’48 ساعت’ واقعی جرم و جنایت نشان می دهد افکن قتل در فضای کست پادکست

فلوریدا تودی | No comments

قتل در فضای کست پادکست اخذ خواهد شد “زمان نخست” درمان مدتی در ماه مارس است.

CBS واقعی جرم و جنایت نشان می دهد “48 ساعت” به تازگی پرواز شما واقعا به اپل بزرگ برای به مصاحبه با یکی از روزنامه نگاران ارین Moriarty. در حالی که این درست است او یکی از طرفداران بزرگ از قتل در فضای ساحل, دلیل برای مصاحبه است که موضوع فصل 5 از من پادکست — به دلیل در ماه مارس نیز برجسته خواهد شد در ماه مارس قسمت از محبوب برنامه های تلویزیونی.

و در حقیقت این مورد جدیدی نیست برای Moriarty. او به دنبال مورد Crosley سبز برای دو دهه و برجسته داستان خود را قبل از اینکه در 48 ساعت.

سبز شد و به اتهام قتل 22 ساله تراشه فلین در سال 1989 و آدم ربایی فلین دوست دختر سابق کیم Hallock پس از آن 19. ثانیهallock فرار کرد و سوار به دنبال کمک. هنگامی که پلیس وارد صحنه آنها خواسته فلین که ضربه او ؟ او گفت: “من از اینجا. من می خواهم به خانه بروم.”

سبز همواره هرگونه دخالت و هیچ شواهد فیزیکی بستن او به جرم و جنایت. اما سبز شناسایی شد توسط Hallock به عنوان ضارب و او محکوم شد. فقط بعدا آن را ظهور است که در پاسخ افسران مظنون به Hallock. این اطلاعات را کسر کرده بود و در حال حاضر موضوع آینده جلسه دادگاه.

“من کار کرده اند در این مورد برای 20 سال” Moriarty گفت: من سال گذشته در حالی که در حال مصاحبه برای قتل در فضای ساحل. “من احساس می کنم متاسفم برای Crosley سبز این می آید از 20 سال به دنبال شواهد در این مورد و تحقق وجود است نه یک چیز است نه یک چیز است که روابط Crosley سبز به قتل تراشه فلین به جز کلمه از یکی از خانم ها که هرگز تا کنون حاضر به صحبت با ما.”

چرا در حال حاضر ؟ چرا که هر دو از ما انجام می دهند این داستان ؟

نیز وجود دارد یک جلسه در دادگاه فدرال در الکساندریا در مارس 12 که به خوبی ممکن است تعیین اینکه آیا Crosley سبز می میرد در زندان و یا یک روز بود ، به یاد داشته باشید در تابستان 2018 یک دادگاه فدرال در فلوریدا حکومت سبز باید به رایگان و یا با توجه به یک محاکمه جدید پس از آن مشخص شد Brevard County دادستان نکردن اطلاعات حیاتی از سبز وکیل مدافع.

فلوریدا درخواست کرد که این تصمیم (آیا شما انتظار می رود آنها را به انجام هر چیز دیگری؟).

هنگامی که ارین پرسید: اگر من می خواهم مصاحبه را در او نشان می دهد من هیجان زده بود. پرواز برگشت به صفحه اصلی به نیویورک است که همیشه سرگرم کننده حتی اگر این آخرین هفته از ماه ژانویه و متوسط هرگز گل رز بالاتر از 35 درجه است.

ارین و خدمه خود را — از دوربین و صدا اپراتورها به تولید وابسته — من درمان مانند خانواده سلطنتی ساخته شده و این عصبی خبرنگار در سهولت احساس در مقابل تمام چراغ ها و دوربین های دیجیتال. من حتی تا به حال کسی powdering پیشانی من برای حفظ “درخشش” است.

و در خرابی من با من, سکس با خوردند فوق العاده تایلندی شام و در زمان E قطار در مرکز شهر به بازدید از 9/11 یادبود و موزه.

خانه سفر کردم کمی خطرناک به عنوان یک نور بارش برف در شارلوت, N. C., تاخیر پرواز من از نیوآرک برای چند ساعت من باعث به پس از شش ساعت توقف در حال انتظار برای اتصال پرواز به ملبورن. من صرف زمان که شمارش مسافران با پوشیدن ماسک های جراحی و اجتناب از همه coughers, sneezers و snifflers در اطراف من همه در حالی که تماشای ناراحت گرافیک در تلویزیون مستند گسترش Coronavirus.

من نمی خواهم به بیمار می شود زمانی که من نخست زمان اولین مدتی در ماه مارس است.

وقتی که من اولین بار شروع به انجام قتل در فضای کست پادکست حدود سه سال پیش ارین توییتی من و پرسید: “چرا شما انجام Crosley سبز داستان؟”

خوب, من در حال حاضر.

تماس با تورس در 321-242-3684 و یا در [email protected] فراموش نکنید که به دنبال او را در توییتر @johnalbertorres یا در Facebook در http://www.facebook.com/FTjohntorres.

پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>