30 ساکنان برخی از کارکنان تست مثبت برای coronavirus در ریورساید آسایشگاه

مایدزرت | No comments

حداقل 30 ساکنان و برخی از کارکنان در یک آسایشگاه باید آزمایش مثبت برای coronavirus Riverside County مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد یکشنبه شب.

مقامات در حال حاضر نمی دانم دقیق تعداد بیماران و کارکنان که در حال مثبت برای این ویروس اما در حال بررسی برای دیدن چگونه بسیاری از دیگران در ماگنولیا خیابان محل تمدید بیمارستان مراقبت آلوده می شوند.

90-تخت تسهیلات در حال حاضر بسته به بیماران جدید. علاوه بر این کارکنان هستند مجاز از کار در, دیگر, امکانات, پرستاری, بیمار, بیماران جدا هستند و در همه حال از نزدیک تحت نظارت گفت: Riverside County بهداشت عمومی افسر کامرون قیصر, در بیانیه ای.

یک county آزادی مطبوعات اشاره کرد که تمام کارکنان در حال حاضر با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و کسانی که تست مثبت خواهد شد و فرستاده شده به خانه از محل کار تا زمانی که آنها به بهبود از بیماری است.

“ما خواهد شد از دیدن بیشتر و بیشتر از این شیوع در جامعه” قیصر در بیانیه ای گفت. “این است که یک جمعیت آسیب پذیر و ما را در تمام مراحل لازم برای حفاظت از آنها. اما این مراحل را می توانید تنها اگر کار به طور موثر مردم در خانه بمانند از هم جدا و پوشش چهره خود را در انظار عمومی به کاهش کلی انتقال است.”

ترنت Evans, مراقبت طولانی مشاوره عمومی گفت: این مرکز مشغول به کار بوده است از نزدیک با یک متخصص بیماری های عفونی به اطمینان حاصل شود آن را مناسب کنترل عفونت محافظت کند.

“ما افتخار داریم که تیم ما تعهد و حرفه ای در طول این جهانی و همه گیر” ایوانز گفت. “مراقبت طولانی شده است و فعالانه در خط مقدم تلاش برای دفع COVID-19 صرفا پس همه دولت پیشنهاد شده و موظف پروتکل از جمله دراز مدت کنترل عفونت اقدامات در پیش بینی از شرایط مانند این است.”

تمدید مراقبت بیمارستان واقع در 8171 ماگنولیا درایو در کنار رودخانه دریافت یک استناد در طول 25 آوریل 2019 بازرسی برای ارائه و اجرای یک عفونت پیشگیری و کنترل برنامه با توجه به داده ها از مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات. شرکت, خواهر, محل سکونت در مونتکلیر دریافت دو استناد یکی در سال 2018 و 2019.

Riverside County مقامات بهداشت گفت: امکانات توانبخشی و خانه های پرستاری مانند این در حال حاضر یک چالش زیرا این بیماران در معرض خطر بالا برای coronavirus عوارض و هم خوشه هستند اغلب با دو نفر به یک اتاق.

در حال حاضر در Riverside County, مقامات بهداشت عمومی انجام شده نزدیک به 200 تست در رانچو مایراج تسهیلات زندگی کمک پس از یادگیری است که 73 ساله ای که پس از دستیابی به این ویروس زمان صرف شده در 99-تخت خانه.

فقط یک نفر دیگر آزمایش مثبت در رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی — یک زن در 30s که آیا قرارداد کار در تاسیسات. او جدا شد در خانه و انتظار می رود که برای بازیابی, مقامات گفت.

در کشور همسایه San Bernardino County, مقامات بهداشت عمومی در حال فرض کنید “همه مثبت هستند” در یوکایپا خانه سالمندان که در آن دو ساکنان درگذشت از coronavirus-عوارض مرتبط و حداقل 49 ساکنان دیگر و شش هیات آزمایش مثبت است. شهرستان متوقف تست در سرو کوه پست حاد و توانبخشی زیرا برای انجام این کار خواهد بود “بی معنی و اتلاف کمیاب تست منابع” سخنگوی دیوید ورت گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>