سال گذشته ساخته اند روبرو شوند – و عواقب آن را تصدیق کنند. نشاط جسمی و روحی آنها مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. از یک طرف، می تواند به آنها کمک کند تا هر چیزی را که آنها را عقب نگه می دارد قطع کنند تا آزادتر و سالم تر از همیشه باشند – یا باعث شکستن آنها شود. شراکت برای آنها دشوار خواهد بود، اما شغل و زندگی خانگی آنها نیز دشوار خواهد بود. راستش را بخواهید، آنها در یکی از سخت ترین دوره های زندگی خود هستند و به همه محبت و حمایتی که می توانند دریافت کنند نیاز خواهند داشت. آنها در 20 آگوست متولد شدند.

مارتا استوارت

مارتا استوارت
بانک عکس NBCU از طریق Getty Images

مارتا استوارت، گنجینه آمریکایی، در سال 2022 ستاره‌های ترکیبی دارد. اگرچه او مطمئناً شاهد رشد مالی و فرصت‌هایی برای گسترش میراث خود خواهد بود، اما احتمالاً شاهد اصطکاک‌هایی نیز خواهد بود. خوشبختانه، حرفه او کاملاً محکم است، اما ستارگان می توانند احساس فاصله سرد و جدایی در زندگی شخصی و روابط را برای او به ارمغان بیاورند. گاهی ممکن است احساس کند که دنیا او را درک نمی کند و ضعیف تر از حد معمول است. در نیمه دوم سال، عاقلانه است که او برای جلوگیری از بحث و جدل یا واکنش های منفی آنلاین قدمی سبک بگذارد. لئو سرمایه دار در 3 آگوست متولد شد.

سلبریتی هایی که تولدی دوباره خواهند داشت

سال 2022 فرصت های خوبی برای گذر از تولد دوباره، یافتن یک مسیر جدید هیجان انگیز و حتی عبور از آتش برای برخی از حیوانات خانگی ما از جمله پیت دیویدسون، شان مندز، کیم کارداشیان، کریس جنر، جانی دپ، زین مالیک، جی. کی رولینگ و بیلی آیل. این بدان معنا نیست که اوضاع بد خواهد شد، به خودی خود – فقط آنها بیشتر در مورد قدرت شخصی خود و آنچه که برای آنها بیشتر معنی دارد یاد خواهند گرفت. اول اینجا شنیدی

پیش بینی آنچه در هالیوود در سال 2022 اتفاق می افتد توسط مدیر و تهیه کننده در حال ظهور براندون کوهن از BAC Talent

پیش‌بینی «چه خبر» می‌تواند بوسه مرگ باشد، زیرا حال و هوای ذائقه مخاطب جهانی‌تر از همیشه است و «چیزی برای همه وجود دارد» را ارائه می‌دهد، که تقریباً همیشه همینطور بوده است. بسیار عالی است که همچنان شاهد اجراهای پیشگامانه استعدادهای نوظهور و پردازش نشده و داستان های جدید به همراه راه اندازی مجدد و الحاقات فرنچایز موجود باشیم.


کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به دلیل هدایت فضایی برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او از قدرت ستارگان از نظر سبک زندگی سرگرمی و گرایش هایی که مردم سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinopersugar rush oynabomb bonanza oynaAyırma BüyüsüAşık Etme Büyüsüantalya escortbuca günlük dairegates of olympus oyna