بزرگترین شگفتی ها و شگفتی ها

[ad_1]

گلدن گلوب 2022 سقوط کرد … خوب، به نوعی.

مراسم امسال بیشتر به مطبوعات اعلام شد، زیرا پخش معمولی تلویزیونی طولانی با مونولوگ آغازین افرادی مانند ریکی جرویز و به دنبال آن مجریان مشهور لغو شد. به لطف رسوایی که سال گذشته برملا شد – وقتی مشخص شد که تعداد کمی از روزنامه نگاران رنگین پوست در این سازمان دخیل هستند، در میان دیگر جنجال ها – هیچ شبکه ای گلوب را برای سال 2022 پخش نکرده است.

اما این نمایش به صورت خاموش به عنوان یک رویداد خصوصی ادامه یافت، اگرچه هیچ کس نمی توانست تماشای دوربین سلبریتی هایی را ببیند که وقتی رقبایشان برنده می شدند وانمود می کردند که خوشحال به نظر می رسند. با وجود شرایط عجیب، گلدن گلوب 2022 هنوز تعدادی ستاره قاتل نامزد داشت – از جمله دنزل واشنگتن، بن افلک، ویل اسمیت، اولیویا کولمن، لئوناردو دی کاپریو، جیمی دورنان و استیون اسپیلبرگ و دیگران.

در اینجا غفلت ها و غافلگیری ها از لیست برندگان گلدن گلوب 2022 آورده شده است.

تلویزیون

درباره یونگ سو

O Yeong-su برای بازی در نقش Oh Il-nam در “Squid Game” برنده گلدن گلوب برای نقش مکمل شد.
نتفلیکس

اوه یونگ سو، بازیگر 77 ساله کره ای، جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد – تلویزیون را برای بازی در “بازی ماهی مرکب” از آن خود کرد. اگرچه نمایش خونین کره ای موفقیت چندانی در نتفلیکس نداشت، O Yeong-su با ستارگان مشهورتری مانند کایران کالکین (“میراث”)، برت گلدشتاین (“تد لاسو”) و مارک دوپلاس و بیلی کروداپ (هر دو برای نمایش صبحگاهی) روبرو شد. ). در حالی که دوپلاس و کروداپ احتمالاً یکدیگر را واژگون کرده اند – همانطور که اغلب زمانی اتفاق می افتد که چندین بازیگر برای یک نمایش نامزد می شوند – “تد لاسو” و “جانشینی” هر دو مورد علاقه منتقدان هستند، در حالی که “بازی ماهی مرکب” یک بازی مدرن اما جدید است. بنابراین این پیروزی یک شگفتی است.

جنیفر کولیج

جنیفر کولیج در رستورانی مقابل موری بارتلت ایستاده است.
جنیفر کولیج در نقش تانیا و موری بارتلت در نقش آرموند در نیلوفر سفید.

سارا اسنوک، ستاره 34 ساله Heritage، برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل زن در تلویزیون شد. بازی او در نقش شیو روی عالی و شایسته است. با این حال، Heritage فصل 4 و احتمالاً بعد از آن را دریافت می کند، بنابراین او شانس های بسیار بیشتری خواهد داشت. از سوی دیگر، جنیفر کولیج، 60 ساله، در یک نمایش نیلوفر آبی پر از طنز و ترحم مانند تانیا مک کوید، دختری کمی فریب خورده در سوگ مادر مرحومش در استراحتگاه هاوایی، تبدیل به انباری شده است. این سریال فصل 2 را دریافت می کند، اما او در آن شرکت نخواهد کرد، زیرا گزارش شده است که یک بازیگر جدید وجود خواهد داشت. بنابراین، این شانس او ​​برای برنده شدن بود – و به نوعی این اولین نامزدی او است، حتی اگر او یک کهنه کار صنعت با نقش های به یاد ماندنی بسیاری است (“بلوند قانون”، “پای آمریکایی”، و غیره). نادیده گرفتن آن تحقیر آمیز است.

کایران کالکین

کایران کالکین در دفتر
کایران کالکین در نقش رومن روی در Heritage.

جرمی استرانگ 43 ساله و سارا اسنوک هر دو در «میراث کالکین» به دلیل بازی در نقش برادر بی دست و پا، روی کندال و خواهر موذی شیوا، گلوبز را به دست آوردند، اما برای کالکین 39 ساله، به عنوان تماشاچی دلپذیر رومی، هیچ تاسی دریافت نکردند. حتی یکی از طرفداران نظر داد در توییتر در مورد بازیگر Squid Yong-Su که برنده بخش بازیگر نقش مکمل شد: “من او را دوست داشتم، اما کایران کالکین احتمالا بهتر بود.” یکی دیگر از طرفداران توییت ها“اینها کایران و برت هستند [Goldstein]اتفاقاً رده… ”نمایش کالکین عشق گلدن گلوب را به دست آورد و جایزه بهترین سریال درام را از آن خود کرد، اما در نهایت او دست خالی ماند. یکی از طرفداران “کیران کالکین ممکن است 4 بار گلدن گلوب را از دست بدهد، اما او 4 بار گلدن گلوب را از دست داده است.” اعلام کرددر حالی که همسر کالکین یک عکس ارسال کرد به استوری اینستاگرامش که در آن روی صورتش نوشته بود «گمشده».

میکالا هه (Mj) رودریگز

ام جی رودریگز سی "ژست."
ام جی رودریگز به عنوان اولین برنده ترنس گلدن گلوب در رده اصلی بازیگری برای «ژست» در تاریخ ثبت شد.
AP

رودریگز، 31 ساله، برای بازی در فیلم “Pose” از FX در نقش “خانه مادری” بلانکا رودریگز، برنده جایزه گلوب بهترین بازیگر زن درام تلویزیونی شد و به عنوان اولین بازیگر زن برنده یک رشته بازیگری مهم در تاریخ ثبت شد. با توجه به این واقعیت که او با الیزابت ماس ​​(«داستان خدمتکار») روبرو شد – که به نظر می رسد به پیروزی ادامه می دهد، اگرچه سریال بیش از حد خسته است – کریستین بارانسکی («نبرد خوب»)، جنیفر آنیستون («The Maid’s Tale») این یک شگفتی است. Morning Show”) و Ouzo Aduba (“در حال درمان”)، که The Post پیش بینی می کند برنده خواهند شد. “خوب، جهنم، کره زمین و همه اینها. اما این یک مارکو خوب است، یک طرفدار مشتاق توییت ها. یکی دیگر نظر داد“ام جی رودریگز بالاخره برای بازی در فیلم پوز شناخته شد و جایزه گلدن گلوب را دریافت کرد و حتی نمی تواند سخنرانی مناسبی داشته باشد. من آن را دوست ندارم.”

فیلم ها

اندرو گارفیلد

اندرو گارفیلد ج "نشانک BOOM را بررسی کنید!"
اندرو گارفیلد برای بازی در نقش جاناتان لارسون در فیلم «Tick, Tick У BOOM!» برنده گلدن گلوب شد.
© نتفلیکس / با اجازه اورت کول

گارفیلد 38 ساله جایزه بهترین بازیگر مرد فیلم/کمدی موزیکال را برای بازی در فیلم «تیک، تیک… بوم!» در مقابل لئوناردو دی کاپریو («بالا نگاه نکن»)، پیتر دینکلج (سیرانو) را از آن خود کرد. ، کوپر هافمن (“پیتزای شیرین”) و آنتونی راموس (“در ارتفاعات”). این سومین نامزدی گارفیلد، اما اولین پیروزی اوست.

ویل اسمیث

ویل اسمیت وارد شد "شاه ریچارد."
ویل اسمیت برای جایزه بزرگ گلدن گلوب برای شاه ریچارد دنزل واشنگتن، خاویر باردم، ماهرشالا علی و بندیکت کامبربچ را شکست داد.
AP

اسمیت 53 ساله برای بازی در «شاه ریچارد» در نقش ریچارد ویلیامز، پدر قهرمانان تنیس ونوس و سرنا ویلیامز، جایزه بهترین بازیگر مرد درام را از آن خود کرد. اگرچه این ششمین تکان دادن اسمیت است، اما این اولین پیروزی اوست – و باعث می شود شانس او ​​برای اسکار بهتر به نظر برسد. ما پیش‌بینی می‌کردیم که او برنده شود، اما این هنوز تضمینی نبود، زیرا یک رده مسابقه بود. او با بندیکت کامبربچ (قدرت سگ)، دنزل واشنگتن (تراژدی مکبث)، ماهرشالا علی (آواز قو) و خاویر باردم (به ریکاردوس بودن) روبرو شد.

راشل زگلر

راشل زگلر ج "داستان سمت غربی."
راشل زگلر تازه کار برنده جایزه گلدن گلوب برای داستان وست ساید شد.
© 20th Century Studios / با حسن نیت

زگلر 20 ساله برای بازی در نقش ماریا در داستان وست ساید برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن کمدی یا موزیکال شد. او مورد علاقه برای برنده شدن بود، اما از آنجایی که این اولین نقش او است، او به دور از قفل بود. او با ستاره‌های تثبیت‌شده‌تری از جمله جنیفر لارنس (“به بالا نگاه نکن”)، اما استون (“Cruella”) و ماریون کوتیار (“Annette”) و آلانا چایم (“پیتزای شیرین بیان”) روبرو شده است.

بیانسه

بیانسه روی فرش قرمز.
بیانسه گلدن گلوب 2022 را برای بهترین آهنگ از دست داد، در حالی که بیلی آیلیش به جای آن برنده شد.
گتی ایماژ

بیانسه 40 ساله به بیلی آیلیش 20 ساله باخت… اوه، چه غفلتی. برای بهترین آهنگ در یک فیلم، او برنده «زمانی برای مردن نیست» آیلیش از فیلم جیمز باند به همین نام شد. بیانسه برای آهنگ «زنده باش» از کینگ ریچارد نامزد شد: آیا طرفداران بی هیو و ایلیش، «مژه ها» در روزهای آینده درگیری شدیدی خواهند داشت؟ یکی از طرفداران گفت: بیانسه به جهنم دزدیده شد توییت ها. “من عاشق b/e هستم، اما به معنای واقعی کلمه یکی از بهترین آهنگ های بیانسه WHEN است.” دیگری گفت.

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن به چشمان خاویر باردم خیره می شود
نیکول کیدمن در نقش لوسیل بال و خاویر باردم در نقش دسی آرناز در ریکاردوس بودن.
AP

کیدمن 54 ساله برای بازی در نقش لوسیل بال در ریکاردوس بودن برنده جایزه بهترین بازیگر زن در فیلم دراماتیک شد. این یک ناامیدی بزرگ است، زیرا هیچ کس انتظار پیروزی او را نداشت. او با جسیکا چستین (چشم های تامی فی)، اولیویا کلمن (دختر گمشده)، لیدی گاگا (گوچی هاوس) و کریستن استوارت (اسپنسر) روبرو شد. استوارت با گاگا و کولمن در مورد اختلالات احتمالی مورد علاقه برای برنده شدن بود. کیدمن حتی یک احتمال هم در نظر گرفته نشد، به خصوص که واکنش منفی به بازیگری او وجود داشت. نیکول کیدمن قبلا پنج بار برنده شده است. من مطمئن هستم که او در آینده دوباره نامزد خواهد شد زیرا او کار بزرگی انجام می دهد. کریستن استوارت روی زمین در اسپنسر. او در اینجا دزدیده شد … “یک طرفدار توییت کرد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksisüleymaniye serpme kahvaltısu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma