25 سال می میرد در لا کوئینتا: ‘انده یادآوری است که COVID-19 کشته شدن جوان و سالم بیش از حد’

مایدزرت | No comments

Riverside County مقامات بهداشت عمومی برجسته هستند مرگ 25 ساله تکنسین داروخانه به عنوان یک هشدار است که COVID-19 می تواند کشنده برای همه نه فقط در افراد مسن است.

سن دیگو شهرستان اقامت داشت در لا کوئینتا اقامت در مارس 25, با توجه به Riverside County انتشار اخبار. او تا به حال هیچ زمینه مسائل مربوط به سلامت.

“این است که عمیقا انده یادآوری است که COVID-19 کشته شدن جوان و سالم بیش از حد,” دکتر گفت: کامرون قیصر, Riverside County بهداشت عمومی افسر. “ایمن ماندن. نگه داشتن سفر و ماموریت به ملزومات و رعایت فاصله اجتماعی بدون توجه به چگونه جوان یا به خوبی شما هستند. تسلیت ما و افکار با همه این بیماری همه گیر را لمس کرده است.”

انسان در معرض coronavirus خارج از شهرستان ریورساید و در خود قرنطینه در لا کوئینتا در زمان مرگ او با توجه به این شهرستان است.

“عمیق ترین تسلیت من به خانواده این جوان بالغ که گذشت” گفت: Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز. “ویروس قائل است و سن مهم نیست. این فاجعه نشان می دهد که نیاز به اقامت در محل. آن را امن تر در خانه.”

این می آید به عنوان Riverside County مقامات بهداشتی گزارش دادند 44 موارد جدیدی از کروناویروس در صبح روز جمعه آوردن تعداد موارد تایید شده به 151.

از شهرستان 151 موارد چهار شد در ارتباط با سفر; 24 شد به صورت محلی به دست آورد; و علت 123 موارد است که هنوز تحت بررسی است.

از هشت گزارش مرگ و میر در این شهرستان تمام شد و ساکنان بیش از 70 بسیاری از آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی با توجه به شهرستان مقامات بهداشت عمومی.

داروخانه تکنسین گنجانده شده است که در مجموع به این دلیل که فرد از سن دیگو شهرستان.

مقامات تایید یک مورد جدید از coronavirus در سان برناردینو شهرستان در روز پنج شنبه شب آوردن این شهرستان را در مجموع به 55 موارد است. مقامات همچنین تایید کرد یکی از ویروس های اضافی مربوط به مرگ است. بیمار 89-سال-با زمینه ای شرایط پزشکی شد سومین شهرستان ساکن به مرگ به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر با توجه به شهرستان سخنگوی لانا Culp.

از جمعه بعد از ظهر وجود دارد 3,006 تایید COVID-19 مورد و 65 و میر (از جمله یک غیر مقیم کالیفرنیا) در کالیفرنیا.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>