4 متهم در ارتباط با گم جزئي مرد در حال حاضر مرده فرض

لدگر | No comments

چهار نفر متهم شده اند در ارتباط با مرگ یک جزئي که گزارش شده بود از دست رفته جولای 6.

ویلی جونز, 28, گذشته دیده می شد ترک خانه خود را با یکی از متهمان. او در حال حاضر مرده فرض.

Pearl River County Sheriff دفتر سخنگوی مسلح ، علامت اگدن گفت: شواهد و اظهارات جمع آوری شده در طول این تحقیقات منجر مأموران اجرای قانون به این باور جونز به قتل رسید.

داستین خاکستری 24 و همسرش اریکا Deleon خاکستری, 21, بودند از خدمت حکم روز سه شنبه در کلرادو. داستین خاکستری شد به اتهام قتل درجه اول. اریکا خاکستری شد متهم با لوازم جانبی پس از این واقعیت قتل درجه اول.

Staet حسابرس: Ex-هتیزبرگ آثار عمومی مدیر جونز مباشر متهم در کلاهبرداری و اختلاس و کلاهبرداری

این گریس در حال برنامه ریزی برای ایجاد اولیه حضور در دادگاه در اتهامات جدید چهارشنبه بعد از ظهر در پوبلو شهرستان دادگاه منطقه.

استرداد مدارک واصل شد سهشنبه اجازه می دهد تا زن و شوهر به بازگشت به می سی سی پی اگدن گفت.

اواخر هفته گذشته کارآگاهان با جزئي اداره پلیس و کلانتر, سفر, به, Pueblo, کلرادو به مصاحبه با گریس. جزئي پلیس در ابتدا به کار گرفته شده در مورد قبل از تبدیل آن به بخش کلانتر.

این زوج دستگیر شد, جولای 15 توسط ایالات متحده خدمات مارشال در پوبلو که در آن آنها برگزار شد در سرقت سلاح شارژ.

دستگیری آنها اعلام شده بود کمتر از یک ساعت پس از نماز تجمع و شمع افروزی برای جونز گرفت در پیکیون پارک.

می سی سی پی, درد, کرم طرح: Brent نیکولز, Gregory پارکر محکوم برای نقش در توطئه تقلب

اگدن گفت: طی تحقیقات کارآگاهان آموخته از دو اضافی مظنون: 18 سال به Austin Brookshire است که به اتهام قتل و حال برگزار شد و بدون پیوند در مکانی نامعلوم و ناشناس نوجوان که متهم شده است به عنوان لوازم جانبی.

انسان باقی می ماند که می تواند جونز’ شدند و در Hancock County و تبدیل به Pearl River County پزشکی قانونی. باقی مانده بودند و به دولت ارسال شد دفتر معاینات پزشکی برای شناسایی.

این است که در حال توسعه داستان و ممکن است به روز شده.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>