دولت 28 سنا منطقه: نامزدها به دنبال راه حل برای بحران مسکن, زندان, ازدحام و مالیات بر املاک و

مایدزرت | No comments

زمانی که دولت آمریکا به مردم ایران ، جف سنگ R-La Quinta, استعفا داد و در پاییز گذشته به قبول موقعیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت کار آن را در زمان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ، در این هفته که به دنبال هر دو طرف درهم به آمده تا با یک استراتژی برای مبارزه با دولت 28 سنا منطقه صندلی حتی قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که انتخابات ویژه به جای سنگ را در 3 مارس.

منطقه 28 شامل محافظه کار-متمایل به جنوب غربی شهرستان ریورساید شهرستانها مانند کالیفرنیا و Murietta لیبرال متمایل Coachella Valley شهرستانها مانند پالم اسپرینگز و Indio و شهرستانها مانند بلیت در نزدیکی مرز آریزونا.

دموکرات ها باید به تدریج رنده دور در یمن سوء استفاده کرده و در حال حاضر تعداد آنها در تاریخی ایران دژ. از منطقه 481,000 ثبت نام رای دهندگان 171,000 هستند دموکرات 169 ٬ 000 دوبلکس در حال جمهوریخواهان و 108,000 ثبت نام به هیچ حزب اولویت است.

دو جمهوری خواهان و سه دموکرات ها در حال اجرا هستند برای خدمت کردن بقیه از سنگ اصطلاح به پایان می رسد که در سال 2022:

  • Assemblywoman ملیسا Melendez R-لیک ال سینور
  • Temecula جمهوری خواه جان شواب
  • دموکرات شادی نقره ای که به چالش کشیده سنگ در سال 2018
  • دموکرات الیزابت رومرو عضو Riverside County, تخته, آموزش و پرورش
  • چند ساله نامزد حزب دموکرات آنا Nevenic

خورشید صحرا پرسید: پنج نامزد برای پاسخ به یک سری از زندگینامه و سیاست-سوالات مرتبط با داد و آنها را در همان مقدار از زمان برای پاسخ. در اینجا پاسخ های خود را:

چرا شما در حال اجرا و به عنوان سناتور ایالت چگونه شما می خواهد متفاوت از جف سنگ ؟

ملیسا Melendez: من در حال اجرا برای دولت سنا به صدای روزمره کالیفرنیا که در حال مبارزه برای زندگی و برای خانواده خود فراهم. پس از انتخابات به دولت مجمع رفتم به ساکرامنتو برای خدمت به مردم و به ایستادن برای ساکنان این دولت که فقط می خواهید به پرداخت هزینه یک خانه خوب; به فرستادن فرزندان خود به مدارس خوب و برای زندگی در یک جامعه است که امن است. آن را برای شخصی شکوه یا امید مماشات با گروه های منافع خاص و یا پیوستن به گردان چرخه قانونگذاران به لابی.

من شنیده ام که از بسیاری از همسایگان و دوستان و خانواده که همه در حال برنامه ریزی برای ریشه کن کردن خانواده های خود و حرکت در خارج از دولت در جستجوی آینده ای بهتر است. کالیفرنیا شده توسط یک واحد سیاسی صدا برای چند دهه و دولت ما این است که هنوز رهبری در جهت اشتباه است. جاده های ما در احتیاج به تعمیر. مدارس ما در حال سقوط از هم جدا و ما دانش آموزان در حال مبارزه برای ایجاد نمرات. بی خانمانی شایع است و به وضوح بحران بهداشت عمومی. دولت است اجازه مجرمان از زندان به پرسه زدن در خیابان های ما در نتیجه گیری جوامع ما کمتر امن است. کشور ما یکی از بالاترین نرخ مالیات و هزینه زندگی در اینجا بدتر می شود هر روز. من می خواهم به مطمئن شوید که خود را دولت پاسخگو و تکل مشکلات شما ببینید در خارج از درب جلو خود را هر روز. اینها مسائلی است که مهم ترین و ما باید بیشتر مقامات منتخب که مایل به صحبت کردن و مبارزه با آنها.

آنا Nevenic: همه زندگی من یک شور و شوق برای خدمات عمومی. به عنوان یک پرستار داوطلب و مشارکت مدنی, فعال, من باید در پاسخ به نیازهای هزاران نفر از مردم از تمام جنبه های زندگی. من اعتقاد دارم که در مراقبت های بهداشتی جهانی, حفظ امنیت اجتماعی توسعه و گسترش تولید ما از انرژی های تجدید پذیر. من معتقدم که در حق زنان برای انتخاب و برای حقوق برابر برای همه. بزرگترین تفاوت بین من و جف سنگ این است که من در جیب هر شرکت و نه گروه های منافع خاص. من آماده ترین نامزد برای برگزاری این دفتر و من در حال اجرا هستم چون من آموزشی حرفه ای و تجربه زندگی را من آماده برای مقابله موثر و عاشقانه با تمام مسائل مربوط به رفاه عمومی جامعه ما است. اولویت من این است که برای کمک در ایجاد تحمل به خوبی پرداخت می شود و شغل و گسترش فن آوری های انرژی پاک و اطمینان حاصل شود که محلی صاحبان کسب و کار کوچک کمک آنها نیاز به رشد در اقتصاد جهانی است. هیچ جایی بهتر برای نوآوری و انرژی پاک ایجاد از شهرستان ریورساید.

الیزابت رومرو: من مدافع مقرون به صرفه برای کالج و شغل های آموزشی برای آماده سازی دانش آموزان برای بالا دستمزد 21 قرن شغل. من برای مبارزه با گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و خدمات بهداشت روانی و در خانه مراقبت های بهداشتی برای سالمندان است. کالیفرنیا قیمت مسکن دور از دسترس هستند بیش از حد بسیاری از مردم است. من آدرس استطاعت بحران های ساده و مقررات و ارائه مشوق هایی برای ساخت نوع متنوع مسکن نیاز داریم. ما می تواند به تقویت طبقه متوسط ما با آوردن نوظهور بخش های کار به کنار رودخانه شهرستان از جمله انرژی پاک, بهداشت و درمان و پیشرفته تولید بالا و دستمزد مشاغل. و من متعهد به پیدا کردن یک راه حل برای تمیز کردن Salton Sea.

شادی نقره: من در حال اجرا در آوردن راه حل های عملی برای چالش های Riverside County جوامع صورت می شود. در حالی که برخی در بالا انجام شود ممکن است خوب بیش از حد بسیاری از خانواده ها در اینجا در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار.

آن زمان برای یک تغییر است. استعفای ناگهانی از ما نماینده سابق ارائه یک فرصت بزرگ است. در حالی که دیگر سناتور شد, تامین بودجه برای مناطق خود مردم منطقه 28 بوده است از دست رفته. هزینه های عمومی نیاز به تمرکز بر روی چیزهایی که مردم عادی تکیه بر: آموزش و پرورش, آموزش حرفه ای, ایمنی عمومی و زیرساخت و مراقبت های بهداشتی. ما نیاز به تمرکز بودجه دولت در آن اولویت ها و قطع یارانه ها که تنها به نفع شرکت های بزرگ در هزینه های گسترده تر ، بر خلاف آقای سنگ من آماده هستم برای کار با دیگر رهبران در سراسر کشور و منطقه به مبارزه برای ما سهم عادلانه از منابع است.

به عنوان یک سناتور من کار به منظور کاهش هزینه از داروهای تجویزی مخالفت مضر کاهش به مراقبت های بهداشتی برای سالمندان مقابله با بی خانمان بحران و ارائه مسکن برای بی خانمان جانبازان سرکوب فساد و ایستادن به تفرقه سیاست هایی که صدمه دیده مردم ما است. من پیشبرد راه حل های عملی و نه افراطی ایدئولوژی به ایجاد یک تفاوت واقعی برای مردم منطقه 28.

جان شواب: برای کمک به ارائه راه حل برای مشکلات موثر دولت است. من امیدوارم که من می تواند به رایگان به فکر ایده ها و راه حل های به دولت است. گاهی اوقات تمام طول می کشد یک رویکرد متفاوت برای حل این مشکل ما در این منطقه است.

در سال 2020 رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که در یک رای گیری که پیشنهاد معافیت املاک تجاری از سرپا نگه داشتن. 13 به منظور افزایش درآمد مالیاتی برای مناطق آموزش و پرورش و دولت های محلی. چگونه شما رای در پیشنهاد و رویکرد سرپا نگه داشتن. 13 به عنوان یک قانونگذار در صورت انتخاب شدن ؟

*یادداشت سردبیر: از سال 1978 عبور از سرپا نگه داشتن. 13 مالیات بر املاک در کالیفرنیا مورد بررسی قرار گرفته است بر اساس ارزش فروش به جای ارزش بازار است. در ماه مارس رای دهندگان تصمیم گیری در یک مدرسه باند نیز با عنوان سرپا نگه داشتن. 13. در ماه نوامبر آنها پرسی برای اصلاحات در سال 1978 گزاره. در حالی که اولیه تقسیم-رول گزاره واجد شرایط برای نوامبر 2020 رای گیری در ماه اکتبر 2018 طرفداران در حال جمع آوری امضا به جای یک نسخه تجدید نظر شده در انتخابات.

Melendez: سرپا نگه داشتن. 13 توسط تنها راه باقی مانده حفاظت است که محافظت از فرصت های اقتصادی و آزادی از مالیات دهندگان و صاحبان اموال از خود دولت است. سرپا نگه داشتن. 13 تصویب شد به مسکن بیشتر مقرون به صرفه در حالی که همچنین حفظ حقوق از مالیات دهندگان برای رای دادن به تأیید یا مخالفت با مالیات خود را. طرفداران این رای گیری به نظر می رسد فراموش کرده اند این قصد — به خصوص در زمانی که مسکن غیرقابل تحمل است و تامین مسکن کم هستند.

به نوشته رای گیری عنوان و خلاصه برای تقسیم رول گزاره فوق العاده گمراه کننده و در صورت تصویب می تواند نیروی کسب و کار به ترک چیزی جز خالی کردن مغازه و بیکاری خطوط. هر کس که در عمل کسب و کار خود را مجددا ملک تجاری را ببینید افزایش مالیات اموال خود را و یا در اجاره خود را. دادن بسیاری از کسب و کار هیچ چاره ای اما برای عبور از کسانی که هزینه های افزایش یافته را بر روی من و شما و یا به سادگی از جلو مغازه. من همواره مخالف هر گونه تغییر در سرپا نگه داشتن. 13 ادامه خواهد داد و به دفاع از کالیفرنیا مالیات دهندگان از افزایش مالیات و یا خطر از دست دادن خانه های خود.

Nevenic: من در حمایت از تقسیم نقش تجدید نظر برای سرپا نگه داشتن. 13 و داوطلب خواهد شد زمان من در جمع آوری امضا. من مطمئن هستم که هزاران نفر در آن شرکت خواهد کرد به طوری که آن را واجد شرایط 1 مه.

رومرو: هر گونه تغییر به سرپا نگه داشتن. 13 نیاز به رای مردم است. قوه مقننه نمی تواند آن را تغییر دهید. من باز به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد برای مدارس و حصول اطمینان از که اموال ما سیستم مالیاتی عادلانه است و نه به طور نامتناسبی به نفع شرکت های بزرگ.

نقره ای: من فکر می کنم این مهم را تقویت کنیم که این پیشنهاد رای گیری را تحت تاثیر قرار نمی مسکونی صاحب خانه. وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در حال گسترش گروه های منافع خاص اقدام به ترساندن صاحب خانه و سالمندان است. این خاص اندازه گیری رای گیری در مورد تجاری نمی مسکونی و خواص. زمانی که سرپا نگه داشتن. 13 تصویب شد و در سال 1978 آن را به عنوان یک راه برای محافظت از سالمندان در ثابت درآمد از بالا رفتن سرسام آور نرخ تورم است. آن را دربسته در محیط مالیات اموال خود را در سال 1976 ارزیابی و محدود افزایش سالانه 2 درصد به عنوان طولانی به عنوان اموال نیست به فروش می رسد. اما آن اعمال می شود به همان اندازه برای همه املاک و مستغلات تجاری و مسکونی متعلق به افراد و یا شرکت های بزرگ.

2020 اندازه گیری پیشنهاد تقسیم قوانین برای املاک تجاری به ارزش بیش از 3 میلیون دلار, اجازه می دهد آن دسته از خواص بود مجددا در بازار امروز ارزش در حالی که ترک کلاه در محل برای صاحب خانه. طرفداران از جمله معلمان و زايمان و بهداشت و خدمات اجتماعی سازمان بر این باورند این عملکرد تا 12 میلیارد دلار در سال به اشتراک گذاشته شود در میان شهرها, استان ها, مدارس و کالج ها. یکی از اولویت های من است به تعمیق سرمایه گذاری ما در سیستم آموزش و پرورش عمومی از قبل از کودکستان تا دانشگاه و/یا تجارت و مدارس. اگر این ابتکار می تواند دستیابی به آن بدون صدمه زدن به مالکان پس از آن من از آن حمایت خواهد کرد.

شواب: ترک سرپا نگه داشتن. 13 به تنهایی. رای نه!

چگونه باید سنا مقابله با کالیفرنیا بحران مسکن و اگر انتخاب چگونه می خواهید مذاکره با مقامات محلی که گفته ام آنها نمی تواند جای ساخت و ساز جدید دولت نیاز دارد ؟

Melendez: کالیفرنیا بحران مسکن است که بر دوش با افزایش هزینه مواد و نیروی کار و زمین و محیط زیست نظرات و بررسی های محلی بوروکراسی دولتی و نوار قرمز قبل از یک بیل است و حتی قرار داده و به روی زمین. در بسیاری از حوزه های قضایی, توسعه و تاثیر هزینه ها به تنهایی می تواند اغلب به افزایش هزینه های مسکن توسط هزاران دلار است. دولت محلی تاخیر اداری و نوار قرمز از طریق برنامه ریزی و توسعه مراحل نیز هزینه رانندگان برای سازندگان. این جلسه من معرفی قانون با هدف ایجاد یک مالیات برنامه های تشویقی که دولت مسئول برای پوشش هزینه های توسعه و تاثیر هزینه ها در تلاش برای ساده کردن فرآیندهای برنامه ریزی و مسکن بیشتر مقرون به صرفه. این تلاش ها کنار گذاشته شد توسط مجمع درآمد و مالیات کمیته. نیاز به مسکن بهترین شده در سطح محلی و این امر می تواند غیر مسئولانه دولت برای گفتن محلی آنها می دانند که بهتر است در مورد چگونه به منظور توسعه جوامع خود. من همیشه از همکاری با مقامات دولت محلی و انجام بهترین من برای حمایت از قانون کمک خواهد کرد که آنها را بیشتر و صدمه دیده است توانایی خود را برای ارائه خدمات برای جوامع ما است. من ادامه خواهد داد به کار با رهبران جامعه به اطمینان حاصل شود که سیاست های دولت بیش از مسکن نیست و تاثیر منفی خود ما با تلاش های محلی.

Nevenic: کمبود مسکن بومی است که برای جوانان ما کار ضعیف بسیاری از شهروندان ارشد و ما باید هر آنچه در آن طول می کشد به گسترش ساخت و ساز در منطقه طبقه بندی مسکونی در غیر این صورت ما باید بیشتر انفجار جمعیت بی خانمان در دولت ما. نیاز به مسکن است بسیار بزرگتر از ما آگاه هستند. واقعیت این است که بسیاری از افراد جوان و سهم مسکن با تعداد زیادی از هم اتاقی و بسیاری ترجیح می دهند که جای خود را اگر آنها می تواند استطاعت آن را. به دلیل کمبود مسکن و افزایش مداوم نرخ اجاره ما تجربه بالاتر از نرخ بی خانمانی است. من موافق با رژیم صهیونیستی است. Newsom پیشنهاد برای ساخت و ساز جدید در همه شهرداری ها.

رومرو: در شهرستان ریورساید و در سراسر کالیفرنیا ما یک بحران قیمت مسکن با هزینه های دور از دسترس برای بسیاری از مردم و دیگران تحت فشار قرار دادند به بی خانمانی. ما نیاز به ساخت مسکن در حال حاضر و ارائه مشوق هایی برای ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه. به عنوان یک Riverside County, تخته, آموزش و پرورش, عضو, من درک اهمیت کنترل محلی در برنامه ریزی و حفاظت از شخصیت جوامع ما. من اعتقاد دارم که دولت نیاز به کار با جوامع محلی و توسعه مشوق به جای سخت مقرر است که خار ساخت متنوع و مقرون به صرفه مسکن در کالیفرنیا است.

نقره: کالیفرنیا یک بحران مسکن. واضح است که ما نیاز به مسکن بیشتر – به طور خاص بیشتر مقرون به صرفه مسکن — و من مدافع آن است. اما از آنجا که من تجربه حرفه ای خود را به عنوان مقرون به صرفه مسکن و مسکن ارشد حرفه ای من می دانم دست اول چقدر پیچیده و دشوار در حل این مشکل خواهد بود. ما در حال رفتن به نیاز به راه حل های که درخواست تجدید نظر به طیف وسیع تری از قانونگذاران و ترکیبات. ما نیاز به کار با جوامع برای پیدا کردن راه حل خیلی کار خانواده ها به پرداخت هزینه برای زندگی در نزدیکی که در آن کار می کنند. کوتاه تر رفت و آمد به نفع همه – فقیر و غنی – با کاهش تراکم و ساییدگی و پارگی در جاده های ما کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و حفظ هوای پاک و خانواده ها اجازه می دهد به صرف زمان بیشتر و پول در جوامع خود.

ما باید به توسعه راه حل های انعطاف پذیر است که اجازه می دهد تا برای نیازهای منحصر به فرد از شهرستانها ما. جمعیت های مختلف, جغرافیای و الگوهای ترافیک نیاز به راه حل های مختلف. علاوه بر این هزینه های ساختمان در کالیفرنیا در حال بالا با توجه به نگرانی ما برای ایمنی و محیط زیست است. به سادگی الزامی ساخت و ساز بدون یک راه به صندوق آن عملی خواهد شد و نیروی شهرستانها موفق به دیدار با دولت اهداف است. من کار خواهد کرد در سطح دولت برای کمک به پیدا کردن راه حل هایی که برای ساکنان منطقه ما.

جان شواب: سنا نیاز به کار با دولت های محلی و استفاده از مشوق ها برای مسکن مقرون به صرفه.

چگونه باید دولت رویکرد منشور مدارس به منظور ارائه بهترین نتایج برای مالیات دهندگان و فرصت های آموزشی برای پدر و مادر به دنبال برای مدارس مناسب برای بچه های خود را ؟

Melendez: دولت نباید در راه ایستاده از پدر و مادر که می خواهند آنچه که بهترین است برای فرزندان خود. منشور مدارس نشان داده اند که در راه اثبات شده برای ارائه آموزش با کیفیت برای فرزندان ما و مجلس ما باید تلاش برای ارتقای کیفیت مدارس و آموزش و پرورش با کیفیت را تجربه کنند. همه فرزندان شایسته آموزش و پرورش خوب است که طراحی شده است برای دیدار با نیازهای یادگیری در حالی که ارائه آنها را با ابزار برای موفقیت در زندگی است. منشور مدارس ارائه راه هایی برای بستن شکاف دستاورد در حالی که همچنین در حال گسترش فرصت های آموزشی برای همه دانش آموزان است. من رای دادند در قانون در حمایت از مدارس در گذشته و ادامه خواهد داد به انجام این کار در آینده.

Nevenic: من در برابر گسترش بیشتر از مدارس. در عوض ما باید به ارائه کمک های مالی بیشتر به کمبود بودجه روبرو مدارس در جوامع کم درآمد. این دانش آموزان در مدارس در حال انجام نیست و بهتر از کسانی که حضور سنتی مدارس دولتی. ارائه کمک های مالی بیشتر و بهتر آماده معلمان است.

رومرو: اولین و مهمترین مدارس برگزار می شود باید به همان استانداردهای بالا که به تمام مدارس دولتی. این شامل شفافیت مالی مناسب به اتحادیه نمایندگی و استخدام credentialed معلمان است. من از قوانین جدید که به اثر رفت در این سال که نیاز به معلم جدید مدارک استاندارد و تحمیل کیفیت و نظارت بر مدارس. این تعهد ما را به مطمئن شوید که منشور مدارس زندگی می کنند تا به ما استانداردهای آموزشی در کالیفرنیا است.

نقره ای: من معتقدم که مدارس باید مجاز صرفا محلی مدارس و که آنها باید از همان استاندارد با توجه به شفافیت و مسئولیت پذیری به عنوان سنتی مدارس دولتی. همه دانش آموزان باید دسترسی به مدارس بدون در نظر گرفتن ناتوانی نمرات آزمون قومیت یا گرایش های جنسی. سرمایه گذاری در سیستم آموزش و پرورش عمومی باید در اولویت ما است و ما نباید اجازه منشور مدارس برای تبدیل شدن به یک جایگزین برای سیستم مدارس عمومی در کالیفرنیا است. من با افتخار محصول و مدافع قوی برای آموزش و پرورش عمومی. من هستم و همیشه یک قهرمان از آموزش و پرورش و مربیان و من ارزش آموزش و پرورش در تمام سطوح – از اوایل کودکی از طریق آموزش عالی از جمله تجارت و مدارس و دانشگاه و آموزش بزرگسالان. من همیشه حمایت و مبارزه برای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش است.

شواب: ارزیابی اثربخشی هر دو مدل و بهبود آموزش و پرورش در هر دو محیط است.

در ماه نوامبر رژیم صهیونیستی است. Newsom نشانه های علاقه ای به بسته شدن یک زندان ایالتی در یک جلسه با Fresno Bee هیئت تحریریه. به منظور جلوگیری از ازدحام بیش از حد زندان باقی می ماند و در انطباق با یک دادگاه فدرال دستور بسته شدن زندان, به احتمال زیاد زور دولت به بیشتر انتقال زندانیان به زندان های محلی, قرار دادن فشار اضافی بر روی استان ها مانند رودخانه که در آن زندان در حال حاضر آزاد سطح پایین مجرم اولیه برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. به عنوان سناتور ایالت چگونه شما رویکرد عدالت کیفری و سیاست کالیفرنیا سیستم زندان?

Melendez: کالیفرنیا طرح در حال حاضر برای سیستم عدالت کیفری بیشتر در مورد قرار دادن مجرمان پشت در خیابان های ما از پشت میله های زندان. فرماندار تمایل به بستن زندان به صرفه جویی در پول بار دیگر نشان میدهد که او مراقبت بسیار کمی برای مردم از این دولت است. یک نظرسنجی اخیر نشان داده است که بیش از 60 درصد از کالیفرنیا در پاسخ به “احساس نمی امن” و در طول زمان هنگامی که تجاوز به عنف و جرایم افزایش یافته است 78% ایالت بیش از دهه گذشته است. در کنار رودخانه شهرستان به تنهایی آتش سوزی جرائم افزایش یافته و 31 درصد سرقت خودرو با 36 درصد قتل با 18 درصد ضرب و جرح توسط 9 درصد و سرقت 5 درصد از سال 2011 است. فرماندار بی توجهی به ایمنی عمومی باید هشدار دهنده برای همه ما است. من ادامه خواهد داد به یک صدای قوی در مقابل اجازه دادن به مجرمان آزاد پرسه زدن در خیابان های ما و در برابر تلاش های که به دنبال تضعیف ما سیستم عدالت کیفری. ما نیاز به اطمینان حاصل شود که مردان و زنان ما در اجرای قانون باید تمام ابزار آنها نیاز به نگه داشتن خانواده های ما ایمن از جرم و جنایت.

Nevenic: ما سیستم عدالت کیفری شکسته است و باید تغییر کند. ما در حال حاضر سیستم مبتنی بر سود و ما باید آن را اجازه نمی دهد. ما نباید حمایت از یک سیستم که در آن ما دلار های مالیاتی استفاده می شود برای قفل کردن بیمار روانی معتادان به مواد مخدر و افراد بی خانمان. ما باید سرمایه گذاری در اقدامات پیشگیرانه از جمله آموزش و پرورش, کار, آموزش, توانبخشی مواد مخدر, بهداشت روان, پشتیبانی و سایر خدمات ترمیمی. ما باید پایان مدرسه به زندان خط لوله در حال حاضر. پیشگیری مقرون به صرفه است و آن را موجب صرفه جویی در زندگی می کند.

رومرو: من متعهد به نگه داشتن جوامع ما امن و مطمئن است. ما county زندان در حال حاضر به سر می برند. این تغییر در مسئولیت را حل نمی کند ما بزرگتر مشکلات در سیستم عدالت کیفری. من معتقدم که ما نیاز به قرار دادن تمرکز بیشتر بر روی جوانان و پیشگیری است. با منابع ما می تواند به گسترش برنامه هایی که رسیدن به ما در قول و جوانان و نگه داشتن آنها را از مشکل. در حال حاضر در نقش من به عنوان یک Riverside County, تخته, آموزش و پرورش, عضو, من به دفاع و پشتیبانی از تلاش ها برای کاهش نرخ تکرار جرم سال با بهبود دسترسی به آموزش و پرورش و نیروی کار آموزش و شال خدمات مانند خدمات بهداشت روانی و سوء مصرف مواد مشاوره از طریق مشارکت با Riverside County مشروط شدن Cal State سان برناردینو و Riverside County Superior Court.

نقره: پدر و مادر من هر دو کارآگاه و من احترام زیادی برای این کار دشوار مأموران اجرای قانون صورت می شود. اما ایالات متحده نامتناسب incarcerations در مقایسه با بقیه جهان است. در حالی که عوامل بسیاری وجود دارند اجباری حداقل جملات و استفاده از خصوصی زندانها و مراکز بازداشت هستند و عمده همکاران.

به جای تحریک ترس و تعصبات اجازه دهید به نوبه خود به تحقیق و شواهد به راهنمای عدالت کیفری سیاست. ما باید برای پایان دادن به مدرسه-به-زندان خط لوله سرمایه گذاری بیشتر در شغل و تحصیل و کمتر در زندان است. من حمایت از عدالت کیفری جنبش اصلاحات که در آدرس رفتار تبعیض آمیز از جمله پایان دادن به پروفایل بر اساس نژاد و قومیت ، مذهب ، جنسیت یا گرایش بدون اعتماد اطلاعات ارتباط یک فرد به جرم و جنایت. من از یک روش جایگزین برای پول نقد وثیقه سیستم به دلیل آن را با پول می توانید به سرعت اما کسانی که فقیر باقی می ماند زندانی در حالی که در انتظار محاکمه خود. تعيين پرواز خطر از افراد مورد به مورد و پس از آن اختصاص مناسب وثیقه منصفانه تر است.

پلیس خوب است وابسته به پلیس خوب-روابط اجتماعی و نیازهای آموزشی شامل ده-تشدید. توسعه می تواند به بهبود روابط همراه با دستورالعمل های روشن برای استفاده مناسب از نیروی. هدف من این است که ایمنی برای افسران و شهروندان به طور یکسان.

شواب: استفاده غیر انتفاعی پشتیبانی به ارائه طیف گسترده ای از مراقبت های سطح بالا و پایین مجرمین و کسانی که نیاز به روان درمانی.

در سال 2020 رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که در یک رای گیری ابتکار عمل است که می تواند کالیفرنیا 20 دولت قانونی شرط بندی های ورزشی از دیوان عالی کشور یک سال 1992 قانون است که به طور موثر آن را ممنوع اعلام کرد در اکثر متحده است. اگر عبور از آن این گزاره را تصویب متمم قانون اساسی اعطای قبیله ای قمار نزدیک به انحصار در شرط بندی های ورزشی. نظر شما در شرط بندی های ورزشی درآمد آن می تواند تولید برای دولت و 2020 گزاره که شما قرار داده می شود قبل از رای دهندگان ؟

Melendez: تکنولوژی ساخت دسترسی به شرط بندی های ورزشی آسان و در دسترس میلیون ها نفر از کالیفرنیا. آن است که در حال حاضر بدون انجام مقررات و یا نظارت توسط دولت خروج بازیکنان بدون حمایت. در حالی که من ممکن است مشتاق باز یا bettor در ورزش, من فکر می کنم داشتن مناسب نظارت و حمایت برای بازیکنان مهم است و چیزی است که باید در نظر گرفته شود. کالیفرنیا رای دهندگان به تصویب سرپا نگه داشتن. 1A در سال 2000 اعطای قبیله ای دولت توانایی برای انجام بازی در زمین های خود و این متمم قانون اساسی مطرح خواهد شد همان سوال قبل از رای دهندگان.

Nevenic: به اعتقاد من در برخی از محدودیت ها در شرط بندی های ورزشی. بهتر است به طور قانونی در غیر این صورت شرکت کنندگان در این فعالیت مشغول هستند در بازار سیاه و بدون درآمد هستند اضافه شده به خزانه داری دولت است.

رومرو: قبیله ای بازی که ما از آن فکر می کنم امروز قدمت آن به دهه 1970 زمانی که تعدادی از قبایل بومی آمریکا تاسیس یکنوع بازی شبیه لوتو عملیات به عنوان ابزاری برای افزایش درآمد به صندوق قبیله ای دولت ، من معتقدم که داشتن رای دهندگان تصمیم گیری آینده قانونی شرط بندی های ورزشی است که رویکرد صدا. پیشنهاد ابتکار به کالیفرنیا اجازه می دهد با خیال راحت به شرکت در مسئولیت محدود ورزشی شرط بندی یک رویکرد عملی به اجازه شرط بندی های ورزشی. این گزاره نیز کمک به صندوق بسیار مورد نیاز آموزشی و بهداشت و درمان برنامه ها در سراسر کشور.

نقره ای: من نمی رک و پوست کنده تفاوت زیادی بین ترین شرط بندی های ورزشی و انواع دیگر قمار. من تمایل به حمایت از پیشنهاد ارائه شده توسط 18 کالیفرنیا قبایل – از جمله Agua Caliente Band of Cahuilla Indians, Morongo گروه از ماموریت سرخپوستان Pechanga گروه از Luiseño سرخپوستان و سن مانوئل گروه از ماموریت سرخپوستان – که پشتیبانی قانونی شرط بندی های ورزشی با ترکیب آن را به قمار زیرساخت های قبایل در حال حاضر با موفقیت در حال اجرا در سراسر کشور. آنها پیشنهاد قوانین مهم مانند منع شرط بندی های ورزشی در دبیرستان رویدادهای ورزشی و نیاز به قماربازان به حداقل 21 سال, در حالی که نشان دادن سود مالی دولت است که به احتمال زیاد برای لذت بردن از طریق قانونی.

در حالی که من درک می کنم قبایل موقعیت برای محدود کردن شرط بندی به داخل قمار خود را من درک نمی کنم که چگونه آنها یا دولت را جلوگیری از آنلاین شرط بندی های ورزشی از اتفاق می افتد و که نگرانی های من. بنابراین در حالی که من هیچ خاص اعتراض به شرط بندی های ورزشی به طور کلی من فکر می کنم وجود دارد برخی از مهم و حیاتی جزئیات است که نیاز به کار را قبل از اقدام.

شواب: من از شرط بندی های ورزشی و 10 درصد درآمد ناخالص خود را کنار بگذارند و برای ایمنی و سلامت روان برنامه های آموزش و پرورش و هزینه های نظارتی.

بیشتر خواهد کالیفرنیا قانونی شرط بندی های ورزشی?

اگر شما نیست, در سیاست, آنچه را که شما انجام می شود ؟

Melendez: من صاحب یک کسب و کار کوچک, یک مادر 5 فرزند و یک همسر نظامی که هنوز هم من را کاملا مشغول اگر من درگیر در سیاست به عنوان یک انتخاب رسمی. من هنوز هم می تواند یک عضو فعال جامعه من را امتحان کنید و آن را به مکانی بهتر برای زندگی برای همه است.

Nevenic: من تمام زندگی من شده اند انجام این کار از مقامات منتخب توسط لابی برای لوایح و قوانینی که به نفع همه کالیفرنیا مانند بهداشت آموزش و پرورش, عدالت کیفری و محیط زیست اصلاحات. بسیاری از قوانین که منافع عموم مردم به تصویب رسید با توجه به سعی و کوشش از دلسوز و با هدف هدایت افراد است. اگر نه انتخاب من ادامه خواهد داد من مشارکت مدنی در این زمینه من معتقدم که در.

رومرو: اگر من در حال اجرا نیست برای دولت سنا من می خواهم هنوز هم می تواند انجام این کار من عشق را در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید (UCR) به عنوان دستیار معاونت از دولتی و روابط اجتماعی. دسترسی به آموزش عالی دگرگون شد برای من. هر روز من این فرصت را به به طور مستقیم تحت تاثیر جوامع ما. در من نقش به من کمک کرد تا تضمین 100 میلیون دلار به رشد و گسترش دسترسی و دسترس UCR دانشکده پزشکی پزشک ساکنان. این بودجه اضافی را قادر می سازد دانشکده پزشکی به دو برابر اندازه کلاس—از 250 تا 500 پزشکان در آموزش. این پزشکان آینده قرار می گیرد در سراسر امپراتوری درون مرزی خود را به صورت کامل تامین کند. این کمک می کند تا نگه دارید تا با بهداشت و درمان خواسته های ما در حال رشد منطقه است. فراتر از آن روز من کار من با افتخار از جامعه کار کنم. من در خدمت در هیئت مدیره برای Desert Regional Medical Center, Digicom یادگیری و منطقه ای و دسترسی به پایه و اساس. من مهمترین کار این است که بالا بردن من 1 ساله پسر هارون. من می خواهم هارون و همه فرزندان ما به فرصت های بیشتری نسبت به آنچه که من در حال رشد بود. به همین دلیل من در ادامه کار برای بهبود آموزش و پرورش ارائه آموزش های شغلی گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ایجاد شغل خوب در کنار رودخانه شهرستان است.

نقره ای: در سال خیلی سخت و برای یک زمان من به پایان رسید تا زندگی در خیابان. من مبارزه من راه را با کمک از خدمات مانند پزشکی و مواد غذایی از اتمام تحصیل و شروع به یک موفقیت حرفه ای. من مبارز بود و من یک جنگنده در حال حاضر همیشه کار به سمت عدالت و برابری. من متعهد به حل مقرون به صرفه ما بحران مسکن و من در حال حاضر به عنوان مدیر منطقه ای از کالیفرنیای جنوبی برای مقرون به صرفه مسکن توسعه دهنده است که ارائه خدمات به هزاران نفر از کم درآمد افراد و خانواده ها از سال 1984. من نیز به دنبال و دفاع از جدید فن آوری های انرژی های تجدید پذیر برای در نظر گرفتن محلی و سازمان های دولتی, بنابراین ما می توانیم ساخت اقتصاد ما به ویژه در شرق دره و درمان بحران آب و هوا. زمانی که من نیستم مبارزه در این مناطق من لذت بردن از کار بیشتر است. در بیشتر شخصی توجه داشته باشید زمانی که من جوانتر بودم نوازنده باس و خواننده در یک گروه راک. آن روزها پشت سر من اما موسیقی هنوز هم نقش مهمی در زندگی من – برای سرگرم کننده, آرامش بخش, رقص و فقط برش شل. در آن زمان که من برای اولین بار ملاقات شریک زندگی من و آن را نگه می دارد بسیاری از خاطرات فوق العاده.

شواب: همچنان به کار و بالا بردن فرزندان من است.

چه چیزی شما فکر می کنم عبارت “صحت سیاسی”?

Melendez: مشکلات حل شد زمانی که ما تشخیص این موضوع و سعی کنید به سرهم بندی کردن در اطراف لبه ها در تلاش برای جلوگیری از جرم. بخشی از گفتمان سیاسی فرایند است که توانایی مردم به نظرات خود و برای حمایت و یا در مقابل کسانی که نظرات خود را بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه و یا قضاوت. صحت سیاسی است به معنی کاری است که گفتمان. ما دموکراسی است که در مورد توانایی فرد برای شرکت در این فرآیند است و به همین دلیل من میزبانی سالن شهر و لذت بردن از صحبت کردن به ترکیبات — به خصوص کسانی که ممکن است به اشتراک گذاشتن ایده های مشابه و یا نظرات.

آمریکا آزمایش شد که برای این بحث. اگر ما همچنان در امتداد این خط از علاقه صحت سیاسی به جای ایده های ما فقط به حاشیه راندن ما ایدئولوژی و نظرات و دموکراسی ما را گیر.

Nevenic: من هدایت صحت سیاسی. آنچه واقعا مهم برای من این است که به هدف عادلانه و غیر حزبی در تمام تصمیم گیری. من را ترویج سیاست های عمومی که علاقه اولیه به مردم است. وجود دارد هیچ ثروتمند گروه های منافع خاص بودجه کمپین من, بنابراین من را به توجه کامل به نیازهای من به شمار می رود. من را ترویج کارآمد ترین و مقرون به صرفه و اخلاقی استفاده از دلار های مالیاتی ما.

رومرو: هر کس سزاوار با احترام و مهربانی. من می دانم که این عبارت “صحت سیاسی” بدست رپ بد اما واقعیت این است که گاهی اوقات ما نیاز به قادر به نقطه نادرست در جامعه ما و روشن است که برخی از رفتارهای دیگر قابل قبول است. به عنوان مثال اخیر است #MeToo جنبش که در آن ما آموخته اند که آزار و اذیت و سوء استفاده علیه زنان در محل کار سکوت بود برای بیش از حد طولانی است. تغییر می تواند سخت باشد اما تغییر مهم است که بخش از جامعه ما هستند که به حاشیه رانده شده اند برگزار می شود, و یا حتی بدتر ،

نقره ای: کلمات مهم است. من اعتقاد دارم که در گفتمان مدنی و به اعتقاد من در درمان همه مردم با احترام و ادب. به نظر من که وقتی مردمی را جوک در مورد به اصطلاح “صحت سیاسی” آنچه که آنها اغلب واقعا گفتن این است که آنها درک نمی کنند که دیگر فرد یا گروه و آنها علاقه مند به ساخت اتاق برای نظرات جدید یا روش زندگی است. آن را آسان به آتش خاموش بی اعتنا صدای جیر جیر یا ارسال یک توهین به الگوی رفتاری آنلاین. در آن طول می کشد شجاعت به سعی کنید برای پیدا کردن زمینه های مشترک که در آن ما می توانیم و به استدلال مودبانه زمانی که ما نمی توانیم. این منطقه متنوع است. ما باید غنی جامعه از نژادهای مختلف, اقوام, جنس, جهت و ادیان. آن را مهم و حیاتی برای یادگیری در مورد هر یک از دیگر و پیدا کردن راه هایی برای رستگار با هم.

شواب: من احساس می کنم این مهم است که به صداقت بحث ما مسائل و پیدا کردن یک راه برای این دولت بهتر است به جای نگرانی در مورد توهین به دیگران است.

زمانی که باید سیاست خود به خودی می شود و زمانی که باید آن را نوشته?

Melendez: من باور نمی کنم سیاست همیشه باید اسکریپت زمانی که شما در حال درگیر شدن با افرادی که انتخاب شما به دفتر. من میزبانی بیش از 100 سالن های شهر پس از من انتخاب شد و به مجلس ایالتی من پاسخ هر ایمیل فرستاده شده به من با یک دست نوشته پاسخ این است که چگونه هر انتخاب رسمی باید به کار گیرند. زمانی که من صحبت می کنند به من و ترکیبات و گوش دادن به نگرانی های خود را در مورد دولت و جامعه آن همیشه بهترین برای صحبت از قلب و اسکریپت. من ترکیبات می خواهید به دانستن آنچه که من فکر می کنم در مورد یک موضوع اما از زمانی که آنها می خواهند به شنیده می شود و کسی که برای گوش دادن به مسائلی که برای آنها مهم هستند. بیشتر ما انتخاب رهبران می تواند زندگی می کنند و در عمل در این راه ساده تر از آن خواهد شد برای رفع مشکلات بزرگ ما دولت است.

Nevenic: من اسکریپت به اعتقاد من در بودن خود به خودی. به اعتقاد من در تغییر نمی کند بدون در نظر گرفتن وضعیت من در درگیر. موقعیت من هرگز تغییر اگر آنها بر مبنای واقعی و علمی به اطلاعات است.

رومرو: باید آن را هر دو. رای دهندگان سزاوار فرصت واقعا به دانستن نامزدها آنها را انتخاب. که نیاز به خودانگیختگی و صداقت از نامزدها. هنگامی که شما در حال تلاش برای متقاعد کردن کسی یا ترویج برخی مسائل داشتن منسجم اسکریپت پیام خوب است بیش از حد. این اجازه می دهد تا شما فکر می کنم در مورد بهترین استدلال قرار داده و آنها را به جلو به طوری که مردم می توانند تصمیم بگیرند که چگونه آنها احساس می کنید در مورد آن موضوع خاص.

نقره: همه ما آرزو می کنم ما می تواند ارائه این تعبیر کاملا, قانع,, پیام, کردن کاف یا خود به خود پست های رسانه های اجتماعی کامل پیام که در هر دو شوخ و تند و تلخ. اما مسائل ما رو پیچیده هستند. من قبل از نوشتن این پاسخ یا آدرس یک گروه از ترکیبات من انجام بسیاری از تکالیف را به درک مسائل به گوش دادن به آنچه که مردم این منطقه می گویند و واقعا فکر می کنم در مورد آنچه که من می خواهم بگویم. این مهم است که من واقعا درک مسائل و خود من مواضع قبل از تلاش برای رهبری دیگران. اقدامات سیاستمداران ما باید عواقب واقعی برای بهتر و بدتر و ما نیاز به نگه داشتن آنها را به یک استاندارد بالا است. دوباره کلمات مهم است.

شواب: خود به خود-هنگامی که شما برای چیزی است که شما به شدت به آن معتقدم. اسکریپت-هنگامی که شما انجام تحقیقات به آموزش خود را در این موضوع به آگاهانه ،

چگونه رژیم صهیونیستی است. Newsom موفقیت در سال اول خود را در دفتر ؟ او چگونه شکست ؟

Melendez: رژیم صهیونیستی است. Newsom موفق به شکست به آدرس متناوب بحران بی خانمانی است که تنها به بدتر شدن خود را تحت نظارت. او موفق شده است در عدم ارائه خانه های مقرون به صرفه برای هزاران نفر از کالیفرنیا که نمی توانیم آنها را. او موفق به قرار دادن بیشتر مجرمان در خیابان های ما به خطر انداختن ایمنی از محله های ما و خانواده های ما. او موفق شد باعث خرابی معیشت هزار نفر از پیمانکاران مستقل با ورود به قانون AB 5.

سال اول خود را در دفتر شکست خورده است برای پایان دادن به کاربی که با سرعت بالا راه آهن برنامه و به جای دو برابر کردن به مقاومت در برابر فدرال اقدامات صورت گرفته در برابر دولت به نمره امتیاز سیاسی است. او به افزایش هزینه در هر یک از بودجه سال و مدارس ما هنوز در تلاش برای آماده سازی کودکان برای زندگی بعد از مدرسه بالا است. جاده های ما هنوز قلوه سنگ و ساخت و ساز نشانه هایی در بزرگراه های ما تنها در حال تبدیل شدن بیشتر امری عادی باعث تاخیر ترافیک و رفت و آمد طولانی.

کالیفرنیا سزاوار بهتر است. ما نیاز به کنار پیروزی سیاسی دور و گوش دادن به صدای افرادی که می خواهید امن خیابان ها و جوامع; که می خواهند مقرون به صرفه مکان به نام خانه; که می خواهید برای دیدن زیرگذر رایگان از بی خانمان ها و افرادی که مبارزه با بهداشت روانی یا سوء مصرف مواد و اختلالات. این ارزش ها از دولت ما و ما نیاز سازگار صدای سلیم راه حل بگو stop!

Nevenic: ما در مواجهه با مشکلات بی شمار و برخی هستند که در دهه در ساخت. من دوست دارم فرماندار سیاست های مربوط به بی خانمانی, جمعیت زندان و آموزش و پرورش اما من فکر می کنم یک سال است که به اندازه کافی زمان برای دیدن اگر اجرای سیاست های خود در نتیجه جنبه های مثبت ما پیش بینی است.

رومرو: هر فرماندار اول سال در حال رفتن به به چالش کشیدن. نه تنها آنها نیاز به استخدام کارکنان خود را و تنظیم دستور کار وجود دارد 3,600 قرار ملاقات برای پر کردن به اجرای سازمان های دولتی در سراسر کشور. من خوشحال هستم که رژیم صهیونیستی. Newsom ساخته شده در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش یک اولویت تخصیص 2 میلیارد دلار در بودجه دولت است. او همچنین افزود: 90 میلیون دلار بودجه برای کمک هزینه تحصیلی برای جذب 4,500 جدید معلمان در تقاضای بالا در زمینه های مانند آموزش و پرورش ویژه, ریاضی, علوم و جذب معلمان به کم درآمد مناطق. رژیم صهیونیستی. Newsom همچنین ایجاد یک شورای هماهنگی برای تمام سیستم های آموزش عالی برای تنظیم ایالت اهداف برای دسترسی به, قیمت و موفقیت است. در حالی که بسیاری از چالش ها باقی می ماند به مسائل مانند بی خانمانی و مسکن و حمل و نقل و بهداشت و درمان فرماندار فقط گرفتن آغاز شده است. من امیدوار هستم که کالیفرنیا را قوی پیشرفت در این مناطق در سال 2020 و فراتر از آن. و من مشتاقانه منتظر به همکاری با او برای ساخت یک کالیفرنیا است که با این نسخهها کار برای همه است.

نقره: فرماندار در زمان بسیار بلند پروازانه کار شارژ رو به جلو در بسیاری از مترقی مسائل او فعالیت در تلاش برای از بین بردن fracking کاهش هزینه داروهای تجویزی و حمله به مسکن مقرون به صرفه و بی خانمانی بحران است. در حالی که او هنوز برای دیدن این گل به اتمام من تحسین او را برای کار سخت را به انجام دقیقا آنچه که او گفت: او می خواهم در کمپین نوین و تحقق وعده های او به کالیفرنیا.

در سال 2020, من امیدوارم که او را به طور قابل توجهی پیشرفت بیشتری در برنامه های خود را برای کمک به ایجاد میلیون ها نفر از خانه های جدید و رسیدن به عادلانه شهرک با شرکت های آب و برق که منجر به بهبود زیرساخت ها و امن تر و مقرون به صرفه و پایدار خدمات کالیفرنیا. من امیدوارم که او منجر خواهد شد کالیفرنیا به سمت انرژی های تجدید پذیر و حتی قوی تر زیست محیطی در موفقیت است. و من امیدوارم که او خواهد شد و ادامه کار به سمت بهداشت و درمان مقرون به صرفه برای همه کالیفرنیا.

شواب: او پرداختن آتش سوزی در حمایت دولت است. او تایید و پشتیبانی از بسیاری از قوانین مسخره (Prop 13).

بیشتر: 2020 کالیفرنیا انتخابات پیش نمایش: گزاره بسیار

بیشتر: این Coachella Valley کازینو بازار در حال رشد است. چه مقدار ؟

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>