5 مورد از coronavirus در دانشگاه ایالتی می سی سی پی با سه نفر در انتظار نتایج آزمون

لدگر | No comments

Mississippi State University چندین coronavirus موارد پراکنده در میان استادان و کارکنان و دانش آموزان.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر در این دانشگاه منتشر شد بیانیه ای جزئیات این موارد است.

دانشگاه سخنگوی Sid سالتر گفت: MSU متعهد به نگه داشتن دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان امن و “یکی از راه های ایمنی که می تواند بهترین باشد انجام شده است که از طریق جبران شایعه و شایعات بی اساس با واقعی و به موقع اطلاعات است.”

این دانشگاه دارای یک عضو هیات علمی که تایید شد مثبت برای COVID-19 و در انزوا. که فرد در بازدید از دانشگاه خود را در مارس 16, قبل از تایید.

بررسی صورت گرفت, دانشگاه ارائه حرفه ای بهداشت از تحت تاثیر قرار دفتر منطقه و مجاور مشترک امکانات این مدرسه گفت: این فرد دریافت مراقبت های پزشکی مناسب.

یکی از کارکنان تایید شد مثبت برای COVID-19 و در انزوا. کارکنان عضو جدا شد در خانه قبل از تایید.

همانطور که قبلا گزارش شده یکی از دانشگاه فرمت کارمند در Pike County تایید شد مثبت برای COVID-19 خود جدا شده و دریافت مراقبت های پزشکی است. این Pike County, اتاق کار حرفه ای بررسی و به طور موقت بسته شده است.

یکی از دانشجویان که در محوطه دانشگاه پس از آغاز بهار در مارس 9 — تایید شد مثبت برای COVID-19. که دانش آموز خود isolataing در خانه اش است. دانشگاه تحقیقات در این مورد در حال انجام است.

یک دانش آموز بستری شده در خارج از کشور با چه اعتقاد بر این است COVID-19.

‘در خانه بمانند اگر شما می توانید:’ رژیم صهیونیستی است. ریوز قول دولت به ‘در حمله’ با کروناویروس

که نقل مکان کرد و از برادری مسکن در 18 مارس و بدون علامت. برادری ابلاغ شده است و تحقیقات در جریان است ممکن است به تماس نزدیک در طول حرکت از MSU مقامات گفت.

دانش آموز گزارش کمی به هیچ تماس با افراد در آن زمان. این دانشگاه گفت: آن را به بهداشت مناسب و اطلاع رسانی گام در همراهی با CDC توصیه می کند.

حداقل سه نفر دیگر از کارکنان دانشگاه در انتظار نتایج COVID-19 تست. این دانشگاه گفت: آن را به طور کامل انتظار موارد به افزایش در کوتاه مدت به عنوان CDC و می سی سی پی, وزارت بهداشت هشدار داده اند, ضروری است تمام موسسات این به احتمال زیاد رخ می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>