کری برادشاو بهترین ترازو وابسته است

[ad_1]

اسپین آف HBO «Sex and the City» «And Just Like That» کری بردشاو را به سینما و زندگی ما بازگرداند.

جدیدترین تجسم این مجموعه نشان می دهد که کری اخیراً پس از عمل جراحی لگن بیوه شده است و به طور فعال ارتعاشات لیبرا را ساطع می کند. روز تولد کری و علامت زودیاک او توسط سازندگان SATC در 10 اکتبر 1966 رونمایی شد و او را عاشق لیبرا کرد.

حوزه دیپلمات ها، تاجران نفت شیک و مار، لیبرا علاقه زیادی به جذابیت دارد. همیشه سعی می کنند با هم آشتی کنند و خوب بازی کنند، با یک خط صاف کردن لبه ها یا خرد یخ شکن سریع هستند. این که کری، که دارای بی‌اهمیت است، مورد علاقه افراد مشهور است، البته نه این مقاله‌نویس، جای تعجبی ندارد.

با این حال، مشکلات زمانی به وجود می‌آیند که ترازو مانند کری، همدردی را بر اصالت ترجیح می‌دهد و – در تلاش برای اینکه همه چیز برای همه باشد – کاملاً متوجه این موضوع می‌شود که چه کسی هستند. جالب است بدانید که سارا جسیکا پارکر 56 ساله که تقریباً ربع قرن است که کری را احیا کرده است، برج حمل است، علامتی که در مقابل ترازو روی چرخ زودیاک می نشیند.

سارا جسیکا پارکر در نقش لیبرا کری بردشاو در «و درست مثل آن»
کریگ بلانکنهورن / HBO Max
کری برادشاو، که توسط یک دوست جذاب با لباس جین پوشیده شده است
بردشاو به “و فقط” “وسواس” دارد
کریگ بلانکنهورن / HBO Max

دوست دارم دوستت داشته باشم عزیزم

ترازو تنها علامتی است که توسط یک جسم بی جان نشان داده می شود. همچنین نشانه ای از مشارکت است که نشان می دهد مردم محلی برای فعال کردن آنها به انرژی شخص دیگری نیاز دارند. ترازو از جنبه های عاشقانه و غیرواقعی، روشن می شود و در مورد عشق کاملاً وابسته است، گاهی اوقات در تلاش برای برقراری رابطه از بخش های اساسی شخصیت خود دست می کشد. یعنی: کری کار خود را رها کرد و به پاریس رفت و با یک هنرمند بی‌شرم و خودخواه با بینایی ضعیف و بک‌هند بد به پاریس رفت.


طالع بینی 101: راهنمای شما به سوی ستاره ها


تحت تاثیر

ترازو توسط زهره، سیاره عشق، محبت، زیبایی شناسی و ارزش اداره می شود. این باعث می‌شود مردم محلی مانند کری سرمایه‌گذاری عمیقی در ظاهر و خرید داشته باشند. آنها زیبایی را دوست دارند، اشتیاق دارند و به آن احترام می گذارند. فراموش نکنیم که یک جفت کفش بیگ و کری را دوباره به هم رساند یا اینکه او بعداً خاکستر شوهر مرده‌اش را در کیف بارنی حمل کرد. همانطور که شارلوت در مراحل برنامه ریزی شام فراگیر خود اعتراف می کند، “من کری را برای مد دعوت کردم.” در واقع یک زن می تواند لباس بپوشد و بیش از هر شخصیت دیگری هویت او از سبک شخصی او جدا نیست.

کری بردشاو با موهای کوتاه و یک ژاکت براق در اطراف نیویورک قدم می زند
یک عکس گذشته نگر از برادشاو در سال 2002.
HBO

نفوذ ناهید خود را به عنوان میل به زیبا بودن همه چیز و همه نشان می دهد. به طور مشابه، لیبرا در برابر اختلاف و هر داستانی که آنها را به یک نور شرور یا نامطلوب می اندازد عمیقاً مقاوم است، که شکایت های مداوم کری در مورد دوستی ناموفقش با سامانتا (بازی شده در سری اصلی و دو فیلم بعدی کیم کاترال) را توضیح می دهد. ترازو نمی تواند بی ادب یا زشت را تحمل کند. کیو کری یک قسمت کامل از “SATC” را سپری می‌کند، در حالی که به‌طور تصادفی در مقابل بیگ گودی خجالت زده است.

همیشه متواضع تر از فاسد – در جامعه و درک عمومی – ترازو ترجیح می دهد سبک ادب را حفظ کند. خمیازه.

زهره سیاره عشق است نه سکس. مناسب است که ستون‌ها و دیالوگ‌های کری، در حالی که اغلب در مورد روابط صریح هستند، از هر چیزی صریح در مورد انجام آن اجتناب کنند. در قسمت اول “درست مثل آن”، چه دیاز (سارا رامیرز) مجری پادکست از کری در مورد خودارضایی عمومی می پرسد – و کری تقریباً مرواریدهای ضرب المثل خود را فشار می دهد. برای لیبرای متواضع، این ممکن است جذاب باشد، اما باید با حیرت آور بودن متوقف شود، و برای کری، جراحی و مواد افیونی لازم است تا او را وادار کنند که آشکارا در مورد بدن خود صحبت کند.

سارا جسیکا پارکر در نقش کری بردشاو در آپارتمانش زیر پتو استراحت می کند
SJP در نقش کری برادشاو، عاشق تجمل گرایی، ترازو بسیار بی تصمیم
کریگ بلانکنهورن / HBO Max

علاوه بر دارایی و نجابت، ترازو دوست دارد در یک محیط زیبا استراحت کند، در حالی که حداقل تلاش را انجام می دهد – در رابطه با کری، که بسیار جلوتر از انقلاب WFH بود. او که در سنگ قهوه‌ای او منتشر شده است، تقریباً هنر متفکر به نظر رسیدن در هنگام نوشتن، کشش و سیگار کشیدن را کامل می‌کند.

راضی کردن مردم می تواند کشنده باشد

ترازو که به طور طبیعی در پیش بینی و برآوردن نیازهای دیگران مهارت دارد، به راحتی می تواند در الگوی خوشایند مردم قرار بگیرد. ما عواقب مرگبار تصمیم کری برای به تعویق انداختن تعطیلات ساحلی خود با بیگ را برای شرکت در رسیتال دختر شارلوت می بینیم. او در تلاش برای اطمینان دادن به دوست پسرش، خواسته های خود را نادیده گرفت و به خانه رفت و متوجه شد که بیگ آخرین نفس خود را در کف حمام دارد. درسی که برای کری و همه ترازوهای مانند او در اینجا آمده است: لازم نیست نیازهای دیگران را بر نیازهای خود ترجیح دهید. نه گفتن خوب و کاملاً ضروری است، مخصوصاً به اجراهای موسیقی خشک، خز واقعی و مردان با دو نام خاص.

میراندا، کری و شارلوت، شخصیت‌های سریال HBO "و همینطور..." در یک تصویر تبلیغاتی در خیابان های نیویورک قدم بزنید
میراندا، کری و شارلوت در خیابان های نیویورک و مجموعه فیلم “و درست مثل آن”
HBO Max

سبک رواقی

ماهیت لیبرای کری به طور کامل در طول مراسم تشییع جنازه بیگ آشکار شد. به عنوان یک علامت هوا، ترازو به جای بیان واضح احساسات، تمایل به روشنفکری دارد. علاوه بر این، طغیان دیگران نه تنها ربطی به آنها ندارد، بلکه کمی شرم آور است. ناراحتی آشکار کی کری از هیستری اشک آلود شارلوت. نه اینکه ترازو آن را احساس نمی کند – بلکه وفاداری آنها به حفظ ظاهرشان مانع از ابراز آن احساسات در جمع می شود.

در واقع، کری آن را با هم نگه داشت، حتی زمانی که دنیایش از هم پاشید، و یک محل دفن نفیس و یک نسخه مستقیم از یک بیوه را انتخاب کرد. همانطور که استنفورد اشاره کرد، “من به او افتخار می کنم. با همه چیزهایی که او از سر می گذراند، جمع آوری آن و نگاه کردن به ما امروز، زیرا مردم انتظار آن را خواهند داشت.» کری به عنوان یک ترازو واقعی، آرامش را در زیبایی شناسی و هدف در عملکرد می یابد.

کری برادشاو در مراسم تشییع جنازه شوهرش، در محاصره آنتونی مارانتینو و استنفورد بلاچ
کری در حالی که او را کنار هم نگه می دارد – که توسط آنتونی و استنفورد احاطه شده است – در مراسم تشییع جنازه شوهرش شرکت می کند.
کریگ بلانکنهورن / HBO Max

آرمان گرا و بی تصمیم

نماد لیبرا، لیبرا دائماً گزینه ها را می سنجد و همیشه به دنبال وضوح عالی است. اغلب اوقات، این خود را به صورت بلاتکلیفی مزمن نشان می دهد، کیفیتی که در ناتوانی کری در انتخاب یا درگیر شدن با فضای زندگی مشهود است. کری که با خرید یک آپارتمان جدید، به کمک آنچه احتمالاً بخش مهمی از سرمایه شوهر مرده است، دست و پنجه نرم می کند، سرانجام یک آپارتمان مدرن مشرف به رودخانه می خرد – فقط برای فروش آن و بازگشت به سنگ قهوه ای قبل از ازدواج.

علاوه بر تردید، ایده آلیسم بی امان نسبت به انرژی ترازو وجود دارد. آنها به داستان، مردم ایمان دارند، و زمانی که انتظارات بزرگشان برآورده نمی شود یا هدف عشقشان ارزش پایه ای را که بر آن فرود آمده اند، ندارد، عمیقاً رهایی می یابند. ما این ویژگی را در رابطه کری با مرد بزرگ می بینیم. او شروع به غمگین شدن می کند نه زمانی که او می رود، بلکه زمانی که تصویر او از او به عنوان یک شوهر فداکار به دلیل تصمیم او برای واگذاری یک میلیون دلار باحال از همسر سابقش متزلزل می شود – انتخابی که کری را مستقیماً به آزار و شکنجه می کشاند.

کری برادشاو با لباس آبی
کری برادشاو به خاطر انتظارات غیرواقعی خود به آسمان نگاه می کند.
کریگ بلانکنهورن / HBO Max

بیوه بودن برای کری انقلابی است

در حالی که “And Just Like That продължава” همچنان خشم و چشمان طرفداران و منتقدان را به خود جلب می کند، نمی توان گفت که قوس سری به تکامل شخصی کری کمک می کند. در بحبوحه از دست دادن او، ادعاهای او رد شد و ظرافت های او به منصه ظهور رسید. دیگر سخنان را فریب نمی دهد و آرامش را حفظ می کند و دیدن این ترازو از مرزهای همدردی و در قلمرو ظلم آرامش بخش است.

ما این پیشرفت را از طریق دوستی های قدیمی و جدید کری می بینیم. او به شارلوت برای غم و اندوه بیش از حد، میراندا برای لذت بعد از ظهر در آشپزخانه اش، و دختر داغ سیما به خاطر عمل نکردن به قول خود برای احترام به دارایی های شخصی اش فریاد می زند (یک گناه بزرگ برای این علامت کاردینال). به نظر می‌رسد که او در حال تبدیل شدن به کامل‌ترین نسخه از خود است و می‌پذیرد و می‌پذیرد که دوستی‌های واقعی نتیجه حل تعارض است نه اجتناب از آنها.

کری و میراندا به شدت سر میز صحبت می کنند
کری و میراندا چای را روی نوشابه می ریزند
کریگ بلانکنهورن / HBO Max

شاید مهم‌تر از همه، کری – که همیشه ارزش خود را با روابط عاشقانه‌اش اندازه‌گیری کرده است، در کپسول‌سازی خودشکوفایی لیبرا، در حال یادگیری تصمیم‌گیری در پاییز زندگی‌اش است. از جانب خود

وحشی، بیوه و آزاد، دیدن آن خوب است.


ستاره شناس تکان دادن قرمز بررسی و گزارش بی احترامی در مورد پیکربندی سیاره ها و تأثیر آنها بر هر علامت زودیاک. طالع بینی او تاریخ، شعر، فرهنگ پاپ و تجربه شخصی را با هم ادغام می کند. او همچنین یک نویسنده فارغ التحصیل است که هنرمندان و مجریان مختلفی را معرفی کرده است و همچنین تجربیات خود را در طول سفر به تفصیل شرح داده است. در میان بسیاری از موضوعات جذابی که او با آنها سروکار داشت، آداب معاشرت در قبرستان، عشق او به بارهای غواصی، Airbnbs کوبایی، “راهنمای دختران” به باشگاه های استریپ و “عجیب ترین” غذاهای موجود در خارج از کشور بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy verified stripe accountViagracasinopersugar rush oynabomb bonanza oynaAyırma BüyüsüAşık Etme Büyüsüantalya escortbuca günlük dairegates of olympus oyna