2 Riverside County زندانی بستری با COVID-19 می میرد پزشکی قانونی می گوید

مایدزرت | No comments

دوم اهل بیت در شهرستان ریورساید بازداشت کرد پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 کلانتر اعلام کرد اواخر روز سه شنبه.

اگر چه مرگ در دست بررسی است, “اهل بیت در گذشت … از آنچه به نظر می رسد عوارض از قبل موجود شرایط پزشکی احتمالا برافروخته شده توسط COVID-19” در کلانتر اظهار داشت: در انتشار اخبار.

مقامات گفتند این زندانی که نامش بود نه در انتظار اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان در بیمارستان بستری شده بود به مدت سه هفته.

اولین Riverside County اهل بیت به مرگ پس از آزمایش مثبت برای coronavirus را در روز یکشنبه در حالی که در بیمارستان بستری, در سن Gorgonio بیمارستان یادبود در, ممنوعیت, مقامات گفت.

او دستگیر شد Aug. 11, 2018, ظن سرقت و آتش سوزی شد و در بازداشت به جای $1 میلیون وثیقه. او بازداشت شده بود در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ.

بیشتر: تلخ و شیرین آزادی: Riverside County اهل بیت تست مثبت برای coronvirus روز مادر برنده آزادی

بیشتر: داخل: زندانیان و خانواده های آنها نگران coronavirus در شهرستان زندان

او پس از آزمایش های پزشکی کارکنان تعیین شده در آوریل 13 که او مبتلا به آنفولانزا مانند علائم. نتایج آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19 مارس 14.

شرایط او بدتر شد و منتقل شد به بیمارستان مارس 20, جایی که او باقی مانده تا زمان مرگ او. بازی ناپاک شده است را رد کرد, مقامات گفت.

زندانی که فوت سهشنبه در ابتدا رزرو در تاریخ 27 مارس به یکی از شهرستان زندانهای ظن از خشونت خانگی با توجه به یک کلانتر انتشار اخبار.

در آوریل 6, زندانی منتقل شد به یک بیمارستان در 26000 جلوگیری از کاکتوس خیابان در Moreno Valley برای درمان “از قبل موجود شرایط پزشکی” با توجه به انتشار اخبار آن اضافه شده است که در همان روز پس از زندانی به نمایش گذاشته آنفولانزا مانند علائم و پزشکان به او coronavirus آزمون.

در آوریل 15, با توجه به آزادی زندانی را نتایج آزمون برگشتم مثبت برای COVID-19. او همچنان در بیمارستان بستری تا زمان مرگ خود در 2:30 p. m. روز شنبه, انتشار اعلام کرد.

محققان از اصلاحات تحقیقات اداره و پزشکی قانونی, دفتر, با توجه به آزادی در حال بررسی مرگ این مرد است.

و اگر چه او مثبت تشخیص داده شده با COVID-19 “یک علت دقیق مرگ مشخص نشده است” با توجه به انتشار اخبار.

مقامات می گویند که Riverside County زندان زندانی در ابتدا بازداشت.

وقتی پرسیده شد که اگر این بیمارستان که در آن او تحت درمان قرار گرفته بود ریورساید دانشگاه سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی در Moreno Valley است که در واقع در این آدرس موجود در انتشار اخبار یک سخنگوی وزارت کاهش یافته است به ارائه یک پاسخ گفت: “اطلاعات من فقط مستقیم کردن آزادی مطبوعات. ما در حال اضافه کردن هر گونه اطلاعات اضافی که در وجود دارد,” او گفت:.

بیشتر: Riverside County Sheriff بخش فراهم می کند وکلای با طرح خود برای مبارزه با COVID-19 در زندان

بیشتر: Coronavirus استوکس ترس در شلوغ Riverside County, زندان

همانطور که از روز سه شنبه در Riverside County, 141 خارج از حدود 3,240 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و 95 بهبود یافته اند به گفته مقامات بهداشت شهرستان.

در 3,812 مثبت آزمون در هر 100,000 نفر از زندانیان در شهرستان بازداشت— بسیاری از کسانی که در انتظار محاکمه و هنوز به دادگاه — تقریبا 27 برابر بیشتر احتمال دارد به قرارداد این ویروس از رودخانه ساکنان شهرستان.

تعدادی از معاونین کلانتر نیز قرارداد ویروس. همانطور که از اواسط ماه آوریل 55 نفر تست مثبت برای COVID-19 و دو فوت کرده است.

مقدار مثبت اهل بیت موارد تولید شده اعتراض از حامیان و عزیزان از کسانی که در کنار رودخانه شهرستان را زندان که نگران هستند در مورد عدم اطلاع از شرایط در هر یک از شهرستان پنج بازداشتگاه علاوه بر خوب بودن از کسانی که در داخل آنها.

آنها را به چالش کشیده مقامات در مورد آن است که آیا اخلاقی یا حقوقی به ادامه زندانی کردن افرادی که به اعدام محکوم نشده است و هنوز هم در صورت تهدید پیمانکاری COVID-19 در حالی که در بازداشت است.

بخش کلانتر به تازگی ارائه شده وکیل در زندان دفتر حقوقی با یک برنامه نوشته شده جزئیات چگونه آن را مبارزه با گسترش COVID-19 در زندان سیستم پس از دستور به توسط یک قاضی فدرال.

زندان دفتر حقوقی ثبت اضطراری حرکت مارس 6, درخواست یک قاضی فدرال به نیاز شهرستان به ارائه یک برنامه ریزی برای پیاده سازی فیزیکی فاصله برای همه زندانیان مستقر در زندان های کالیفرنیا و به ارائه خدمات بهداشتی و دیگر خدمات ضروری است.

در مارس 14 دادگاه به درخواست و دستور کلانتر برای به اشتراک گذاشتن طرح خود را برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 در کنار رودخانه شهرستان برگزار شود.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>