321 راه اندازی: فضا, اخبار, شما ممکن است از دست رفته در طول هفته گذشته

فلوریدا تودی | No comments

به انجمن خوش آمدید 321 راه اندازی ما قرار دادن تا از بزرگترین فضا, اخبار, شما ممکن است از دست رفته در طول هفته گذشته. در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد:

Q&A با فضانورد که کمک به ساخت خدمه اژدها

فلوریدا امروز در گفتگو با شاتل فضانورد و مهندس گرت Reisman که پرواز ماموریت در سال های 2008 و 2010 در مورد آینده نقطه عطف. او در ادامه به نقش مهمی به عنوان یک SpaceX کارمند در خدمه تیم اژدها هر چند او در حال حاضر با این نسخهها کار با این شرکت صرفا به عنوان یک مشاور.

خواندن کل مصاحبه اینجا.

ناسا انتخاب سه تیم برای lunar lander رقابت

ناسا روز پنج شنبه اعلام کرد سه شرکت انتخاب برای طراحی و ساخت بشر فرود سیستم به عنوان بخشی از سازمان آرتمیس برنامه یک گام مهم به سمت هدف قرار دادن چکمه های عقب بر روی سطح ماه تا سال 2024.

آبی منشاء Dynetics و SpaceX بودند انتخاب شده برای قرارداد جمعا به مبلغ 967 میلیون بیش از 10 ماه. Blue Origin پیشنهاد نام “تیم ملی” شامل لاکهید مارتین و نورث روپ گرومن و دراپر به عنوان حمایت از شرکت های.

پس از طراحی بررسی و تست یک خواهد شد در نهایت انتخاب شود برای قرار دادن اولین خدمه ناسا – یک مرد و یک زن – در ماه.

اینجا بیشتر بخوانید.

USAF مطالعه: تنها دو سنگین و بالابر ارائه دهندگان خدمات مورد نیاز

یافته های یک مطالعه به سفارش نیروی هوایی به سنگین بلند و صنعت منتشر شد سه شنبه تایید بازار آمریکا بعید است برای حمایت بیشتر از راه اندازی دو ارائه دهندگان در دراز مدت است.

اما چهار شرکت – SpaceX, ایالات, راه اندازی, اتحاد آبی مبدا و نورث روپ گرومن – همه رقابت برای عقد قرارداد.

اینجا بیشتر بخوانید.

بر خلاف ناسا کلانتر تشویق مردم به می آیند برای راه اندازی

Brevard County Sheriff Wayne Ivey تشویق مردم برای آمدن به Brevard County برای تماشای برنامه ریزی مارس 27 تاریخی اندازی یک موشک SpaceX با دو فضانورد سرنشین.

از آن خواهد شد راه اندازی اولین فضانوردان از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011. برنامه ریزی برای 4:32 بعد از ظهر 230-پا بلند موشک را فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی در یک خدمه کپسول اژدها.

اما Ivey دعوت اجرا می شود بر خلاف ناسا توصیه برای افرادی که به تماشای راه اندازی تلویزیون است. مدیر جیم Bridenstine تصریح کرد که تماس در روز جمعه در قبل از راه اندازی کنفرانس خبری پیش از مارس 27 ماموریت.

اینجا بیشتر بخوانید.

25+ سال کهنه از فلوریدا امروز, جان مک کارتی در حال حاضر نظارت بر فضای تیم و پروژه های خاص. پشتیبانی از کیفیت های محلی و روزنامه نگاری با عضویت در فلوریدا امروز. شما می توانید با مک کارتی در 321-752-5018 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>