عجیب ترین نامزدهای گلدن گلوب

[ad_1]

این یک سنت پرهزینه آمریکایی است: سالی یک بار برای زیر سوال بردن یکپارچگی و سلیقه جوایز گلدن گلوب 2022 ملاقات می کنیم. و در سال 2021، مراسم فیلم و تلویزیون انتخاب های عجیب و غریب زیادی را برای ناله کردن به ما داد.

هفته گذشته فاش شد که نمایش نتفلیکس “امیلی در پاریس” ⅓ را از بلوک رای دهی 90 نفره گلوب به پاریس آورده و آنها را در هتل پنینسولا به قیمت 1400 دلار در هر شب برای یک آشغال اسکان داده است. سفر شیک به شهر نورها ممکن است به این سریال کمک کرده باشد که در دو نامزدی، از جمله بهترین سریال کمدی، برنده شود.

در همین حال، فیلم نامزد سیا «موسیقی» پر از جنجال بر سر نمایش بی دغدغه اش از اوتیسم بود. و برای پایان دادن به همه چیز، سپس اعلام شد که انجمن مطبوعات خارجی هالیوود که این مراسم را برگزار کرده بود، هیچ عضو سیاه پوستی ندارد. سال بنر!

به جلو تا 2022: گلدن گلوب یکشنبه شب از تلویزیون پخش نخواهد شد، زیرا گروه پشت سر آن، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، با رسوایی مواجه شد و بنا بر گزارش ها “نتوانست مجری مشهور را جذب کند.” اما این نمایش ادامه خواهد داشت، چیزی شبیه به: از ساعت 21 روز یکشنبه، 9 ژانویه، می‌توانید اسامی برندگان را برای اعلام در GoldenGlobes.com دنبال کنید. توییتر. در اینجا منتخب منتقدان The Post برای بهترین جوایز سینما و تلویزیون است.

اما گلوبز مدت‌هاست که شک و خشم را نسبت به معاملات مبهم و انتخاب فاخته برانگیخته است. در اینجا برخی از عجیب ترین انتخابات گلدن گلوب را مشاهده می کنید.

پیا زادورا در «پروانه»

پیا زادورا به‌طور تکان‌دهنده‌ای در سال 1982 به‌خاطر نوبتش به‌عنوان دختر یک پوره‌مانیا در پروانه، برنده یک ستاره جدید گلدن گلوب شد.
انتشار یک فیلم برای تحلیل / با حسن نیت از E

معمایی که هنوز به طور کامل توضیح داده نشده است، جایزه ستاره جدید سال 1982 پیا زادورا برای بازی در درام تحسین شده پروانه است. این فیلم ناخوشایند درباره مردی از آریزونا (استیسی کیچ) است که با دختر گمشده اش کادی (زادورا) که در چنین چیزهایی عالی است، رابطه محارم برقرار می کند. ناخالص وینسنت کانبی، منتقد تایمز، گفت که عملکرد جنسی تازه وارد “مانند بریژیت باردو بود که با یک درزگیر آشپزخانه بازیافت شد.”

زمانی که زادورا جایزه را دریافت کرد، برخی شوهرش، میلیاردر اسرائیلی، مشولام ریکلیس را متهم کردند که با سازماندهی مطبوعاتی مجلل در هتل ریویرا در لاس وگاس، که مالک آن بود، بر انجمن مطبوعات خارجی هالیوود تأثیر گذاشته است.

با این حال، او ادعا می کند که جام خود را صادقانه به دست آورده است. چند ماه بعد، بازی او به حق جایزه تمشک طلایی بدترین بازیگر زن را نیز برای او به ارمغان خواهد آورد.

“بوی زن”

رقص آل پاچینو با گابریل انور در صحنه ای از "عطر زن"
بوی زن برنده جایزه بحث برانگیز بهترین فیلم شد – درام پس از ملاقات رای دهندگان با آل پاچینو.

هیچ کس بوی زن را فیلم بدی نمی خواند. او همچنین برنده اسکار شد و آل پاچینو به درستی برای بازی در نقش یک سرهنگ نابینا برنده اسکار شد. اما او هرگز مورد علاقه فصل نبود. (او با «چند مرد خوب»، «هوارد پایان»، «بازی گریه» و «نابخشوده» رقابت کرد که در نهایت اسکار بهترین فیلم را از آن خود کرد). بنابراین زمانی که فیلم در سال 1993 برنده جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم دراماتیک شد، HFPA خود را در میان جنجال دیگری دید. وقتی معلوم شد رای دهندگان زیادی برای ملاقات با پاچینو در جریان رای گیری به نیویورک فرستاده شده اند، خودی هالیوود خشمگین شدند. و هیچ کس درگیر نمی‌گوید چه کسی هزینه سواری ستاره را پرداخت کرده است.

هالی بری (“فرانکی و آلیس”)

هالی بری در فیلم فرانکی و آلیس.
هالی بری جایزه بهترین بازیگر زن را برای «فرانکی و آلیس» از سال 2010 دریافت کرد، اما بیشتر بینندگان تا چهار سال بعد نتوانستند او را ببینند.
© Freestyle Releasing / با حسن نیت از E

انتقاد دیگری که گلوبز اغلب با آن روبرو می شود این است که ستاره ها را فقط برای قرار دادن آنها در فرش قرمز نامزد می کند – استعدادی از A در لیست D. این قطعاً با بهترین بازیگر زن هالی بری برای سال 2011 در یک فیلم دراماتیک درباره “فرانکی و آلیس” مطابقت دارد. این فیلم کوچک کانادایی درباره یک رقصنده با شخصیتی قاتل و دوپاره مورد توجه منتقدان قرار گرفته است، اگرچه برخی کار بری را تحسین کرده اند. حتی عجیب تر، اکثر آمریکایی ها نتوانستند آن را ببینند. در حالی که Frankie & Alice یک نسخه محدود در سال 2010 برای واجد شرایط بودن جوایز داشت، نسخه گسترده آن تا سال 2014 به تعویق افتاد.

مریخی

مت دیمون در مریخی
جوایز گلدن گلوب زمانی که فیلم The Martian با مت دیمون به عنوان یک کمدی در نظر گرفته شد، همه را شگفت زده کرد.
© 20thCentFox / با حسن نیت از Everett C

خنده دارترین قسمت مریخی چه بود؟ آیا زمانی بود که فضانورد مت دیمون در مریخ به دام افتاد و ظاهراً قرار بود تنها بمیرد؟ یا زمانی که برای جلوگیری از گرسنگی موفق به پرورش سیب زمینی شد؟ شاید این آخرین مانور عذاب آور او برای رسیدن به خدمه اعزامی برای نجات او بود. آهنگ مورد علاقه شما در فیلم چه بود؟ اوه، درست است، هیچ کدام وجود نداشت. همه موارد بالا به این دلیل است که وقتی The Martian نامزد شد – و برنده شد، مردم سر خود را خاراندند! – بهترین فیلم – جایزه موزیکال یا کمدی برای سال 2016. این فیلم از کمدی های واقعی مانند قطعه بزرگ، شادی، جاسوسی و تصادف قطار پیشی گرفت.

جانی دپ (“آلیس در سرزمین عجایب”، “چارلی و کارخانه شکلات سازی”)

جانی دپ
جانی دپ در کارنامه کاری خود 10 بار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شده است.
برادران وارنر / با احترام از Evere

به مدت 20 سال، HFPA شلخته جانی دپ را برای قدم زدن در اطراف محله نامزد می کرد. از سال 1991 تا 2011، این بازیگر 10 نامزدی جایزه گلدن گلوب را دریافت کرد. آن را با سه جایزه اسکار او در طول عمرش مقایسه کنید. با این حال، پروژه‌ها خود دیوانه‌کننده‌تر از خود بودند، از جمله چارلی و کارخانه شکلات‌سازی در سال 2005، که در آن او نقش ویلی ونکا را به عنوان کارمند داروخانه در ویسکانسین بازی کرد. “آلیس در سرزمین عجایب” محصول 2010 با کلاه دیوانه اش با موهای آتشین. و بدتر از همه، توریست، همچنین در سال 2010.

توریست

آنجلینا جولی و جانی دپ.
آنجلینا جولی و جانی دپ روی صحنه توسط ریکی جرویز برای فیلم توریست مورد تمسخر قرار گرفتند.
© کلمبیا تصاویر / با حسن نیت از ایو

منتقدان توریست را که بازسازی یک فیلم فرانسوی در سال 2005 بود، به شدت مورد انتقاد قرار دادند، اما همچنان نامزد بهترین فیلم موزیکال یا کمدی برای گلوب شد و برای دپ و آنجلینا جولی که فاقد یخ شیمی بودند، نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم موزیکال یا کمدی شد. این گنجاندن به قدری مورد انتقاد شدید قرار گرفت که مجری برنامه ریکی جرویس آن را در مونولوگ خود به تمسخر گرفت.

او گفت: سال بزرگی برای فیلم های سه بعدی بود. “داستان اسباب بازی”، “من زشت”، “تخت” – به نظر می رسد که امسال همه چیز سه بعدی بود، به جز شخصیت های “توریست”. “

جروایس در حال جمع شدن اضافه کرد: “از این شوخی احساس بدی دارم زیرا از شوخی می پرم. من حتی توریست را هم ندیده ام. کی دارد؟ اما باید خوب باشد، زیرا نامزد شد.»

برلسک

چر و کریستینا آگیلرا در صحنه ای از "برلسک".
Burlesque با بازی شر و کریستینا آگیلرا، نامزد بهترین فیلم کمدی یا موزیکال شد، اگرچه مورد انتقاد منتقدان قرار گرفت.
© Screen Gems / با حسن نیت از Everett C

به یاد دارید زمانی که کریستینا آگیلرا سعی کرد بازیگری کند؟ اگر پاسخ شما “نه” است، شما خوش شانس هستید. در سال 2010، او نقش یک خواننده جاه طلب را بازی کرد که برای بزرگ شدن به لس آنجلس نقل مکان کرد، اما متوجه شد که در زیرزمینی مشغول به کار است، که دقیقاً یک رقص برهنگی توسط چر نیست. لو لومنیک، منتقد پست درباره دستور آگیلرا گفت: «اولین بازی او نمی‌تواند آن هاتاوی را شب‌ها بیدار نگه دارد. با این حال، او سه جایزه گلدن گلوب از جمله بهترین فیلم کمدی یا موزیکال را از آن خود کرد.

جان سی رایلی (قوی برو: داستان دیویی کاکس)

جان سی رایلی، در حال اجرا در صحنه ای از "سخت راه برو"
وقتی بازیگر جان سی رایلی برای بهترین آهنگ برای «Walk Hard» نامزد دریافت جایزه شد، تماشاگران شگفت زده شدند.
© کلمبیا تصاویر / با حسن نیت از ایو

شما می توانید با کمترین دلار خود شرط بندی کنید که جان سی رایلی هرگز رویای آن را نمی دید یا انتظار نداشت که برای سبک های موسیقی خود افتخار دریافت کند. آن را به گلوب بسپارید تا اول برسد. ریلی این آهنگ را برای شخصیت خود در “Walk Hard: The Dewey Cox Story” در سال 2007 نوشت، یک کمدی کمدی از جانی کش. آهنگ کاملاً خوب است، اما اشعاری مانند، “میدونی، وقتی پسر بودم، مردم به من می گفتند، “آهسته، دیویی، کار آنقدرها هم سخت نیست” وجود دارد.” رایلی در نهایت به ادی ودر باخت.

رابین ویلیامز (پچ آدامز)

رابین ویلیامز ج "پچ آدامز."
“پچ آدامز” به عنوان یک لحظه کم در کارنامه رابین ویلیامز در نظر گرفته می شود، اما او همچنان نامزدی بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد.
© یونیورسال / با حسن نیت از Everett / E

رابین ویلیامز یکی از بزرگترین کمدین های ما بود، اما پچ آدامز به راحتی یکی از بدترین فیلم های او بود. او در این کمدی نقش یک خودکشی را بازی می کند که دانشجوی پزشکی می شود و تعاملات سنتی بین پزشک و بیمار را زیر سوال می برد. او ترجیح می دهد آن را به جای آن بخورد. اما، همانطور که ژان سیکل گفت، «چه کسی مورک را می‌خواهد کنار تختش باشد؟» این فیلم ترکیبی ناخوشایند از شوخی‌های کم و احساساتی افراطی بود، و عملکرد ویلیامز به 11 فیلم کمدی یا موزیکال و برای فیلم بد افزایش یافت. خود[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinopersugar rush oynabomb bonanza oynaAyırma BüyüsüAşık Etme Büyüsüantalya escortbuca günlük dairegates of olympus oyna