مرلین منسون مرا مجبور کرد جلوی دوربین رابطه جنسی داشته باشم

[ad_1]

در فوریه 2021، تقریباً 15 سال پس از ملاقات با او در یک مهمانی در لس آنجلس، زمانی که او 18 سال داشت و او 37 سال داشت، ایوان ریچل وود، بازیگر نامزد جایزه امی وست ورلد، علناً دوست پسر سابق خود برایان وارنر را متهم کرد، معروفی درست مانند راکر جنجالی گوت. مرلین منسون – به عنوان متجاوز به او برای اولین بار.

اما به گفته وود، که اکنون 34 سال دارد، در Phoenix Rising، یک مستند بلند که یکشنبه شب در جشنواره فیلم ساندنس 2022 نمایش داده شد، نشانه ها برای سال ها آشکار بوده است – و حداقل در یک مورد توسط نزدیک به 30 میلیون طرفدار یوتیوب دیده شده است. .

ایوان ریچل وود، بازیگر زن، خشونت ادعایی را که در رابطه با مرلین منسون متحمل شده بود، در مستندی که یکشنبه شب به عنوان بخشی از جشنواره فیلم ساندنس پخش شد، توصیف کرد.
Getty Images برای دیزنی

در این فیلم که قرار است در ماه مارس به طور کامل از شبکه HBO پخش شود، وود ظاهر خود را در موزیک ویدیوی سال 2007 خود برای “عینک های قلبی شکل” به یاد می آورد که این زوج را در حال رابطه جنسی نشان می دهد، یا به نظر می رسد. در حالی که آهنگ روی این ویدیوهای خاص در ویدیو پخش می شود، مستند صدای وود را پخش می کند که در آن زمان 19 ساله بود که در دردسر فریاد می زد.

https://www.youtube.com/watch?v=rvf1DMDTosk

وود گفت: “ما در مورد یک صحنه جنسی شبیه سازی شده بحث می کردیم.” اما وقتی دوربین ها شروع به حرکت کردند، او واقعاً شروع به نفوذ به من کرد. من هرگز با این کار موافقت نکرده بودم … این آشفتگی کامل بود و من احساس امنیت نمی کردم – هیچ کس به من اهمیت نمی داد … احساس نفرت انگیزی داشتم و انگار کار شرم آور انجام داده ام و می توانم بگویم که خدمه بسیار ناراحت بودند و هیچ کس نمی دانست چه چیزی انجام دادن من به بهانه های واهی مجبور به رابطه جنسی تجاری شدم. در آن زمان اولین جنایت علیه من انجام شد – و اساساً در مقابل دوربین به من تجاوز شد.»

«قیام ققنوس» به کارگردانی ایمی برگ، کارگردان نامزد اسکار و امی، مشارکت وود را در قانون ققنوس 2019، لایحه‌ای که محدودیت‌های سه ساله خشونت خانگی را از پنج سال به پنج سال در کالیفرنیا افزایش می‌دهد، مستند می‌کند. وود بزرگ شد. در خانه ای در کارولینای شمالی، جایی که والدینش اغلب با هم دعوا می کردند. اما بیشتر قسمت اول 77 دقیقه ای یکشنبه در جزئیات تاریک دیگری از این رابطه غوطه ور است و نشان می دهد که وود در سال 2020 نزدیک است تا نام منسون را که اکنون 53 ساله است، به صورت عمومی به آنها بچسباند.

او گفت: “این برای انتقام نیست یا مثلاً او یک هیولا است و باید مجازات شود و نابود شود.” قبلاً ویران شده است.»

"ظهور ققنوس" در ماه مارس به طور کامل از شبکه HBO پخش خواهد شد.
Phoenix Rising در ماه مارس به طور کامل از شبکه HBO پخش خواهد شد. سخنگوی ایوان ریچل وود هیچ پیامی از The Post نداد و به دنبال توضیحات بیشتر در مورد این مستند بود. هاوارد کینگ، وکیل منسون، نیز قبل از نمایش فیلم درخواست اظهار نظری نکرد.
با حسن نیت از جشنواره فیلم ساندنس

وود نه تنها در ادامه توضیح می دهد که چگونه منسون ظاهراً او را مجبور به دروغ گفتن به مطبوعات در مورد تجربه فیلمبرداری عینک قلبی شکل (او گفت: “برای من، این یکی از رمانتیک ترین لحظات زندگی من بود.” قبل از GQ در زمان)، اما به ادعاهای نگران کننده دیگری اشاره می کند. به عنوان مثال، در طول رابطه آنها – که او گفت در سال 2011 از آن فرار کرد – منسون او را به خاطر یهودی بودن سرزنش کرد. او آبرنگ هایی را نقاشی کرد که مضامین نازی ها را به تصویر می کشید، مانند چهره هایی شبیه به آدولف هیتلر، و روی سینه خود خالکوبی کرد که شکل آن شبیه یک سواستیکا است.

او در این سند می‌گوید: «در یک نقطه، کنار تختی که من می‌خوابیدم، روی دیوار اتاق خواب ما نوشت «همه یهودی‌ها را بکش».

همه چیز با نزدیک شدن منسون به وود در یک مهمانی شاتو مارمون آغاز شد و منسون به وود گفت که از طرفداران بازی او در فیلم سیزده در سال 2003 است. در آن زمان، به عنوان یک نوجوان، وود در این مستند توضیح داد که چگونه احساس ناامنی می‌کند، «هویت اصلی» ندارد، به‌طور دوجنسه بسته شده و از دست رفته است. وود در آن زمان دوست پسر داشت. منسون با خواننده بورلسک دیتا فون تس ازدواج کرد. وود منسون را به عنوان هنرمندی می‌دید که به نظر می‌رسید به دیدگاه‌های او در مورد موسیقی و فیلم علاقه‌مند بود، “که قطعاً منیت و اعتماد به نفس من را تقویت کرد.”

اما یک برخورد جنسی که گفته می شود توسط منسون زمانی که وود 18 ساله بود و او هنوز متاهل بود آغاز شد، وود را در یک تله دستکاری قرار داد.

وود با منسون در 18 سالگی و او 37 ساله ملاقات کرد "فرارکردن" رابطه تقریباً 5 ساله آنها در سال 2011
وود وقتی 18 ساله بود و او 37 ساله بود با منسون آشنا شد و در سال 2011 از رابطه نزدیک به پنج ساله آنها “فرار” کرد. وود در مستند جدید خود گفت: واقعا از زنان متنفر است.
WireImage

او درباره احساس خود در آن لحظه گفت: «این شخص می تواند هر کسی را که بخواهد داشته باشد و شما را انتخاب کرده است. “تو الان خاص هستی. و اگر می‌گفتم نه، واقعاً می‌ترسیدم که دیگر با هم دوست نباشیم، بنابراین اجازه دادم همه چیز بیشتر از آنچه می‌خواستم پیش برود.

این به زودی منجر به “بمباران عشقی” شد، تمایلی به ملاقات، که به عنوان انتقال محبت و توجه بیش از حد به عنوان نوعی دستکاری عاطفی تعریف می شود.

وود می‌گوید: «خراش‌کاری و برندسازی بخشی از آن بود. «او E [into his skin] و من … را به عنوان راهی برای نشان دادن مالکیت و وفاداری حذف کردم. و من آن را درست کنار واژنم حک کردم تا به او نشان دهم که به او تعلق دارم.”

سخنگوی وود پیامی از The Post برای نظر دادن بیشتر در مورد این مستند نداد. هاوارد کینگ، وکیل منسون، نیز قبل از نمایش فیلم درخواست اظهار نظری نکرد.

با این حال، گفته قبلی «مشاورش» در انتهای فیلم آمده بود که «آقای. وارنر قاطعانه هر گونه ادعای تجاوز یا سوء استفاده جنسی را رد می کند. این اتهامات شوم علیه موکل من سه چیز مشترک دارند – همه آنها نادرست هستند، ادعا می شود بیش از یک دهه پیش ادعا شده است، و بخشی از یک حمله هماهنگ شده توسط شرکای سابق و همکاران آقای وارنر است که از جزئیات سکولار زندگی شخصی او استفاده کرده اند. رابطه آنها با توافق دوجانبه در داستان های ترسناک تخیلی.”

اعلامیه وود در سال 2021 از منسون، که در اینستاگرامش منتشر شد و در بیانیه‌ای با Vanity Fair به اشتراک گذاشته شد، به عنوان یک بمب همراه بود – و منجر به سقوط سریع منسون شد، که از آن زمان به آزار و اذیت حدود 15 زن دیگر، از جمله “بازی تاج و تخت” متهم شده است. بازیگر «اسمه بیانکو» هنوز توسط اداره پلیس لس آنجلس تحت بازجویی است، اگرچه هیچ اتهامی مطرح نشده است.

وود در فوریه 2021 منسون را به عنوان آزاردهنده خود اعلام کرد - و بسیاری از زنان دیگر از آن زمان به اتهام آزار و اذیت بیرون آمده اند.
وود در فوریه 2021 منسون را به عنوان آزارگر ادعایی خود کشف کرد – و بسیاری از زنان دیگر از آن زمان به اتهام آزار و اذیت بیرون آمده اند.
ای. شاربنو

منابع در آن زمان به The Post گفتند که تصویر صحنه خجالت‌آور منسون – که شامل بریدن سینه‌اش با یک بطری شکسته آبجو در طول اجرای سال 1995 بود – به همان اندازه در پشت صحنه آزاردهنده بود.

در اتوبیوگرافی منسون در سال 1999، جاده سخت طولانی به جهنم، که با همکاری نیل اشتراوس – و همانطور که در مستند ذکر شد – اعتراف کرد که یک شیشه عطر را روی صورت مادرش انداخته و او را برای همیشه جا می‌گذارد. هنگامی که به او مشکوک به خیانت می‌شود، زخم‌هایی باقی می‌ماند. روی پدرش

او نوشت: «در نزاع‌های بعدی، او را زدم، آب دهانم انداختم و سعی کردم او را خفه کنم. “او هرگز پاسخ نداد. او فقط گریه می کرد و من هرگز برای او ناراحت نشدم.”

در همین حال وود در یک سند جدید گفت: “من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است، اما چیزی واقعا شکست و تا آنجا که من می توانم بگویم او واقعاً از زنان متنفر است.” او بعداً اضافه کرد: “من نمی دانم برایان کیست. صادقانه بگویم وارنر این است. فکر می کنم برایان وارنر خیلی وقت پیش مرد. من فکر می کنم او شخصیت های متفاوتی دارد، به خصوص مرلین و منسون. دو آدم کاملا متفاوت برایان واقعاً ظاهر نمی شود.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinoperbeylikdüzü korsan taksisugar rush oynabomb bonanza oynaVan EscortPendik Olgun Escortinstagram gizli hesap görmerekorbetbetboogenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü