شوخی های باب ساگت در مورد مواد مخدر و رابطه جنسی ریشه در تراژدی دارد

[ad_1]

در اواخر دهه 80، کمدین باب ساگت در کمدی کمدی “فول هاوس” با بازی دنی تانر، بیوه جدی پدر سه فرزند، به نامی شناخته شده تبدیل شد. این شخص زمانی که سکان هدایت خنده دارترین ویدیوهای خانگی آمریکا را نیز در دست گرفت، او را دنبال کرد، که در آن اظهار نظر خانوادگی او باعث شد فکر کنیم کره در دهانش آب نمی شود.

اما در زندگی واقعی، ساجت – که جسدش را روز یکشنبه در اتاقی در هتلی در اورلاندو در سن 65 سالگی پیدا کردند – در محافل تجاری نمایش و طرفداران کمدی به دلیل گستاخی و حس شوخ طبعی خود شناخته می شد. این بازیگر محبوب روزگاری در صحنه فیلمبرداری «فول هاوس» با «دستگیری» – ضربات اکسید نیتریک – اعتراف کرد که در سالهای پایانی ازدواج اول خود با زنان دیگر «معشوقه» داشته و پس از طلاق مجبور به رانندگی در حالت مستی بوده است.

دوستان باب ساگت فقید را به عنوان یک کمیک کثیف، یک دوست فوق العاده و یک پدر فداکار به یاد می آورند.
کامپوزیت عکس NY Post

داگ الین، خالق Entourage به The Post گفت: “من 30 سال پیش باب را در نسخه ویژه رادنی دانگرفیلد HBO تماشا کردم.” «این کمیک بود که به نوعی کثیف بود و بعد «فول هاوس» را ساخت. “

"خانه کامل" باب ساگت ستاره با دختران تلویزیونی خود ژست می گیرد.
باب ساگت ستاره فیلم Full House با دختران تلویزیونی خود عکس گرفته است.
© ABC / با حسن نیت از مجموعه Everett

در حوالی سال 2004، الین حتی قبل از اینکه با ساجت ملاقات کند، نسخه ای هذلولی از کمیک را به عنوان یک زن زن فاحشه دوست و شسته شده نوشت که در یک آپارتمان یک خوابه برای موفقیت خود در HBO زندگی می کرد.

ناهار خوردیم و او گفت هر کاری بگویی انجام می دهم جز بازی شکسته. فاحشه یا مواد مخدر؟ بله، خوب است. اما من نمی خواهم خراب شوم.

الین که ساجت را “مهربان، شیرین و فوق‌العاده باهوش” می‌خواند، می‌گوید: “او به هیچ چیز دیگری حساسیت نداشت، اما موفقیت برای او مهم بود.”

نقش در “Entourage” – و چرخش آن در سال 2005 در مستند کمدی کثیف “Aristocrats” – با تصویر مضحک او از یک پدر کمدی کمدی، که برای طرفداران، به ویژه مخاطبان جوان تر، تکان دهنده و جذاب بود، تحسین برانگیز بود.

باب ساگت نسخه خود را در فصل 2، قسمت 5 از Entourage بازی می کند.
ساجت در فصل دوم خود نسخه هذلولی از خود را برای سریال HBO “Entourage” بازی کرد. داگ الین، خالق سریال، به The Post گفت که ساجت “مهربان، شیرین و فوق العاده باهوش” بود.
HBO

گیلبرت گاتفرید دوست و کمدین همکار او به The Post گفت: «به یاد می‌آورم زمانی که اریستوکرات‌ها بیرون آمدند – مردم نمی‌توانستند باور کنند که باب ساگت اینطور صحبت می‌کند. اما برای افرادی که او را می‌شناختند، نمی‌توان باور کرد که او به شکل دیگری صحبت می‌کند.»

در کتاب خاطرات خود در سال 2014، پدر کثیف: تواریخ یک مرد خانواده که به یک کمدین کثیف تبدیل شد، در مورد ناامیدی خود از تایپ شدن نوشت و از مربی دنجرفیلد برای مشاوره خواست.

به او گفتم که از انجام فقط «کارهای خانوادگی» خسته شده‌ام و می‌خواهم به سمت یک کمدی تندتر بروم، اما نگران بودم که خیلی دیر شده باشد، زیرا مردم راهی برای علامت زدن تو با آنچه فکر می‌کردند داشتند. او می‌نویسد.

در سال 1998، ساگت هنگام تبلیغ فیلم The Dirty Work که کارگردانی آن را بر عهده داشت، به هوارد استرن گفت که چگونه تماشاگران زنده را در حین اجرای استندآپ شوکه کرده است.

“در حال حاضر من کثیف هستم … تنها کاری که می خواهم انجام دهم این است که فحش بدهم و زمین بخورم زیرا مدت زیادی است که ساعت 8 در تلویزیون بوده ام. مثل کمدی تورت است. بالاخره من اینطوری هستم حتی موقع اجرای نمایش هم کثیف بودم [‘Full House’ and ‘America’s Funniest Home Videos’]. روی صحنه می رفتم و فحش می دادم و … و موهای مردم می سوخت. «بچه های ذرت» چشمانشان می چرخید. “این پدر میشل است، نه!”

خاطرات ساجت در سال 2014 به تراژدی های خانوادگی، حرفه ای و کمدی کثیف او می پردازد.
خاطرات ساجت در سال 2014 به تراژدی های خانوادگی، حرفه ای و کمدی کثیف او می پردازد.

“فکر کنم بلند شدیم”

ساجت که در فیلادلفیا به دنیا آمد، به نورفولک، ویرجینیا، سپس به انسینو، کالیفرنیا نقل مکان کرد و به حومه فیلادلفیا بازگشت، جایی که از دبیرستان فارغ التحصیل شد. او نوشت که چگونه قصد دارد پزشک شود. اما معلمش، خانم زیمرمن، مداخله کرد و به او گفت: «دکتر نباش. باید فیلم بسازی، اجرا کنی و بنویسی. شما باید مردم را بخندانید.» او رشته خود را در دانشگاه تمپل به مستند تغییر داد و سپس به زنجیره کمدی پیوست.

او در کتابش یکی از اولین شوخی‌های خود را به یاد می‌آورد که نشان می‌دهد میل خود را به طنز آبی نشان می‌دهد: «مادر من در کودکی هرگز اجازه نداد اردو بزنم، زیرا فکر می‌کرد من از درآوردن لباس در مقابل پسرهای کوچک خجالت می‌کشم. اما حالا دوست دارم … این درست نیست. این را بسیار دوست دارم. این درست نیست، من سناتور نیستم.»

در سال 1987، او با بازی با دوستان جان استاموس و دیو کولیه، که ساگت مرتباً در خاطراتش از نفخ شکم چشمگیرشان یاد می کند، شکست بزرگ خود را در فول هاوس انجام داد.

در پشت صحنه، این سه نفر همیشه شوخی های بی ادبانه و جوان پسندانه می کردند و حتی برای کشتن به کمد لباس می رفتند، در حالی که تیم صحنه هایی را برای تولد میشل تانر (با بازی دوقلوهای اولسون) فیلمبرداری می کرد.

«دیو و جان را گرفتم و رفتیم داخل اتاقک پشت صحنه و در را قفل کردیم… یخچال را باز کردم و اینجاست! شش جعبه خامه فرم گرفته. Reddi-wip. اکسید نیتریک خطرناک است. این می تواند باعث آسیب مغزی شود… دیو و جان از من الگوبرداری کردند و ما مقداری از هوایی را که هنوز در جعبه های در نظر گرفته شده برای صحنه کیک تولد میشل باقی مانده است تنفس کردیم. من حدس می زنم ما باد کرده ایم، اما فکر نمی کنم. گفتنش سخت بود چون عجله داشتیم و خامه فرم گرفته همه جا پخش شد.

اما ساجت واقعاً مردی در حال ظهور نبود. او به مصرف کوکائین اعتراف کرد، اما نوشت: من با مواد مخدر مخالفم، به جز موادی که برای کلسترول، اضطراب، اختلالات خواب و آرام بخش مصرف می کنم.

باب ساجت بازیگر و همسرش شری کرامر در اولین نمایش این فیلم حضور داشتند
ساجت و همسر اولش، شری کرامر، در اول فوریه 1991، اولین نمایش سکوت بره ها در شهر قرن، کالیفرنیا شرکت کردند. آنها سه دختر با هم دارند.
مجموعه ران گاللا از طریق گتی ایماژ
ساجت و همسرش کلی ریزو
ساجت در سال 2018 با همسر دومش کلی ریزو ازدواج کرد.
Getty Images برای Wheelhouse

در سال 1982 با شری کرامر با معشوقه دبیرستان ازدواج کرد و صاحب سه دختر به نام‌های جنیفر، اوبری و لارا شد. اما این زوج در سال 1997 طلاق گرفتند و او به استرن گفت: «ما با هم راضی نبودیم. وی افزود: چند سال اخیر ازدواج ما بیشتر از هر زمان دیگری در زندگی ام یک معاشقه بوده است.

او به استرن اعتراف کرد که در سن 20 سالگی با زنان رابطه داشته است و در سال 2018 با مجری تلویزیونی کلی ریزو که 23 سال از او کوچکتر بود ازدواج کرد.

اما سالها به زندگی مجردی روی آورد و به رفتارهای مخاطره آمیز، مشروبات الکلی و رانندگی پرداخت.

او نوشت: “من یک احمق بودم. یکی از آن احمقی هایی که به افراد مستی لاف می زند که بهتر از مستی می تواند رانندگی کند.” ، گاهی اوقات مست و شادترین سوراخ جهان است ، زیرا من کاری انجام ندادم که در نهایت به کسی صدمه زد.”

در سال 2003، او در حین رانندگی تاریک شد و روی حاشیه پیچ خورد. اما پس از اینکه پلیسی او را به دلیل سرعت زیاد در بزرگراهی در اقیانوس آرام متوقف کرد، نوشیدن و رانندگی یک بوقلمون سرد را متوقف کرد، سفری که او برای برداشتن خرگوش مخمل دار کوچکترین دخترش که در خانه کرامر رها شده بود، رفت. پلیس با اخطار آزادش کرد.

من هنوز هم از دلسوزی او قدردانی می کنم.»

شیفته تراژدی خانوادگی

شفقت فضیلتی بود که به شناسایی ساگت نیز کمک کرد که مشکلات و مصیبت های خانوادگی او نیز بر کار او تأثیر گذاشت.

او در 21 سالگی برای فیلم کوتاه سیاه و سفیدش از طریق چشمان آدم که به دنبال عملیات بازسازی چهره برادرزاده 7 ساله اش انجام شد، برنده اسکار دانشجویی شد.

او خواهرش اندی را در 34 سالگی بر اثر آنوریسم مغزی از دست داد. در سال 1994، خواهر گی در سن 44 سالگی بر اثر بیماری اسکلرودرمی، یک بیماری نادر که باعث سخت شدن بافت بدن می شود، درگذشت.

دو سال بعد، او یک فیلم تلویزیونی ABC به نام “برای امید” را کارگردانی کرد که درباره زنی است که در دوران اوج خود به یک بیماری ناشناخته مبتلا شده است. او آزادانه به تجربه خانواده‌اش تکیه کرد و به افزایش آگاهی در مورد وضعیت ویرانگر کمک کرد.

باب ساگت به همراه والدینش روزالین "دالی" و بنجامین ساجت
باب ساگت به همراه والدینش روزالین دالی و بنجامین ساگت.
WireImage

او در هیئت مدیره بنیاد تحقیقات اسکلرودرما بود و رویدادهایی را ترتیب داد که لیست های A مانند رابین ویلیامز، بیلی کریستال و جیمی فالون را به خود جلب کرد.

الین، که ساگت برای تولد 45 سالگی اش پخته بود، گفت: “این خیریه برای او ارزش زیادی داشت و هر سال یک رویداد زیبا بود.”

ساجت همچنین می نویسد که از دست دادن خواهران و چند عمویش – او به استرن گفت که سه عمویش قبل از 40 سالگی بر اثر سکته قلبی مرده اند – او را در سن جوانی “مرگ وسواس” کرد.

او نوشت: «همانطور که می‌دانید، بسیاری از بستگان من در سنین جوانی مرده‌اند و هرگز تصور نمی‌کردم در پنجاه سالگی باشم».

الین می‌گوید: «می‌دانم او 65 سال داشت، اما خیلی جوان به نظر می‌رسید.

و علی‌رغم اینکه بسیاری از ایست‌های دنی تنر را کنار گذاشت، او دوباره نقش خود را در راه‌اندازی مجدد نتفلیکس در سال ۲۰۱۶، «فولر هاوس» ایفا کرد.

و به گفته همه، او هم به دخترانش در تلویزیون و هم به دختران واقعی خود اختصاص داشت.

ساگت با همکارانش مری کیت و اشلی اولسون که گفته می شد از آنها دفاع می کردند صمیمی بود.
ساجت به همکارانش، مری کیت و اشلی اولسون، که گفته می‌شد در حال دفاع بودند، نزدیک بود.
گتی ایماژ

گاتفرید با بیان اینکه او همچنین مدافع دوقلوهای اولسن بود، گفت: “او رابطه بسیار خوبی با دخترانش داشت.”

آلن زوایبل، نویسنده تلویزیونی، اولین بار در سال 1986 با ساگت در حین کار در نمایش گری شانلینگ ملاقات کرد و خاطرنشان کرد که او “بسیار حساس” بود و هر مکالمه ای را با “دوستت دارم” پایان می داد. ”

ساجت نقش خود را در فیلم Full House دوست داشت. او هر ثانیه را دوست داشت – چون باید پدر می شد، “زوایبل به پست گفت.” آدرس ایمیل او bobbydaddy بود.”

ساجت در طول مرگش یک تور کمدی در 22 شهر ساخت.

گاتفرید ویران شده تنها یک هفته پیش با دوستش صحبت کرد.

“او قطعا خوشحال به نظر می رسید. از اینکه بیشتر بیرون می رفت و ارتباط مستقیمی با مخاطب داشت خوشحال بود. او از نحوه اجرای نمایش قبلی راضی بود. گفتیم دوستت دارم. “

Saget میزبان است "خنده دارترین ویدیوهای خانگی در آمریکا" و در قسمتی از سال 1990 در بالا دیده شد.
ساجت مجری «خنده دارترین ویدیوهای خانگی آمریکا» است و در قسمتی از 1990 در بالا دیده می شود.
Disney General Entertainment Con

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyatturkuaz korsan taksisüleymaniye serpme kahvaltısu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma