شاهزاده هری و مگان مارکل شیمی نجومی شگفت انگیزی دارند

[ad_1]

جهان سلطنتی را دوست دارد – مخصوصاً وقتی درام وجود دارد و خانواده سلطنتی مورد نظر ممکن است به طور تشریفاتی عناوین خود را از دست بدهند!

شاهزاده هری و مگان مارکل از زمانی که متوجه شد او “این یکی” است، جهان را تسخیر کرده اند و رسانه ها و جمعیت جهانی را قطبی کرده اند. پس از ملاقات کورکورانه در سال 2016، عاشقانه آنها با عجله تبدیل به یکی از محبوب ترین داستان های عاشقانه در جهان شد.

پس از یک تصمیم تکان دهنده برای فاصله گرفتن از شجره نامه و جهش به هالیوود، آن دو شروع به ایجاد یک مسیر کاملاً جدید برای خود کردند که اکنون شامل دو فرزند باهوش، آرچی هریسون مونت باتن-ویندزور و لیلیبت دایانا مونت باتن-ویندزور می شود. یک نیش) زمانی که آنها بزرگ شده اند و برای سرزنش تنظیم شده اند؟).

در حالی که برخی نگران هستند که این اتحاد ممکن است برای همیشه دوام نیاورد و هری زیر بارقه مارکل پرتاب شود، حقیقت پشت همه اینها چیست؟ خوب است که من یک طالع بین فرهنگ پاپ هستم و می بینم که ستاره های آنها چگونه هماهنگ می شوند!

شاهزاده هری و مگان مارکل قرار بود ملاقات کنند و با هم باشند.
Pacific Press / LightRocket از طریق Ge

نمودار تولد شاهزاده هری نشان می دهد که او قوی است و همیشه دوست دارد راه خود را باز کند

شاهزاده هری در 15 سپتامبر 1984 به دنیا آمد. این او را به یک خورشید باکره عملی با ماه ثور زمیندار تبدیل می کند. راستش را بخواهید، بیشتر نمودار تولد او در نشانه های زمین است، به این معنی که او با اراده، متمرکز و به روز است. خب تا میتونه شاه باشه! او دوست ندارد تحت کنترل قرار گیرد، و در حالی که مطمئناً برای سنت ارزش قائل است، در ساختن میراثی که مسئولیت آن را بر عهده دارد نیز استراتژیک است. او به آرامی در حال ایجاد تغییرات است، به طوری که حتی اگر مردم فکر می کنند او به طور ناگهانی در مسیری تکان دهنده رفته است، مدت زیادی گذشته است، زیرا او واقعاً فردی تکانشی نیست.

او عمل‌گرا، باهوش است و می‌داند که برای رسیدن به آنچه می‌خواهد، ممکن است باید با دقت به جلو برود. در تحلیل بیشتر سیارات او سبکی و لطف کلی در شخصیت او وجود دارد. او بدون نیاز به زیاده روی زنده است و انسانی خوش بین، مهربان و جذاب است. گاهی اوقات ممکن است طبیعتی ناآرام در زیر او وجود داشته باشد، اما در بیشتر موارد او می تواند متمرکز و مؤدب باقی بماند، مهم نیست کجاست.

شاهزاده هری و مگان مارکل لباس پوشیده اند تا تحت تاثیر قرار بگیرند
این زوج معنای جدیدی برای زوج قدرت به ارمغان می آورد.
گتی ایماژ

نمودار تولد مگان مارکل نشان می دهد که او انسان است و همیشه محبوب بوده است

مارکل در 4 آگوست 1981 به دنیا آمد. این از او یک خورشید لئوی آتشین با یک ماه ترازو جذاب می سازد. کارت او عمدتاً از انرژی عنصری آتش و هوا تشکیل شده است که او را پرشور، سرزنده و متعادل می کند. در واقع، انرژی ترازو در کارت او بسیار رایج است، که او را به ویژه اجتماعی و دوست داشتنی می کند. با ترکیبی از موقعیت‌های قوی لئو و ترازو، این قدرت ستاره‌ای بسیار خاصی به آن می‌دهد، یا اگر بخواهید، Markle Sparkle.

محبوبیت او بیشتر توسط جنبه‌های سیاره‌ای نمودار تولدش تأکید می‌شود، که کیفیتی جذاب را برای او به ارمغان می‌آورد که نرم و مغناطیسی است، نه بیش از حد. او خوش‌بینی طبیعی دارد که از کمک به خلع سلاح او برای مردم ناشی می‌شود، که باعث می‌شود مردم هنگام ملاقات با آنها دوست نداشته باشند. این یک عمل نیست – او واقعاً یک فرد درخشان و شیرین با شخصیتی شگفت انگیز است، به این معنی که او باید یک ستاره می شد. یک هم ترازی به خصوص نادر در نمودار تولد او رخ می دهد، که مربوط به پیوند بزرگ مشتری و زحل است. این یک هدیه بسیار قدرتمند از بهشت ​​است، زیرا می تواند سلطنت و قدرت را به ارمغان بیاورد، به خصوص به این دلیل که بقیه سیارات او به گونه ای به او متصل هستند که شانس و تعادل او را افزایش می دهد.

آیا شاهزاده هری و مگان مارکل از نظر طالع بینی با هم سازگار هستند؟

یک لحظه حقیقت: آیا این تصادف در بهشت ​​ساخته شده است؟ احتمالاً شرط می‌بندید که اینطور است. در واقع، این دو به قدری همسو هستند که می توانم بفهمم چرا آنها با هم آشنا شدند، عاشق شدند و فهمیدند که این “یکی” است. از بسیاری جهات، رتبه بندی آنها منعکس کننده یکدیگر است، که نشان می دهد آنها با هم به عنوان یک تیم قوی تر هستند. البته آنها به تنهایی عالی بودند، اما وقتی با آنها هستید فرد مناسب، هر چیز دیگری در زندگی فقط کلیک می کند. امتیاز سازگاری من برای آنها 9 از 10 است.

نکته خنده دار در مورد سازگاری آنها این است که شما اغلب تصور نمی کنید خورشید باکره و خورشید لئو چندان با هم سازگار باشند. اما این بیشتر از این است، به خصوص نحوه اتصال سیارات آنها – و اینکه چگونه صعود کنندگان (یا نشانه های طلوع) آنها کاملاً مطابقت دارند. من اغلب به تولدهای فهرست شده آنلاین اعتماد نمی کنم مگر اینکه یک فرد مشهور آن را شخصاً برای من ارسال کند، اما نظر آنها کمی دقیق تر است، با توجه به اینکه هری پادشاه است و هر چیز دیگری. هری یک برج جدی در حال ظهور است، در حالی که مگان یک سرطان در حال افزایش است. به همین دلیل است که آنها چنین ارتباط یین یانگ دارند. آنها می توانند در عین اینکه به فردیت خود وفادار هستند، تعادل برقرار کرده و یکدیگر را منعکس کنند. اوه، و صدای جیر جیر عاشقانه به علاوه ثبات طولانی مدت مورد نیاز برای همیشه وجود دارد، بنابراین این اتحاد می تواند قطعا حفظ شود. البته، همه ما اراده آزاد داریم، اما من واقعاً فکر می کنم تا زمانی که آنها رابطه خود را در اولویت قرار دهند، برای همیشه یک تیم باقی می مانند.

خانواده شاهزاده هری و مگان مارکل
خانواده شاد فصل جدیدی را جشن می گیرند.
الکسی لوبومیرسکی

آینده شاهزاده هری و مگان مارکل چیست؟

حالا بیایید به پیش بینی های من برای این دو بپردازیم، درست است؟ اول، 2022 سال مهمی برای هر دوی آنها خواهد بود، زیرا تمرکز زیادی بر نزدیک شدن به فرزندانشان و به اشتراک گذاشتن شادی واقعی در زندگی خانه آنها وجود دارد. من این را برای آنها دوست دارم زیرا خانواده سنگ بنای راه ساختن میراث تازه کشف شده خود خواهد بود. همچنین در سال 2022 تمرکز زیادی روی خانه و املاک و مستغلات وجود خواهد داشت، به این معنی که همان‌قدر که می‌بینم آنها در یک یا دو مکان محکم نگه داشته می‌شوند، فکر می‌کنم ممکن است به فکر راه‌اندازی مغازه در چند مکان مختلف نیز باشند. این باعث می شود در صورت نیاز، سرعت خود را تغییر دهند.

Spotlights در سال 2022 نیز در صحنه جهانی خواهد بود، به ویژه در رسانه ها، اما چندین تأثیر متفاوت در این سال وجود دارد که می تواند هری و مگان را احساس کنند که سال 2022 منحصر به فرد است. از یک طرف، هری در شراکت خود در سال جاری احساس هم افزایی بیشتری خواهد کرد، اما مارکل ممکن است وزن جهان را بیشتر احساس کند. مشتری در آسمان از هری می رقصد و برای او شادی و لذت در رابطه به ارمغان می آورد، اما زحل مستقیماً در سال های 2022 و 2023 با مارکل مخالفت می کند.

بنابراین، ممکن است مشکلات روحی یا جسمی را تجربه کند یا احساس کند که انرژی او ضعیف تر از حد معمول است. او همچنین ممکن است در شراکت های خود احساس دوری بیشتری کند، اما کلید حل این مشکل این است که او نیاز به صحبت دارد. اگر این کار را بکند، عشق، حمایت و کمک مورد نیازش را دریافت خواهد کرد. زحل همچنین از سال 2023 تا 2026 هری را سر به فلک می کشد و باعث ایجاد چالش هایی برای انرژی، سلامت و مشارکت های او در این مدت خواهد شد. حالا، من نمی گویم که این دو موفق نمی شوند. در واقع، من می گویم که تا زمانی که آنها با هم کار کنند، زمانی که از آن عبور کنند، قوی تر از همیشه خواهند بود.


طالع بینی 101: راهنمای شما به سوی ستاره ها


کایل توماس یک ستاره شناس مشهور جهان در فرهنگ پاپ است که در مجله Cosmopolitan، ABC Television، Hulu، Bustle، Elite Daily، House Beautiful، Marie Claire، YahooNews، MSN و دیگران به نمایش درآمده است. او به دلیل هدایت فضایی برای افراد مشهور، مدیران تجاری و تأثیرگذاران برجسته شناخته شده است. کار او از قدرت ستارگان از نظر سبک زندگی سرگرمی و گرایش هایی که مردم سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید KyleThomasAstrology.com.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin su tesisatçısıYabancı Dizi İzleŞehirlerarası evden eve nakliyatElektronik sigaraturkuaz korsan taksi