طالع بینی می گوید که نیک جوناس، پریانکا چوپرا، والدین کاملی خواهند بود

[ad_1]

زوج جهانی “It”، نیک جوناس، 29 ساله، و پریانکا چوپرا، 39 ساله، سال ها است که جهان را مسحور می کنند – و اکنون این دو به یک سه نفر تبدیل شده اند!

با انتشار اخباری در رسانه ها مبنی بر اینکه این دو فرزند اول خود را از طریق یک جانشین – یک دختر کوچک – به گفته سیکس – پذیرایی کردند، میراثی که آنها می سازند مطمئناً بیشتر خواهد شد.

با مشاغل بسیار موفق در موسیقی، تلویزیون، سینما و سایر موارد، تضمین شده است که این زوج می توانند با فصل بعدی خود به عنوان والدین کنار بیایند.

اما طالع بینی در مورد سازگاری، آینده و شیوه فرزندپروری آنها چه می تواند بگوید؟

خوب است که من یک طالع بین فرهنگ پاپ هستم و می بینم که ستاره های آنها چگونه هماهنگ می شوند!

بیا شیرجه بزنیم

این زوج قوی سر بزرگ جدیدی در پیش دارند.
WireImage

شناسنامه نیک جوناس نشان می دهد که او همان هدیه ای است که همچنان به او می دهد

نیک جوناس در 16 سپتامبر 1992 به دنیا آمد. این او را به یک خورشید باکره سخت کوش با یک قمر برج ثور تبدیل می کند. مگر اینکه شخص مشهوری شخصاً جزئیات تولد خود را برای من ارسال کند، من اغلب ساعات تولد ذکر شده در اینترنت را باور نمی‌کنم، بنابراین یک صعودی بالقوه نادرست را نادیده می‌گیریم.

فوراً می‌توانیم ببینیم که جوناس یک هم‌ترازی قوی از مکان‌های عناصر زمین در نمودار خود دارد. زمین کندترین حرکت عناصر است، اما در عین حال بادوام ترین و قوی ترین است. این به جوناس اجازه می دهد تا روی چیزی تمرکز کند و به آن بچسبد، حتی اگر مدتی طول بکشد تا این اتفاق بیفتد. حرفه، روابط و علایق او – او برای مدت طولانی در آنها بوده است. همچنین، من این واقعیت را دوست دارم که فقط بر روی یک علامت زودیاک زمین در نقشه خود تمرکز نمی کند – مکان های زیادی در برج ثور، باکره و برج جدی دارد، به این معنی که او واقعاً می تواند برای هر چیزی که به آن اعتقاد دارد کوه ها را جابجا کند.

علاوه بر آن، یک نمایش ثانویه از مکان های آب دارد. وقتی بخش زیادی از زمین و آب در نمودار تولد یک نفر با هم باشد، به این معنی است که می تواند هر دو حوزه احساسی و عملی زندگی را درک کنیدبدون اینکه توسط یکی بیش از حد بارگذاری شود. این نشان می دهد که جوناس می تواند انتخاب های واقع بینانه و عمدی انجام دهد که از احساسات و فراخوان روح او پشتیبانی می کند. بنابراین وقتی او و همسرش تصمیم گرفتند که یک روز بچه‌ها در منو باشند، احتمالاً خیلی توافق کردند که زیاد در ابتدای خواستگاری آنها

در تجزیه و تحلیل بیشتر نمودار جوناس، من بسیار مجذوب این هستم که چقدر سرگرم کننده به نظر می رسد که او چنین است. (من یک ستاره شناس هالیوود هستم، بنابراین هر از گاهی با بسیاری از این بینش های معروف مواجه می شوم، اما هنوز تعجب می کنم که با این شاه باکره تلاقی نکردم – اوه هی بیا با هم دوست باشیم) خورشید او که بر شخصیت ذاتی و نیروی حیات او حاکم است، دقیقاً در همان مکان عطارد او، سیاره هوش و خرد، و مشتری او، سیاره شادی گسترده است.

این فردی است که به مردم احساس خوبی می دهد – نه تنها برای او، بلکه برای خودش. اوه، و ماه او در یک راستا منحصر به فرد با زحل است، که در لغت به معنای واقعی کلمه است او جذب زنان قدرتمند می شود. دارم میگیرم، رفیق، فهمیدم!

نیک جوناس و پریانکا چوپرا آرامش دارند
ستاره های پر ستاره عاشق فضا هستند.
اینستاگرام / پریانکا چوپرا

کارت تولد پریانکا چوپرا نشان می دهد که او زندگی می کند تا الهام بخش باشد

پریانکا چوپرا در 18 ژوئیه 1982 متولد شد. او یک خورشید شیرین سرطانی با یک ماه هیجان انگیز جوزا است. وقتی صحبت از عناصر به میان می آید، هوا بزرگترین تاج خود را به دوش می کشد. با این حال، اگرچه او فردی بسیار روشنفکر و “ایدئولوژیک” است، اما نحوه حرکت روحیات او نیز نشان می دهد که او از آن دسته افرادی نیست که احساسات را به نفع عقل رد کند. در واقع، می تواند هم قلمرو احساسات و هم شهود را کنترل کند، در حالی که اهمیت منطق را تشخیص می دهد. چه الهه ای! (الان خیلی درگیر این زوج شدم. قانوناً باید شام بخوریم و من آن را برای شما می خوانم، اما شما این بخش را پوشش می دهید.)

مشخص است که از بین همه علائم زودیاک، خرچنگ ها مادرانه ترین هستند – عمیقاً در حفظ حس خانه، خانواده و سنت های خود ریشه دارند. این واقعیت که چوپرا نوشته است که می خواهد مادر شود، تکان دهنده نیست. در واقع در ستاره های او نوشته شده است.

با تجزیه و تحلیل بیشتر نمودار تولد او، می توانیم متوجه شویم که او یک زن بسیار قدرتمند است که مشتاق احترام استاما کیست به طور عمدی، عمدی و تاثیرگذار، بدون نیاز به پرخاشگری. او می تواند در مورد احساسات خود استراتژیک و محتاط باشد – و مطمئناً احساسات بسیار عمیقی دارد – اما او همچنین می داند که چگونه آنها را به اشتراک بگذارد. زهره او با نپتونش که حامل آن است وصل می شود انرژی سخاوتمندانه، جذاب، دلسوز و مهربان به هاله او. چیز مورد علاقه من در مورد نمودار او این است که می توانید این را ببینید امیدها و رویاهای اطرافیانش را پشتیبانی می کند و او این کار را با لطف انجام خواهد داد.

نیک جوناس و پریانکا چوپرا شیک پوش هستند
نیک جوناس و پریانکا چوپرا والدین شگفت انگیزی خواهند شد.
گتی ایماژ

آیا نیک جوناس و پریانکا چوپرا از نظر طالع بینی با هم سازگار هستند؟

آره. کاملا. این دو هدف قوی هستند. جدا از این واقعیت که آنها فقط یک زوج قوی نیستند که اهداف حرفه ای یکدیگر را تقویت می کنند – خیلی بیشتر از این وجود دارد.

رتبه سازگاری من برای آنها 8 از 10 است. بنابراین:

اولاً، آن‌ها صف‌بندی‌های سیاره‌ای زیادی بین خود دارند گسترده، سرخوشانه، پرشور و عاشقانه. علاوه بر این، سیارات عشق، رابطه جنسی و ازدواج آنها کاملاً متحد است. بله درست خواندید ونوس جوناس در همان مکان مریخ چوپرا و مریخ جوناس در همان مکان ناهید چوپرا قرار دارند. انرژی یک روح خویشاوند عزیزم! در واقع تا آنجا پیش می روم که بگویم آنها عاشقان کهن الگویی فضایی هستند.

با این حال، فقط به این دلیل که آنها ترازهای بسیار خوبی بین خود دارند، به این معنی نیست که آنها با یک پارچه از هم جدا شده اند و تصاویر آینه ای هستند. آنها مناطقی از اصطکاک با یکدیگر دارند، به ویژه در مورد عدم مشاهده چهره به چهره در مورد جهان بینی و راه های ارتباطی. اما بهترین چیز در مورد آنها این است که آنها برای بهتر شدن و یادگیری از یکدیگر کار می کنند.

نیک جوناس و پریانکا چوپرا از یک بازی ورزشی لذت می برند
این زوج خاطرات درخشان زیادی در پیش دارند.
آنتونی جی. دلایل NY Post

آینده نیک جوناس و پریانکا چوپرا چیست؟

پس چرا خبر بچه دار شدن این زوج؟ اکنون? زهره درست در سمت دیگر آسمان از چوپرا قرار دارد و بر وعده های شراکت و ازدواج تاکید می کند، در حالی که این سیاره به معنای واقعی کلمه در نقشه خورشیدی جوناس از باروری و فرزندان است. آنها بسیار در یک راستا قرار دارند و ستاره ها آنها را نزدیکتر می کنند. آه، و ماه گرگ که اخیرا اتفاق افتاد نیز باعث این پیام شد. طالع بینی خیلی وحشی است! دارم پروانه میگیرم فقط دارم اینو مینویسم!

در مورد سال 2022، سال بسیار زیبایی برای خانواده خواهد بود. مشتری، سیاره شگفتی ها، در سمت دیگر آسمان از جوناس ایستاده است و صمیمیت بیشتر و شادی مشترک را در ازدواج او به ارمغان می آورد و همچنین رویاها را در طول زندگی او به واقعیت تبدیل می کند. من فکر می کنم آنها ممکن است بین سال های 2022 تا 2023 صاحب فرزند دیگری شوند، زیرا ماه گرفتگی های قدرتمند باروری و بچه ها را دوباره فعال می کند.

در پایان، من فکر می کنم 2023-2026 ممکن است برای هر دوی ما کمی سخت تر باشد، زیرا زحل با جوناس مخالفت می کند و چوپرا ممکن است در جاه طلبی های خود برای رشد شخصی احساس خفگی بیشتری کند. اما این بدان معنا نیست که کاملاً غم انگیز خواهد بود. این به سادگی به این معنی است که آنها درس های مهم زندگی را خواهند آموخت.

در مورد نقش هر دو به عنوان والدین، جوناس پدری سرسخت، اما پرانرژی و هیجان انگیز خواهد بود. او در مورد قوانینش سختگیر خواهد بود، اما نبوغ را نیز تشویق می کند. چوپرا به عنوان یک مادر قوی و نترس خانواده را اداره خواهد کرد.

این واقعیت که فرزند آنها دو پدر و مادر خواهد داشت که از رویاهای آنها حمایت می کنند و الهام بخش آنها خواهند بود. بگذار ستاره ها همچنان بر فراز همه آنها بدرخشند. به خانواده جوان تبریک می گویم.


طالع بینی 101: راهنمای شما به سوی ستاره ها


کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به دلیل هدایت فضایی برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او از قدرت ستارگان از نظر سبک زندگی سرگرمی و گرایش هایی که مردم سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıYabancı Dizi İzleŞehirlerarası evden eve nakliyatElektronik sigaraturkuaz korsan taksi