30 سال بعد شکن داگلاس هنوز هم زندگی در لحظه ای که او را ثروتمند و مشهور

مایدزرت | No comments

چند روز گذشت بیش از سه دهه گذشته بدون حداقل یک غریبه توقف شکن داگلاس در خیابان. هر فرد دارای یک داستان به او بگویید در مورد جایی که آنها بودند که داگلاس زدم مایک تایسون به عنوان یک 42-به-1 underdog برای تبدیل شدن به بوکس را بی چون و چرای قهرمان سنگین وزن جهان است.

تمام وقت گیج کننده در توکیو فرستاده تکان سراسر جهان است و هنوز هم به عنوان بزرگترین ناراحت در بوکس, اگر نه همه از ورزش حرفه ای. حتی اندی رویز سنگین وزن قهرمانی ناراحت بیش از آنتونی جاشوا تابستان گذشته آمد به نزدیک بودن به عنوان تکان دهنده داگلاس pummeling تایسون که تا به حال یک رکورد از 37-0 قبل از از دست دادن.

“من تا به حال یک بازی بزرگ طرح گفت:” داگلاس که نشستم با خورشید صحرا در ماه نوامبر به یاد در مورد خود حذفی. “من مربی جان راسل قرار دادن با هم یک استراتژی بزرگ و ما کار می کرد آن را به یک توپ را روی گوه.”

سی سال گذشت از آن شب شوم در فوریه. 11, 1990, اما چند به نظر می رسد فراموش کرده اند که مبارزه تاریخی و واکنش خود را به آن.

شانس یک تایسون پیروزی بودند به طوری که قریب به اتفاق سراب تنها هتل لاس وگاس به شرط در مبارزه است. با وجود که این هتل بنا به گزارش پذیرفته شده بیش از $160,000 در شرط برای تایسون.

مبارزه به طول انجامید بیش ترین رود, اگر آن را تقریبا به پایان رسید که تایسون زدم داگلاس را با مواد منفجره قلاب راست در دور هشتم.

“ما فکر آن بود و اوایل شب وقتی تایسون cracked او زدم و باستر داگلاس گفته برنارد هاپکینز سابق بی چون و چرای میان قهرمان و مربوط به خط نور سنگین وزن عنوان دارنده.

“اما باستر داگلاس کردم. بود که تایسون بدترین کابوس که او کردم.”

هاپکینز معتقد است که تایسون می دانستند مبارزه بود در آن لحظه از آنجا که او نمی خواهد که استقامت برای رفتن از راه دور.

بیشتر: UFC هشت ضلعی در پالم اسپرینگز ، در اینجا برخی از رویدادهای ورزشی مهم برنامه ریزی برای عرصه های جدید

بیشتر: برنارد هاپکینز در حال حاضر دارای یک تم برای بوکس از مشاهیر القای سخنرانی

“من می دانم چگونه آن را برای تغذیه کردن و با انگیزه و با انرژی” هاپکینز گفت. “شکن با انگیزه بود. تایسون نبود.”

از طریق روزنامه نگار مایک تایسون کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

بازنشسته و سابق قهرمان سنگین وزن مایکل Moorer بود که در ایستگاه میدان مرکز خرید در مرکز شهر پیتسبورگ زمانی که او به مبارزه در تلویزیون.

بیست و دو سال در زمان Moorer شروع به تماشای فقط در زمان برای دیدن داگلاس بود که 29-4-1 تبدیل شدن به اولین بار به دست کشیدن تایسون به بوم به عنوان یک حرفه ای هنگامی که او ضربه قهرمان با یک ویرانگر راست-چپ-راست ترکیب در 10 دور.

Moorer پاسخ به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از, و آن را به ظاهر تکرار در سراسر جهان است.

“گفتم Whoooa!'” گفت: Moorer بود که 52-4-1 طول زندگی حرفه ای او و برگزار WBA, WBO و سنگین وزن IBF عناوین در 1990s.

“من به یاد داشته باشید گفت: “که بزرگترین ناراحت در تاریخ'” Moorer اضافه شده است. “من در نگاه من مدیر جان و چشم من کردم و من فقط می تواند آن را باور نمی کند.”

تایسون تعهد به آماده شدن برای مبارزه شده است صریحا مورد سوال است. بسیاری تعجب می کنم اگر تایسون بود فقط بی تفاوت در مورد چالش داگلاس ارائه شده است.

بیشتر: به عنوان یک بچه خانواده اش را از اف بی آی در مکزیک; چگونه می خواهم او سالم ماندن? بلر Cobbs آموخته به جعبه.

بیشتر: بوکسور Patricio مانوئل می شود, اولین تغییر جنسیت مرد به اولین به عنوان یک حرفه ای

“همه می دانند مایک گرفتن نیست که مبارزه بیش از حد جدی” هاپکینز گفت. “به گفته او داشتن سرگرم کننده بزرگ شب قبل و روز قبل تا او را به حلقه است.”

هاپکینز گفته است که اگر تایسون گرفته بود مبارزه جدی و متمرکز “باستر داگلاس نمی خواهد که تا به حال شانس.”

“تاریخ را می توان ساخته شده و یا شکسته شده توسط افراد دیگر و عدم وجود نظم و انضباط” هاپکینز اضافه شده است.

هاپکینز می گوید که شما نمی توانید به عقب نگاه در مبارزه با 20/20 ادراک و می گویند که داگلاس برنده نشد عادلانه و مربع است.

بود که مورد مناقشه توسط پروموتور همین پادشاه پس از کشمکش است. پادشاه استدلال کرد که قبل از داگلاس زدم تایسون در 10 دور تایسون را مجزا از داگلاس دو دور زودتر باید به پایان رسید جلسه.

این همه سال بعد داگلاس هنوز هم به شدت اختلاف است. او می گوید که او صدمه دیده است نیست.

“من بلافاصله رفت” داگلاس گفت: “اما من سریع بدن را بررسی کنید و متوجه شد که من تا به حال همه دانشکده هنوز هم وجود دارد. من می توانم بدست راست بالا اما من تا به حال چند ثانیه.”

ناراحت توسط داگلاس بیش از تایسون سابق بوکسورهای این باور بود که ترکیبی از عوامل مختلف است. نه تنها آن است که اعتقاد بر این است که تایسون بود آماده برای مبارزه داگلاس با استعداد بود جنگنده که شده بود پرداخت غرامت خود را برای سال.

داگلاس نیز بسیار با انگیزه است. بورس تحصیلی بازیکن بسکتبال در Mercyhurst دانشگاه در Erie, Pa. داگلاس چپ مدرسه پس از سال سوم خود را به تبدیل شدن به یک قهرمان بوکس حرفه ای. او را به نام پدر خود سابق pro بوکسور ویلیام “دینامیت” داگلاس به او بگویید که او آمدن به خانه به اوهایو و که او می خواهم یک روز قهرمان جهان.

پدرش پاسخ داد: “اجازه دهید آن را انجام دهد.”

داگلاس تا به حال هرگز در مبارزه در خارج از ایالات متحده هنگامی که او در زمان مبارزه تایسون. هر کس فکر داگلاس بود رفتن به ژاپن برای اعدام.

“این چیزی است که همه فکر” داگلاس گفت. “در آن زمان (تایسون) بود و مانند یک توپ مخرب رفتن را از طریق سنگین وزن مدعی چپ و راست.”

اما داگلاس مبارزه کرده بود در شش تایسون undercards و او scouted او نزدیک است. او می دانست که رویکرد خود را و آنچه در زوایای مورد نیاز او را و آن ترکیب به پرتاب و هنگامی که برای برنده شدن در این مبارزه است.

داگلاس مطمئن بود اگر او می خواهم تا به حال یکی دیگر از شات عنوان اگر او نبود ضرب و شتم تایسون. در ضمن فقط 23 روز قبل از جلسه داگلاس’ مادر درگذشت.

“تایسون نبود انجام همه چیز را راست” گفت: Moorer که شد مربوط به خط سنگین وزن قهرمان در سال 1994 توسط ضرب و شتم Evander Holyfield. “او قلدری مردم به دریافت و شکن نیست برای رفتن است. آن را کار کرده اند با هر کس دیگری. این کار نبود با شکن ،

“شکن در شکل و او می دانست که چگونه به مبارزه با او می دانست که چگونه به جعبه و او گرديد.”

داگلاس گفت که پس از او در هشتم دور او می دانست که در ذهن خود را که او تا به حال مبارزه به دست آورد. تایسون داده بود و او را بهترین و کرک داگلاس یک لبخند ظریف به اجازه دهید او را می دانم که او نبود fazed.

او در بر داشت زوایای راست به راه انداخته سراسیمگی از مشت که فرود آمد و در 10 دور تایسون بود روی بوم گیجی.

“هنگامی که من تو را دیدم او را برای رسیدن به آن منادی,” داگلاس گفت: “من می دانستم که آن را بیش از به خاطر آن بود که در اواخر دفعات مشاهده شده است.”

پس از داور اوکتاویو Meyran رسیده تعداد 10 و مبارزه را متوقف دوزخ گرفت. داگلاس گفت که او نمی به یاد داشته باشید بسیاری از آن. آنچه او می کند به یاد داشته باشید این است که برگردیم به مربی خود را در اتاق هتل.

وجود دارد دو ملکه تخت در اتاق و داگلاس شنبه در یکی از آنها دو نگاه در هر یک از دیگر و تاریخ که این دو ساخته شده است در نهایت شروع به شستن بیش از آنها را. همه از کار سخت از فراز و نشیب بوده است که ارزش آن.

“من فقط خراب شد و تمام احساسات بر من آمد,” داگلاس به یاد می آورد. “فقط بازدم برای یک بار.”

داگلاس خود را از دست داد اولین دفاع از عنوان به Holyfield که در حال تماشا تایسون-داگلاس جلسه بیرون رینگ. داگلاس گزارش ساخته شده $24.6 میلیون دلار برای مبارزه با Holyfield و بازنشسته پس از آن. شش سال بعد او بازگشت و نه بیشتر حملات و برنده هشت.

در حال حاضر این همه سال بعد داگلاس است که هنوز هم شنیدن از غریبه ها در مورد آنچه که او انجام داده بود در مورد او چگونه بوده است معمار شاید بزرگترین ناراحت مدرن در ورزش حرفه ای.

او نمی ذهن یک بیت بودن زحمت در مورد آن.

“این احساس بزرگ” داگلاس گفت.” این نشان می دهد که کار من قدردانی است.

“این یک لحظه فوق العاده در زندگی من است. را انجام داده اند که هنوز هم شگفت انگیز برای من است.”

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال: @ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>