3 takeaways از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ روز شنبه coronavirus جلسه

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز همراه با دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز و می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری, مدیر اجرایی, گرگ میشل به روز رسانی پنج شنبه در این ایالت مبارزه برای کنترل coronavirus.

در اینجا سه takeaways از این جلسه:

به عنوان فروشگاه بازگشایی و رویدادهای اجتماعی رزومه یک شیوع رخ داده است در شهرستان Wayne

دابز گفت: Wayne County, جمعیت 20,000 دیده است عمده سنبله در ویروس موارد در روز های اخیر و ملاقات او با مقامات بهداشت و دیگر شهرستان رهبران صبح روز پنجشنبه در مورد آنها چگونه باید آن را کنترل کنید . او انتظار می رود به بحث در مورد شیوع بیماری با رهبران مذهبی در بعد از ظهر.

دابز گفت: وجود تعداد نسبتا کمی از موارد تا زمانی که ممکن است 18. که زمانی که او گفت: به نظر می رسد برخی از آنها “دیگر غذای اجتماعی فاصله دستورالعمل” وجود دارد و برخی از “بسیار بزرگ” گردهمایی که به نظر می رسد به پا زدن شروع به گسترش عفونت است. این شهرستان دارای اشباع خود یک ظرفیت است.

بیمارستان محلی تا به حال نزدیک به آن رسیده ظرفیت 49 تخت Wayne County News گزارش شده است. یک county ناظر به این روزنامه گفت: او مشکوک شدید cookouts بسکتبال مسابقات و حوادث مشابه سوار سنبله. “هر جامعه است در یکی از تعطیلات آخر هفته از سقوط کردن صخره” دابز پنج شنبه هشدار داد.

مقامات بهداشتی نیز بررسی عمده شیوع بیماری به یک مراسم تشییع جنازه

وزارت بهداشت گزارش داد یک خوشه از عفونت های بزرگ, مارس 17 مراسم تشییع جنازه با حضور حدود 100 نفر در Baldwyn.

حداقل نه موارد بوده است به مردم که با حضور در انتخابات گفت: با بیشتر موارد تحت بررسی است. دابز و گفت: این سازمان خود را هنوز هم به کلمه به شرکت کنندگان است که آنها ممکن است در معرض و به خود منزوی به مدت دو هفته در صورتی که علائم. “می تواند وجود داشته باشد بسیاری از موارد بیرون آمدن از آن,” او گفت:.

کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه های کاربردی باید شروع هفته آینده

قوه مقننه در اوایل این ماه تایید شده 300 میلیون دلار را صرف بر روی کسب و کار کوچک مالی. برخی از 60 میلیون دلار خواهد بود به طور خودکار واجد شرایط اختصاص داده شده به کسب و کارهای کوچک در $2,000 افزایش است. بقیه توزیع خواهد شد تا $25,000 تکه های از طریق روند درخواست.

اما ریوز گفت: مقامات دولتی نیست و باید این منابع به غربال کردن از طریق تصویب و پرداخت از کسانی که کمک های مالی خود را پس از یک شرکت خارجی باید استخدام شود به آن را انجام دهد. او گفت که او انتظار می رود کسب و کارهای کوچک می تواند شروع به درخواست برای کمک های مالی مدتی در هفته آینده پس از خارج گروه در محل است.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>