5 چیزهایی که جذاب از ‘Coachella: 20 سال در بیابان’ مستند

مایدزرت | No comments

Coachella-aholics مثل خودم از دست رفته جمعه ما سالانه فرصتی برای معاشرت و نوسان با 90,000 همفکر طرفداران موسیقی اما ما قادر به دریافت یک بازگوی های مورد علاقه ما در جشنواره است.

100 دقیقه ای مستند در مورد موسیقی و هنر Coachella Festival “کوچلا: 20 سال در بیابان” عرضه در ظهر جمعه در یوتیوب و ارائه رنگارنگ درس تاریخ از این رویداد با برخی از اجراهای پاشیده است.

Coachella (با headliners Rage Against the Machine, Travis Scott and Frank Ocean) و دلیجان (با headliners Thomas Rhett, کری آندروود و Eric Church) رسما منتقل شده است و به سه تعطیلات آخر هفته در ماه اکتبر — Coachella Oct. و 9-11 16-18, دلیجان Oct. 23-25.

مانند هزاران نفر دیگر که نمی تواند صبر کنید تا اکتبر من از تماشای این مستند از کوچ — #Couchella به عنوان آنها می گویند — و این پنج چیز که من پیدا کردم بیشتر شگفت انگیز در مورد توضیحات.

بیشتر: Coachella دلیجان باز خواهد گشت پس از coronavirus اما آنها همیشه احساس همان است ؟ آن را بعید است

بیشتر: Coachella به تعویق افتاد: شش دلیل برای هیجان زده برای یک ماه اکتبر جشنواره

جشنواره تکامل

بدیهی است که زندگی را از طریق آن ما می دانیم که این جشنواره بسیار متفاوت در سال 2019 از آن در سال 1999 موسیقایی اما این مستند یک کار بزرگ واقعا در نظر گرفتن شما را از طریق این تکامل. این حرکت از پانک و راک به سبک indie rock, به, EDM به رپ و هیپ هاپ و آنچه شما در حال حاضر می توانید ببینید به عنوان موج بعدی از استعداد جوان با اعمال مانند BLACKPINK و Billie Eilish و اسم حیوان دست اموز بد.

Coachella عظمت می آید در توانایی خود را برای انطباق. شما به وضوح می توانید ببینید که از طریق 20 سال گذشته و شما می توانید بگویید آن رفتن به اتفاق می افتد نگه دارید.

اگر شما پیش بینی کرده بود در سال 1999 — با خشم علیه ماشین و بک به عنوان headliners — که در سال 2018 پاپ عمل مانند Beyoncé خواهد تیتر و بزرگترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به این رویداد بسیاری را اعتقاد بر این شما. اما این که در آن بنیانگذار شرکت پل Tollett و شرکت شایسته اعتبار بیشتر. آنها از ترس به تغییر و جزر و مدی در طول سال با محبوب موسیقی روز, همیشه ماندن مربوطه و یا حتی یک گام جلوتر است.

کاوش در بزرگترین لحظات

مستند نشانی از یک کار خوب و توضیح داد که چگونه برخی از به یاد ماندنی تر Coachella لحظات گرد هم آمدند.

در آن طول می کشد یک شیرجه عمیق در مورد هولوگرام توپاک هر دو چگونه از آن اتفاق افتاده است و چه مقدار از آن طنین انداز در سراسر جهان است. من عاشق این تکه در مورد چگونه انسان ساخته شده کوه کنی یکشنبه خدمات در سال گذشته با هم در یک هفته. ما را به تماشای آن اتفاق می افتد اما در حال حاضر ما می دانیم که بسیاری بیشتر در مورد اینکه چرا این اتفاق می افتد و چگونه از آن اتفاق افتاد. همچنین یکی دیگر از رمز و راز حل حداقل برای من بود چرا شاهزاده بود این اواخر علاوه بر این در سال 2007. در این روز که بزرگترین دلشکستگی چون من بلیط را برای آن شب پس هیچ کس باحال بود بازی و سپس مانند یک هفته بعد آنها اعلام کرد که شاهزاده بود. در حال حاضر من می دانم که چرا این اتفاق افتاده است اما آن را ندارد احساس بهتر در مورد آن.

یک ناجی برای EDM

بهترین فصل در این مستند فصل سوم: ظهور روبات. من احساس من می دانستم که بسیاری در مورد Coachella اما این مفهوم چگونه حیاتی آن را به EDM رقص و موسیقی در یک زمان — زمانی که نمی توانید رای بدهید بودند بدنام شدن — چیزی بود که من شنیده بودم در مورد. آن را نشان داد و از همه مردم و سپس سناتور. جو بایدن در روز خواستار سرکوب سالن و مروج که میزبان با بیحوصلگی حرف زدن. در حالی که دیگر سالن بودند عقب Coachella تصمیم به گرفتن خطر و قوی نگه دارید با EDM. بقیه سابقه است که صحرا شد از این محل برای هر بالا رقص های الکترونیکی گروه به انجام. مصاحبه با دی جی Kaskade به یاد زمانی که او در فیلم هواپیماهای بدون سرنشین از جمعیت در کوچلا والا بود.

جدید و سرگرم کننده قطعات

بسیاری از تاریخ درس مسائل نسبتا مشترک دانش به Coachella طرفداران مانند پرل جم نشان می دهد مرتب کردن بر اساس که منادی به این رویداد و مشکل مالی که فرو رفته زن و شوهر اول تکرار. اما وجود دارد برخی از سرگرم کننده قطعات که جدید بود برای من.

  • داستان در مورد تایلر خالق بودن لگد از این رویداد برای داشتن سرگرم کننده بیش از حد با یک supersoaker.
  • این تصور که Tollett ساخته شده و یکی کوچک نظارت در سال 2001 رویداد — او را فراموش کرده و سطل زباله.
  • گروه باوهاوس می خواستم به انتشار صدها خفاش خود را برای شروع نشان می دهد در سال 2005 اما ظاهرا شما نمی تواند انجام دهد که پس از 5 p. m. و به عنوان یکی از سرب خوانندگان David J گفت: همچنین وجود “دوقلو خطرات بیماری هاری و بت (مدفوع).”
  • مصاحبه با RZA از Wu-Tang Clan جایی که او در مورد صحبت 2007 مراسم از خشم علیه ماشین بودن منی لحظه برای او هنگامی که او متوجه شد Coachella واقعا چیزی خاص و نه فقط در مورد پول است. که همچنین من هیجان زده برای ماه اکتبر (fingers crossed) و خشم بازگشت.

اجرای

البته تمام پشت صحنه چیزهای بزرگ است اما این مستند sprinkles در برخی از عملکرد لحظات در طول این بود که جایی که من کردم goosebumps یک زن و شوهر از بار. من به گذشته 15 Coachellas پس از آن بود که شسته و رفته برای من دیدن برخی از زنده فیلم از اعمال من تو را دیدم هرگز مانند امی واینهاوس, Bjork یا پسران بیستی. اما آن را نیز سرگرم کننده برای دیدن از نزدیک نسخه از اعمال من دیدم از 150 متری در پولو زمینه مانند Pixies, Daft Punk, تصویر حضرت مریم, کنی, Billie Eilish Tiesto و BLACKPINK.

این مستند تولید شد و به کارگردانی کریس Perkel که این پروژه آغاز شده توسط الک را از طریق فیلم در سال 2013 است. ریموند Roker و پل Tollett به عنوان تولید کننده اجرایی است و Goldenvoice و Hamsterdam تولید در ارتباط با AEG Studios.

بنابراین با در نظر گرفتن آن بود نی نی خود تبریک اما حقیقت این است که به دلیل تبریک می گویم.

Roker در یک نقطه خلاصه من فکر می کنم این راه بسیاری از Coachella طرفداران مثل خودم احساس حال حاضر بدون این رویداد است. او گفت که البته Coachella در مورد موسیقی, اما آن را نیز در مورد آن وعده این یک آخر هفته را برای شما به اویختن با دوستان خود به نوعی فراموش کرده ام در مورد بقیه عمر خود را و فقط باید یک زمان خوب است. آن را بخشی از یک فانوس دریایی در سال زمانی که ممکن است.

من گم شده است که قول می دهم در حال حاضر و مستند پر کمی از آن فاصله.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>