این شخصیت سرخوشی شما بر اساس علامت زودیاک شماست

[ad_1]

«Euphoria»، سریال تحسین‌شده HBO که شامل دانش‌آموزان دبیرستانی نسل Z است که در برزخ استفاده از مواد مخدر، روابط نوپا، درخشش چهره، برهنگی کامل مردانه و دیگر جنبه‌های زیبایی بلندپروازانه زندگی می‌کنند، با فصل ۲ بازمی‌گردد.

برای جشن گرفتن، شرح مختصری از بازیگران به عنوان نشانه های زودیاک که آنها را مجسم می کنند، ارائه می دهیم.

چگونه شخصیت های HBO “Euphoria” با ستاره های زودیاک خود ترکیب می شوند؟ در اینجا شانس شما برای پیدا کردن است.
گتی ایماژ / iStockphoto

برج حمل: مادربزرگ فس

ماری اونیل در اولین نمایش این فصل با مانیکور 24K، هفت تیر در دست و لباس مجلسی با کتیبه KITTY ظاهر می شود. ماری با بازی کاترین ناردوچی، مادربزرگ فاس (قایق شیرینی زنجفیلی Angus Cloud) است – و مظهر انرژی برج حمل است. ماری با کشیدن اهرم و انگیزه بدون عذرخواهی، عدالت را نشان می دهد وحشیانه ترین نشانه های آتش را نشان می دهد.

برج حمل که به خاطر خلق و خوی باورنکردنی اش شناخته می شود، به طرز قابل توجهی شجاع است. آنها آزار و اذیت یا سوء استفاده از قدرت را تحمل نخواهند کرد. موضوع قهرمان بعید با فرزندخواندگی ماری از اشتری (جاون والتون)، کودک خردسالی که به قید وثیقه رها شده و به عنوان یک خانواده به فرزندی قبول شده است، ادامه می یابد.

افتخارآمیز Aries به انسل پیرس – همچنین به عنوان مردی با توالت جلویی کامل از زمان پخش فصل 2 شناخته می شود – به دلیل شجاعت او در پیگیری مراقبت های تجاری.

کاترین ناردوچی با لباس نقره ای ژست گرفته است
کاترین ناردوچی نقش گانگستر مطلق و برترین برج حمل، ماری اونیل را بازی می کند.
فیلم جادویی

ثور: کت هرناندز

برج ثور توسط زهره، سیاره زیبایی شناسی، لذت و دارایی اداره می شود. کت وارد شوید، با بازی باربی فریرا، که – علاوه بر برتری در طاقچه بسیار ونوسی نوشتن فن تخیلی احمقانه – موفق شد رسوایی جنسی را به یک امپراتوری برای بازی قدرت و پرداخت مجازات تبدیل کند. آیا سکس را به بیت کوین و بیت کوین را به کمد لباس جدید تبدیل می کنید در حالی که از راحتی اتاق خواب خود ثروت خود را به دست می آورید؟ اینها رویاهای ثور است، دوستان.

تجلیل از ثور به پسر ما فس تعلق می گیرد که طبیعت صعودی خود را از طریق وفاداری تزلزل ناپذیر، ترجیح دادن لباس های گشاد و صدایی در مورد صدای چمن در صورتی که علف بتواند صحبت کند، ثابت می کند.

باربی فرریا بازیگر نقش کت هرناندز با ژاکت سبز رنگ در توالت زنانه
باربی فرریا بازیگر نقش تاروس کت هرناندز را بازی می کند
HBO

جوزا: اما

مردی با دو نام و مونولوگ های بی نظیر، علی یک جوزا کامل است. در حالی که دلو دوگانگی خود را دفن می کند یا پنهان می کند، جوزا قسمت های مختلف خود را در یک کلاچ آشفته کنار هم نگه می دارد. آنها در چرخیدن افسانه ها و بیان حقایق استاد هستند، بنابراین مبارزه با جوزا سخت است جز اینکه می توانید توجه آنها را حفظ کنید.

در علی با بازی کلمن دومینگو، این ویژگی خود را به عنوان توانایی دیدن از طریق ریو (ستاره سریال Zendai) نشان می دهد، در حالی که او را تشویق می کند که طرف دیگر داستان خودش و آسیب و فرافکنی که به دیگران وارد کرده است را ببیند. مخصوصا جیا (طوفان). رید)، خواهر کوچک و ژولز (هانتر شفر) رنج کشیده او. جمینی که توسط عطارد، سیاره ارتباطات، اداره می شود، از طریق زبان می آموزد و زندگی می کند، واقعیتی که توسط این شهیر عاشق پنکیک ثابت شده است.

کلمن دومینگو بازیگر مانند علی پشت فرمان یک کامیون است
کلمن دومینگو در سریال Euphoria شبکه HBO نقش مربی جمینی علی را بازی می کند.
HBO

سرطان: کیسی

Cassie با بازی سیدنی سوینی معادل انسانی یک آهنگ لانا دل ری و یک سرطان واضح و کلاسیک است. او زیبا، متوهم، عاشقانه و مستعد اشک، آبکی ترین نشانه های آب است. همانطور که ریو توضیح می دهد، “او عاشق هر کسی می شد که قرار می گذاشت. فرقی نمی کرد باهوش باشند یا احمق، شیرین یا بی رحم. او تنها بودن را دوست نداشت. «خرچنگ‌ها به هر قیمتی دوست دارند، و با وجود کمی عشق بین او و ابرشرور ناتی (جیکوب الوردی)، به نظر می‌رسد که ریسک هرگز بالاتر از این نبوده است.

سیدنی سوینی در نقش کاسی هاوارد در راهرو مدرسه با پلیور آبی ژست گرفته است.
سیدنی سوینی بازیگر نقش یک سرطان اشک آور و تشنه عشق، Cassie Howard را بازی می کند.
HBO

طالع بینی 101: راهنمای شما به سوی ستاره ها


لئو: مدی

چه کسی به جز عاشق نورافکن لئو برای انتقام در استخر رابطه جنسی دارد در حالی که مخاطبان از طریق تلفن همراه این عمل را ضبط می کنند؟ دختر ما مدی وارد می‌شود که برایش مهم نیست که چه کسی تماشا می‌کند، تا زمانی که کسی تماشا می‌کند. با بازی الکسا دمی، او از دم بلند یا یقه کم ترسی ندارد – و از اینکه از دوستانش در مورد طبیعی بودن نوک سینه هایش بپرسد.

شاید مهمترین لحظه لئو زمانی باشد که یک برادر بلوند را به یک رابطه سرنوشت ساز هدایت می کند. به او می گوید: «تو خیلی دمت گرم. “من دانستن“او پاسخ می دهد – یک بار دیگر ثابت می کند که غرور گناه مورد علاقه شیر است.

الکسا دمی بازیگر نقش مدی پرز به انعکاس خود در آینه نگاه می کند
الکسا دمی در نقش سکس عمومی، آینه دوست داشتنی لئو مدی پرز
HBO

باکره: غم و اندوه

اولین نمایش سریال نشان می دهد که رو در 14 سپتامبر 2001 به دنیا آمده است که او را به یک باکره بی چون و چرا تبدیل می کند. باکره ها که توسط عطارد، سیاره ارتباطات، اداره می شوند، اطلاعات را به سرعت و کارآمد پردازش و تقطیر می کنند. باکره هایی مانند ریو که یک نشانه زمین متغیر هستند، بسیار تحلیلی هستند و اغلب مشاهدات لیزری خود را به درجه تنبیهی به سمت داخل می چرخانند.

ما این ویژگی ها را در Rue می بینیم، داستان سرای شاد و دلخراش ما که ذهن رقابتی خود را با مواد و عشق وسواسی به ژول شفا می دهد. باکره ها به طرز دردناکی وفادار هستند و معتقدند که می دانند چه چیزی برای افرادی که دوستشان دارند و به خصوص برای خودشان بهترین است – حتی اگر به صراحت در اشتباه باشند.

باکره‌ها، معماران نابودی خودشان، با احساس حقارت و میل به بهتر، کامل‌تر و دوست‌داشتنی‌تر دست و پنجه نرم می‌کنند. کیو ریو در فینال فصل اول به نیت سیلی می زند و فریاد می زند: «آیا زندگی مرا خراب می کنی؟ قول می دهم که می توانم این کار را خیلی بهتر از شما انجام دهم. آیا با دانلود خود عملکرد بهتری از بازیکنان کمتر خود دارید؟ ارتعاشات بزرگ باکره.

Rue توسط خود Zendaya، Virgo، متحرک است، که ثابت می کند برای بازی کردن یکی، مردم، به یکی نیاز دارید. ذکر باکره ارجمند به لکسی (Maud Apatow) می رسد.

زندایا در نقش Rue Bennett روی صندلی عقب ماشین نشسته است
زندایا ارتعاشات ویرجو را در تصویر خود از Rue Bennett می آورد
HBO

ترازو: الیوت

یک بچه جدید در بلوک و مواد مخدر در لباسشویی الیوت، با بازی دومینیک فایک، نوازنده، اولین قسمت خود را در قسمت اول فصل 2 انجام داد. او خوش قیافه، بدخلق است و اولین جمله ای که می گوید دروغ است – مقدس. ترینیتی برا، مردم. او قبلاً این احساس را دارد که شیمی و ویژگی‌های شیمیایی بین ریو و الیوت می‌تواند چالش‌های مساوی برای او و جولز باشد. به عنوان یک علامت اصلی، ترازو آغاز یک فصل جدید و همراه با آن آغاز یک تغییر اساسی است. همانطور که Zendaya به Entertainment Weekly توضیح داد، الیوت “افزودن زیبایی به این مثلث است، زیرا او همچنین کاتالیزوری برای اتفاقات بسیار است، و بدون اینکه شخصیت او تا این حد شکسته شود، تغییرات زیادی در این شخصیت ها رخ می دهد. اتفاق افتاده و باید اتفاق بیفتد. و بسیاری از درک‌ها که بدون ورود او به جمع محقق نمی‌شد.»

به تیم میزبان خوش آمدید، الیوت.

دومینیک فیک و زندایا از سرخوشی در HBO
دومینیک فیک، نوازنده، نقش لیبرا الیوت جذاب و پریشان را در فصل دوم بازی می‌کند.
HBO

عقرب: نیت

یک افسانه شهری نادرست اما به صورت استعاری قدرتمند وجود دارد که می گوید در صورت تهدید، عقرب به جای اینکه قربانی یک نیروی خارجی شود، تا حد مرگ خواهد نیش زد. برای توجه شما، آخرین قسمت از فصل 1 را به شما تقدیم می کنم، که در آن خشم، مشکلات پدر و مهارت های ورزشی ناتی با خودکشی با هم برخورد می کنند. الوردی، که نقش نیت را بازی می کند، شخصیت خود را به عنوان “یک تروریست عاطفی، یک خودشیفته، یک جامعه شناس، یک عجایب” توصیف می کند.

در واقع، در تاریک ترین شکل خود، انرژی عقرب شیطانی است و از درد دیگران در تلاش برای به دست آوردن برتری و حفظ کنترل استفاده می کند. کیو نیت جولز را می گیرد، رو را تهدید می کند، به مدی حمله می کند و شخص دیگری را مجبور می کند که او را بکشد.

و با این حال، مانند همه شرورها، نیت یک فتنه غیرقابل توضیح دارد. سرزنش خط فک و پیچیدگی‌های بداخلاقی او: ما فقط نمی‌توانیم به دور نگاه کنیم.

نمایه جانبی جیکوب الوردی در نقش نیت جیکوبز
جیکوب الوردی در نقش نیت جیکوبز، یک نابغه شیطانی و یک عقرب احتمالی.
HBO

قوس: جولای

ماهیت انرژی کمان به بهترین وجه از طریق فریاد جنگی / جغجغه مرگ شجاع دل آزادی “قوس !!!” با بازی شفر بیان می شود. قوس‌ها توسط سیاره‌ی شاد مشتری اداره می‌شوند، که تاس می‌اندازد و میل به آرایش آزمایشی چشم و رفتارهای مخاطره‌آمیز دارد، مانند ملاقات با پیرمردها در اتاق‌های مشکوک هتل و درگیر شدن با معتادان به مواد مخدر که تلاش می‌کنند هوشیار شوند و جامعه‌گرا. مبارزه با پدرش. چالش ها و مسائل.

بیشتر این ریسک‌پذیری ریشه در خوش‌بینی ذاتی دارد، خوش‌بینی که به ساجیتاریان‌های محلی می‌گوید تا زمانی که به عقب نگاه نکنند یا روی سکوی قطار ساکن نشوند، همه چیز خوب خواهد بود.

هانتر شفر در نقش ژول وان روی طاقچه نشسته است
هانتر شفر به عنوان یک آزادی خواه به قوس ژول وان مظنون است
HBO

برج جدی: زیرسیگاری

برج جدی جاه طلب و رواقی هستند با عادت کنجکاو پیر شدن در جهت مخالف. آنها تمایل دارند دوران کودکی خشن و ناخوشایندی را تجربه کنند که در آن مجبور به رشد سریع می شوند، شتابی از بلوغ که آنها را برای یک صعود طولانی و دشوار به قله ضرب المثل آماده می کند. وارد خاکستری شوید، یک پیمانه بزرگ که مواد مخدر فحش می دهد، با خالکوبی هایی روی صورتش و لاف زدن هایی که دوران قبل از بلوغ او را رد می کند. ماهیت برج جدی در گفتگوی واقعی Ashtray با Rue مشخص می شود: «من فقط سعی می کنم پولم را مرتب کنم، وام مسکنم را بپردازم. پس لعنتی چی میخوای؟”

گانگستر تایید شده با بزها.

جاون والتون در فدورا و پاپیون
جاون والتون، بازیگر نقش یک سلطان مواد مخدر و یک زیرسیگاری تمام عیار برج جدی
FilmMagic برای HBO،

دلو: کال جیکوبز

کال جیکوبز – با بازی اریک دین – که از نظر احساسی جدا شده و با نت های پایه یک رهبر فرقه محاسبه می شود، یک دلو معمولی است. یکی از معدود علائم زودیاک با دو فرمانروای سیاره ای، دلو قلمرو خشن است که زحل و چرخ آزاد را که جمعیت اورانوس را بیدار می کند، مجازات می کند. این دو انرژی کار و جنگ را در کال می بینیم که هم پدری طلبکار / ستون جامعه / یک شهروند مجازی و هم مردی فریب خورده با رازی خطرناک است. همانطور که خودش توضیح می‌دهد: «تمام زندگی‌ام را صرف این کردم که این قسمت از خودم جدا بماند. اما من احساس می کنم او همه چیز را مسموم کرده است.”

دلو مانند کال اغلب شخصیت یا پوششی از کمال را به خود می گیرد که کاملاً با خود واقعی و خواسته های واقعی آنها متفاوت است.

اریک دین در نقش کال جیکوبز متفکر به نظر می رسد
اریک دین نقش «حفظ اسرار»، «سکس تیراندازی»، «زندگی دوگانه پدر دلو کال جیکوبز» را بازی می‌کند.
HBO

ماهی ها: مادر کیسی

تنها صحنه فصل 1، سوزی هاوارد با بازی آلانا اوباخ را در نقش پیسس پیک تایید می کند. او در حال بلعیدن شراب و کلمات تلخ سر میز شام، از ریو می پرسد: “بازپروری چطور بود؟ آیا با پسرهای بامزه‌ای در آنجا ملاقات کردید؟» این دو سؤال کاملاً انرژی فرار ماهی‌ها را در بر می‌گیرد، و اگرچه عشق داروی مورد علاقه آنهاست، اما آنها آماده هستند که به قوطی‌های گرم و مهر و موم شده بسنده کنند.

نام حوت ارجمند به فیه می رسد، که مظهر فضای “اگر عشق یک ماده مخدر است، مرا تماشا کن که فاقم را در صندلی عقب یک غریبه شلیک می کنم” و بازیگر تازه وارد فیلم بزرگسالان کلوئی چری بازی می کند.

آلانا اوباخ با ژاکت مشکی مانند جو در کتاب راهنمای دوست دختر طلاق.
آلانا اوباخ در نقش پیسس سوزی هاوارد بازی می کند که شراب را می بلعد و عبایی می پوشد.
NBCU Photo Bank / NBCUniversal از طریق

فصل 2 Euphoria را یکشنبه ساعت 9 شب از HBO Max تماشا کنید.


ستاره شناس تکان دادن قرمز تحقیقات و گزارش های بی احترامی در مورد پیکربندی سیاره ها و تأثیر آنها بر هر علامت زودیاک. طالع بینی او تاریخ، شعر، فرهنگ پاپ و تجربه شخصی را با هم ادغام می کند. او همچنین یک نویسنده فارغ التحصیل است که هنرمندان و مجریان مختلفی را معرفی کرده است و همچنین تجربیات خود را در طول سفر به تفصیل شرح داده است. در میان بسیاری از موضوعات جذابی که او با آنها سروکار داشت، آداب معاشرت در قبرستان، عشق او به بارهای غواصی، Airbnbs کوبایی، “راهنمای دختران” به باشگاه های استریپ و “عجیب ترین” غذاهای موجود در خارج از کشور بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinopersugar rush oynabomb bonanza oynaAyırma BüyüsüAşık Etme Büyüsüantalya escortbuca günlük dairegates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul https://thetahealingnedir.net/