10 ستاره در حال ظهور آماده برای تسخیر هالیوود در سال 2022

[ad_1]

شما قبلاً مریل، ویولا و لئو را با نام کوچک می شناسید. حالا برای سیمو، کوپر و سیمون آماده شوید.

پس از یک سال تماشای صدها فیلم و برنامه تلویزیونی، جانی اولکسینسکی و سارا استوارت، منتقدان فیلم نیویورک پست، انتخاب های خود را برای هیجان انگیزترین افراد جدید هالیوود در حال حاضر به اشتراک می گذارند. برخی، مانند بازیگر فرانسوی کامیل کوتین، حرفه ای طولانی دارند و اکنون در حال توسعه هستند، در حالی که برخی دیگر، مانند کوپر هافمن، پسر فیلیپ سیمور هافمن، تنها یک فیلم در اختیار دارند – تا کنون.

با این حال، همه آنها یک چیز مشترک دارند: ما می خواهیم تعداد بیشتری از آنها را ببینیم.

در اینجا کسانی هستند که می توانید انتظار داشته باشید سال های آینده روی فرش قرمز ببینید.

سیمو لیو، 32

سیمو لیو پس از بازی در «شانگ چی و افسانه ده حلقه» مارول منفجر شد.
Getty Images برای دیزنی

از کجا میشناسیش: «شانگ چی و افسانه ده حلقه» ساخته مارول

امسال کجا آن را خواهید دید: رامکام “One True Loves” در برابر فیلیپ سو. و درام ماجراجویی “آرتور شاه”

چرا او استثنایی است: در سال 2014، این بازیگر کانادایی در توییتی نوشت: «هی، @Marvel، کار عالی با Cpt America و Thor. و حالا قهرمان آسیایی آمریکایی چطور؟ لیو، بازیگر نقش یونگ در کمدی کمدی Kim’s Convenience، به مجله Interview گفت که در حرفه خود تبعیض را تجربه کرده است: “به عنوان یک بازیگر رنگین پوست، در هر فرصتی مورد غفلت قرار می گرفتم. نقش هایی را به من دادند که تقریباً هیچ نقشی نبود. او مانند یک مرد آسیایی ترسیده بود. اما سال گذشته، او تبدیل به ابرقهرمان آسیایی-آمریکایی پیشگامانه ای شد که در موفقیت بزرگ شانگ چی درباره آن توییت کرد – و دنباله آن هم اکنون در دست ساخت است.

سانیا سیدنی، 15

سانیا سیدنی در نقش ونوس ویلیامز، فوق ستاره تنیس بازی می کند "شاه ریچارد."
سانیا سیدنی در نقش ونوس ویلیامز فوق ستاره تنیس در شاه ریچارد بازی می کند.

او را چگونه می شناسید؟: فیلم بیوگرافی “شاه ریچارد”

امسال کجا او را خواهید دید؟: “بانوی اول” از شوتایم

چرا او استثنایی است: جذب تمرکز از ویل اسمیت، جذابیت و جذابیت را از نمودارها حذف می کند، بدون این که به نقش آفرینی یکی از فوق ستاره های تنیس اشاره کنیم، اما سیدنی در نقش ونوس ویلیامز جوان در شاه ریچارد سال گذشته هر دو را انجام داد. این بازیگر نوجوان در سال 2016 با ایفای نقش در “داستان ترسناک آمریکایی: روانوک” و فیلم “حصارها” فوران کرد. اما او به سطوح جدیدی از شناخت به عنوان ستایش برای عملکرد شدید و شادی‌آورش در حین ورود زهره دست یافت. سال آینده، او با ویولا دیویس، ستاره حصارها در فیلم زندگینامه ای میشل اوباما که سیدنی در آن نقش دختر کوچکترش ساشا را بازی می کند، دوباره متحد خواهد شد.

لیدیا وست، 28

لیدیا وست با اجرای هیجان انگیز خود تماشاگران را تکان داد "این یک گناه است."
لیدیا وست با بازی تاثیرگذار خود در “این یک گناه” تماشاگران را در هم شکست.
دیو بنت / گتی ایماژ برای آسمان

او را چگونه می شناسید؟“این یک گناه است” در HBO

امسال کجا او را خواهید دید؟: “Inside Man” سریال نتفلیکس / بی بی سی با بازی دیوید تنانت و استنلی توچی. “Suspicion”، Apple TV + هیجان انگیز با اوما تورمن; “The Pentaverate”، مجموعه‌ای با نسخه محدود نتفلیکس توسط ستاره مایک مایرز. و درام “متن برای تو”

چرا او استثنایی است: وست به عنوان یک شخصیت زن تنها در بازیگران اصلی درام دهه 80 HBO “این یک گناه” است، به طرز ماهرانه ای جوشش گرم را با ویرانی رنج جامعه همجنس گرایان در لندن متعادل می کند. امسال، وست با ایفای نقش در سه نمایش پر جنب و جوش و در فیلم “متن برای تو” که در آن با پریانکا چوپرا جوناس و سام هوانگ شریک خواهد بود، به هر کجا که نگاه کنید، خواهد بود. او همچنین تماشاگران را در بریتانیا خوشحال کرده است، زیرا به تازگی توسط جودی ویتاکر، ستاره فعلی Doctor Who به عنوان بهترین فرد برای بازی در این سریال در سال آینده معرفی شده است.

جنا اورتگا، 19

جنا اورتگا در دومی ضربه کوتاهی ایجاد می کند "ویک" فیلم، پنجمین فیلم در مجموعه ترسناک.
جنا اورتگا در جدیدترین فیلم خود، جیغ، که پنجمین فیلم در مجموعه ترسناک است، دست به کار شد.
فیلم جادویی

او را چگونه می شناسید؟: «تو» از نتفلیکس و درام فیلم سینمایی «فال اوت»

امسال کجا او را خواهید دید؟: سریال خانواده آدامز “چهارشنبه”; و سه فیلم ترسناک – “جیغ”، “Studio 666” و “X”

چرا او استثنایی است: عاشق فیلم نوجوان اورتگا الی یکی از معدود شخصیت‌هایی است که پس از برخورد با قاتل زنجیره‌ای جو (پن بادلی) در «شما» آسیبی نبیند – یا حداقل زنده بماند. توانایی این بازیگر نوجوان در داشتن طنز دردناک به چیزهای بزرگتری منجر شده است: او امسال نقش چهارشنبه آدامز را در مینی سریال نتفلیکس تیم برتون بازی کرد که شامل کاترین زتا جونز و گوندولین کریستی می شود. اورتگا در قسمت آخر «جیغ» هم نقش مهمی داشت. علاوه بر این، او در کمدی ترسناک با بازی Foo Fighters “Studio 666” و فیلم ترسناک جدید Ti West “X” با بازی Kid Cudi و Mia Goth ظاهر خواهد شد.

سیمونا اشلی، 26

سیمون اشلی در برنامه محبوب نتفلیکس موفق شد "آموزش جنسی"
سیمون اشلی در برنامه محبوب نتفلیکس “آموزش جنسی” موفق شد.
Getty Images برای هالیوود

او را چگونه می شناسید؟: آموزش جنسی نتفلیکس.

امسال کجا او را خواهید دید؟: بریجتون نتفلیکس

چرا او استثنایی استاین بازیگر به مجله People گفت: اشلی زمانی که در کمدی تلویزیونی «آموزش جنسی» در سال 2019 بازی کرد، یک بازیگر ناشناس بود که «پنی‌هایی در حساب بانکی من باقی مانده بود». اولیویا هانان، شخصیت اشلی، یکی از دختران محبوبی است که به نام دست نیافتنی ها شناخته می شود. اما امسال او به عنوان نقش اصلی در فصل دوم سریال پرطرفدار “بریجرتون” که در آن نقش کیت شارما، رابطه عاشقانه برادر و خواهر بزرگتر آنتونی بریجرتون (جاناتان) را بازی می کند، به سطح واقعاً دست نیافتنی شهرت می رسد. بیلی). او همچنین به عنوان “ستاره جدیدترین ستاره شیک” در شوی ووگ انتخاب شد که در مراسم جوایز مد بریتانیا در سال گذشته بر روی دیدگاه الهام گرفته از اشلی شِر منفجر شد.

کمیل کوتین، 43

کامیل کوتین با مت دیمون شریک است "آب های آرام"
کامیل کوتین بازیگر فرانسوی با مت دیمون در فیلم Stillwater شریک شده است.
© ویژگی های تمرکز / با حسن نیت از Everet

چگونه او را می شناسید: House of Gucci، Stillwater و Call My Agent

امسال او را کجا خواهید دید: گلدا، فیلمی بیوگرافی درباره گلدا مایر با هلن میرن. و فصل جدید غافلگیر کننده “Call My Agent”

چرا استثنایی است: کوتین که در پاریس به دنیا آمد، سالهاست که بخشی جدایی ناپذیر از سینما و تلویزیون فرانسه بوده است، اما آمریکایی ها در نهایت با تماشای سریال کمدی شگفت انگیز فرانسوی با مامور من تماس بگیرید، او را در دوران محاصره شناختند. ناگهان این بازیگر بامزه، سکسی و مرموز همه جا را فرا گرفت. سال گذشته، او با مت دیمون در Stillwater همبازی شد، درامی که در آن تلاش می‌کند تا به مردی از مونتانا کمک کند نام دخترش را پاک کند. و همسر لیدی گاگا را به خانه گوچی دزدید. کوتین به ووگ گفت در صحنه فیلمبرداری گوچی، گاگا با او به سراغ روشی رفت. این بازیگر گفت: او واقعاً خوب بود. “اما سوال این است که [our characters] رقیب هستند بنابراین او واقعاً نمی توانست با من معاشرت کند. او گفت: متاسفم، از شما متنفرم. اما قول بده با هم دوست باشیم

کوپر هافمن، 18

کوپر هافمن، پسر فیلیپ سیمور هافمن فقید، اولین بازیگری فراموش نشدنی را در "پیتزا شیرین بیان."
کوپر هافمن، پسر فیلیپ سیمور هافمن فقید، اولین بازیگری فراموش نشدنی را در پیتزا با شیرین بیان داشت.
با حسن نیت از MGM Studios

او را از کجا می شناسید: پیتزا شیرین بیان

امسال کجا آن را خواهید دید: هنوز چیزی نیست، اما به سرعت تغییر خواهد کرد.

چرا استثنایی است: قبل از شروع کمدی خوشمزه پل توماس اندرسون «پیتزا شیرین بیان»، کوپر هافمن هنوز پسر جوان فیلیپ سیمور هافمن فقید بود. به هر حال، تربیت معتبر او یک فکر دیرهنگام است: تنها 18 سال – و در اولین نقش بازیگری اش از هر نوع – او به عنوان یک نوجوان از همه حرفه ها، گری ولنتاین، در خود درخشان است. این یک شاهکار است زیرا او در مصاحبه ای پس از نمایش فیلم فاش کرد که حتی به عنوان مجری آموزش ندیده است. تنها بازیگری که انجام دادم با پل بود [Thomas Anderson]”هافمن گفت. اما با آیفون و فرزندش در مقیاسی کوچکتر بود – و من همیشه نقش آدم بد را بازی می کردم و فرزندش مرا کتک می زد.» حرفه سینمایی او کاملاً جدید است، اما با گلدن گلوب و انتخاب منتقدان که مستقیماً با سر تکان می دهند از آن خارج می شوند. دروازه، انتظار داشته باشید که او منفجر شود.

ملیسا بارارا، 31

آنتونی راموس در نقش اوسناوی و ملیسا باررا در نقش ونسا در برادران وارنر.  تصاویر.
آنتونی راموس در نقش اوسناوی و ملیسا باررا در نقش ونسا در نسخه سینمایی «در ارتفاعات».
مکول فیلدز

چگونه او را می شناسید: «در ارتفاعات» و «فریاد»

امسال کجا او را خواهید دید؟: بازی در موزیکال Carmen با بازی پل مسکال از Normal People

چرا استثنایی است: اقتباس سینمایی لین-مانوئل میراندا از In The Heights پر از اکتشافات هیجان انگیز بود، اما هیچ کس به اندازه باررا که نقش عشق آنتونی راموس ونسا را ​​بازی می کرد، جذاب نبود. بازیگری عمیقاً دلسوز و صمیمی با چشمانی درشت و صدایی طلایی، قلب شما به سمت او می‌جهد – حتی وقتی او از قاتل زنجیره‌ای در «جیغ» دور می‌شود. اگرچه او تئاتر موزیکال را در دانشگاه نیویورک تحصیل کرد، تقریباً تمام کارهای باررا قبل از Heights به زبان اسپانیایی بود، بنابراین برای تماشاگران عادی سینما در اینجا تازگی دارد. به زودی آواز خواندن او در فیلم «کارمن» به کارگردانی همسر ناتالی پورتمن، بنجامین میلپیر، شنیده می شود.

کیت یانگ، 27

کیت یانگ، درست، نقش جسپر را در نتفلیکس بازی می کند "سایه و استخوان."
کیت یانگ در نقش جسپر در Shadow and Bone نتفلیکس بازی می کند.
با حسن نیت از NETFLIX

او را از کجا می شناسید: Shadow and Bone در نتفلیکس

امسال کجا آن را خواهید دید: مدرسه خیر و شر نتفلیکس با بازی شارلیز ترون، کری واشنگتن و میشل یئو

چرا استثنایی است: کمتر بازیگری مانند کیت یانگ بریتانیایی حیله گر در چشمان آنها می درخشد. یک هنرپیشه کامل شکسپیر (او در «ژولیوس سزار» و «رویای یک شب نیمه تابستان» با گوندولین کریستی در لندن عالی بود)، بزرگ‌ترین نقش او تاکنون در سریال سال گذشته نتفلیکس «جادوگران جنگ» «سایه و استخوان» مانند جسپر بود. ، یک کماندار شیطون. یانگ ترکیبی جذاب می سازد: کمی باند، کمی لگولاس و کمی دیکنز. شما نمی توانید چشم خود را از آن بردارید – و مانند یک دستکش با فیلم های فانتزی با بودجه بالا مطابقت دارد. کاریزمای او به زودی به طور کامل در مدرسه خیر و شر پل فیگ منعکس خواهد شد.

مایک فیست، 30

مایک فیست، مرکز، صخره‌ای چشمگیر در استیون اسپیلبرگ می‌سازد "داستان سمت غربی."
مایک فیست، مرکز، صخره ای چشمگیر در داستان وست ساید استیون اسپیلبرگ می سازد.
شرکت فیلمسازی فاکس قرن بیستم

او را از کجا می شناسید: داستان وست ساید و ایوان هانسن عزیز در برادوی

امسال کجا آن را خواهید دید: “Fipper: The Man Who Saved the Game” مانند راجر شارپ، مردی که به ممنوعیت 35 ساله پین ​​بال در نیویورک پایان داد.

چرا استثنایی است: فیست برای اولین بار به عنوان کانر توجه ما را به خود جلب کرد، تنهای طنز تلخ در موزیکال برادوی Dear Evan Hansen، که برای آن نامزدی تونی دریافت کرد. همانطور که او خوب بود، هیچ کس او را به عنوان ریف، رهبر قدرتمند باند جت در داستان وست ساید توصیف نمی کرد. اما در یک بازسازی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، این بازیگر لاغر در نقش خود وحشی است. مکاشفه، اگر تا به حال یکی وجود داشته باشد، فایست هر کسی است که بتواند برای لحظه‌ای از جادوگر به قاتل تبدیل شود. او در حال حاضر به بازی در نوجوانان شهرت دارد، اما این انعطاف عاطفی باعث می شود که حرفه ای طولانی را تماشا کنید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaAyırma BüyüsüAşık Etme Büyüsüantalya escort